رفتن به مطلب

دغدغه های من

fatyjo0on

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3:

:ws3:

:ws28:

چی نوشتی 1.2.3.4 ؟؟؟؟ یعنی بلدی تا 4 رو بشمری و فراموش نکردی ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایول ... ولی این دلیل خوبی برای نخریدن یه دونه مغز نو نیست :whistle:

لینک به دیدگاه

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :a030:

ولی به اینکه چطوری میخوای این مراحل رو پشت سر هم و بدون فراموشی انجام بدی شک دارم :whistle:

لینک به دیدگاه

:sad0::sad0:آخه چرا؟؟

smilie_girl_097.gif

چرا من که بادمجون رو دوست میدارم:ws44:

:w821: ظهر بادمجون خوردم....صورتم کاملا قرمز شد:4564: به بادمجون حساسیت پیدا کردمsmilie_girl_238.gif

صورتم می سوزه:cryingf:

لینک به دیدگاه

:sigh: باز سرما خوردم.... فک کنم روزای آخر زندگیمه....:sad0:

چرا تنفر منو سرما خوردگی دو طرفه نیس؟ :w58: چرا ویروسای سرما خردگی یه دوره 6 ماه خوابه بهاره و تابستونه ندارن؟؟:4564:

لینک به دیدگاه

کلا بعضی وقتا بعضی چیزا سر ناسازگاری دارن با آدما:banel_smiley_4: امتحان ارشدمو به خاطر اصرار دوستان شهری انتخاب کردم که ارشد می خونن:ws37: واسه پارسال که هر دو مرحله با هم برگزار می شد!!! امسال تفکیک کردن دو مرحله رو:ws28:

حالا علاوه بر این گفتن اونایی که حد نصاب نمره رو میارن می تونن مرحله دو رو شرکت کنن:ws3: منم از بهمن ماه کتابامو شوت کردم یه گوشه الانم کلی خاک خوردن...شاید تبدیل شدن به زیر خاکی!!! انتخاب اولم هم علوم تحقیقات هستش:w02: چه شود!!! حد نصاب رو نیارم...... :w58: البته امسال 20 انتخاب داشت یونی آزاد...منظورشون حد نصاب کدوم انتخاب بوده الله اعلم!!!:w58: بعد هم اگه من واسه انتخاب پنجمم نمره ام برسه...با توجه به اینکه مرحله 2 مهم هستش می تونم تا انتخاب دومم جهش داشته باشم؟؟؟:ws52:

:ws3: کلا قاط زده یونی آزاد...مطمئنم خودشونم نمی دونن می خوان چیکا کنن.....:ws28: از سیستم هر چه پیش آید خوش آید استفاده می کنن....

:w58: و اما دغدغه من!!! چرا هر بار من می خوام امتحانی رو بدم کلا سیستمش کن فیکون میشه؟؟:banel_smiley_4: چرا همه با من سر ناسازگاری دارن!!!!:ws37:

لینک به دیدگاه

:w58: یه آبنبات پرید تو گلوم!!! آبنباتا درک ندارنااااااا

میگم شما کسی رو می شناسین که از طریق پریدن آبنبات در گلو، مرده باشه؟؟ اگه آره روحشو معرفی کنید ببینم لحظات آخر چه حسی داشته؟؟:ws3:

اگه دیدم حس من با حس روحه مشترکه...میام اینجا احساساتمو مکتوب می کنم که اگه آبنبات پرید تو گلوتون و خواستین با مردگان همزاد پنداری کنید به مشکل برنخورین:w02: چرا آبنباتا درک ندارن؟؟

لینک به دیدگاه

:w58: دقت کردین گاهی اوقات خیلی تشنه میشیم....هر چی آب می خوری تشنگیتم برطرف نمی شه!!!!

دقیقا همین حالت سر جلسه کنکور بهم دست داد :ws3: مراقب رو صدا زدم..... اونم فک کردم چیزی کشفیدم...اومده میگه بفرمایید...میگم من تشنه ام:w58: کی آب میارین:ws3: چند مین بعد یه خانم پارچ به دست اومد اینقد ذوقیدم که نگو:hapydancsmil: بعد از اون سری دوباره تشنه ام شد هر چی منتظر موندم خانم دیگه نیومد....:hanghead: منم تندی پاسخنامه رو تحویل دادم:banel_smiley_4: اینقد خوشم اومد از این حرکت اعتراض آمیزم....البته کسی متوجه نشد به خاطر نبود آب جلسه رو ترک کردم:ws28:....ولی نیت عمل مهمه:w02:

راستیا چرا جدیدا ساندیس نمی دن؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دیروز یه غذا دیدم به اسم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
....آقا منم جو گیر اومدم اینو بپزم.....البته پای اجاق گاز که رفتم دیدم حوصله مرحله به مرحله انجام دادنشو ندارم :ws3: همه رو با هم مخلوط کردم گذاشتم بپزه .... البته از اونجایی که بی حوصله بودم کدو رو هم ریختم تو بقیه مواد:ws28: کلا رسمیت این غذا رو از بین بردم با کارم:ws3: من اگه سیر و پیاز بخورم معده درد می گیرم:icon_pf (34): ولی خوب نامردی نکردم چند حبه سیر و یه پیازم ریختم تو غذا :w000: غذای خوبی بود فقط کمی نمک و رب گوجه اش زیادی شده بود:w02: بعد هم کمی از خلاقیتم استفاده کردم و به صورت اسنکی استفاده کردم:gnugghender: البته پنیر پیتزا تو خونه نداشتیم منم پنیر خامه ای رو نون اسنک مالیدم:ws28: قابل خوردن بود....ولی خوب یه وعده دیگه شام خوردم:whistle: الانم به لطف سیرو پیازی که تو غذا بود معده درد دارم:4564:

لینک به دیدگاه

8 سال پیش یه عده خوشحال بودن که کاندیدای منتخبشون رییس جمهور شده.... امسالم یه عده دیگه

ولی کسی حواسش نیست که هر دو رییس جمهور از یه استان بودن:ws3: کسی حواسش نیس سمنان داره پیشرفت می کنه:ws3: البته ما بسی خرسندیم از این پیشرفت:w02: و بسی خرسند تر از اینیم که ممکنه پایتختی رو از تهران بگیره:ws28: ولی خوب من نظرم رو اصفهان هست واسه پایتختی نه سمنان...واسه همین دست به افشاگری زدم:w02:

بابا یکی نیس به این ملت بگه سمنانی ها دارن گولتون می زنن ...... شمارو با دو جریان مختلف گول زدن:ws28::ws28: حواستون کجاست ملت:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...