رفتن به مطلب

دغدغه های من

fatyjo0on

ارسال های توصیه شده

:ws28: کلا گفتم....چای اعتیاد آور...مخربه....

من چای نمی خورم ..... پس من معتاد نیستم:ws3:

اگه شوما هم چای می نوشید ...همین امروز ترک کنید و چای رو از نوشیدنی هاتون حذف کنید:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws38: یه دغدغه دیگه!!!

چرا وقتی آشناهامون می خوان دعوتمون کنن پشت سر هم دعوت می کنن!

:w58: نمی تونن هماهنگ کنن اینقد مجبور نباشیم پشت سر هم پلو بخوریم!!!

لینک به دیدگاه

:ws3: خوب چیه واسم سوال پیش میاد!!!:ws28: آخه n بار پیش اومده....تازه بعد از n بار پیش اومدن تبدیل میشن به دغدغه:ws3:

:w02: اصلانم خودتون بیاین دغدغه هاتون مطرح کنید ببینم دغدغه هاتون چی جوریاس:whistles::ws3:

لینک به دیدگاه

عجب:w58: ... نیوتن وقتی سیب از رو درخت رو سرش افتاد شد دغدغش رفت جاذبه رو کشف کرد:w02: ... حالا تو با مهمونی و پلو چی میخوای کشف کنی من نمیدونم ...:whistle:

اصلا خودتو با این دغدغه هات یکی از دغدغه های منی :4564:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

:ws3: یه چی کشفیدم... وقتی گرسنه میشم حس آشپزی میاد سراغم:gnugghender: دو روز پیش یه غذایی خوشمزه ای پختم :ws3: ترکیبی از سالاد ماکارونی و کشک بادمجون:w02: به جا سس تو سالاد کشک بادمجون ریختم.....بسی خوشمزه بید:ws28: اینقد حال کردم با خلاقیت خودم:ws28:

الان موندم واسه این که حس درس خوندن بیاد سراغم دقیقا باید تو چه شرایطی قرار بگیرم:w58:

لینک به دیدگاه

:w58: من هنوز نتونستم به توانایی معده ام پی ببرم... وقتی هوس یه چی میکنه به سهولت می تونه منو مجاب کنه که دست به کار شم:w58: معده بانو الان هوس کیک کاکائو کردن....:icon_pf (34):

پایداری این جو در حدی که به خواسته معده برسم .... و آشپزخونه به هم ریخته رو خرامان خرامان ترک کنم:hanghead:

کاش عضو قوی دیگری در بدن بود که می تونست منو مجاب کنه که مطالعه کنم:sigh:

لینک به دیدگاه

:icon_pf (34)::icon_pf (34): وااااااااای خدای من

من چرا زمانبندی بعضی کارا رو یادم میره....:4564: یادم رفت برم سراغ فر.......... کیک به فنا رفت:4564:

:icon_pf (34):باید آثار جرمو از بین ببرم تا مامان نیومده.... اه اه بو کیک سوخته میاد:sad0:

لینک به دیدگاه

:ws28: اگه اینجور حس مطالعه کردن افزایش می یابد ما حاضریم جای معده و مغز را بتعویضیم...

:w02: اصلانم....آشغ نیستم...فقط تو بعضی کارا بی استعدادمم....

البته من مسائل مهم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم ...مثلا ساعت پخش کلاه پهلوی:ws28:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...