رفتن به مطلب

ترامپ پیروز شد!

ارسال های توصیه شده

با اون بخش اما كه گفتي موافقم

اين مردم نيستن كه انتخاب مي كنن مردم فكر مي كنن كه دارن انتخاب مي كنن

اين مقاله رو بخوني بد نيس بحث شخصي سازي تبليغات انتخاباتي و البته كلا تبليغات الان خيلي داغه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اما اينكه انتخابات امريكا چه تاثيري روي مردم ما داره

بايد بگم خيلي

بنشينم و تماشا كنيم

:icon_gol:

دقیقا باید تماشا کرد

لینک به دیدگاه

:ws3:

چ دنیای خوشگلی :ws3:

در وادی حیرت ب سان گم کرده راهان سر ازین چادر ب ان چادر میکنم. خداییییش روحم بس شاد و خنده های زیبایی بر اندرون دلم نشست:ws3:

مجددا سر از چادر ها در اورده و در وادی بی منزلگه حیرت، قدم بر ابهامات خویشتن می نهم :w02: شاد روان باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ای بابا اینا همه بازیه!! ترامپ چیکاره اس آخه!! :icon_razz:

خب یکی ازعوامل دخیل دربالا یاپایین آمدن ....ودلاری که دوستان هم گفتن به تصمیمات سیاسی بستگی دارد که الان تبادل قدرتی رخ داده بجث ترامپ نیست . بحت دموکرات یاجمهوری خواه بودنه !

لینک به دیدگاه
، حالا اگه دلار برسه به چهار هزار تومن اونوقت تاثیرشو میبینی

تو تموم دنيا قيمت دلار اومده پايين

اينكه چرا تو كشور ما دلار ميكشه بالا جزو اون عجايب علم اقتصاد در ايرانه كه فرمودن اونم مال جيگره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تو تموم دنيا قيمت دلار اومده پايين

اينكه چرا تو كشور ما دلار ميكشه بالا جزو اون عجايب علم اقتصاد در ايرانه كه فرمودن اونم مال جيگره :banel_smiley_4:

شاید به خاطر تورم باشه ، رشد کاذب اقتصادی ، حقوق ها زیاد میشه ، اما همه چیز از جمله دلار هم گرونتر میشه

لینک به دیدگاه
شاید به خاطر تورم باشه ، رشد کاذب اقتصادی ، حقوق ها زیاد میشه ، اما همه چیز از جمله دلار هم گرونتر میشه

اينا كه همش شد عوامل داخلي

انتخابات امريكا يه عامل بيرونيه

.

.

انتظار داشتم بگي مردم و صد البته بانك مركزي از ترس وضع محدوديت هاي بيشتر و تحريم و اينكه دسترسي به دلارهاي نفتي و غيره كم بشه شروع به واكنش به خبر انتخابات امريكا كردن دولت عرضه دلار رو محدود كرد مردم تقاضاشون بالا رفت بنابراين قيمت دلار بالا رفت كه البته هنوز نرفته ولي اينطور كه بوش مياد قراره حالا حالاها بالا بره

راستي تازگيا كدوم سازمان حقوق ها رو افزايش داده ؟!

لینک به دیدگاه

.

.

انتظار داشتم بگي مردم و صد البته بانك مركزي از ترس وضع محدوديت هاي بيشتر و تحريم و اينكه دسترسي به دلارهاي نفتي و غيره كم بشه شروع به واكنش به خبر انتخابات امريكا كردن دولت عرضه دلار رو محدود كرد مردم تقاضاشون بالا رفت بنابراين قيمت دلار بالا رفت كه البته هنوز نرفته ولي اينطور كه بوش مياد قراره حالا حالاها بالا بره

من خودم چون دانشجو هستم کار نمیکنم خیلی در جریان حقوق ها نیستم :icon_razz:

لینک به دیدگاه

.

.

ظاهرا از چندی قبل پیش بینی می شد چون اجناس بعضی هاشون رفته بالا .

البته الان هم شایددوباره برود بالا . شاید

معمولایکدفعه گرون نمیشه که شوک بدن .(آروم آروم(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...