رفتن به مطلب

ترامپ پیروز شد!

ارسال های توصیه شده

نتایج انتخابات امریکا رو دیدم ، ترامپ خیلی جلو زده از کلینتون ، این طور که بوش میاد داره پیروز میشه

این همون کسیه که گفته اگر پیروز بشم توافق هسته ای با ایران رو پاره میکنم!

خدا به داد برسه ، احساس میکنم سایه سیاهی بر دنیا افکنده شده!

لینک به دیدگاه
نتایج انتخابات امریکا رو دیدم ، ترامپ خیلی جلو زده از کلینتون ، این طور که بوش میاد داره پیروز میشه

این همون کسیه که گفته اگر پیروز بشم توافق هسته ای با ایران رو پاره میکنم!

خدا به داد برسه ، احساس میکنم سایه سیاهی بر دنیا افکنده شده!

ولی به نظرم خوبترمی شود !

مردم آمریکا نمی خواهن آمریکا ضعیف باشه ! که داشت ضعیف میشد با اباما ! ویم نشانه دیگر مردم آمریکا دموکرات نیستند.

ولی امیدوارم آمریکاقدرتش بیشترشود!

لینک به دیدگاه

نخست وزیر بریتانیا پیروزی ترامپ را تبریک گفت

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تبریک گفت و تأکید کرد که بریتانیا و آمریکا "شرکای نزدیک" هم باقی خواهند ماند.

لینک به دیدگاه

دلیل این که ترامپ توانست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز کرد بیشتر سخنرانی و حرفاش در ارتباط با مشکلات داخلی آمریکا و سیساست داخلی کشور هس درحالی که هیلاری بیشتر موضوعات حول محور سیاست های خارجی و کم اهمیتی سیاست داخلی بود، بوجود آمدن بحران مربوط به دولت اسلامی همون داعش در نتیجه سیاست هیلاری باعث شد تفکری نو در جامعه آمریکا توسط ترامپ مطرح شود

چ

لینک به دیدگاه

jvhl\ h,krnvh il ;i ld'k hplr kdsj:|

ترامپ اونقدرا که میگن احمق نیست

شاید ما کمی ساده نگریم که هرچیزی رو باور میکنیم

در هر صورت امریکا با ترامپ به جلو میره

لینک به دیدگاه
jvhl\ h,krnvh il ;i ld'k hplr kdsj:|

ترامپ اونقدرا که میگن احمق نیست

شاید ما کمی ساده نگریم که هرچیزی رو باور میکنیم

در هر صورت امریکا با ترامپ به جلو میره

باشماموافقم احمق که نیست باهوش هم هست که تانست جلوی کلینتون موفق شود.

در هر صورت امریکا با ترامپ به جلو میره (امیدوارم):w16:

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28: دمش چیز برگر

کلا این حزب مشتی هستن:ws28:

بوش هم باحال بود :ws28: یاد عید 80 افتادم و اون تصویر و موزیکی که بوش روی یو.اس.اس آبراهام لینکلن باهاش شکلک میاورد :ws28:

این ترامپ هم باحاله :ws28:

دنیای قشنگ میشه :ws28:

لینک به دیدگاه

با خبر شدن از حال و روز دنیا در اینکه آدم بفهمه دور و برش چه خبره خیلی خوبه یکی از عوامل موفقیت محسوب میشه

اما

من اصلا حال و روز یک ماه اخیر مردمو درک نمیکنم یعنی اینقدر سرنوشتشون دست ترامپ یا کلینتون یا بوش و یا اوباماس؟واقعا چه فرقی باهم دارن برا منی که اینجا تو این موقعیت با این حال دارم زندگی میکنم؟

وقتی خود کشوری که توش زندگی میکنم مسئولای درست و درمونی نداره باید خیره بشم به اینکه اونور دنیا کی میاد حکمرانی کنه؟هر کدومش که بیاد بازم به حال ما فرق نمیکنه چرا؟

چون احمدی نژاد اومد یه کاری کرد که 100 که سهله بیشتر از اونم ادم عاقل نمیتونه درستش کنه بهتره بگم نمیخوان که درستش کنن...

بازم تاکید میکنم من نمیگم مهم نیست هست اما به حدی و حدودی

و اما ترامپ یک دیوانه ی عاقلی که همه ی کاشته های اوباما در اروپا رو با خاک یکسان خواهد کرد...

بنظر من رای مردم باید باشه اما در حال حاضر در همه ی جای دنیا رای مردم یه بازیچه هست تو خود ایران هم بر اساس حزب یه عده رو میکشن بالا و به قول خودشون مردم و میذارن بین بد و بدتر اما در حقیقت چیزی جز بدی نتیجه نخواهد بود و مردم به خیال اینکه خودشون انتخاب میکنن و رای میدن حضور حماسه ای می آفرینن در حالی که خبر ندارن دارن عمق این چاه رو افزایش میدن

لینک به دیدگاه
با خبر شدن از حال و روز دنیا در اینکه آدم بفهمه دور و برش چه خبره خیلی خوبه یکی از عوامل موفقیت محسوب میشه

اما

من اصلا حال و روز یک ماه اخیر مردمو درک نمیکنم یعنی اینقدر سرنوشتشون دست ترامپ یا کلینتون یا بوش و یا اوباماس؟واقعا چه فرقی باهم دارن برا منی که اینجا تو این موقعیت با این حال دارم زندگی میکنم؟

وقتی خود کشوری که توش زندگی میکنم مسئولای درست و درمونی نداره باید خیره بشم به اینکه اونور دنیا کی میاد حکمرانی کنه؟هر کدومش که بیاد بازم به حال ما فرق نمیکنه چرا؟

چون احمدی نژاد اومد یه کاری کرد که 100 که سهله بیشتر از اونم ادم عاقل نمیتونه درستش کنه بهتره بگم نمیخوان که درستش کنن...

و اما ترامپ یک دیوانه ی عاقلی که همه ی کاشته های اوباما در اروپا رو با خاک یکسان خواهد کرد...

بنظر من رای مردم باید باشه اما در حال حاضر در همه ی جای دنیا رای مردم یه بازیچه هست تو خود ایران هم بر اساس حزب یه عده رو میکشن بالا و به قول خودشون مردم و میذارن بین بد و بدتر اما در حقیقت چیزی جز بدی نتیجه نخواهد بود و مردم به خیال اینکه خودشون انتخاب میکنن و رای میدن حضور حماسه ای می آفرینن در حالی که خبر ندارن دارن عمق این چاه رو افزایش میدن

با اون بخش اما كه گفتي موافقم

اين مردم نيستن كه انتخاب مي كنن مردم فكر مي كنن كه دارن انتخاب مي كنن

اين مقاله رو بخوني بد نيس بحث شخصي سازي تبليغات انتخاباتي و البته كلا تبليغات الان خيلي داغه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اما اينكه انتخابات امريكا چه تاثيري روي مردم ما داره

بايد بگم خيلي

بنشينم و تماشا كنيم

لینک به دیدگاه

اما

گفتم که تاثیرش تو لغو توافق هسته ایه و شاید در مقابل ایران مواضع سخت گیرانه تری داشته باشه ، حالا اگه دلار برسه به چهار هزار تومن اونوقت تاثیرشو میبینی

لینک به دیدگاه
گفتم که تاثیرش تو لغو توافق هسته ایه و شاید در مقابل ایران مواضع سخت گیرانه تری داشته باشه ، حالا اگه دلار برسه به چهار هزار تومن اونوقت تاثیرشو میبینی

کسی نگفت تاثیر نداره

گفتم تاثیری که خودمون روی خودمون داریم به مراتب بیشتره

طبیعی هست امریکا قدرتش بیشتر و یجورایی یه سایه ی عظیمی رو کشورا انداخته با تغییر یه سری عوامل بیشتر ی کشورها تحت تاثیرش قرار خواهند گرفت بازم امااااا .....

من دید منفی نسبت به ترامپ ندارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...