رفتن به مطلب

كدام حجاب بهتر است

samaneh66

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
چادر ايا حجاب كاملي است يا مانتو ؟چرا ؟

چادر حجاب کاملتریه ؛ اما گاهی با مانتو هم میشه حجاب کامل داشت؛

من که چادر رو دوست دارم :ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جانی تو هم یه پا فیلسوفی با این نظریه های ابکی .... :ws3:

من در مقابل فیلسوفی که گفته حجاب یعنی معصونیت و خودش و هم عقیده هاش حرفشونو نقض می کنن هیچ نیستم (تواضع بیش از حد:ws3: )

لینک به دیدگاه
اگه حجاب زن زشت نمیکنه پس مریض یه زن حجاب داشته باشه :w58:

مسلمونا ادعاشون میشه که حجاب باید زن داشته باشه تا زیبا نباشه مبادا آقایون یهو دلشون یه جوری بشه وقتی حجاب زن زشت نکنه پس برای چی باید داشته باشه؟:ws52:

مگه حجاب باعث زشتي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حجاب باعث ارامش خانوم هست

نه زشتي و زيبايي

كسي كه خودشو واسه ديگران عرضه ميكنه هيچوقت سلامت روحي نخواهد داشت

يه روزام خودش از خودش خسته ميشه

اگه هم كه به اخرت ايمان داشته باشه

بدونه كه يه روز عذاب بي حجابي رو ميكشه كه واويلا

لینک به دیدگاه
یعنی مردا هم حجاب ندارن با حیوانات برابرن؟:ws52:

احساس نمی کنید دارید به آقایون توهین می کنید

دوست عزيز بنده چنين جسارتي نكردام

شما كه نميدوني اقايون هم واسه خودشون حجاب خاص خودشون رو دارن

فكر ميكنيد كه حجاب فقط در خانوم ها خلاصه ميشه

چرا اضحار نظر ميكنييييييييد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
اگه حجاب زن زشت نمیکنه پس مریض یه زن حجاب داشته باشه :w58:

مسلمونا ادعاشون میشه که حجاب باید زن داشته باشه تا زیبا نباشه مبادا آقایون یهو دلشون یه جوری بشه وقتی حجاب زن زشت نکنه پس برای چی باید داشته باشه؟:ws52:

من فقط ميتونم اين حرفو بگم كه:حجاب باعث زيبايي كامل و ارامش روح وروان جسم هست چه براي خانوم

چه براي اقا

لینک به دیدگاه
دوست عزيز بنده چنين جسارتي نكردام

شما كه نميدوني اقايون هم واسه خودشون حجاب خاص خودشون رو دارن

فكر ميكنيد كه حجاب فقط در خانوم ها خلاصه ميشه

چرا اضحار نظر ميكنييييييييد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چجوریه حجاب خاص آقایون اونارو قاطی حیوانات نمیکنه اما خانوم ها حیوونا ازشون متمدن تر میشن با همون حجاب :w58:

خدارو شکر که من مثل شما نمی دونم و اگرنه از زندگی کلا پرت بودم

لینک به دیدگاه

نه زشتي و زيبايي

نه باعث دلبری میشه :ws37:

کسی که خودشو به خاطر دیگران محدود کنه عقل درست نداره چه برسه به سلامت روحی :ws37:

لینک به دیدگاه

نه زشتي و زيبايي

میدونی مشکل شما چیه؟ اینکه فکر میکنید زن نقش دومه و مرد نقش اول و زن هست تا نیازهای مرد رو تامین کنه و تمام فعالیتهای یک زن باید تحت تاثیر حضور مرد باشه. نه عزیزم من اگه موهامو میریزم بیرون به خاطر اینه که دوست دارم زیبا باشم و زیبا دیده بشم. شما اگه فکر میکنید که هستیتون به انگیزه وجود مردان هست به خودتون مربوطه... ولی حق ندارید اینو به تمام زنان تعمیم بدید؛ ضعیفه بودن رو و نقش دوم بودن رو فقط برای خودتون بخواید... چیزی که واضحه حجاب و بخصوص چادر زن رو زشت میکنه. آرامشی که با چادر به وجود میاد آرامشی کاذبه که باز شایسته زنانی ضعیف هست.

لینک به دیدگاه
نه باعث دلبری میشه :ws37:

کسی که خودشو به خاطر دیگران محدود کنه عقل درست نداره چه برسه به سلامت روحی :ws37:

دلبري فقط بايد واسه يك نفر باشه اونم

همسر

نه واسه هزاران نفر

حجاب محدوديت نيست بلكه حار.ش گذاشتن به خودمونه كه زيبايي هامون واسه همه عرضه نشه

لینک به دیدگاه
میدونی مشکل شما چیه؟ اینکه فکر میکنید زن نقش دومه و مرد نقش اول و زن هست تا نیازهای مرد رو تامین کنه و تمام فعالیتهای یک زن باید تحت تاثیر حضور مرد باشه. نه عزیزم من اگه موهامو میریزم بیرون به خاطر اینه که دوست دارم زیبا باشم و زیبا دیده بشم. شما اگه فکر میکنید که هستیتون به انگیزه وجود مردان هست به خودتون مربوطه... ولی حق ندارید اینو به تمام زنان تعمیم بدید؛ ضعیفه بودن رو و نقش دوم بودن رو فقط برای خودتون بخواید... چیزی که واضحه حجاب و بخصوص چادر زن رو زشت میکنه. آرامشی که با چادر به وجود میاد آرامشی کاذبه که باز شایسته زنانی ضعیف هست.

من واسه زن و مرد بودن نقش نمیذارم بلکه این دو مکمل کننده هم هستند و هیچکدوم به یکدیګر برتری ندارن

نقش اول تو زندګی هر دو هستند

بنده هم اګه حجابمو رعایت میکنم برای خودمه برای اینکه دستوره خدای من هست

من به معبودام اعتقاد دارم

من هیچ چیزو به دیګران تعمیم ندادام شما میخواین حجاب داشتن رو عامل محدود بودن خانوم قلمداد کنین

من عقیدام رو ګفتم

من احساس ضعف نمیکنم بلکه ارامش خاصی دارم

لینک به دیدگاه
اگه از نظر کامل بودن باشه فک نمیکنم کسی مخالق این عقیده باشه که چادر کامل ترین حجاب هست.این مانتوها که روز به روز کوتاه تر میشن و جلف تر

:w58::w58::w58:

تو حمید صفای یک سال پیشی؟:w58:

خوشحالم که برادر ارزشی شدی:ws3:

حاجی تقبل الله:ws3:

لینک به دیدگاه
به به.واقعا افرین خواهرم

خانومای انجمن به آواتار این خواهرمون نگاه کنید.ببینید چقد زیباست.حجاب زیبایی با خودش به همراه میاره.البته اگه دندوناش هم معلوم نباشه بهتر هست

:ws28:

لینک به دیدگاه
چادر ايا حجاب كاملي است يا مانتو ؟چرا ؟

سلام .

حجاب ظاهر یا همون چیزی که مد نظرتون هست به نظر من خانم ها تا وقتی درکش نکردن هیچ فایده ای نداره

باید بفهمن که چه خوبی هایی داره اونوقت استفاده کنن . نه اینکه به زور باشه . اگه من باشم میگم هر کی دوست داره لخت بشه هر کی دوست داره حجاب داشته باشه فقط احترام متقابل حفظ بشه ... یعنی به هم توهین نکنن

ولی نظر شخصی خودم به نظر من حجاب کامل با چادر بوجود میاد ...و من از دخترهایی که چادر رو با عشق و علاقه میزنن رو ستایش میکنم .. ایشالله که بهترین ها نصیبشون بشه ...

لینک به دیدگاه

ولی نظر شخصی خودم به نظر من حجاب کامل با چادر بوجود میاد ...و من از دخترهایی که چادر رو با عشق و علاقه میزنن رو ستایش میکنم .. ایشالله که بهترین ها نصیبشون بشه ...

علت؟

مشکل شما مردها با مو چیه؟

من واقعا درکش نمیکنم. :banel_smiley_4:

شما با دیدن چشم ما هم تحریک بشین برای حجاب کامل باید نقاب بزنیم؟

هرچی حکومت و شستشو دهنده های مغزی به خورد آدم های این جامعه دادن شده کلام خدا.

لینک به دیدگاه
علت؟

مشکل شما مردها با مو چیه؟

من واقعا درکش نمیکنم. :banel_smiley_4:

شما با دیدن چشم ما هم تحریک بشین برای حجاب کامل باید نقاب بزنیم؟

هرچی حکومت و شستشو دهنده های مغزی به خورد آدم های این جامعه دادن شده کلام خدا.

علت که زیاد داره ... ولی بخدا من همیشه مخالف همچین بحث هایی بودممم چون .. بیخیال

ولی اجی جان من که چیزه خاصی نگفتم من نه به شما میگم نقاب بزن نه میگم چادر ...

این که کسی حجاب دوست داشته ، چیز اجباری نیست اینکه دولت ما اجبار میکنه منم مخالف تا حدودی ...

اما یه خانمی تو خارج کشور مسلمان شده بود بعد از اون پرسیدن ازادی در مورد حجاب یعنی چی که جواب داده بود : (مفهوم ازادی برای من کاملا چیزه دیگری است ، ازادی برای من انتخاب و تلاش در جهت محدود کردن خود در چیزهای کم و ناچیز به منظور دست یافتن به چیزهای عال و برتر است )

بازم میگم من قصد توهین نداشتم حق انتخاب با شماست

لینک به دیدگاه
علت که زیاد داره ... ولی بخدا من همیشه مخالف همچین بحث هایی بودممم چون .. بیخیال

ولی اجی جان من که چیزه خاصی نگفتم من نه به شما میگم نقاب بزن نه میگم چادر ...

این که کسی حجاب دوست داشته ، چیز اجباری نیست اینکه دولت ما اجبار میکنه منم مخالف تا حدودی ...

اما یه خانمی تو خارج کشور مسلمان شده بود بعد از اون پرسیدن ازادی در مورد حجاب یعنی چی که جواب داده بود : (مفهوم ازادی برای من کاملا چیزه دیگری است ، ازادی برای من انتخاب و تلاش در جهت محدود کردن خود در چیزهای کم و ناچیز به منظور دست یافتن به چیزهای عال و برتر است )

بازم میگم من قصد توهین نداشتم حق انتخاب با شماست

منم نگفتم شما توهین کردین برادر جان.

خواستم فقط علت اینکه از نظر خودتون چادر حجاب کامل هست رو بدونم.

میخوام بدونم موی یک زن اگه پیدا بشه چی میشه که شما میگین حجابش کامل نیست،فقط نظر خودتون رو خواستم.

لینک به دیدگاه
منم نگفتم شما توهین کردین برادر جان.

خواستم فقط علت اینکه از نظر خودتون چادر حجاب کامل هست رو بدونم.

میخوام بدونم موی یک زن اگه پیدا بشه چی میشه که شما میگین حجابش کامل نیست،فقط نظر خودتون رو خواستم.

«قل للمؤمنین یغضو من ابصارهم ویحفظوا فروجهم ذلک ازکی لهم ان الله خبیر بما یصنعون وقل للمؤمنات یغضضن من ابصارهن ویحفظن فروجهن ولا یبدین زینتهن الا ما ظهر منها» (1) .

به مؤمنان بگو، چشم های خود را (از نگاه به نامحرمان) فرو گیرند و عفاف خود را حفظ کنند، این برای آنان پاکیزه تر است; خداوند از آنچه انجام می دهند آگاه است.

و به زنان با ایمان بگو چشم های خود را (از نگاه هوس آلود) فرو گیرند و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را جز آن مقدار که نمایان است، آشکار ننمایند.

اما نظر شخصی خودم اینه که جلبه توجه میکنه و ممکنه مرد زن دار رو هم به بی راهه بکشه ، شما الان فکر می کنی من خیلی ادم گیری هستم نه اینطور نیست من میگم اگه کسی به چیزی اعتقاد داره باید درست اجراش کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...