رفتن به مطلب

كار هست يا نيست

samaneh66

آيا كارمند هستيد ؟  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آيا كارمند هستيد ؟

• 4
    • 9

ارسال های توصیه شده

کارمند نیستم طبق تعاریف مرسوم وتو طبقات رفاه زده کارگری طبقه بندی میشیم ما

کارم با درسی که خونده بودم کاملا مرتبطه

وارزو میکنم تمام دوستان زودتر کار دلخواهشونو پیدا کنن اما

برای گرفتن این کار 11 سال کارهای غیر مرتبط با رشته درسیم یا تحصیلاتم رو داشتم ولی هیچگاه نباید ناامید شد

موفق باشیم

لینک به دیدگاه

سلام.

من تا چند وقته پيش كار ميكردم ولي ديگه به يه مشكلي خوردم كه زندگيم ادامش مورد سواله.

ايشالا اگه از عمل سالم برگردم طرح اشتغالم را براي بچه هاي انجمن اجرا ميكنم كه ديگه هيچكدوم بيكار نباشن.

التماس دعا از همه.:icon_gol:

مهراب:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اگه دانشجویی شغله منم شاغلم!!!!!!!!!!:icon_pf (34):

البته تازگیا با استادم پروژه گرفتم!!!اولین حقوقم رو هم قراره ماه دیگه که یه کم پروژه رو پیش بردم بگیرم!!!:ws37::ws37:

لینک به دیدگاه

من کارمو خیلی دوست دارم ...اصلا بهم اعتماد بنفس و انرژی میده ..

تو یه واحد صنعتی تصفیه پساب های صنعتی و انسانی کار می کنم ..

با دیپلم استخدام شدم بعد کاردانی گرفتم ..خلاصه پله پله ادامه دادم الان دنبال تعدیل مدرک مهندسیم هستم .

اگه اقا امام زمان بخواد و کمک کنه میشم مسول بخش مدفوع خونه (حوضچه های پساب های انسانی )...شما هم دعا کنید اجرتون با سیدالشهدا .

لینک به دیدگاه

من تو این 15 ساله همه جور کار نامرتبط با رشتم انجام دادم که به همشون علاقه داشتم :ws3:

الانم اگه خدا بخواد تا یک ماه دیگه مدیر بخش R&D میشم...

لینک به دیدگاه
من کارمو خیلی دوست دارم ...اصلا بهم اعتماد بنفس و انرژی میده ..

تو یه واحد صنعتی تصفیه پساب های صنعتی و انسانی کار می کنم ..

با دیپلم استخدام شدم بعد کاردانی گرفتم ..خلاصه پله پله ادامه دادم الان دنبال تعدیل مدرک مهندسیم هستم .

اگه اقا امام زمان بخواد و کمک کنه میشم مسول بخش مدفوع خونه (حوضچه های پساب های انسانی )...شما هم دعا کنید اجرتون با سیدالشهدا .

icon_biggrin.gif

لینک به دیدگاه
من تو این 15 ساله همه جور کار نامرتبط با رشتم انجام دادم که به همشون علاقه داشتم :ws3:

الانم اگه خدا بخواد تا یک ماه دیگه مدیر بخش r&d میشم...

دذر مورد r&d بگم که یه روز رفته بودم انبار مرکزی برای گرفتن وسیله ای بعد بهم گفتن برو از r&d بگیر ما هم از دنیا بیخبر رفتیم تو قسمت r&d چند نفر دیدیم وایسادند دارند با هم صحبت می کنند رفتیم جلو گفتیم ببخشید اقای آرندی رو کجا میشه ببینی ؟چشماشون چارتا شوده بود از تعجب...فک میکردند مسخرشون می کنم نه اینکه ما قیافمون غلطانداز ه اساسا..

لینک به دیدگاه
دذر مورد r&d بگم که یه روز رفته بودم انبار مرکزی برای گرفتن وسیله ای بعد بهم گفتن برو از r&d بگیر ما هم از دنیا بیخبر رفتیم تو قسمت r&d چند نفر دیدیم وایسادند دارند با هم صحبت می کنند رفتیم جلو گفتیم ببخشید اقای آرندی رو کجا میشه ببینی ؟چشماشون چارتا شوده بود از تعجب...فک میکردند مسخرشون می کنم نه اینکه ما قیافمون غلطانداز ه اساسا..

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

خیلی باحال بود.

لینک به دیدگاه
اول خودم شروع ميكنم كارمندم اما كارم بارشته ام زمين تا اسمون فرق ميكنه كارگري حساب ميشه حيف درس خوندن و تو سر خودم زدن

نگران نباش آبجی سمانه. هر کاری که باشه مزیتش نسبت به آدمای بیکار اینه که تو بازاری فرصت اینو داری که یه موقیت بهتر پیدا کنی...

لینک به دیدگاه
اول خودم شروع ميكنم كارمندم اما كارم بارشته ام زمين تا اسمون فرق ميكنه كارگري حساب ميشه حيف درس خوندن و تو سر خودم زدن

کار کاره ..من خودم قبلا نا کرایه کشی هم کردم یه مدت تو گاراژمکانیکی بودم هر ماشینی دوشب میموند امکان نداشت داشت 50 تا مصافر باش جابجا نکنم ...همش خدمت خلق بودا میبینی که .

لینک به دیدگاه
دوستان عزيز هر كه سر كار بگه سر كارم و كجا آمار بگيريم ببينيم چند درصد بچه ها بيكار هستند

به نظر بنده این بدترین سوالیه که میشه تو اینجا پرسید.

اولآ که اینجا اغلب بچه ها مهندسن و انتظار میره که کمتر بیکار باشن!

ثانیآ اینجا خیلیا دانشجو هستن و انتظار میره که آمار بیکاری بالا باشه!

در کل چون کشور ما زیربنای اقتصادی خوبی نداره انتظار میره که بیکاری تو کشورمون بالا باشه!

لینک به دیدگاه
به نظر بنده این بدترین سوالیه که میشه تو اینجا پرسید.

اولآ که اینجا اغلب بچه ها مهندسن و انتظار میره که کمتر بیکار باشن!

ثانیآ اینجا خیلیا دانشجو هستن و انتظار میره که آمار بیکاری بالا باشه!

در کل چون کشور ما زیربنای اقتصادی خوبی نداره انتظار میره که بیکاری تو کشورمون بالا باشه!

غصه بیکاریو نخور چون این تقریبا درد مشترکه جوناست ..درست میشه .

بعدشم فک کنم کشور ما فقط زیر بنای حوزیه عمیه اش خوبه مگه نه ؟

لینک به دیدگاه

حالا من يه حرفي زدم چرا همه فكر گردن من واقعا كارگرم من توي يه كارخونه صادراتي كار ميكنم قراردادهاي ماهمه از مدير گرفته تا ابدارچي كارگري نكته دوم من توي بازار كار نميكنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...