رفتن به مطلب

معرفي «مدير روابط عمومي» جديد

ارسال های توصیه شده

دوستان عزيز، سلام :icon_gol:

بسيار خوشبختم كه به اطلاع برسونم از امروز عطيه خانم گرامي (Tamana73) به سمت مديريت روابط عمومي انجمن منصوب شدند و انشاالله از اين به بعد در اين پست جديد در خدمتشون خواهيم بود.

اميدوارم با بهره‌گيري از توانايي‌هاي ويژه‌ي ايشون در اين مسئوليت مهم، شاهد پويايي و بالندگي هرچه بيشتر انجمن باشيم. :w16:

همچنين به نمايندگي از جانب كادر مديريت انجمن، از زحمات ايشون براي انجمن، و بخصوص تالار معماري بسيار سپاسگزارم و انشاالله مدير جديد اين تالار بزودي همزمان با اولين اطلاعيه‌ي كاري عطيه‌خانوم خدمت شما اعلام خواهند شد. :4chsmu1:

براي ايشون و يكايك اعضاي خانواده بزرگ نوانديشان آرزوي موفقيت و بركت در تمام جوانب زندگي‌ رو دارم. :rainbowf::budhug:

• Like 13
لینک به دیدگاه
دوستان عزيز، سلام :icon_gol:

بسيار خوشبختم كه به اطلاع برسونم از امروز عطيه خانم گرامي (Tamana73) به سمت مديريت روابط عمومي انجمن منصوب شدند و انشاالله از اين به بعد در اين پست جديد در خدمتشون خواهيم بود.

اميدوارم با بهره‌گيري از توانايي‌هاي ويژه‌ي ايشون در اين مسئوليت مهم، شاهد پويايي و بالندگي هرچه بيشتر انجمن باشيم. :w16:

همچنين به نمايندگي از جانب كادر مديريت انجمن، از زحمات ايشون براي انجمن، و بخصوص تالار معماري بسيار سپاسگزارم و انشاالله مدير جديد اين تالار بزودي همزمان با اولين اطلاعيه‌ي كاري عطيه‌خانوم خدمت شما اعلام خواهند شد. :4chsmu1:

براي ايشون و يكايك اعضاي خانواده بزرگ نوانديشان آرزوي موفقيت و بركت در تمام جوانب زندگي‌ رو دارم. :rainbowf::budhug:

سلام...ارشد سبزمهربان.:icon_redface:

سپاس فراوان دارم ازتون.

ممنونم که بنده رو شایسته دونستید....

امیدوارم بتونم به درستی از پسش بربیام...و البته همونی که ازم انتظار دارید باشم...

ممنونم از همه بزرگان انجمن...که تا این جا من شرمنده خودشون کردن.

سپاس از آقامحمد و آقا مهدی بزرگوار.

خیلیای دیگه که کم نیستن اینجا که بخوام اسم ببرم...

همه تلاشم میکنم بهترین باشه انجمن.:icon_gol:

ممنونم قاصدکــــــــ خوب:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
تبریک میگم.با آرزوی موفقیت های روزافزون در همه عرصه های زندگی برای عطیه خانم گرامی.

ممنونم بابت آرزو.

سپاس:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
تبریک میگم عطیه خانم و امیدوارم که موفق باشی :a030: واقعاً مسئولیت سختی هستش.

ممنونم آقا محمد لطف کردید.:icon_gol:

ممنونم منو لایق همچین سمتی کردید.امیدوارم شایسته این سمت باشم

• Like 6
لینک به دیدگاه

من نمی دونم این کُلونی مدیران هر جا کم می ارن می افتن بر تن بی جان تالار معماری بر می دارن اعضاش رو می برن...والا!whistle.gif

مسبوق به سابقه است...:banel_smiley_4:

از خانوم ها ستاره یوسفی و مینا خانوم یوسفی و فاطیما عزیز و که تو مدیرت های ارشد و روابط عمومی بودن...تا بچه های دیگه که مدیرهای تالارهای دیگه بودن..مثه شاهدخت عزیز که مسول تالار هنر بودن یا آرپاک عزیز که مسول تالار موبایل بودن...و دوستانی که الان تو خاطرم نیستن...

(نویسنده اصلا به روی خودش نیاورده که خودشم یک بار لبیک گفته به خواسته ی همین کُلونی برای یک تالاری...کاملا خودش رو زده به اون راه و طلبکاره:whistle:)

بابا اینقد از تالار ما بردین این ور و اون ور که دیگه کسی برامون نمونده...sigh.gif

بنده اعتراض دارم...به نشانه ی قهر تا حداقل 6 ماه کَش مرورگرم رو خالی نمی کنم والا!!:whistle:

.

.

.

مبارک باشه...انتخاب خوب و به جایی بود...می دونم که عطیه ی عزیز با روی خوش و البته کلام گرم با اعضا برخورد می کنه...:icon_redface:

و البته امیدوارم این روی خوش بتونه در جذب افراد بیشتر کمک کنه...

از زحمت هاش برای تالار معماری هم باید سپاسگزاری کرد...و البته می دونم که تالار خودش رو هم تنها نمی زاره...و حضورش در کنار تالار معماری هم هست:icon_redface:

تبریک به انتخاب و همه ی انرژی های مثبت به سوی این بانوی گرامی برای موفقیت در سِمَت تازه...:icon_gol::icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...