رفتن به مطلب

این زن چینی فقط یک نقاشی است

ارسال های توصیه شده

نقاشی هایپر رئالیستیک تکنیک جدیدی نیست اما جالب است در دوره ای که به راحتی می توان عکس های باکیفیت بالا تهیه کرد، هنوز کسانی هستند که قلم مو را به جای دکمه دوربین انتخاب می کنند و اغلب تحسین زیادی را به دست می آورند. عکاسی می تواند شکلی از هنر و احساسات برانگیخته درون ما باشد اما نقاشی هایپررئالیتسیک به طرز منحصربفردی اسرارآمیزتر و رویایی تر است.

آفتاب‌‌نیوز : «لنگ جون» هنرمند متولد 1963 در سیچوآن چین است که اکنون در پکن زندگی می کند و به عنوان یک نقاش تاثیرگذار معاصر شناخته شده است. به گزارش برترین ها، جزئیات باورنکردنی که او می تواند در نقاشی هایش اجرا کند، حیرت انگیز است. برای درک زیبایی واقعی و بزرگی ضربات قلم مو، و هم چنین صبر و ظرافتی که او در آثارش به کار برده، نیاز به یک ذره بین دارید. از دور، هرکسی می تواند قسم بخورد که آثار او عکاسی با فیلتر هستند. باور می کنید این زن تنها یک نقاشی باشد؟

77177_592.jpg

77178_429.jpg

77179_290.jpg

لینک به دیدگاه
باورش سخته ، اما اگه خانمها بهشون بر نخوره زیباست ،

فرستاده شده از SM-G355Hِ من با Tapatalk

یه سوال ببخشید چرا باید بهشون بربخوره..سوال شد برام:ws52:

لینک به دیدگاه
یه سوال ببخشید چرا باید بهشون بربخوره..سوال شد برام:ws52:

:ws28:

من فک میکنم متوجه نشدن قصد این نقاش از نقاشیش به رخ کشیدن هنرشه نه زیبایی چهره این خانوم:ws28:

لینک به دیدگاه
نقاشی هایپر رئالیستیک تکنیک جدیدی نیست اما جالب است در دوره ای که به راحتی می توان عکس های باکیفیت بالا تهیه کرد، هنوز کسانی هستند که قلم مو را به جای دکمه دوربین انتخاب می کنند و اغلب تحسین زیادی را به دست می آورند. عکاسی می تواند شکلی از هنر و احساسات برانگیخته درون ما باشد اما نقاشی هایپررئالیتسیک به طرز منحصربفردی اسرارآمیزتر و رویایی تر است.

آفتاب‌‌نیوز : «لنگ جون» هنرمند متولد 1963 در سیچوآن چین است که اکنون در پکن زندگی می کند و به عنوان یک نقاش تاثیرگذار معاصر شناخته شده است. به گزارش برترین ها، جزئیات باورنکردنی که او می تواند در نقاشی هایش اجرا کند، حیرت انگیز است. برای درک زیبایی واقعی و بزرگی ضربات قلم مو، و هم چنین صبر و ظرافتی که او در آثارش به کار برده، نیاز به یک ذره بین دارید. از دور، هرکسی می تواند قسم بخورد که آثار او عکاسی با فیلتر هستند. باور می کنید این زن تنها یک نقاشی باشد؟

77177_592.jpg

77178_429.jpg

77179_290.jpg

من نقاش نیستم.

اما هارمونی رو درک می کنم.

کنتراست، سایه ها، شدت نور و رزووشن خارق العاده!

خیلی قشنگ ه.

لینک به دیدگاه
:ws28:

من فک میکنم متوجه نشدن قصد این نقاش از نقاشیش به رخ کشیدن هنرشه نه زیبایی چهره این خانوم:ws28:

میدانم شما دوستان دارای درک بالایی هستید ، و بنده به هیچ وجه قصد جسارت ندارم . اما برای رسیدن به درک زیبایی که هنرمند تن به تصویر اون میده ، و این مختص هنرمندانه .

فرقی هم نداره که از طریق نقاشی باشه و یا هنری دیگر .

درضمن جمله ای که در بالا بکار بردم قسمتی از اون مزاحی بیش نبود .

فرستاده شده از SM-G355Hِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...