رفتن به مطلب

معرفی مدیر ارشد و تبریک به معاون آموزشی انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام میگم یچیزبگم شما هم مثل فدراسیون عمل کردینا اونجا هم ریس شد معاون معاون ریس:ws28:شوخی کردم :ws3:بی مزه بود.

اشاالله هردوموفق باشن احساس می کنم خبرای خوبی درراه است .

قاصدک یکی ازبهترین ها برای این سمت بود ، واطمینان دارم موفق خواهدشد.:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
درود:icon_gol:

پیرو بستر سازی برای اجرای طرح هایی که از نظرات کاربران و مدیران عزیز دریافت کردیم، یکی از تحولات بزرگ رو امروز اجرا کردیم.

یک عنوان جدید در ساختار انجمن به عنوان "معاونت آموزشی " در نظر گرفته شد. شرح وظایف و جایگاه این عنوان به زودی معرفی میشه.

معرفی معاونت آموزشی:

محمد، یکی از نفرات اصلی که انجمن رو پایه گذاری کردند؛ تا الان با عناوین مختلفی کنار ما بوده، امروز بعد از چند سال محمد از گروه مدیران ارشد خارج شد و عنوان معاونت آموزشی رو گرفت. امیدوارم این تغییر به روند رو به رشد مجموعه به سمت ایجاد یک بستر مناسب برای آموزش و پژوهش فراهم بیاره.

وظایف معاونت آموزشی با وظایف مدیر ارشد تفاوت داره؛ مطمئنا محمد در این جایگاه هم مثل سابق جایگاه هایی که بوده، بسیار خوب عمل می کنه.

Mohammad Aref

0001.gif

به علاوه قاصدک، دوست و کاربر قدیمی و خوش اخلاق و با اطلاعات مون، که پیشتر هم در گروه مدیران ارشد افتخار همکاری باهاش رو داشتم، به مجموعه ارشدها ملحق شد.

قاصدکــــــــ

02.gif

به هر دو این عزیزان و همه خانواده بزرگ نواندیشان تبریک میگم

سلامت و پاینده باشید :icon_gol::icon_gol:

اینو خطاب به محمد عزیزمان میگم :

این انصاف نیست . رفتنت با خودت باشه و تحمل ندیدن هایت با ما.

حضور گرم شما در پست قبلی تسلی بخش و قوت قلبی ما بود. حق نداشتی بصورت یکطرفه اینو از ما دریغ کنی.

این تغییر پستت بی انصافی است محمد جان.

میدونم خیلی خسته ت کردیم . میدونم خیلی اذیتت کردیم ولی قبول کن که جز تو کسی رو نداشتیم که سنگ صبورمون باشه. یعنی کاری از دستمون بر نمیاد که این معادله رو تغییرش بدیم ولی یادت باشه که ما بلدیم : بی تو با تو باشیم و یاد و خاطره هایت را فراموش نکنیم.

• Like 6
لینک به دیدگاه
اینو خطاب به محمد عزیزمان میگم :

این انصاف نیست . رفتنت با خودت باشه و تحمل ندیدن هایت با ما.

حضور گرم شما در پست قبلی تسلی بخش و قوت قلبی ما بود. حق نداشتی بصورت یکطرفه اینو از ما دریغ کنی.

این تغییر پستت بی انصافی است محمد جان.

میدونم خیلی خسته ت کردیم . میدونم خیلی اذیتت کردیم ولی قبول کن که جز تو کسی رو نداشتیم که سنگ صبورمون باشه. یعنی کاری از دستمون بر نمیاد که این معادله رو تغییرش بدیم ولی یادت باشه که ما بلدیم : بی تو با تو باشیم و یاد و خاطره هایت را فراموش نکنیم.

رفتن چیه؟ تغییر پست دلیلی بر رفتن نیست. فقط تغییر مسئولیته.

البته این یه ماهه که کمتر اومدم، درگیر یه کاری هستم که نمیرسم. و خب به زودی تموم میشه و سعی میکنم با انرژی سراغ مسئولیتی که دارم برم.

• Like 6
لینک به دیدگاه
رفتن چیه؟ تغییر پست دلیلی بر رفتن نیست. فقط تغییر مسئولیته.

البته این یه ماهه که کمتر اومدم، درگیر یه کاری هستم که نمیرسم. و خب به زودی تموم میشه و سعی میکنم با انرژی سراغ مسئولیتی که دارم برم.

خوشم میاد همیشه یک هشتم موارد مطرح شده رو جواب میدی. :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...