رفتن به مطلب

فرق دخترای امروزی با مامان های دیروزشان چیه ؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

کلی ترش این بود؟:ws28:

جدا از شکلک مسخره ببخشید خندان :ws28: این منظورمه که تو بیشتر نقل قول هاتون به نوشته های بچه ها ازش استفاده می کنین فکورجان

این نوع نگرش و مقایسه ات اصلا درست نیست چون داری با پیمانه خودت میسنجی و با ارزشهای خودت

گفتم کلا ارزشها در جامعه تغییر کرده و بد و خوب جایگاههای متفاوتی کردند باید با دیدگاه نسل جوان به موضوع نگاه کرد ..

برا همین گفتم دیدگاه کلی عسیسم :w58::w02::icon_gol:اینام من باب تجدید روحیه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جدا از شکلک مسخره ببخشید خندان :ws28: این منظورمه که تو بیشتر نقل قول هاتون به نوشته های بچه ها ازش استفاده می کنین فکورجان

این نوع نگرش و مقایسه ات اصلا درست نیست چون داری با پیمانه خودت میسنجی و با ارزشهای خودت

گفتم کلا ارزشها در جامعه تغییر کرده و بد و خوب جایگاههای متفاوتی کردند باید با دیدگاه نسل جوان به موضوع نگاه کرد ..

برا همین گفتم دیدگاه کلی عسیسم :w58::w02::icon_gol:اینام من باب تجدید روحیه

یعنی ما جوون نیستیم ؟:icon_pf (34):

تجدید روحیه تون حرف نداشت:a030:

لینک به دیدگاه
یعنی ما جوون نیستیم ؟:icon_pf (34):

تجدید روحیه تون حرف نداشت:a030:

فکور جان یکی دو دهه البته سنی نیست :whistle:

ولی خوب الان واقعا بعضی از ارزشها برا ما واقعا مسخره میاد درسته یا نه؟

طرف دلش له له میزنه تو کافی شاپ برا یه بستنی قیفی ولی میره اسپرسو سفارش میده با اب زرشک که کلاس داره و های لول باشه نمیگم خوب نیست من خودم طرف دار قهوه هستم ولی خوب وقتی دلت میخواد خوب بورو دنبالش

الان خیلیا برا کلاس زندگی میکنن تا برطف کردن نیازهاشون اینه که من و شما شاید درک نکنیم و حق هم میدم بهشون چیزی به خورد جوان داده نشده و مجبوره خلا هارو با هرچیزی پر کنه

بریم سر بحثمون دختر امروزی دوست داره برسه به خودش بگرده کیف کنه و امروزی باشه به قول گفتنی

دیگه پوشاک بچه شستن و اطو کشیدن و شب زنده داری برا نق های بچه معنی نداره

کاری که زن های سابق میکردن و شاید یه نوع تقدس باشه ولی در دیدگاه امروزی یه نوع املیت محصوب میشه و بیشتر الان شعارگونه هستش

لینک به دیدگاه
فکور جان یکی دو دهه البته سنی نیست :whistle:

ولی خوب الان واقعا بعضی از ارزشها برا ما واقعا مسخره میاد درسته یا نه؟

طرف دلش له له میزنه تو کافی شاپ برا یه بستنی قیفی ولی میره اسپرسو سفارش میده با اب زرشک که کلاس داره و های لول باشه نمیگم خوب نیست من خودم طرف دار قهوه هستم ولی خوب وقتی دلت میخواد خوب بورو دنبالش

الان خیلیا برا کلاس زندگی میکنن تا برطف کردن نیازهاشون اینه که من و شما شاید درک نکنیم و حق هم میدم بهشون چیزی به خورد جوان داده نشده و مجبوره خلا هارو با هرچیزی پر کنه

بریم سر بحثمون دختر امروزی دوست داره برسه به خودش بگرده کیف کنه و امروزی باشه به قول گفتنی

دیگه پوشاک بچه شستن و اطو کشیدن و شب زنده داری برا نق های بچه معنی نداره

کاری که زن های سابق میکردن و شاید یه نوع تقدس باشه ولی در دیدگاه امروزی یه نوع املیت محصوب میشه و بیشتر الان شعارگونه هستش

حرف حق جواب نداره.من پشت دستمو میزنم زمین.:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

میدونی ؟ بعضی ها یادشون میره که داره عمرشون میگذره ، یه وقت چشم باز میکنن میبینن ازدواج کردن،یه سال بعد متوجه میشن که پدر یا مادر شده اند ، در حالی که بلد نیستند پوشاک بچه شونو عوض کنن،یه مدت یزرگترا کمکشون میکنند،ولی اینا بازم به خودشون نمیان که بزرگ شده اند،تو این مقطع هم خودشون ضربه میخورن و هم همسر و اجتماع از اینا لطمه میبینن،

بچه شونم نمیتونن بدرستی بزرگش کنن و این جریان مخرب نسل به نسل ادامه پیدا میکنه،

این تاپیک هشدار بموقع ای است که تا دیر نشده ما رو به خودمون بیاره که فردا انگل خودمون و دیگران نباشیم،بنابراین موقع این حرفا تو همین شرایط سن و سال هست، دیربشه همه چی دیر میشه،باید همین حالا از پدر و مادرمون یاد بگیریم.فردا شاید اونا نباشن،،،،،،،

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...