رفتن به مطلب

فرق دخترای امروزی با مامان های دیروزشان چیه ؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این عکسو با یک گوشی دیگه گرفتم

این عیارش 22 هستش و ناخالصیش هم خاکه که یکی دو تا تکه روشو اگه دقت کنی سنگ هستش

این به سبک یلخی کار شده و حوصله نداشتم همینجوری در آوردم برای کلکسیونم

با تیوسولفات کار کردم

۲۰۱۶۰۴۲۷_۱۶۴۵۴۶.JPG

لینک به دیدگاه
شبتون خوش . بقیه شو فردا شب پی میگیریم. عجب تاپیکی شد این فرق مامان و دخترش :ws28:

آقا ممکنه دیگه منو اینجا نبینی

اول عذر خواهی میکنم اگر جایی شوخی یا چیزی بوده که ناراحتت کرده و دوم اینکه برات آرزوی سلامتی میکنم و سوم اینکه ول کن این بحث چرا زمین گرده چرا آخه یا فرق دخترو مامان چی میگه

:ws28:

شوخی میکنم هر جوری عشقه تاپیک بزن

مخلصیم

گودی بای:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آقا ممکنه دیگه منو اینجا نبینی

اول عذر خواهی میکنم اگر جایی شوخی یا چیزی بوده که ناراحتت کرده و دوم اینکه برات آرزوی سلامتی میکنم و سوم اینکه ول کن این بحث چرا زمین گرده چرا آخه یا فرق دخترو مامان چی میگه

:ws28:

شوخی میکنم هر جوری عشقه تاپیک بزن

مخلصیم

گودی بای:icon_gol::icon_gol:

روز و روزگارتون خوش باد. یه روز سمت ارومیه اومدی برام کامنت بذار تا در خدمتت باشم. . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws28: امان از دست تو

یعنی چون دخترای امروزی روشنفکر هستن و سواد دارن و تحصیلات عالیه دارن , از اینهمه دانش خودشون فقط بلدن این استفاده رو بکنن که نتونن شوهر رو براه بیارن و به توسط همین دانش وافرشون زودی تشخیص بدن که طلاق بهترین انتخابه .

چرا از فر و شکوه دانش و تحصیلاتشون برای ساختن یک زندگی خوب عاجزند؟ دانش فقط به این درد میخوره که ما تب روشنفکری بگیریم و همه چی رو از خودمون برونیم و آخرشم متارکه کنیم ؟ ( این متارکه رو بخاطر levrone گفتم که بیاد ایراد بگیره که چرا با ادبیات ملای رومی سخن میگم ) :ws28:

نتونن شوهر رو براه بیارن

:w58: ببخشید مگه وظیفه اون خانمِ که براه بیاره ؟!

کسی که 30 سال یطور زندگی کرده مطمئناً نمیتونیش تو 3ماه براه بیاریش کم کمش نصف همون سال ها وقت میبره تازه اگه براه بیاد ! در آخرم نمیاد فقط خانوم پیر میشه :|

خب باشه قبول تمام حرفاتُ قبول کردم ( مثلا)

حالا شما بمن بگو خواهرت با سطح فکری و تحصیلات عالی ازدواج میکنه و میره سر خونه زندگیش

زمان میگذره و از قضا همسرش رنگ عوض میکنه ( معتاد، فحاش، کتکار و ... ) شما به عنوان برادر چه راهکاری به خواهرت نشون میدی که زندگیشُ حفظ کنه

در صورتی که هر روز با سر و صورت کبود میبینیش !

-------

اینا رو نوشتم که بگم واقعیت های زندگی خیلی تلخ تر از این حرفاس که طرف چون تحصیلات داره باید سعی کنه طرفشُ براه بیاره در صورتی که براه اوردن اصلا وظیفه اون خانوم نیست :|

تا بخواد اونو براه بیاره خودش از راه بدر میشه :||

چرا از فر و شکوه دانش و تحصیلاتشون برای ساختن یک زندگی خوب عاجزند؟ دانش فقط به این درد میخوره که ما تب روشنفکری بگیریم و همه چی رو از خودمون برونیم و آخرشم متارکه کنیم

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اجازه میخوام خلاصه بگم.

اینا نخواهند تونست اون قداستی رو که مادرانشون دارند , حفظ کنن.

گفتی قداست یاد مریم مقدس افتادم :))

مطمئنی مادران گذشته قداست داشتند ؟!

لینک به دیدگاه
گفتی قداست یاد مریم مقدس افتادم :))

مطمئنی مادران گذشته قداست داشتند ؟!

کمر درد و زانو درد و دندان درد هم داشتن ولی در کنار همه اینا آره قداست داشتند.؟

لینک به دیدگاه
خب من به این شدت مطمئن نیستم پس چیزی نمیگم :)

شما احتمالا پایمال شدن حقوق زن در ایران رو به پای گناه زنان تصور میکنی که باور قداستشون براتون سخت میشه . یادتون باشه که زنها تنها انسانهای این مرز و بوم هستند که در سرتاسر تاریخ , همیشه بهشون ظلم شده و اگر نمیشد , خودشون ثابت میکردند که تا چه حد مقدسند و تا کجا میتوانستند که باشند. آره , اونا رو نمیذارن که از حقشون دفاع کنند , و این به من و شما اجازه میده که اونا رو دست بسته به مسلخ ببریم. چون قدرت دفاعشونم ازشون دریغ کردن. پس در مورد قضاوت در باره زن , روی احساست حساب نکن , روی انصافت حساب کن. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
شما احتمالا پایمال شدن حقوق زن در ایران رو به پای گناه زنان تصور میکنی که باور قداستشون براتون سخت میشه . یادتون باشه که زنها تنها انسانهای این مرز و بوم هستند که در سرتاسر تاریخ , همیشه بهشون ظلم شده و اگر نمیشد , خودشون ثابت میکردند که تا چه حد مقدسند و تا کجا میتوانستند که باشند. آره , اونا رو نمیذارن که از حقشون دفاع کنند , و این به من و شما اجازه میده که اونا رو دست بسته به مسلخ ببریم. چون قدرت دفاعشونم ازشون دریغ کردن. پس در مورد قضاوت در باره زن , روی احساست حساب نکن , روی انصافت حساب کن. :icon_gol:

ان توضیحات هیچ ارتباطی با سوال ات نداشت !

لینک به دیدگاه
ان توضیحات هیچ ارتباطی با سوال ات نداشت !

بیش ازده تا ارتباط رو میتونم به شما اثبات کنم ولی فکر میکنم بحث ما دو تا با این جهت گیری ها بیفایده باشه.چون 180 درجه عکس هم فکر میکنیم.

لینک به دیدگاه

فرق پسرهای امروزی با پدرهای دیروزشان چیست؟؟؟؟؟

خیلی فرق هست...حتی تصورشم سخته که چرا انقد فرق دارن:banel_smiley_4:

همون قدر که پسرا فرق کردن دخترا هم نیز:ws3:

جواب را در خود جستجو کنید:w02:

لینک به دیدگاه
فرق پسرهای امروزی با پدرهای دیروزشان چیست؟؟؟؟؟

خیلی فرق هست...حتی تصورشم سخته که چرا انقد فرق دارن:banel_smiley_4:

همون قدر که پسرا فرق کردن دخترا هم نیز:ws3:

جواب را در خود جستجو کنید:w02:

اگه میخواستیم جواب رو در خود جستجو کنیم که تاپیک نمیزدیم،:ws28:

خیلی فرق دارن یعنی چی ؟ خوب ما میخوایم شرح اون خیلی هارو بگن ، ببینیم چی هستن که اصلاحشون کنیم :w16:

حالا اون خیلی ها رو که میگی ، یکی دوتاشو بگو تا مستفیض شویم، :a030:

لینک به دیدگاه
اگه میخواستیم جواب رو در خود جستجو کنیم که تاپیک نمیزدیم،:ws28:

خیلی فرق دارن یعنی چی ؟ خوب ما میخوایم شرح اون خیلی هارو بگن ، ببینیم چی هستن که اصلاحشون کنیم :w16:

حالا اون خیلی ها رو که میگی ، یکی دوتاشو بگو تا مستفیض شویم، :a030:

قطعا همه اینطوری نیستنا اما اکثرا هستن

بی مسئولیتی...بی مسئولیتی..بی مسئولیتی..

بی هدف. خوش گذرون های لحظه ای.دوروغگو شدیدا.بُرد دیدشون تا نوک دماغشونه..دمدمی مزاج...

بی مسئولیتو گفتم؟؟؟؟دوس دارم بازم بگم اینو:ws3:

لینک به دیدگاه

نسل دیروز و امروز اصلا بنا ندارن که از تجربیات والدینشون بیاموزند.شاید حتی به این موضوع فکر هم نکرده اند و نمیکنند،این دو نسل حتی نمیتونن درک بکنند که والدینشون چه تجربه های گرانقدری دارند که با توسل به اون تجربیات میتونن تو این شرایط سخت چرخ زندگیشونو بچرخونن.%

اصلا به ذهنشون هم خطور نمیکنه که ارزش های تجربی والدین رو بیاموزند و بکار بگیرند.

لینک به دیدگاه

بزار کلی تر بگیم

فرق جامعه و ارزشهای دیروزی با امروز چیه جواب به این سوال پاسخی به سوال بالاست

کلا دختر و پسر نداریم ارزشها تغییر کرده و به خوب و بدش کاری ندارم

چه بسیار ارزشهایی که که اگه الان یه نفر داشته باشه بهش میگن شاددد(حیف این کلمه )

و چه بسیار ضد ارزشهای اون زمان که الان میگن طرف لارجه !!!!!؟؟؟؟

حال خودتون کلاهتون رو قاضی کنین

لینک به دیدگاه
بزار کلی تر بگیم

فرق جامعه و ارزشهای دیروزی با امروز چیه جواب به این سوال پاسخی به سوال بالاست

کلا دختر و پسر نداریم ارزشها تغییر کرده و به خوب و بدش کاری ندارم

چه بسیار ارزشهایی که که اگه الان یه نفر داشته باشه بهش میگن شاددد(حیف این کلمه )

و چه بسیار ضد ارزشهای اون زمان که الان میگن طرف لارجه !!!!!؟؟؟؟

حال خودتون کلاهتون رو قاضی کنین

کلی ترش این بود؟:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...