رفتن به مطلب

فرق دخترای امروزی با مامان های دیروزشان چیه ؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

موضوع فرق دخترای امروز با ماماناشونه. ازدواج چیه ؟ دقت کردی به این شعر "ميازار موری كه دانه كش است"؟؟!! اين شعر نشون ميده كه ما ايرانی ها از قديم يه جورايی كرم داشتيم...

خودت میگی شعر !!! همون مور ........ اون دانه رو برای رد گم کردن حمل میکنه ولی به موقع گازت میگیره و کلافت میکنه

اتفاقا باید تا میشه آزار داد مور رو خصوصا اونی که دانه کش است :ws28:

فقط پرنده رو باید هواشو داشته باشی

اما در مورد موضوع !!

گفتم که ربطشو خودمم نمیدونم :icon_pf (34):

اسپمه دیگه باید فرستاد

خب باو یک صفحه از بحث ازدواجه !! یک ساعته یقه همه رو گرفتی که چرا از دانششون استفاده نمیکنن و زندگی رو فلان نمیکنن و زندگی نمیسازن بعد میگی موضوع تاپیک ؟ :ws28: اصلا به من چه :ws28:

کلا پیتزا هم چیز مزخرفیه :ws28:

یکی دو روز اینجام اینقدر گیر نده بذار چار تا اسپم بدم بعدا دلت برام تنگ میشه ها :ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خودت میگی شعر !!! همون مور ........ اون دانه رو برای رد گم کردن حمل میکنه ولی به موقع گازت میگیره و کلافت میکنه

اتفاقا باید تا میشه آزار داد مور رو خصوصا اونی که دانه کش است :ws28:

فقط پرنده رو باید هواشو داشته باشی

اما در مورد موضوع !!

گفتم که ربطشو خودمم نمیدونم :icon_pf (34):

اسپمه دیگه باید فرستاد

خب باو یک صفحه از بحث ازدواجه !! یک ساعته یقه همه رو گرفتی که چرا از دانششون استفاده نمیکنن و زندگی رو فلان نمیکنن و زندگی نمیسازن بعد میگی موضوع تاپیک ؟ :ws28: اصلا به من چه :ws28:

کلا پیتزا هم چیز مزخرفیه :ws28:

یکی دو روز اینجام اینقدر گیر نده بذار چار تا اسپم بدم بعدا دلت برام تنگ میشه ها :ws28::ws28::ws28:

دقت کردی ؟ نشده يه بار اين جعبه ي دستمال كاغذي رو باز كنیم،بَرگِ اوَلِش درست مثل بچه آدم بياد بيرون.

حالا کی گفته شاهنامه ننویسی؟

لینک به دیدگاه
دقت کردی ؟ نشده يه بار اين جعبه ي دستمال كاغذي رو باز كنیم،بَرگِ اوَلِش درست مثل بچه آدم بياد بيرون.

حالا کی گفته شاهنامه ننویسی؟

چرا چند روزه من هی سیگارو سرو ته روشن میکنم

میگن بهم .. بعدشم فایده ای برای کسی نداره

لینک به دیدگاه

چرا چند روزه من هی سیگارو سرو ته روشن میکنم

میگن بهم .. بعدشم فایده ای برای کسی نداره

زندگی با ”مای بی بی” شروع و به ”ایزی لایف” ختم میشه؟؟!!

پس قدر لحظه هایی که با شورت هستیم رو بدونیم! :ws28:

لینک به دیدگاه
زندگی با ”مای بی بی” شروع و به ”ایزی لایف” ختم میشه؟؟!!

پس قدر لحظه هایی که با شورت هستیم رو بدونیم! :ws28:

دقیقا شاه نامه ای که میخواستم بگم هم تو همین راستا بود . راستا رو حال کردی ؟ :ws28:

لینک به دیدگاه

[=levrone;1597720]گفتم دیگه مجبورم میکنی شاه نامه تایپ کنم بعد یقه مارو بگیرن که چی ؟ چرا اینقدر طولانی پست میدی

بگو کی این حرفو زده , طوری یقه شو بگیرم که نتونه نفس بکشه :ws28:

اصلا طلاق تو ذهنم نبود باو

حتما بوده والا نمیگفتی

منظورم این بود که چرا اصلا آدم دنبال این باید باشه که ازدواج کنه که بعد بشینه ببینه با گرفتاری ها چه شکلی میتونه دستو پنجه نرم کنه که مثلا قمپز در کنه و بگه زندگی آروم دارم

ما اصن راجع به ازدواج حرفی زدیم ؟ نه . حرفی زدیم ؟

باو کلا من با اصلا موضوع مشکل دارم

کدام موضوع ؟

فقط هم بحثم ازدواج نیست نمیدونم چرا رفتی تو فاز طلاق

من نرفتم . تو منو کشون کشون بردی :ws28:/]

لینک به دیدگاه
دقیقا شاه نامه ای که میخواستم بگم هم تو همین راستا بود . راستا رو حال کردی ؟ :ws28:

آره خیلی حال کردم. :ws28:

من کلا با این فارسی , حال میکنم :ws28:

خودمم نمیدونم با کدوم فارسی می حرفم ؟ دری یا دیواری یا اون یکی :ws28:

لینک به دیدگاه

=levrone;1597724]یک ساعته یقه همه رو گرفتی که چرا از دانششون استفاده نمیکنن و زندگی رو فلان نمیکنن و زندگی نمیسازن بعد میگی موضوع تاپیک ؟ :

این حرفت خیلی مشکوک میزنه. ببینم , تو منو رصد نمیکنی؟ هک کردی منو ؟ :ws28:

لینک به دیدگاه
[=levrone;1597720]گفتم دیگه مجبورم میکنی شاه نامه تایپ کنم بعد یقه مارو بگیرن که چی ؟ چرا اینقدر طولانی پست میدی

بگو کی این حرفو زده , طوری یقه شو بگیرم که نتونه نفس بکشه :ws28:

اصلا طلاق تو ذهنم نبود باو

حتما بوده والا نمیگفتی

منظورم این بود که چرا اصلا آدم دنبال این باید باشه که ازدواج کنه که بعد بشینه ببینه با گرفتاری ها چه شکلی میتونه دستو پنجه نرم کنه که مثلا قمپز در کنه و بگه زندگی آروم دارم

ما اصن راجع به ازدواج حرفی زدیم ؟ نه . حرفی زدیم ؟

باو کلا من با اصلا موضوع مشکل دارم

کدام موضوع ؟

فقط هم بحثم ازدواج نیست نمیدونم چرا رفتی تو فاز طلاق

من نرفتم . تو منو کشون کشون بردی :ws28:/]

اقا چند تا پست قبلی رو بخون اگر به جز پستای من نتونستی موضوع طلاق و ازدواجو خلاصه فرقی به این ختمش کردن رو پیدا کنی صد گرم طلا بهت جایزه میدم:ws28:

آره خیلی حال کردم. :ws28:

من کلا با این فارسی , حال میکنم :ws28:

خودمم نمیدونم با کدوم فارسی می حرفم ؟ دری یا دیواری یا اون یکی :ws28:

قابل تشخیصه ! حداقل برای من:ws28:

لینک به دیدگاه
=levrone;1597724]یک ساعته یقه همه رو گرفتی که چرا از دانششون استفاده نمیکنن و زندگی رو فلان نمیکنن و زندگی نمیسازن بعد میگی موضوع تاپیک ؟ :

این حرفت خیلی مشکوک میزنه. ببینم , تو منو رصد نمیکنی؟ هک کردی منو ؟ :ws28:

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
اقا چند تا پست قبلی رو بخون اگر به جز پستای من نتونستی موضوع طلاق و ازدواجو خلاصه فرقی به این ختمش کردن رو پیدا کنی صد گرم طلا بهت جایزه میدم:ws28:

قابل تشخیصه ! حداقل برای من:ws28:

اون صد گرم تیزابی از سیانید برگشته رو میگی ؟ اون که توش سرب هست و شکن شده . نه نورد میشه , نه با حدیده میشه مفتولی چیزی ازش در آورد. ذوبش کن بزن تو کار ریخته. به درد من نمیخوره , حتی مفتی و یا بعنوان شرطی و اینا. :ws28:

لینک به دیدگاه
اون صد گرم تیزابی از سیانید برگشته رو میگی ؟ اون که توش سرب هست و شکن شده . نه نورد میشه , نه با حدیده میشه مفتولی چیزی ازش در آورد. ذوبش کن بزن تو کار ریخته. به درد من نمیخوره , حتی مفتی و یا بعنوان شرطی و اینا. :ws28:

من هیچ وقت از تیزاب استفاده نمیکنم :ws28:

سرب ؟ :w58: مگه غاله ؟

اتفاقا دادم ریگیری (حریرفروش) عیارش 991بود:ws28: طلا در آورده بودم اینقدر نرم بود با دست فشارش میدادی له میشد حریر فروش میگفت اینشکلی تا حالا ندیدم

سرب ؟ :ws28:

نورد شده بدم ؟ :ws28:

لینک به دیدگاه
من هیچ وقت از تیزاب استفاده نمیکنم :ws28:

سرب ؟ :w58: مگه غاله ؟

اتفاقا دادم ریگیری (حریرفروش) عیارش 991بود:ws28: طلا در آورده بودم اینقدر نرم بود با دست فشارش میدادی له میشد حریر فروش میگفت اینشکلی تا حالا ندیدم

سرب ؟ :ws28:

نورد شده بدم ؟ :ws28:

اون حریر فروش ترازوش 5 صفره و اشتباه میده . حتما 99/999 بوده ولی ایشون اشتباه کرده . :ws28:

ببرش تو تکیه دولت بده ری گیری کنن , اونا ترازوشون 7 صفره . بعد ممیز

این شمش های سویسی که 995 و 999 هم داره .

ولی موندم که چرا رنگش کدر بود:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

این تاپیک تعداد پاسخ هاش از نسبت تعداد بازدید هاش خیلی بالا تر میره. بچه ها فردا بیان ببینن پیش خودشون میگن , وای چه خبر بوده دیشب. بعد که بازش بکنن خواهند دید که همش شرّ و ور بوده و اصن در مورد موضوع هیچی گفته نشده . :ws28:

لینک به دیدگاه
اون حریر فروش ترازوش 5 صفره و اشتباه میده . حتما 99/999 بوده ولی ایشون اشتباه کرده . :ws28:

ببرش تو تکیه دولت بده ری گیری کنن , اونا ترازوشون 7 صفره . بعد ممیز

این شمش های سویسی که 995 و 999 هم داره .

ولی موندم که چرا رنگش کدر بود:ws28::ws28::ws28:

شمش سوئیسی !! نه طلایی که تو بازارو بورس خریدو فروش میشه و بکشه خودشو عیارش 21 بشه :ws28:

بعدشم ریگیری با سربو نقره و مس نکردیم

با حلالو طیف :ws28:

رنگش که برای فلش گوشیمه خاموشش کنم عکسو زرد میندازه انگار قدیمیه و روشنم باشه اونشکلی میوفته

:ws28:

برای جلالی هم گاهی میفرستم البته:whistle:

لینک به دیدگاه
این تاپیک تعداد پاسخ هاش از نسبت تعداد بازدید هاش خیلی بالا تر میره. بچه ها فردا بیان ببینن پیش خودشون میگن , وای چه خبر بوده دیشب. بعد که بازش بکنن خواهند دید که همش شرّ و ور بوده و اصن در مورد موضوع هیچی گفته نشده . :ws28:

:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
شمش سوئیسی !! نه طلایی که تو بازارو بورس خریدو فروش میشه و بکشه خودشو عیارش 21 بشه :ws28:

بعدشم ریگیری با سربو نقره و مس نکردیم

با حلالو طیف :ws28:

رنگش که برای فلش گوشیمه خاموشش کنم عکسو زرد میندازه انگار قدیمیه و روشنم باشه اونشکلی میوفته

:ws28:

برای جلالی هم گاهی میفرستم البته:whistle:

این شمش های یه کیلوئی که قاچاقی میاد همشون 995 هستن. مال بانک سویس هست و مهر و همه چی ام داره.

21 بیشتره. شما اگه آلیاژ 21 رو بهش حرارت بدی , اکسید میشه . اینا نمیشن. البته اگه توش کادمیم یا نقره باشه , اکسید هم بشه زرد رنگه ولی رنگ و روش میره و مایل به سبز میشه.

سکه خودش 21/6 هستش ولی چون توش مس هست , با کمترین حرارت سیاه سیاه میشه.

لینک به دیدگاه
این شمش های یه کیلوئی که قاچاقی میاد همشون 995 هستن. مال بانک سویس هست و مهر و همه چی ام داره.

21 بیشتره. شما اگه آلیاژ 21 رو بهش حرارت بدی , اکسید میشه . اینا نمیشن. البته اگه توش کادمیم یا نقره باشه , اکسید هم بشه زرد رنگه ولی رنگ و روش میره و مایل به سبز میشه.

سکه خودش 21/6 هستش ولی چون توش مس هست , با کمترین حرارت سیاه سیاه میشه.

معمولا این بنکداری هایی که تکه و شمش میفروشن یا اصلا همون طلای تیزابی که بین طلا سازها بابه رو ببری ری عیارش بیشتر از 21 22 نیست و معمولا هم تیزابی ها نقره داره ولی اونایی که از معادن میاد (مثل موته) ترکیبات مختلفی توش هست

میگی سکه ؟ این طلا سازها استدلالشون اینه که طلا با عیار زیاد بدرد نمیخوره :ws28: اگه مثل سکه باشه بهتره :ws28:

لینک به دیدگاه
معمولا این بنکداری هایی که تکه و شمش میفروشن یا اصلا همون طلای تیزابی که بین طلا سازها بابه رو ببری ری عیارش بیشتر از 21 22 نیست و معمولا هم تیزابی ها نقره داره ولی اونایی که از معادن میاد (مثل موته) ترکیبات مختلفی توش هست

میگی سکه ؟ این طلا سازها استدلالشون اینه که طلا با عیار زیاد بدرد نمیخوره :ws28: اگه مثل سکه باشه بهتره :ws28:

بخاطر این میگن که اگه عیارش از 900 بالاتر باشه بقدری نرم میشه که نمیشه مصنوعات طلا رو ازش ساخت ولی با شما موافقم که تو شرایط معمولی خیلی بخوان خودشونو بکشن , میتونن تا 22 به خلوص برسونن. خود همین پالادیوم رو که با طلا آلیاژ میکنن تا رنگش سفید بشه رو نمیتونن بکشن بیرون.

یه دستگاهی هم من دیدم که از طریق پرتو زائی عیار رو تشخیص میداد فک کنم اسمش اسپکترو فتومتر یا اسپکترو فتوگراف بود که خطاش در حد اعشار بود. نمیدونم کجا دارن ولی تو دانشگاه یه دونه هست که برای کار های تحقیقی ازش استفاده میشه.

لینک به دیدگاه
بخاطر این میگن که اگه عیارش از 900 بالاتر باشه بقدری نرم میشه که نمیشه مصنوعات طلا رو ازش ساخت ولی با شما موافقم که تو شرایط معمولی خیلی بخوان خودشونو بکشن , میتونن تا 22 به خلوص برسونن. خود همین پالادیوم رو که با طلا آلیاژ میکنن تا رنگش سفید بشه رو نمیتونن بکشن بیرون.

یه دستگاهی هم من دیدم که از طریق پرتو زائی عیار رو تشخیص میداد فک کنم اسمش اسپکترو فتومتر یا اسپکترو فتوگراف بود که خطاش در حد اعشار بود. نمیدونم کجا دارن ولی تو دانشگاه یه دونه هست که برای کار های تحقیقی ازش استفاده میشه.

نرم باشه اشکالی نداره خب خودشون میتونن آلیاژ کنن سفت میشه

پالادیوم رو که راحت میشه جدا کرد ؟ البته من از سیستم بازار خوشم نمیاد و باهاشون حال نمیکنم

عیار هم گاهی میفرستم برای بازی و گاهی هم باهاش یک چیزی میسازم

با هیدروکربن استخراج میکردم یارو مونده بود چیکار دارم میکنم :ws28:

دستگاهش که هست !! البته حلالو سیانید رو دیدم نمیدونم بقیه داستانو کجا داره

ریگیری با نمکو پنتان پلاس هم که خودت تو خونه میتونی بگیری و کل سیستم طلا بازهای ایران اصلا نمیدوننو نشنیدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...