رفتن به مطلب

بالاخره خدمت مقدس سربازیم تموم شد :))

Eng.KouRosH

ارسال های توصیه شده

درود بر همگی

اگه یادتون باشه اون سالی که داشتم میرفتم خدمت همچین اواتاری رو گذاشتم:

txm0kbedpke3dqcawhtm.jpg

بالاخره بعد از 16ماه خدمتم تمومید با تموم سختی هاش، شادی هاش ،ضدحال هاش :4564:.............خدمتم لب مرز نبود اما هرجا خدمت کنی حتی سرکوچه اتون بازم خدمته و جنگ اعصاب خودشو داره حالا بماند کجا خدمتم کردم :ws3: بعضیا میدونن ولی اومدین نگین حفاظت گفتار داشته باشین تبعاتش پای خودتونه :ws3:

جا داره از سربازایی که لب مرز خدمت میکنن از خونواده دورن رو برجک پست میدن یادکنیم.........

69g7t2kksdrd7x3wwd35.jpg

سلامتیشون..............

بعضیام که اینجوری...........بدون شرح

tegas58xezw4vr932kn8.jpg

جا داره از این سخن امام علی هم اینجا بذارم...متنش رو تو یه وبلاگ و عکسشم از یجا دیگه پیداکردم :whistle:

n5ibwq271kn32ioncxy4.jpg

خب اخرش یه ماه دیگه نهایت دوماه اینو میخوان بفرستن جلو درب خونه :ws3: کار کاملا فوتوشاپی و ضعیف از خودم :ws3: تاریخ پایان خدمت رو نگا :icon_pf (34):

84k2x302lyon1hklys3t.jpg

اینم کوله و اسلحه و کلاه برا نفرات بعدی ما که رفتیم اونا که تازه میخوان برن و یا مشغول خدمتن اصلا ناراحت نباشین خدمت مقدس سربازیه بالاخره تموم میشه(تو مخی نیستا اصلا نمیخوان تو مخی برم :ws3:)

اینم کار فوتوشاپی ضعیفففففففففففف:ws3: :w02:

5oej3pmees20hnzdwk8.jpg

لینک به دیدگاه

سخنرانی کنم واست؟؟؟؟

رفتنی ک دعات کردم...

اومدی ام ک باز دعات کردم ک از این ب بعد به بهترینا برسی با انتخاب خوب و عاقلانه نه عین اون پروازی ک تصمیم گرفتی...

و اما بی صبرانه منتظر خاطراتت هستیم...

خیلی ام خوشحالیم دوباره برگشتی...

همین دیگه...

عاقبت بخیر بشی خدا یارت....

:w02:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر که به سلامتی تموم شد . خیلی خوش اومدی. چن وقت دیگه اینقده مسئولیت هات زیاد میشه که به روز هایی که سرباز بودی ، غبطه خواهی خورد، برات در ادامه این راه قشنگ سلامتی و موفقیت توام با خوشبختی پایدار آرزومندم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود بر همگی

اگه یادتون باشه اون سالی که داشتم میرفتم خدمت همچین اواتاری رو گذاشتم:

بالاخره بعد از 16ماه خدمتم تمومید با تموم سختی هاش، شادی هاش ،ضدحال هاش :4564:.............خدمتم لب مرز نبود اما هرجا خدمت کنی حتی سرکوچه اتون بازم خدمته و جنگ اعصاب خودشو داره حالا بماند کجا خدمتم کردم :ws3: بعضیا میدونن ولی اومدین نگین حفاظت گفتار داشته باشین تبعاتش پای خودتونه :ws3:

جا داره از سربازایی که لب مرز خدمت میکنن از خونواده دورن رو برجک پست میدن یادکنیم.........

خب اخرش یه ماه دیگه نهایت دوماه اینو میخوان بفرستن جلو درب خونه :ws3: کار کاملا فوتوشاپی و ضعیف از خودم :ws3: تاریخ پایان خدمت رو نگا :icon_pf (34):

درود

نبود هم کشیدی؟ :w02: من تو یگان با سیبیل اومدم بیرون :w02:

تبریک. خوش اومدی.:icon_gol:

اصلا یادش ب خیر نباشه! اصلا مقدس نیست و اصلا خدمت نیست.

چ دوستایی داشتم ک تو تایباد تیر خوردن، چ سربازایی ک از مرزبانی کشته شدن و...

دوره اجباری. نهایتا بخواییم خیلی لطف کنیم "دوره خدمت ب مهین" بهتره.

بگذریم، اصلا مایل نیستم دربارش بحث کنم!

به قول ناصر فصل جدیدی برات بز شده، همه چی قراره با سرعت زیاد پیش بره. مطمئن باش؛ خیلی پخته تر شدی نسبت ب بقیه دوستای هم سن ت ک احباری نرفتن.

درود

تبریک میگم

فصل جدیدی از زندگیت شروع شده و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشی:icon_gol:

لایک.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

تبریک میگم

فصل جدیدی از زندگیت شروع شده و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشی:icon_gol:

فصل!!!!!!!!!!!!اونم چه فصلی :icon_pf (34): ممنون همچنین:w16:

لینک به دیدگاه
سخنرانی کنم واست؟؟؟؟

رفتنی ک دعات کردم...

اومدی ام ک باز دعات کردم ک از این ب بعد به بهترینا برسی با انتخاب خوب و عاقلانه نه عین اون پروازی ک تصمیم گرفتی...

و اما بی صبرانه منتظر خاطراتت هستیم...

خیلی ام خوشحالیم دوباره برگشتی...

همین دیگه...

عاقبت بخیر بشی خدا یارت....

:w02:

:icon_gol:

سخنرانی کردی دیگه :ws3:

ممنونم لطف کردی ابجی :w02:

پرواز شروع شده کجای کاری :ws3:

مرسی همچنین ایشااله توشادی ها جبران کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه
خدا رو شکر که به سلامتی تموم شد . خیلی خوش اومدی. چن وقت دیگه اینقده مسئولیت هات زیاد میشه که به روز هایی که سرباز بودی ، غبطه خواهی خورد، برات در ادامه این راه قشنگ سلامتی و موفقیت توام با خوشبختی پایدار آرزومندم.:icon_gol:

سلامت باشی فکورجان :a030: همین الانشم غبطه میخورم چون تو این دوران فقط فکر پادگان بودی اما الان...........ایشالله شما هم همیشه پیروز و سرافراز باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

نبود هم کشیدی؟ :w02: من تو یگان با سیبیل اومدم بیرون :w02:

تبریک. خوش اومدی.:icon_gol:

اصلا یادش ب خیر نباشه! اصلا مقدس نیست و اصلا خدمت نیست.

چ دوستایی داشتم ک تو تایباد تیر خوردن، چ سربازایی ک از مرزبانی کشته شدن و...

دوره اجباری. نهایتا بخواییم خیلی لطف کنیم "دوره خدمت ب مهین" بهتره.

بگذریم، اصلا مایل نیستم دربارش بحث کنم!

به قول ناصر فصل جدیدی برات بز شده، همه چی قراره با سرعت زیاد پیش بره. مطمئن باش؛ خیلی پخته تر شدی نسبت ب بقیه دوستای هم سن ت ک احباری نرفتن.

لایک.:icon_gol:

نبود کشیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟انقد تومخی رفتم گریه اشون درومد :ws28: فدات مرسی:ws3:

چی بگم والا خیلیا تو خدمت نابود شدن ...........:icon_pf (34):

پخته تر؟ذوب شدیم دیگ:ws3:

لینک به دیدگاه

داداش من دوشنبه اومد مرخصی...اونم مثل تو هی غر میزنه سربازی داغونم کرد

اما من خیلی لذت میبرم از این که سربازه ..یه شخصیت وسواس و حساس رو مدل غذا ...الان یکم بهش سخت بگذره میفهمه:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به روی ماهت کوروش جان...

ممنون بابت کارت دعوتت...رسید به دستم جَلدی پریدم اومدم...

.

.

.

من رو شطرنجی کنین..من رو محو کنین...من رو به چه به تبریک گفتن...:icon_redface:

منِ معاف شده..منِ جاخالی داده به دوره ی سربازی...منِ کارت معافیت بگیر فقط در دوران صلح!...چه حقی دارم برای تبریک...

البته فقط تو دوران صلح اعتبار داره این معافیت...جنگ بشه یقه مون رو می چسبن می برن...به درد هیچی نخورم...به درد دو چیز می خورم...

اینقد وراجی کنم شب عملیات...رزمنده ها کلافه شن جوری به خط بزنن که خط از چند جا بشکنه!(البته می تونه فعلی با حرف"ج" هم اتفاق بیافته)

اینقد بگم آرامش پیشکش لحظه هاتون که برادرها بریزن سرمون با جشن پتو ...هم حالی از ما جا بیارن و هم خودشون با دور کردن استرس آرامش واقعی رو به دست بیارن...

ایا ایحال(به خدا اگه بدونم این که نوشتم یعنی چی یا اصلا املاش درست هست یا نه!)

دست راست و چپتون بر سر ما...واکسِ پوتین تون سُرمه ی چشم ما....(شکلک مو افشان با نیش باز)

شما مَرد شدی و ما همچنان در کوچه های مردی به دنبال مشق کردن....

.

.

.

دوستان معاف شده نریزن سر من....هر چی گفتم نسبت به خودم بود...همه ی شما مرد...ما نیمچه مرد(شکلک مو افشان با نیش باز)

سلامت باشین و آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
داداش من دوشنبه اومد مرخصی...اونم مثل تو هی غر میزنه سربازی داغونم کرد

اما من خیلی لذت میبرم از این که سربازه ..یه شخصیت وسواس و حساس رو مدل غذا ...الان یکم بهش سخت بگذره میفهمه:ws3:

تا نری خدمت ندانی:ws3: خخخخخ خوبه خدمت درستش میکنه اش میدن مدل غذاش ردیف میشه:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام به روی ماهت کوروش جان...

ممنون بابت کارت دعوتت...رسید به دستم جَلدی پریدم اومدم...

.

.

.

من رو شطرنجی کنین..من رو محو کنین...من رو به چه به تبریک گفتن...:icon_redface:

منِ معاف شده..منِ جاخالی داده به دوره ی سربازی...منِ کارت معافیت بگیر فقط در دوران صلح!...چه حقی دارم برای تبریک...

البته فقط تو دوران صلح اعتبار داره این معافیت...جنگ بشه یقه مون رو می چسبن می برن...به درد هیچی نخورم...به درد دو چیز می خورم...

اینقد وراجی کنم شب عملیات...رزمنده ها کلافه شن جوری به خط بزنن که خط از چند جا بشکنه!(البته می تونه فعلی با حرف"ج" هم اتفاق بیافته)

اینقد بگم آرامش پیشکش لحظه هاتون که برادرها بریزن سرمون با جشن پتو ...هم حالی از ما جا بیارن و هم خودشون با دور کردن استرس آرامش واقعی رو به دست بیارن...

ایا ایحال(به خدا اگه بدونم این که نوشتم یعنی چی یا اصلا املاش درست هست یا نه!)

دست راست و چپتون بر سر ما...واکسِ پوتین تون سُرمه ی چشم ما....(شکلک مو افشان با نیش باز)

شما مَرد شدی و ما همچنان در کوچه های مردی به دنبال مشق کردن....

.

.

.

دوستان معاف شده نریزن سر من....هر چی گفتم نسبت به خودم بود...همه ی شما مرد...ما نیمچه مرد(شکلک مو افشان با نیش باز)

سلامت باشین و آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

درود برتو:ws3:

نفرمایید مهندس هرکی معافی گرفت و خدمت رو پیچوند نوش جونش حقش بوده گرفته حالا یا جبهه یا پزشکی به هرحال طبق قانون حقش بوده....

ما فقیر فقرا هم چیزی نداشتیم رو کنیم خدمت کردیم :ws3:

پیروز و سرافراز باشی همیشه:w02::icon_gol:

لینک به دیدگاه

برید کنار مسئول اومد....:ws3:....یه سلام نظامی بده خیلی باحاله....:hapydancsmil:...زود.....:w000:

کارت دعوت من کووووووووو.....:vahidrk:....من بدون دعوت پریدم تو تاپیک

خب به به سربازیت تموم شد....:whistle:...حالا دیگه بهانه نداری ک چرا نمیای انجمن....:gnugghender:....زود ب تاپیکای نصفه نیمت برس ....:w000:...اینجا از پادگان بدتره...:banel_smiley_4:...گفته باشم

تبریک میگم....:w16::icon_gol:

خوش برگشتی....:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
برید کنار مسئول اومد....:ws3:....یه سلام نظامی بده خیلی باحاله....:hapydancsmil:...زود.....:w000:

کارت دعوت من کووووووووو.....:vahidrk:....من بدون دعوت پریدم تو تاپیک

خب به به سربازیت تموم شد....:whistle:...حالا دیگه بهانه نداری ک چرا نمیای انجمن....:gnugghender:....زود ب تاپیکای نصفه نیمت برس ....:w000:...اینجا از پادگان بدتره...:banel_smiley_4:...گفته باشم

تبریک میگم....:w16::icon_gol:

خوش برگشتی....:w16::icon_gol:

درود سرکارررررر خانم ما وقتی مقام بالادستیمون میاد درود میفرستیم و خبردار.... شماهم الان مدیری همون حکم رو داری:ws3:

دعوت لازم نی برا شما تاج سری:w02:

تازه باید به پروازم برسم ابجی تمنا در جریانه :whistle:

مرسی مرسی :icon_gol: :icon_gol::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...