رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه عکاسی با موضوع عید در شهر

به نظر شما کدام عکس بهتر است؟  

32 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام عکس بهتر است؟

• 0
    • 13
    • 3
    • 1
    • 15

ارسال های توصیه شده

سلام.

مسابقه عکاسی عید در شهر هم تموم شد ولی متأسفانه شرکت دوستان تو مسابقه کم بود :icon_pf (34):

ممنون از دوستانی که تو مسابقه شرکت کردن و عکس فرستادن :a030:

نظرسنجی تا یه هفته باز هستش و هرکس فقط به یه عکس میتونه رای بده :ws3:

عکس شماره 1

oi2yadd89slacnn8mvv.jpg

عکس شماره 2

c4ld20p0mxfrozi7gowh.png

عکس شماره 3

exhydija8q2krsxq4tir.jpg

عکس شماره 4

sq2af3hebv8gj3reyzmw.jpg

عکس شماره 5

9intfdjx9rktnea2fbu.png

لینک به دیدگاه
رای دادیم

یه سری عکسا زیاد به نوروز ربط نداشتا

نوروز و بهار

ولی خب تو قضیت فرق داره، عکس نفرستادی، کلاً حرف نزن :ws3:

لینک به دیدگاه

ضمن اینکه از شما برای طرح مسابقه، و بچه‌ها برای شرکت ممنونم ولی بدون تعارف من اگر مجری بودم، این دور از مسابقه رو منحل می‌کردم :ws3: چون بنظرم عکس‌ها، مناسب نیستند.

عکس اول رو به طور کل درک نمی‌کنم چه رابطه‌ای با "عید" و "شهر" داره؟ :ws52:

عکس دوم به مراتب از بقیه مناسب‌تر هست، اما کاش در موقعیت بهتری عکسبرداری می‌ّشد. اون بنده‌‌ي خدایی که پشت دست عمو مبارک هست کار رو ضایع کرده بنظر من. icon_pf%20(34).gif

در عکس سوم یک سفره هفت‌سین که دقیقاً در بدترین وضعیت نورپردازی عکسبرداری شده و جدای از اینکه مفهوم عید در "شهر" رو به ذهن نمی‌رسونه، بیشتر حالت غمگینی و تیرگی رو القا می‌کنه تا احساس جشن و "عید" (بخاطر همون نورپردازی که گفتم)

عکس چهارم: :w58: شاید یک تصویر بهاری قشنگ باشه، اما عید در شهر...:ws3:

عکس پنجم : ایده این عکاس هم خوب بوده، اما ای کاش یک هفت‌سین یا سمنو، یا اصلا تنگ ماهی یا مغازه‌ای مرتبط با این وسایل هم یک گوشه‌ي تصویر بود که مفهوم "عید" القا بشه. حقیقتاً بیشتر ازدحام جمعیت رو نشون می‌ده.

در کل توصیه می‌کنم خود شما، خصوصاً بچه‌های عکاس، یکبار به این عکس‌ها نگاه کنند و بعد حدس بزنند که موضوع مسابقه چی بوده؟ بنظرتون میشه به "عید در شهر" رسید ؟! :ws3:

لینک به دیدگاه
ضمن اینکه از شما برای طرح مسابقه، و بچه‌ها برای شرکت ممنونم ولی بدون تعارف من اگر مجری بودم، این دور از مسابقه رو منحل می‌کردم :ws3: چون بنظرم عکس‌ها، مناسب نیستند.

عکس اول رو به طور کل درک نمی‌کنم چه رابطه‌ای با "عید" و "شهر" داره؟ :ws52:

عکس دوم به مراتب از بقیه مناسب‌تر هست، اما کاش در موقعیت بهتری عکسبرداری می‌ّشد. اون بنده‌‌ي خدایی که پشت دست عمو مبارک هست کار رو ضایع کرده بنظر من. icon_pf%20(34).gif

در عکس سوم یک سفره هفت‌سین که دقیقاً در بدترین وضعیت نورپردازی عکسبرداری شده و جدای از اینکه مفهوم عید در "شهر" رو به ذهن نمی‌رسونه، بیشتر حالت غمگینی و تیرگی رو القا می‌کنه تا احساس جشن و "عید" (بخاطر همون نورپردازی که گفتم)

شاید نورپردازی اش خوب نباشه ولی اون تصویر افتاده تو آینه نشون دهنده عید در شهر ه( گیت های مترو علائم خروج )

عکس چهارم: :w58: شاید یک تصویر بهاری قشنگ باشه، اما عید در شهر...:ws3:

عکس پنجم : ایده این عکاس هم خوب بوده، اما ای کاش یک هفت‌سین یا سمنو، یا اصلا تنگ ماهی یا مغازه‌ای مرتبط با این وسایل هم یک گوشه‌ي تصویر بود که مفهوم "عید" القا بشه. حقیقتاً بیشتر ازدحام جمعیت رو نشون می‌ده.

این ازدحام جمعیت هم خودش مفهوم عید در شهر :|

در کل توصیه می‌کنم خود شما، خصوصاً بچه‌های عکاس، یکبار به این عکس‌ها نگاه کنند و بعد حدس بزنند که موضوع مسابقه چی بوده؟ بنظرتون میشه به "عید در شهر" رسید ؟! :ws3:

در کل خیلی غر زدی :||

لینک به دیدگاه

انقدر رو موضوع عکسا گیر ندین :ws3:

درسته یه سری عکسا کمتر به موضوع مسابقه میخورد، ولی همین که دوستان شرکت کردن و عکس فرستادن واسشون احترام زیادی قائل هستم.

چون متأسفانه بچه ها زیاد مشارکت نکردن، عکس هایی که ارتباط کمتری داشتن هم شرکت دادیم. بیشتر هم عکس شماره 1 ارتباطش کم بود. مابقی بی ربط نبودن همچین :ws38:

موضوعات عکاسی این مسابقه میتونه موارد زیر باشه: :camera2:

• حال و هوایی که شهرها و فضاهای عمومی شهر روزای قبل از عید دارن و اون شور و حالی که تو فضاهای عمومی شهرمون هست. (عکس شماره 2 و 5)
  • تزئین ها و زیباسازی های شهری که به مناسبت عید نوروز انجام میشه (عکس شماره 3)
  • آرامش داخل شهر تو تعطیلی های اول عید
  • مسافرت های نوروزی داخل شهر (جاده های بیرون شهر منظورم نیستا :ws3: )
  • طبیعت داخل شهرها با توجه به رسیدن فصل بهار (حتماً طبیعت داخل شهر باشه ها) (عکس شماره 4 درسته که سمت راست تصویر روستا هستش و شهر نیست، اما به همون دلیلی که گفتم پذیرفته شد)
  • 13 بدر (باز هم تو فضاهای داخل شهر مثل پارک ها. طبیعت های بیرون شهر نباشه :ws3: )
  • و هر موضوع مرتبط دیگه ای که به ذهنتون میرسه :a030:

لینک به دیدگاه

سلام.. ممنونم از دعوت.. ولی ربط عکاسی عید درشهر در بعضی عکسا ملموسه...

من فکر میکنم عکس شماره 2 بیشتر ارتباط داشته باشه..

عکس شماره پنج شلوغی عید در بازار رو نشون میده..منتهی این شلوغی بازار همیشگیه.. چه عید باشه چه نباشه.. باید یه مورد یه سوژه از عید داخلش میبود.. مثل مثلا سبزه عید یا تخم مرع رنگی..

عکس شماره یک.. فکر کنم صبح روز عید رو مدنظر داشتن منتهی خب این طلوع خورشید باز هرروز تکرار میشه...

عکس شماره سه هم خوبه. منتهی نوردهی و زاویه عکس خوب نبوده ولی قشنگه

عکس شماره چهار فکر کنم صبح روز عید در یکی از شهرهای کوهستانی باشه.. قشنگه ولی میتونست بهتر باشه...

لینک به دیدگاه
سلام

با اونی که عکس خودم هست داخل مسابقه ولی به شماره 2 رای دادم - البته من دقیقه آخر عکسمو تغییر دادم و فرستادم براتون -فک کنم به دستتون نرسیده :whistle:

نه متأسفانه عکس جدید بهم نرسید :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...