رفتن به مطلب

آیا شما آمریکا را دوست دارید؟  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما آمریکا را دوست دارید؟

• 4
    • 8
    • 0
    • 1

ارسال های توصیه شده

هرچند میگن آمریکا کشور منفوریه اما نظر سنجی PEW یکی از معتبر تریت نظر سنجی های امریکا نشان میداد که امریکا چهارمین کشور محبوب جهانه ، اگرچه در پاکستان و اردن و ... بسیار زیاد منفوره

هم چنین انگلستان هم کشور محبوبیه

شما نظرتون چیه؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نه کلا خس خوبی بهش ندارم. زندگی ماشینی روتین و روابط سردی که تو خانواده هاشون هست اصلا قانعم نمیکنه که به امریکا به چشم یه کشور محبوب نگاه کنم. موارد سیاسی و ... که بماند.

لینک به دیدگاه

آدم تا توی جو جایی زندگی نکنه نظر دادن در موردش کاری بس بیهودس...

اون چیزایی هم ک تو فیلما نشون میده واقعیت نیس..کسی هم نمیدونه واقعا روابطشون سرده یا گرم...:banel_smiley_4:

:w16:

لینک به دیدگاه

حدود نیم قرن پیش، آمریکا برای اولین بار دولتی رو در کشوری خاورمیانه‌ای سرنگون کرد. قربانی این کودتا دکتر محمد مصدق نخست وزیر منتخب و دموکرات ایران بود :sigh: (اگر فعلاً کاری به جامعه‌ی نخبه‌کش خودمون نداشته باشیم) شاید اگر اون کار رو با ما نمی‌کردند اوضاع اینطور نمیشد.

همه گرفتاری ما و آمریکا از 1953 شروع شد. از 28 مرداد 1332 :sigh: شاید اگر اون کار رو نمی‌کردند بسیار محبوب‌تر از این میموندند. اون زمان در حالی که انگلیس و فرانسه و روس ما رو می‌چاپیدند، آمریکا نقطه‌ی روشنی بود که مردم کینه‌ای ازش نداشتند و حتی دوستش داشتند.

لینک به دیدگاه

سگ و گربه های ایالات متحده هم به قوی ترین صورت ممکن توسط حکومت این کشور حمایت میشن چه برسه به انسان ها، حکومتی که به اتباع خودش بها میده و در جای جای این کره خاکی برای حمایت از اتباعش هرکاری رو انجام میده قابل ستایشه

لینک به دیدگاه

به نظر منم باید این سوال رو از کسی پرسید که تو اون محیط بوده باشه

مثلا خانوم Mahnaz.D بودن و هستن

از نظر من هر کشور هرچقدر هم که شاخ باشه مثل کشور خود آدم نمیشه! دقیقا عین همون قضیه ی خونه ی خود آدم:w16:

شما هرچقدر هم که اونجا امکانات داشته باشی، بازم تو اون کشور یه غریبه ای

نمیدونم آمریکایی ها چه جور روابطی دارن ولی میدونم ما ایرانی ها از لحاظ اجتماعی یکی از کشورهایی هستیم که روابطمون خیلی گرم هست.

لینک به دیدگاه

سلام

بایدببینیم چه کشورهای چه افرادی اونارامنفورمی دانند خودشون درچه سطحی هستند .

به نطرم به کشوری که مردمانش براش مهم هستند وهمیشه باهرنوع سیاستی باهرنوع حزبی دموکرات یاجمهوری خواه سعی براین دارند که آمریکا 1 باشه قابل تحسینه .

اون داره کارخودش رامی کنه چون اینکارها با عقیده و ........ مایکی نیست خیال می کنیم بده .منهم اگه بودم وکشورم درسطج 1 بود به خودم افتخارمی کردم .

بقولی یک قدرت حقیقی هست وما هم می توانستیم ولی نشد و هروزهم دورترمی شویم .

اینها همش ازراه نطامی بوحودنمیادگرچه این نطامی گریهاهم به نظرم برای ایجاد اشتغال وسیاست و....هست - خب ببینید امریکا میشه گفت ازنظرعلمی اقتصادی بالاست . چه کمپانیهایی اونجاهست مایکروسافت - گوگل - آمازون و.... هرکدوم ازاین کمپانیها اعتباره ما چی داریم ایران خودرو - سایپا

ازنظرمردم هم که درسته یکم بایدخشک باشند (ومن شیفته همین خوشک بودنشونم ) ولی ما هم انسانهای خشک داریم . اونها هم احساسات دارند .............به نظرم مردم ایران بدترند چون همش دروغ - کلاه برداری - بی قانونی - احترام نذاشتن ب دیگران - چاپلوس - آدت دارن پشت هم حرف بزنند .

لینک به دیدگاه

اولا کی گفته کشور امریکا منفوره؟

دوما کشوری که خوب نباشه.توش احترام و ادب متقابل نباشه.احترام به عقاید نباشه.پایبندی به کار نباشه

چه طور اومده تو صنعت و اقتصاد و تجارت و ورزش و ... جز بهترین های جهان شده؟

به جای گیر دادن به بهترین کشور جهان به کشور خودتون برسین تا جیبوتی باهاتون قطع رابطه نکنه

لینک به دیدگاه
حدود نیم قرن پیش، آمریکا برای اولین بار دولتی رو در کشوری خاورمیانه‌ای سرنگون کرد. قربانی این کودتا دکتر محمد مصدق نخست وزیر منتخب و دموکرات ایران بود :sigh: (اگر فعلاً کاری به جامعه‌ی نخبه‌کش خودمون نداشته باشیم) شاید اگر اون کار رو با ما نمی‌کردند اوضاع اینطور نمیشد.

همه گرفتاری ما و آمریکا از 1953 شروع شد. از 28 مرداد 1332 :sigh: شاید اگر اون کار رو نمی‌کردند بسیار محبوب‌تر از این میموندند. اون زمان در حالی که انگلیس و فرانسه و روس ما رو می‌چاپیدند، آمریکا نقطه‌ی روشنی بود که مردم کینه‌ای ازش نداشتند و حتی دوستش داشتند.

همه گرفتاری شما رو امریکا رقم نزده بزرگوار.گرفتاری شما رو مردم شما و فکر پوسیده و منحرف اونا رقم زده.

الان در شرایط فعلی داعش رو مثال میزنم براتون.فرض بر این که امریکا مستقیم این سلاح ها رو به داعش میده.حالا استفاده کننده اونا غیر از اینه که اکثریتشون همون مردم عراق یا سوریه هستن؟چون مغز پوکیده و پوسیده دارن و هنوز تو چند صد سال گذشته دارن سیر میکنن.امریکا بخشی از درامدش از راه فروش سلاح هست پس به اون ربطی نداره که ازش چه استفاده ای میشه اون به فکر منفعت خودشه.مشکل کار تو همون مردم سوریه و عراق هست که گرفتار شدن

لینک به دیدگاه
نه کلا خس خوبی بهش ندارم. زندگی ماشینی روتین و روابط سردی که تو خانواده هاشون هست اصلا قانعم نمیکنه که به امریکا به چشم یه کشور محبوب نگاه کنم. موارد سیاسی و ... که بماند.

شما اونجا زندگی کردین؟

امریکا بر خلاف کشورهای اروپایی تا اونجا که میدونم روابط سردی نداره.

ضمنا این مشخصه فعلی کره زمین هستش که زندگی در اون پیش به سوی ماشینی شدن میره.شما گوشی یا ماشین استفاده نمیکنین؟مثل قدیم نامه مینویسین یا با اس ام اس یا تلفن یا از طریق نت کارتون رو راه میندازین؟همین چیزای خوبی هم که هست و پیشرفت از صدقه سری امریکا است

لینک به دیدگاه
همه گرفتاری شما رو امریکا رقم نزده بزرگوار.گرفتاری شما رو مردم شما و فکر پوسیده و منحرف اونا رقم زده.

الان در شرایط فعلی داعش رو مثال میزنم براتون.فرض بر این که امریکا مستقیم این سلاح ها رو به داعش میده.حالا استفاده کننده اونا غیر از اینه که اکثریتشون همون مردم عراق یا سوریه هستن؟چون مغز پوکیده و پوسیده دارن و هنوز تو چند صد سال گذشته دارن سیر میکنن.امریکا بخشی از درامدش از راه فروش سلاح هست پس به اون ربطی نداره که ازش چه استفاده ای میشه اون به فکر منفعت خودشه.مشکل کار تو همون مردم سوریه و عراق هست که گرفتار شدن

صحبت من درباره‌ی دخالت بی‌جا و سیاست غلط این کشور در مساله‌ی خاورمیانه است. دخالت‌هایی که به اذعان خود آمریکا زمینه‌ساز عواقب وحشتناکی در این منطقه شده. بنابراین همونطور که پیش از تذکر شما نوشتم: فعلاً کاری به جامعه‌ی نخبه‌کش خودمون ندارم. وگرنه علت‌العلل بدبختی ما بر کسی پوشیده نیست.

در کل ایده‌ی شما و جهان امروز (حداقل بیش از هر زمان دیگه) اینه: بخور تا خورده نشی؛ حالا به هر قیمتی. [و اونی که خورد، نوش جانش]

اگر اشتباه می‌کنم شما تصحیح کنید. :a030:

لینک به دیدگاه
صحبت من درباره‌ی دخالت بی‌جا و سیاست غلط این کشور در مساله‌ی خاورمیانه است. دخالت‌هایی که به اذعان خود آمریکا زمینه‌ساز عواقب وحشتناکی در این منطقه شده. بنابراین همونطور که پیش از تذکر شما نوشتم: فعلاً کاری به جامعه‌ی نخبه‌کش خودمون ندارم. وگرنه علت‌العلل بدبختی ما بر کسی پوشیده نیست.

در کل ایده‌ی شما و جهان امروز (حداقل بیش از هر زمان دیگه) اینه: بخور تا خورده نشی؛ حالا به هر قیمتی. [و اونی که خورد، نوش جانش]

اگر اشتباه می‌کنم شما تصحیح کنید. :a030:

اتفاقا اصلا هم بی جا نیست و نشان از هوش و تدبیر این کشور داره.در واقع داره اولا جنگ رو از کشور خودش دور میکنه و در بعد بعدی با ایجاد جنگ سلاح های خودشو که برای اقتصادش مفیده رو میفروشه.شما الان دعوای ایران و عربستان رو تماشا کن.چه کسی از این دعوا سود میبره؟قطعا کشور امریکا.عربستان بر اساس یک رقابت کورکورانه با ایران و از قصد قیمت نفت رو با افزایش میزان تولیدش پایین اورده و این نفت ارزان قیمت رو داره به امریکا هدیه میکنه و در مقابل نفت خود امریکا داره ذخیره میشه برای روز مبادا.

ایده من اصلا چنین چیزی نیست من معتقدم باید اسایش رو خوده مردم برای خودشون به ارمغان بیارن و عواقب همه کارها در تفکر و رفتار مردم خلاصه میشه.شما یاد گرفتین همیشه مشکلات رو گردن دیگران و دیگر کشور ها بندازین در حالی که مشکل ما هستیم نه دیگران.برای مثال همیشه اغلب افراد از تمیزی خیابان های اروپایی تعریف میکنن در حالی که من و شما داریم خیابان های خودمون رو کثیف میکنیم با اشغال انداختن.در بعد سیاسی هم این چنین است وضع ما.

لینک به دیدگاه
اتفاقا اصلا هم بی جا نیست و نشان از هوش و تدبیر این کشور داره..

حالا این ستودن بود یا بد گویی ؟!

گاهی هواداری بد میتونه از هزار بد گویی ویرانگر تر باشه.

گمان میره که به کار بردن هوش و تدبیر در راستای نابودی مردمان کشورهای دیگه ،درست نباشه!! شاید هم دیگه اسمش هوش و تدبیر نباشه و بشه اسمشو گذاشت مکر و حیله.

لینک به دیدگاه
حالا این ستودن بود یا بد گویی ؟!

گاهی هواداری بد میتونه از هزار بد گویی ویرانگر تر باشه.

گمان میره که به کار بردن هوش و تدبیر در راستای نابودی مردمان کشورهای دیگه ،درست نباشه!! شاید هم دیگه اسمش هوش و تدبیر نباشه و بشه اسمشو گذاشت مکر و حیله.

هوش و تدبیر یه معنی داره چه برای شخصی که در شغل پلیس باسه چه در شغل سارق و نتایج اون عملکردها میتونه خوب یا بد باشه ولی معنی هوش و تدبیر یکیه و بد و خوب تو صورت قضیه نداره.نابودی کدام کشور؟همین کشورها نمیتونن با دریافت این سلاح ها بر ابادی کشورشون در گرو امنیت و ارامشی که میتونن ایجاد کنن تلاش بکنن یا نه؟

امریکا فقط برای کشورهای عراق و سوریه و ... داره سلاح میفروشه؟کشورهای اروپایی سلاح تامین نمیکنن برای کشورشون؟پس چرا اونجا خشونت و جنگ خیلی خیلی کمتره؟

لینک به دیدگاه
هوش و تدبیر یه معنی داره چه برای شخصی که در شغل پلیس باسه چه در شغل سارق و نتایج اون عملکردها میتونه خوب یا بد باشه ولی معنی هوش و تدبیر یکیه و بد و خوب تو صورت قضیه نداره.نابودی کدام کشور؟همین کشورها نمیتونن با دریافت این سلاح ها بر ابادی کشورشون در گرو امنیت و ارامشی که میتونن ایجاد کنن تلاش بکنن یا نه؟

امریکا فقط برای کشورهای عراق و سوریه و ... داره سلاح میفروشه؟کشورهای اروپایی سلاح تامین نمیکنن برای کشورشون؟پس چرا اونجا خشونت و جنگ خیلی خیلی کمتره؟

گرچه امیدوارم آمریکاهرگز به گروه های نابودگر و تروریست جنگ افزار نفروخته باشه.ولی شناسایی کشورهای پیشرفته و متمدن از گروه های نابودگر و تروریست هوش و تدبیر

چندانی نمیخواد!

لینک به دیدگاه
گرچه امیدوارم آمریکاهرگز به گروه های نابودگر و تروریست جنگ افزار نفروخته باشه.ولی شناسایی کشورهای پیشرفته و متمدن از گروه های نابودگر و تروریست هوش و تدبیر

چندانی نمیخواد!

امیدوار باشین یا نباشین بخش قابل توجهی از اقتصاد امریکا از راه فروش سلاح هم هست و میتونه شامل فروش سلاح به این گروه ها هم بشه.

هوش و تدبیر و ربطش رو به کشور متمدن و تروریست و اینا چه ربطی داشت؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...