رفتن به مطلب

زیر شلواری تنگ بجای شلوار مرتب و با کلاس ( در ملاء عام )

fakur1

ارسال های توصیه شده

سلام

بله خونریزی قطع شده

ببین یک چیز بگم برم دنبال تیله بازیم

هر کی هر کاری میخواد بکنه مهم نیست فقط یک چیزی میگم اینو تو ذهنت داشته باش

دوزار !! به این چیزا نه اهمیت بده نه فکر کن

جدا از بحث های مزخرف سیاسی و این حرف ها میدونی قابل احترام یعنی چی ؟ وقتی میگم قابل احترام یعنی به زبون خودمونی یک چیزی که بد کوفتیه

باید به اون فرد یا افراد تعظیم کرد حالا از هر کجا که میخوان باشن

46 سال پیش یک کمپانی !! یک گروه چیزی رو ساخت که بد کوفتی بود

نه رقیب داشت نه چیزی

چند وقت پیش فقط و فقط یکم بخش الکترونیکش رو بررسی میکردم (شاید 20 درصدشو بقیشو که لو نمیدن) مخم چسبید به سقف اتاق!!

ول کن دختر خوب کی چی میپوشه چی نمیپوشه

گور باباشون صلوات هر کی هر کاری میخواد بکنه باو

آدم یعنی تک تک پرسنل عملیات کمپانی گرومن امریکا

این یک نمونه و فقط یک نمونه از حرکت های خفن بوده

سال 1970 تو ایرانو بقیه جاها چیکار میکردن ؟ فرق کلنگو با دمپایی تشخیص نمیدادن

این افراد کلا دوزار براشون مهم نیست کی چه کاری میکنه و به جای آنالایز مردم و خشتکشونو این حرف ها سعی میکنن کاری کنن دنیا رو بتکونن و حرفی برای گفتن داشته باشن

خودت هم به نظرم (البته سود تفاهم نشه عزیز قصدم دخالت تو کارات نیستا ) به جای بررسی خشتک اینو اون و فکر کردن به اینکه کی چی میگه یا چی میپوشه یا چه حرکتی میکنه سعی کن ذهن پر انرژیتو برای چیزایی بذاری که اثرات خفنی داشته باشه

این خشتکه چند وقت دیگه تموم میشه دورش و یک چیز دیگه باب میشه اما اون کار خفنه اینجوری نیست

این که کی چی چیکار میکنه دقیقا پرت شدن ذهن آدمی به سمت موارد بیهوده هستش

افراد زیادی جوون میشناسم ذهنشون اینقدر پویا و قویه که آدم حال میکنه

و البته و متاسفانه همه هم امریکایی هستن

وقتی آنلاینم بیشتر وقتمو تو فیسبوک با اینا میگذرونم

یارو سنی نداره ولی سبک میسازه و اسکیل آپ میکنه دنیا رو میتکونه !! نه تو معادلاتو محاسبات فعلی گیر کرده و نه تو یک مشت ذهنیت پرت

حالا توضیحشون زیاده اما سعی کن تو هر چیزی که هستی کارایی بکنی که بدرد بخور باشه گور بابای ساپورتو ابرو نمیدونم صدا یا هر چی

بازم اگر فکر میکنی یجورایی دخالت کردم یا چیزی تو این مایه ها عذر میخوام

ولی جدا میگم برای من هم اون کمپانی و هم اون پسر 20 ساله ای که میگم قابل احترامه و اگر اون پسر پیشم بود جلوش تعظیم میکردم

سر یک کامپلکس و تخریبش یک کاری کرده بود اصلا فکم افتاد

واقعا دمشون گرم

تو مملکتشونم همه جور آدم هست با هر نوع تیپو گرایشو و.............. ولی دمش گرم که با وجود این حرفها میشه فوق العاده و دنبال قاتل بروسلی نرفته و نمیره

کلا عاشق افرادی هستم که دهنو باز میکنن چیزای مشت و ذهن قوی ارائه میکنن نه اینکه یارو دهن رو باز کنه یک مشت مزخرف تحویلم بده

Perfect Idea

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ياد دارم که در ايام طفوليت متعبد بودمي...و شب‌خير و مولع زهد و پرهيز...

شبي در خدمت پدر رحمةالله عليه نشسته بودم و همه شب ديده بر هم نبسته و مصحف عزيز بر کنار گرفته و طايفه‌اي گرد ما خفته...

پدر را گفتم از اينان يکي سر برنمي‌دارد که دوگانيي بگزارد...

چنان خواب غفلت برده‌اند که گويي نخفته‌اند که مرده‌اند...

گفت جان پدر تو نيز اگر بخفتي به از آن که در پوستين خلق افتي...

لینک به دیدگاه
سلام....این رو قبول دارم ک آب میره دور چاله جمع میشه....

لطف کنید با کلمات بازی نکنید.کسی نخواست بگه کی ابه یا نیست.کی خوبه یا بد.

شما مثال از پسرا زدین منم گفتم اینجور پسرا الان طالب بیشتر دخترا شدن و به این خاطر اینجوری میکنن.در کل قضیه دو طرفه هستش و پسر و دختر هم نداره.شان شخصیت و بی فرهنگی تو جامعه ما داره موج میزنه.همه شدن روشن فکر.بدبختی هم اینه هر کی چیزی رو انجام میده به خیالش درست ترین کار همونه و دیگه انتقاد هم قبول نمیکنه.بدبخت تر از اینا هم بی فرهنگی تو قشر تحصیل کرده این کشور روز به روز در حال افزایش هستش.به قول شما ابرو برداشتن پسرا یا ساپورت پوشیدن دخترا هم شده از نگاه بعضیا بی فرهنگی و از اون طرف مد.دلیلشم اینه جامعه ما چیزی به اسم فرهنگ و ارزش نداره.تعریف درستی از ارزش برا ماها نشده.تو دانشگاهش که 8 ترم درس میخونی 8 نوع کتاب دینی داره که خلاصه همه مطالبش اینه خدا هست و دین اینجوریه.اره قبول هست ولی به جای 8 تا کتاب که کارشون یکی هست چرا یه درس نمیزان به اسم اداب معاشرت تا اصلا خوب زندگی کردن و همین قشر با فرهنگ بدونه چیه؟

در کل این چیزا ریشه داره و جامعه ای که ارزش هاش بی ارزشی هستش از این بالاتر نخواهد رفت

لینک به دیدگاه
یه چیز دیگم هست ، الان اینا دونه ای 14-15 تومن قیمت داره خو من رفتم 200 تومن فقط به یه شلوار دادم اگه روم میشد منم از همینا می پوشیدم:ws28:

خدای راست میگی یاشوخی می کنی ! :w58:

پس شلوارم رو دودستی بچسبم

پس بگوچرا بعضی ازاین غربی ها شلوارندارند :ws52:

لینک به دیدگاه

من کلا میخوام برم تو سکوت تو این موارد نمیتونم:|

راستیتش من فکر میکنم اصلا به من ربطی نداره کی چی میپوشه و چی نمیپوشه مادامی که ضرری نداشته باشه

همونجور که ربطی نداره به من کی آرایش میکنه اما در مورد آرایش باید یه سری هشدارها داد و اون اینه که خیلی از مواد برا صورت و پوست ضرر داذن بهتره از اجناس مرغوب استفاده کنن.

اما بحث زیر شلواری که گفتن یا همون ساپورت خب هرکی یه جور راحته میپوشه :|

اقا چرا باید در مورد بقیه تصمیم بگیریم؟ هرکسی زندگی خودشه و میخواد راحت باشه و اونجوری رفتار کنه

بهتر هرکی ایده های خودشو رو خودش پیاده کنه و بذار بقیه هم ایده های خودشونو رو خودشون پیاده کنن.

چرا همیشه باید یه خط مشی که بهت میندازن رو دنبال کنی؟

من همچین چیزی رو نمیپوشم اما دلیل نمیشه کسی که میپوشه رو مورد طعنه و تمسخر قرار بدم

بابا بجای اینکه به زندگی خصوصی مردم کار داشته باشیم یه خدمت به جامعه کنیم

وقتی این موارد براتون مهم نباشه خود بخود تو جامعه و صد البته مغزتون هضم میشه و دیگه به عنوان یک ضد ارزش نگاش نمی کنید.

یعنی با این تفکرات کاری کردن که تو دانشگاه های ما فقط دختر به پسر فکر میکنه و پسر به دختر اینکه این چطوری مخ اونو بزنه و اونیکی هم مخ اونیکی رو

دریغ از اینکه دره ای این دانشکاه به مملکت خدمت برسونه

لینک به دیدگاه
خدای راست میگی یاشوخی می کنی ! :w58:

پس شلوارم رو دودستی بچسبم

پس بگوچرا بعضی ازاین غربی ها شلوارندارند :ws52:

نه بابا شوخی چیه انگار از قیمت شلوارای مردونه خبر نداری

لینک به دیدگاه
نه بابا شوخی چیه انگار از قیمت شلوارای مردونه خبر نداری

یه سوال مردبودن چه فایده ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخخخخخخخخخخخه شلوار 200 هزارتومان.:w58:

ایناهمش دسیسه این خانم هاست!!:icon_razz:

فکرکنم دوباره برگ مدبشه:ws3:

لینک به دیدگاه
یه سوال مردبودن چه فایده ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخخخخخخخخخخخه شلوار 200 هزارتومان.:w58:

ایناهمش دسیسه این خانم هاست!!:icon_razz:

فکرکنم دوباره برگ مدبشه:ws3:

مرد بودن یعنی بدبختی به معنای واقعی

لینک به دیدگاه
حیف وقتتونه صرف نوشتن جواب اینجور آدما کنید.

بیخیال.:w16:

خط آخرش میزارم به حساب همون عقده بودنش که رو پست من خالی کرد.

والا من فازم...

دفاع از اون جملات-ی بود... که bold-ش کردم.....

لینک به دیدگاه

راستیتش من فکر میکنم اصلا به من ربطی نداره کی چی میپوشه و چی نمیپوشه مادامی که ضرری نداشته باشه

همونجور که ربطی نداره به من کی آرایش میکنه اما در مورد آرایش باید یه سری هشدارها داد و اون اینه که خیلی از مواد برا صورت و پوست ضرر داذن بهتره از اجناس مرغوب استفاده کنن.

اقا چرا باید در مورد بقیه تصمیم بگیریم؟ هرکسی زندگی خودشه و میخواد راحت باشه و اونجوری رفتار کنه

بهتر هرکی ایده های خودشو رو خودش پیاده کنه و بذار بقیه هم ایده های خودشونو رو خودشون پیاده کنن.

من همچین چیزی رو نمیپوشم اما دلیل نمیشه کسی که میپوشه رو مورد طعنه و تمسخر قرار بدم

وقتی این موارد براتون مهم نباشه خود بخود تو جامعه و صد البته مغزتون هضم میشه و دیگه به عنوان یک ضد ارزش نگاش نمی کنید.

یعنی با این تفکرات کاری کردن که تو دانشگاه های ما فقط دختر به پسر فکر میکنه و پسر به دختر اینکه این چطوری مخ اونو بزنه و اونیکی هم مخ اونیکی رو

Brilliant

لینک به دیدگاه

و من الله توفیق

شیخ و الشیوخj2kmdfhduifoktu7se.gif

خیلی چاکریم:w02::w02:

لینک به دیدگاه

عنوان تایپیک جالب بود

ولی نباید همه رو به یه چشم دید

بعضی ها ساپورت میپوشن ولی مانتو خیلی کوتاه و یا به قول این جدیدا مانتو شیشه ای

که اونا کلا از طرز لباس پوشیدنشون هدفشون مشخص

بعضی ها ساپورت میپوشن ولی با مانتو بلند که بدهم نیست من خودم پوشیدم و برای خودمم پوشیدم نه هیچکسی!

این که فرهنگ ما چی میگه و الان چی شده بحث ریشه ای

ما هرچی هم بگیم برادر من اینجور نپوش .خواهر من اینجور نپوش فایده نداره چرا ؟

چون از این طرف میگن حجاب حجاب حجاب از اون طرف خود فیلم های ساخته شده توو ایران شده منبع فشن و مد

نمیشه از یه طرف بگی نکن این در حد شخصیت تو نیست از اون طرف رواج بدی

وقتی یه دختر میبینه با خودش فکر میکنه اگه بد اگه خلاف دین و فرهنگ پس چرا خود ایران داره به رواج اینجور لباسا دامن میزنه

الان تمام لباس فروشی ها پر شده از اینجور لباسا نمیشه گفت فقط دختر ها هستن که پوششون بد

پسرا هم اینجوری هستن

باید واقع بین بود

میگن باید سمت پوشش ملی رفت و فرهنگ

خب کو این پوشش پس چرا من نمیبینم

حد تعادل انگار اصلا نیست

من خودم بارها شده رفتم مانتو بخرم یا خیلی تنگ و خیلی کوتاه یا خیلی گشاد و خیلی بلد

انگار حدتعادلی وجود نداره میگه یا باید اینوری باشی یا اونوری

بحث فقط خود جوان ها نیستن بحث خیلی ریشه ای تر هست

مثل این میمونه میگن سیگار نکش بعد جدیدا تمام فیلم های ایرانی طرف سیگار میکشن

نمیشه هم بگی نکن هم جوان ها رو هدایت کنی به اون سمت

و اینکه از ظاهر هیچکسی نمیشه به شخصیت اون فرد پی برد !!!!!!!!!!

ببخشید من با گوشی اومدم تاپیک جالب بود نظر دادم فقط اگه غلط املایی بود شرمنده دیگه

لینک به دیدگاه

All I wanna say is that

They don’t really care about us

همینطوری :دی

All I wanna say is that They don't really care about us

قبل از کشف مفهوم منِ اجتماعی، انسان در ذهن اندیشمندان فقط یک خود می‌توانست داشته باشد. آنها فرد را صرفا دارای منِ فاعلی می دانستند که نتیجتا چنین سوژه­ای خودبنیاد، خودمختار، آزاد، و مستقل در تفکر و رفتار بود. چیزی به اسم منِ اجتماعی هنوز در ابهام و ناشناس باقی مانده بود. بنابراین برای شناخت انسان ضرورتی برای دخیل کردن الگوهای فرهنگی و ساختارهای اجتماعی احساس نمی‌شد و فرد به تنهایی مورد ملاحظه و کنکاش قرار می‌گرفت. از این رو به زعم این اندیشمندان فرد در هر زمان و در هر موقعیتی از اندیشه‌ای آزاد برخوردار بوده و بر اساس تفکر و انتخاب خود عمل می‌کند. این اندیشه تا زمان کانت حاکم بود.

لینک به دیدگاه

باباول کنید لباس آزاده ، حرف آزاده ، فکرآزاده ولی متناسب باشخصیت باشه طرف دوست داره ساپورت بپوشه مگرکسی برای کسی دیگرزندگی می کنه .

اصلابه کسی چه !

مثل این بسیحیها که میگفتند مردهاهم نباید آستین کوتاه بپوشن ! بابا طرف اختیارخودش هم نداره.

ولی اینهم میگم همه بایدبه قوانین وهم دیگرتو جامعه احترام بزاریم .

لینک به دیدگاه

سوال : واقعا اینطور مسائل به ما ربطی نداره ؟ باید بی‌تفاوت باشیم یا خیر ؟

کوچکترین تغییر در یک محیط پلاسمایی منجر به تغییر در کل سیستم میشه و خیلی ساده‌ست که بگم این بخاطر "خاصیت جمعی" ماده پلاسماست.

حالا ما به عنوان انسان که اصلاً از خودمون با لفظ "اجتماع انسانی" یاد می‌کنیم آیا میتونیم ادعا کنیم که نمود‌های محسوس (یا حتی غیر محسوس) محیطی به ما ربطی نداره ؟ ممکنه بگید به ما ربطی نداره اما ممکنه تاثیر داشته باشه. و اون وقت ازتون خواهم پرسید « آیا واقعاً چیزی که روی ما تاثیر داره بهمون ربطی نداره ؟ »

یه مدت درباره آنتن ها و امواج‌شون در سطح شهر و تاثیرش بر انسان صحبت‌ها خیلی داغ بود، حتما یادتونه، اصلا این هم نه، فرض کنید من خونه‌ي بغل شما رو بخرم و به جای اینکه دست اهل و عیال رو بگیرم و برای سکونت اسباب بیارم اونجا، تعداد زیادی سیم‌پیچ و ترانس عجیب غریب بیارم و خونه رو تبدیل کنم به یک پایگاه مغناطیسی! خوب اگر شما متوجه این موضوع بشید حتما میاید به من اعتراض می‌کنید. و اون وقت بهتون میگم چطور میگید این به شما ربط داره ؟ در حالی که ممکنه فقط بر شما تاثیر داشته باشه!

اینکه بگیم هیچ‌چیز به ما ربطی نداره و برای کسی تعیین تکلیف نمی‌کنیم خوبه اما خیلی هم امیدوارکننده نیست. چه اینکه حرف‌ها و بعد اعمال رئیس جمهور سابق کشوری رو یادتون هست که میگفت «آیا مشکل امروز مملکت مدل موی جوانهای ماست ؟» و باقی ماجرا...

ممکنه بگید تا زمانی که انجام کاری به حقوق دیگران تجاوز نمی‌کنه به کسی ربطی نداره. اما می‌پرسم معیار و ملاکتون برای تعیین این حقوق و حدود تجاوز چیه ؟ یک مثال ساده: همونطور که قدیم افراد مبتلا به جذام رو جدا می‌کردند، فرض کنید تمام افراد غمگین و مایوس دنیا رو در یک کشور قرار بدن و اونوقت شما یک روز صبح اونجا از خواب بیدار شید! در حالی که "ناراحتی" یک موضوع کاملاً شخصیه، آیا می‌تونید ادعا کنید حضور در این جامعه بر شما و حالات و رفتارهاتون تاثیر نداره ؟ و اگر تاثیر داره چطور ادعا می‌کنید به شما ربطی نداره ؟

بقول متافیزیک امروز ما حتی از هاله‌های انرژی همدیگه هم تاثیر می‌گیریم. پس اینکه "به ما ربطی نداره" بیشتر یک جواب گمراه کننده است تا یک پاسخ حداقل با دقت فکر شده.

اما درباره پوشش :

همینقدر بگم که خیلی دورتر از این زمان، پوشش برای انسان بیشتر از هرچیز برای امنیت بود. چه در برابر سرما و گرما چه در جنگ و نبردها. بعدها علاوه بر حفظ امنیت و حریم شخصی تبدیل به یک نوع نماد قوم و قبیله‌ای شد (لباس قبایل مختلف)، و بعد از اون کم کم نماد شخصیت اجتماعی (لباس اقشار مختلف) و در آخر نمادی از علایق و شخصیت فردی. بعد که انسان یکمقدار خوشی زیر دلش زد و دوران آسایش بیشتر فرا رسید، نقش های دیگه ای هم به لباس اضافه شد یا در لباس تلفیق شد. مثلا لباس‌هایی خاص برای نمایش، یا لباس هایی جذاب برای رقص، یا حتی لباس‌هایی که شاید خیلی لباس ( با اون معنای امنیت و حفظ حریم و ...) هم نباشند ولی با جذابیت جنسی بیشتر (انواع لباس‌های دانتل و شب)، یا حتی لباس‌هایی برای یک اعتراض خاص و خلاصه انواع دیگه ای از لباس.

حالا مشکلی که پیش اومده اینه که بعضاً جایگاه این لباس‌ها با هم قاطی شده یا یک عده ساده‌لوحانه این‌ها رو قاطی می‌کنند. مثلاً یکی با شلواری که مناسب رقص زیبای باله‌ست میاد دانشگاه. خوب انتظار "جمع" اینه که یا حداقل وسط کلاس دریاچه‌ی قوی چایکفسکی رو اجرا کنه یا با یه لباس مناسب این محیط حاضر بشه (البته ترجیح اینه که همون دریاچه قو رو اجرا کنه:ws3:)

ساپورت در جایی که نباید هم تقریبا همچین حکمی داره. در حالی که بنظر من زیباست و فوق‌العاده پا رو با تمام انحناهای بی‌نهایت ظریف و هنرمندانه‌اش زیبا نشون میده که به قول شعرا : در بند آن مباش که مضمون نمانده است، یک عمر می‌توان سخن از زلف یار گفت ... ولی بدون تعارف هرچه مشتق این منحنی ها به سمتی میره که به صفر میل کنه دامن دل ما هم (حداقل به عنوان پسر) به سمتی میره که نهایتی نیست و اینجاست که فقط باید بگیم اون شراب صد ساله بیاد و حرف دلمون رو روی کاغذ بیاره که : e=mc^2. این است انرژی نهفته در هر ذره که تو خود بهتر از من میدانی (این قسمت لازم بود به زبان لقمان گفته بشه :دی)

اینجاست که میگم شما میتونید منکر ارتباط ساپورت و جامعه بشید، اما نمیتونید تاثیرش رو نفی کنید. مگر اینکه میل طبیعی درونمون ( که من در تمام ماهی‌های آکواریومم و بلدرچین هایی که پدربزرگم داشت و گربه‌ي سیاه سر کوچه و مستندهایی که میبینیم، دیدم) رو منکر بشید. یا اینکه حداقل سالها در جامعه ای زندگی کرده باشید که از این مساله رد شده و داره برای احقاق حقوق دگرباشان اعتراض می‌کنه یا برای حمایت از حقوق حیوانات و ترغیب مردم به گیاهخواری آدم‌هاش وسط خیابان لخت مادرزاد کنار هم دراز می‌کشن و خودشون رو به شکل انسانهای سلاخی شده (در مقابل حیواناتی که پوستشون رو می‌کنیم و سلاخی‌ میکنیم) درمیارن (میتونید عکس‌هاش رو ببینید). اما به هرحال «اینجا اینجاست.» با همین شرایط زمانی مکانی و محیطی و با همین سطح از فرهنگ که تا الان رسیده.

حالا اگر کسی فکر می‌کنه این فرهنگ باید پیش بره و دوست داره جز پیشروهای این پیشرفت باشه هم بهتره نگاهی به تاریخ بیاندازه و سرعت حرکتش رو با سرعت پیشرفت جامعه‌اش تنظیم کنه تا خودش و سعیش ضایع نشه (درسی که میتونیم از تاریخ بگیریم) کاری که رضاخان در مساله‌ی حجاب نکرد و چوبش رو خورد. به قول یکی از همین پیام‌های تلگرامی ملت جالبی هستیم، یک زمان زورمون کردند که حجاب رو بردارید، همه دو دستی چسبیدند و حالا که زورمون کردند حفظ کنید و ول کردیم.... خلاصه آباد باشی ایران که زیر بار زور نمی‌روی! ( به سبک پایان سیاحتنامه‌ها :دی)

در پایان باز هم اگر شما عزیزان تازه به ایران اومدید و با سلیقه فکری جامعه آشنا نیستید پیشنهاد می‌کنم در همین رسانه‌ی گوگل یا فیسبوک سرچی درباره ساپورت بفرمایید و ببینید نتایجی که ظاهر میشه بیشتر به مدح زیبایی و ذوق هنری این نوع پوشش (در محیط‌های عمومی) اشاره داره یا مسائل دیگه ای... :)

عزیزان ما با هم زیاد رودربایستی نداریم : یک جامعه‌ی سالم هست که می‌تونه به سمت پیشرفت واقعی حرکت کنه نه جامعه‌ای که مبتلا به بیماری شده. و ای کاش هیچ یک از ما مسبب بیشتر شدن این بیماری نباشیم :)

ختم می‌کنم به این شعر حافظ که شاید فال یلدای این تاپیک ما هم باشه :icon_gol:

شاهد آن نیست که مویی و میانی دارد

بنده طلعت آن باش که آنی دارد

شیوه حور و پری گر چه لطیف است ولی

خوبی آن است و لطافت که فلانی دارد

با خرابات نشینان ز کرامات ملاف

هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد

مرغ زیرک نزند در چمنش پرده سرای

هر بهاری که به دنباله خزانی دارد

پ.ن : این پست هیچ نظری درباره‌ي کسی که پوشش مورد بحث استارتر رو انتخاب می‌کنه یا خیر نداره و هدفم از نوشتنش فقط دعوت به اندیشیدن بیشتر در مسائل مختلفی بود که با اون مواجه میشیم. خواه اینکه نظر دادن درباره موضوع همچین تاپیکی باشه، و خواه انتخاب کردن یک پوشش برای حضور در اجتماع. پیروز باشید :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...