رفتن به مطلب

زیر شلواری تنگ بجای شلوار مرتب و با کلاس ( در ملاء عام )

fakur1

ارسال های توصیه شده

روی آوری مشترک یه عده از دختر خانمها و آقا پسر ها به پوشیدن زیرشلواری تنگ در مجامع عمومی بجای شلوار اصلی علتش چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آیا ماهیت مد و شیک پوشی اینه که بالاتنه دخترا رو که نگاه میکنی , میبینی هم پیرهن و هم ژاکت و یه پولیور و یه پالتو ضخیم بتن کرده ولی پائین تنه شو که ببینی جز یه زیرشلواری چیزی نپوشیده. این یعنی مد؟ یا معنی دیگه ای داره؟

لینک به دیدگاه

حالا به اینا میگن ساپوت فک کنم من جدیدا چیز دیگه دیدم اونم تو دانشگاه دختره به معنای واقعی کلمه تمبون پاش کرده دقیقا ازینا که تو زمستون زیر شلوار میپوشی:ws28:

لینک به دیدگاه

این رفتار های سخیف نشان از وجود بحران هویت عمیق داره که کم کم داره شخصیت انسان رو از منظر اندیشه ناب ( البته در بین همین گروه ) زیر سئوال میبره.

انسان باید تا چه حد سقوط بکنه که بخواد با این روش کنار بیاد.

لینک به دیدگاه

استارتر تاپیک طرح موضوع میکنه بعد خودش جواب میده خودش تحلیل می کنه و خودش نتیجه گیری میکنه و بعد میره سراغ شروع تاپیک بعدی...!!!

هدف از استارت این گونه تاپیک ها چیست؟

لینک به دیدگاه
استارتر تاپیک طرح موضوع میکنه بعد خودش جواب میده خودش تحلیل می کنه و خودش نتیجه گیری میکنه و بعد میره سراغ شروع تاپیک بعدی...!!!

هدف از استارت این گونه تاپیک ها چیست؟

خوب من نظر خودم رو هم میگم. شما هم میتونی نظر خودت رو بگی تا تو جمع بندی همه نظرات به نتایج خوب و برتر دست پیدا کنیم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

هدف هر گفتگوئی تنها بیان سلوک فکری یک نفر نیست. تو تاپیک های من همه میتونن نظرات خودشونو بیان کنند که خیلی هم محترم و ارزشمنده. مگه نه اینه که اینجا محل گفتگو و بیان نقطه نظر هاست؟ البته که هست. همه نظرات هم ارزشمنده و قابل بیان.

لینک به دیدگاه

هي داشتم فكر ميكردم زير شلواري تنگ چيه!! خو بگو ساپورت برادر من !!:|

خدا خير بده متي رو :|

نظري ندارم!! :| بعضي وقتا به نظرم با بعضي مانتوها خوب ميشه اتفاقا :| من خودم خيلي خوشم نمياد بپوشم ولي به بعضيا كه پوشيدن ميومده بهشون منم خوشم اومده :|

لینک به دیدگاه

از یه داستان شروع میکنم...

3 روز پیش بعد از ناهار تو سلف نشتستیم با بچه ها آرایشمون تمدید کردن خو ناهار میخوری رژ میره...بالاخره...

یکی از بچه ها کل سلف با فش +18 گذاشته بود رو سرش اومد طرفمون...گفت بچه ها کلاس آخره واس چی میمالید و...با خنده و تمسخر...

دوستم گفت ما واس مردم نمیکنیم که نگامون کنن...

گفت ولی من آرایش میکنم که نگام کنن...هرچی میپوشمم واسه ایکه پسرا نگاه کنن...

بحث شروع شد...من باهاش صحبت نمیکنم"خیلی وقته"مشغول بودم خط چشمم مکشیدم برگشت گفت عطی پررنگ بکش پسرا خوششون میاد...

سگ شدم...باز جواب ندادم...

دوستم از طرف من برگشت گفت "فلانی" عطی اگه واسه پسرا میکرد الان 100تا دوس پسر داشت عین خودت...

قرمز شد و رفت...

خلاصه اینکه میخوام بگم...

زود قضاوت نکنید...

بعضیا ساپورت میپوشه که نگاش کنن...

بعضیا نداشتن اعتماد به نفس...

بعضیا میپوشن واس دل خودشون...

----

من ساپورت نمیپوشم...چون واقعا متنفرم...حتی شلوار لی لوله ام نمپوشم...دوس ندارم عرض اندام کنم مردم لذت ببرن خودم بیشتر گناه کنم یه پسرم وادار به گناه میکنم...

------

خواهرمم تو عروسیا میپوشه مانتوش تا مچ پاشه بارهاام گفتم خواهرم نپوش...خودشم چادریه آرایشم نمیکنه...

----

میبینید هرجور آدمی هست...

---

لینک به دیدگاه
هي داشتم فكر ميكردم زير شلواري تنگ چيه!! خو بگو ساپورت برادر من !!:|

خدا خير بده متي رو :|

نظري ندارم!! :| بعضي وقتا به نظرم با بعضي مانتوها خوب ميشه اتفاقا :| من خودم خيلي خوشم نمياد بپوشم ولي به بعضيا كه پوشيدن ميومده بهشون منم خوشم اومده :|

ساپورت بگم چیزی از ماهیتش کم و زیاد میشه؟ با این عنوان هم همون زیرشلواریه دیگه :ws28:

لینک به دیدگاه

حالا جدای از خانوما.....ک اونم سلیقه اییِ....وقتی تو جامعه ناهنجاری توسط تکرار هنجار بشه....حتی بدون فکر اون رفتار تو جامعه جا می افته و بعد از مدتی هم عادی میشه....مثلا 10سال دیگه اصلا کسی به این موضوع حتی فکر هم نمیکنه....

چیزی که الان دارم زیاد میبینم تو جامعه....پوشیدن همین شلوارای ساپورتی پای پسراست.....:icon_pf (34):

خیلی ام شیک و مجلسی راه میرن باهاش....:icon_pf (34):

اخه یکی نیست بگه....مردی مثلا....ابرو برداشتید هیچ....صورت برداشتید هیچ....تیشرتای تنگ و یقه باز پوشید هیچ....شلوار کوتاه پوشیدید بازم هیچ.....اما این یکی رو دیگه چیکارش کنیم

این یکی دیگه جای تاسف داره.... :|

لینک به دیدگاه
حالا جدای از خانوما.....ک اونم سلیقه اییِ....وقتی تو جامعه ناهنجاری توسط تکرار هنجار بشه....حتی بدون فکر اون رفتار تو جامعه جا می افته و بعد از مدتی هم عادی میشه....مثلا 10سال دیگه اصلا کسی به این موضوع حتی فکر هم نمیکنه....

چیزی که الان دارم زیاد میبینم تو جامعه....پوشیدن همین شلوارای ساپورتی پای پسراست.....:icon_pf (34):

خیلی ام شیک و مجلسی راه میرن باهاش....:icon_pf (34):

اخه یکی نیست بگه....مردی مثلا....ابرو برداشتید هیچ....صورت برداشتید هیچ....تیشرتای تنگ و یقه باز پوشید هیچ....شلوار کوتاه پوشیدید بازم هیچ.....اما این یکی رو دیگه چیکارش کنیم

این یکی دیگه جای تاسف داره.... :|

سلام.اتفاقا و البته متاسفانه الان دخترا هم طالب همچین پسرایی هستن.اینو هم قبول داشته باشید

لینک به دیدگاه

یه چیز دیگم هست ، الان اینا دونه ای 14-15 تومن قیمت داره خو من رفتم 200 تومن فقط به یه شلوار دادم اگه روم میشد منم از همینا می پوشیدم:ws28:

لینک به دیدگاه
سلام.اتفاقا و البته متاسفانه الان دخترا هم طالب همچین پسرایی هستن.اینو هم قبول داشته باشید

سلام....این رو قبول دارم ک آب میره دور چاله جمع میشه....

لینک به دیدگاه
سلام....این رو قبول دارم ک آب میره دور چاله جمع میشه....

آخ پام :ws28:

یک سوال ازت دارم !

داریم میریم تو 2016 درسته ؟

حالا 1970 رو بهش فکر کن !! چند سال پیش میشه ؟

لینک به دیدگاه

آخ پام :ws28:

یک سوال ازت دارم !

داریم میریم تو 2016 درسته ؟

حالا 1970 رو بهش فکر کن !! چند سال پیش میشه ؟

سلام...بهتر شدید؟...:icon_gol:

بله درستِ...

46سال قبل....

لینک به دیدگاه
سلام...بهتر شدید؟...:icon_gol:

بله درستِ...

46سال قبل....

سلام

بله خونریزی قطع شده

ببین یک چیز بگم برم دنبال تیله بازیم

هر کی هر کاری میخواد بکنه مهم نیست فقط یک چیزی میگم اینو تو ذهنت داشته باش

دوزار !! به این چیزا نه اهمیت بده نه فکر کن

جدا از بحث های مزخرف سیاسی و این حرف ها میدونی قابل احترام یعنی چی ؟ وقتی میگم قابل احترام یعنی به زبون خودمونی یک چیزی که بد کوفتیه

باید به اون فرد یا افراد تعظیم کرد حالا از هر کجا که میخوان باشن

46 سال پیش یک کمپانی !! یک گروه چیزی رو ساخت که بد کوفتی بود

نه رقیب داشت نه چیزی

چند وقت پیش فقط و فقط یکم بخش الکترونیکش رو بررسی میکردم (شاید 20 درصدشو بقیشو که لو نمیدن) مخم چسبید به سقف اتاق!!

ول کن دختر خوب کی چی میپوشه چی نمیپوشه

گور باباشون صلوات هر کی هر کاری میخواد بکنه باو

آدم یعنی تک تک پرسنل عملیات کمپانی گرومن امریکا

این یک نمونه و فقط یک نمونه از حرکت های خفن بوده

سال 1970 تو ایرانو بقیه جاها چیکار میکردن ؟ فرق کلنگو با دمپایی تشخیص نمیدادن

این افراد کلا دوزار براشون مهم نیست کی چه کاری میکنه و به جای آنالایز مردم و خشتکشونو این حرف ها سعی میکنن کاری کنن دنیا رو بتکونن و حرفی برای گفتن داشته باشن

خودت هم به نظرم (البته سود تفاهم نشه عزیز قصدم دخالت تو کارات نیستا ) به جای بررسی خشتک اینو اون و فکر کردن به اینکه کی چی میگه یا چی میپوشه یا چه حرکتی میکنه سعی کن ذهن پر انرژیتو برای چیزایی بذاری که اثرات خفنی داشته باشه

این خشتکه چند وقت دیگه تموم میشه دورش و یک چیز دیگه باب میشه اما اون کار خفنه اینجوری نیست

این که کی چی چیکار میکنه دقیقا پرت شدن ذهن آدمی به سمت موارد بیهوده هستش

افراد زیادی جوون میشناسم ذهنشون اینقدر پویا و قویه که آدم حال میکنه

و البته و متاسفانه همه هم امریکایی هستن

وقتی آنلاینم بیشتر وقتمو تو فیسبوک با اینا میگذرونم

یارو سنی نداره ولی سبک میسازه و اسکیل آپ میکنه دنیا رو میتکونه !! نه تو معادلاتو محاسبات فعلی گیر کرده و نه تو یک مشت ذهنیت پرت

حالا توضیحشون زیاده اما سعی کن تو هر چیزی که هستی کارایی بکنی که بدرد بخور باشه گور بابای ساپورتو ابرو نمیدونم صدا یا هر چی

بازم اگر فکر میکنی یجورایی دخالت کردم یا چیزی تو این مایه ها عذر میخوام

ولی جدا میگم برای من هم اون کمپانی و هم اون پسر 20 ساله ای که میگم قابل احترامه و اگر اون پسر پیشم بود جلوش تعظیم میکردم

سر یک کامپلکس و تخریبش یک کاری کرده بود اصلا فکم افتاد

واقعا دمشون گرم

تو مملکتشونم همه جور آدم هست با هر نوع تیپو گرایشو و.............. ولی دمش گرم که با وجود این حرفها میشه فوق العاده و دنبال قاتل بروسلی نرفته و نمیره

کلا عاشق افرادی هستم که دهنو باز میکنن چیزای مشت و ذهن قوی ارائه میکنن نه اینکه یارو دهن رو باز کنه یک مشت مزخرف تحویلم بده

لینک به دیدگاه
سلام

بله خونریزی قطع شده

ببین یک چیز بگم برم دنبال تیله بازیم

هر کی هر کاری میخواد بکنه مهم نیست فقط یک چیزی میگم اینو تو ذهنت داشته باش

دوزار !! به این چیزا نه اهمیت بده نه فکر کن

جدا از بحث های مزخرف سیاسی و این حرف ها میدونی قابل احترام یعنی چی ؟ وقتی میگم قابل احترام یعنی به زبون خودمونی یک چیزی که بد کوفتیه

باید به اون فرد یا افراد تعظیم کرد حالا از هر کجا که میخوان باشن

46 سال پیش یک کمپانی !! یک گروه چیزی رو ساخت که بد کوفتی بود

نه رقیب داشت نه چیزی

چند وقت پیش فقط و فقط یکم بخش الکترونیکش رو بررسی میکردم (شاید 20 درصدشو بقیشو که لو نمیدن) مخم چسبید به سقف اتاق!!

ول کن دختر خوب کی چی میپوشه چی نمیپوشه

گور باباشون صلوات هر کی هر کاری میخواد بکنه باو

آدم یعنی تک تک پرسنل عملیات کمپانی گرومن امریکا

این یک نمونه و فقط یک نمونه از حرکت های خفن بوده

سال 1970 تو ایرانو بقیه جاها چیکار میکردن ؟ فرق کلنگو با دمپایی تشخیص نمیدادن

این افراد کلا دوزار براشون مهم نیست کی چه کاری میکنه و به جای آنالایز مردم و خشتکشونو این حرف ها سعی میکنن کاری کنن دنیا رو بتکونن و حرفی برای گفتن داشته باشن

خودت هم به نظرم (البته سود تفاهم نشه عزیز قصدم دخالت تو کارات نیستا ) به جای بررسی خشتک اینو اون و فکر کردن به اینکه کی چی میگه یا چی میپوشه یا چه حرکتی میکنه سعی کن ذهن پر انرژیتو برای چیزایی بذاری که اثرات خفنی داشته باشه

این خشتکه چند وقت دیگه تموم میشه دورش و یک چیز دیگه باب میشه اما اون کار خفنه اینجوری نیست

این که کی چی چیکار میکنه دقیقا پرت شدن ذهن آدمی به سمت موارد بیهوده هستش

افراد زیادی جوون میشناسم ذهنشون اینقدر پویا و قویه که آدم حال میکنه

و البته و متاسفانه همه هم امریکایی هستن

وقتی آنلاینم بیشتر وقتمو تو فیسبوک با اینا میگذرونم

یارو سنی نداره ولی سبک میسازه و اسکیل آپ میکنه دنیا رو میتکونه !! نه تو معادلاتو محاسبات فعلی گیر کرده و نه تو یک مشت ذهنیت پرت

حالا توضیحشون زیاده اما سعی کن تو هر چیزی که هستی کارایی بکنی که بدرد بخور باشه گور بابای ساپورتو ابرو نمیدونم صدا یا هر چی

بازم اگر فکر میکنی یجورایی دخالت کردم یا چیزی تو این مایه ها عذر میخوام

ولی جدا میگم برای من هم اون کمپانی و هم اون پسر 20 ساله ای که میگم قابل احترامه و اگر اون پسر پیشم بود جلوش تعظیم میکردم

سر یک کامپلکس و تخریبش یک کاری کرده بود اصلا فکم افتاد

واقعا دمشون گرم

تو مملکتشونم همه جور آدم هست با هر نوع تیپو گرایشو و.............. ولی دمش گرم که با وجود این حرفها میشه فوق العاده و دنبال قاتل بروسلی نرفته و نمیره

کلا عاشق افرادی هستم که دهنو باز میکنن چیزای مشت و ذهن قوی ارائه میکنن نه اینکه یارو دهن رو باز کنه یک مشت مزخرف تحویلم بده

خوشحالم ک بهترید....:icon_gol::w16:

صحبت هاتون رو اویزه گوشم میکنم....و خیلی ممنونم ک همیشه با راهنمایی هاتون من رو هدایت میکنید....:icon_gol:

عذرخواهی برای چی....خجالتم ندید....صحبت هاتون کاملا ب جا و درست بود....:w16:

سپاسگذارممممممhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

خب حرفهارا زدند -انسان بایدمتناسب باشخصیتش لباس بپوشه اونی که تیشرت یقه گشادمی پوشه( جالبم اینه موهاشم نمی زنه یک کیلومو حالم بهم خورد:84eb3ampc0vsywihe0i) تصورمی کنیدچه شخصیتی داره ؟ چراهمش به دخترها گیرمی دین ؟ بعضی پسرها انسانیتومی برن زیرسوال! یاروپسره لی تنگ پاشه وقتی هم که می شینه یک صحنه افتضاح بوجودمیاد.

پوشش برای پسرهانیست؟ چرا پسرها حق دارند هرجوری لباس می خوان بپوشن ؟ شایدیکی ازعلتهاش این باشه که دخترها نمی توانند عرض اندام کنند (درهمه موارد) به علت مردسالاری مفردی که وجودداردواین کمبودرابخوان درلباس جبران کنند!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...