رفتن به مطلب

یک پیشنهاد

ارسال های توصیه شده

دوستان در بین شما هم کسی پیدا بشه که مثل من راهی جز اینترنت رفتن نداره در بیشتر اوقات ... میخوام یه پیشنهاد به این دوستان بدم . اینکه همه یک گروه بشیم و از اینترنت کسب درآمد کنیم ... حداقلش اینه که چون دنیای خارج از مجازی برای ما جایی نداره اینه که از طریق اینترنت حداقل بتونیم درامد کسب کنیم .

...

حالا راهنمایی هایی اگه دارین بگین:ws38:

لینک به دیدگاه
دوستان در بین شما هم کسی پیدا بشه که مثل من راهی جز اینترنت رفتن نداره در بیشتر اوقات ... میخوام یه پیشنهاد به این دوستان بدم . اینکه همه یک گروه بشیم و از اینترنت کسب درآمد کنیم ... حداقلش اینه که چون دنیای خارج از مجازی برای ما جایی نداره اینه که از طریق اینترنت حداقل بتونیم درامد کسب کنیم .

...

حالا راهنمایی هایی اگه دارین بگین:ws38:

خب اول تخصص ها و توانایی ها و علاقه های خودتون چیه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

دنیای مجازی هم مثل دنیای واقعی ه.

دقت کنید ک در واقعیت فروشگاه داریم. تو نت هم دارم.

تولیدی داریم. تو نت هم داریم ( تولید محتوا. منظور وب نویسی و این تیپ کاراست)

خدماتی مث ترجمه و اموزش و غیره.

حالا کی موفق ه. اونی ک بهترین ه یا اولین ه.

باید دقیق بررسی کرد و فکر کرد ک نت هنوز پتانسیل چ کارهایی رو داره. چی تو ایران لازمه و این حرفا.

این یک فرمول استرانگ بود. ی حالت کلی از فعالیت باید خیلی دقیق تر بررسی بشه.

لینک به دیدگاه
دنیای مجازی هم مثل دنیای واقعی ه.

دقت کنید ک در واقعیت فروشگاه داریم. تو نت هم دارم.

تولیدی داریم. تو نت هم داریم ( تولید محتوا. منظور وب نویسی و این تیپ کاراست)

خدماتی مث ترجمه و اموزش و غیره.

حالا کی موفق ه. اونی ک بهترین ه یا اولین ه.

باید دقیق بررسی کرد و فکر کرد ک نت هنوز پتانسیل چ کارهایی رو داره. چی تو ایران لازمه و این حرفا.

این یک فرمول استرانگ بود. ی حالت کلی از فعالیت باید خیلی دقیق تر بررسی بشه.

یعنی الان چیکار ؟ یعنی الان گفتی چی ؟:ws38: ... یعنی این دو کار اینجا انجام میشه ؟

لینک به دیدگاه
یعنی الان چیکار ؟ یعنی الان گفتی چی ؟:ws38: ... یعنی این دو کار اینجا انجام میشه ؟

حرف منو سجاد هم زد. اینکه خیلی از کارهایی که تو فضای واقعی هست، تو فضای مجازی هم امکانش هست.

ذهنتونو باز نگه دارین و چیزایی که مورد علاقتون هست رو بگین :w16:

یه سری موارد که سجاد هم اشاره کرد، زمینش تو همینجا هم هست. ترجمه، آموزش، فروش و ....

لینک به دیدگاه
حرف منو سجاد هم زد. اینکه خیلی از کارهایی که تو فضای واقعی هست، تو فضای مجازی هم امکانش هست.

ذهنتونو باز نگه دارین و چیزایی که مورد علاقتون هست رو بگین :w16:

یه سری موارد که سجاد هم اشاره کرد، زمینش تو همینجا هم هست. ترجمه، آموزش، فروش و ....

هر کدومشون خوبه بنوعی ... بهتر هست یکمی راحتر باشه .

لینک به دیدگاه
هر کدومشون خوبه بنوعی ... بهتر هست یکمی راحتر باشه .

خب شما علاقه خودتو بگو، بچه ها راهنمایی میکنن که چطوری میتونین انجام بدین :w16:

واسه علاقه هم ذهنتونو باز بذارین :a030:

لینک به دیدگاه

یکمی حوصله ندارم برای همین دوست دارم راحت باشه ... اون چیزی که من دوست دارم سردراوردن از بعضی چیزاس :ws3:از یه چیزایی هم خیلی بدم میاد

و چیزی هم که دوست دارم تنوعه ... نمیدونم کامل گفتم یا نه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

خب ،این چیزی هست که خیلی بهش علاقه دارم یعنی درامدازاینترنت شمادرست میگیدبیشتروقتمون اصلامن خودمومیگم تقریباتمام وقت تواینترنتم خب اگرازاین محیط درامدهم کسب کنیم خوب تردرحدعالی است.

ولی چی جوری:

سیستم همکاری درفروش خوبه ولی به خاطرواسطه ای ورفتن نرخ بالا همچنین پوستی بودن مامی گیم بداست.

کلیکی که این سیستم وهمه میشناسیم خیلی بده .

نمایش تبلیغات مثل anetwork.ir که باید بازدیدبالا داشته باشی (که به مدیرجان هم یه بارپیشنهادکردم)

فروش فایل ضعیفه

ولی اطلاعات رانمی دانم.

فروش لینک دانلود فیلمهای به روز خوبه ولی قیمتش بایدخوب باشه .

فروشگاه اینترنتی هم که عالیه ولی بایدتحقیق کنی چی تواینترنت کمه یا کسایی که نواینترنتند برای چی میان ؟ چی می خوان؟ چی تودنیایی واقعی کمه یانیست ولی مجازی می تونه باشه ؟ و..... همین دیجی کالا نگاه کنید چی باعث موفقیتش شده . برتریهاش که زیباهم هستند . ریسک

یکی از روشها اینه که مشتری هرچی می خواد به او بدهیم نه آونچیزی که مامی خواهیم این درصورتی هست که بعضی هاهم اعتقاددارندکه هنر اینه که چیزی که خودت می خواهی رابندازی ببخشیدبفروشیدبه مشتری !

هدف رامعلوم کن می خواهی درامدداشته باشی به هرطریق یادرامدداشته باشی ؟

لینک به دیدگاه

من خودم یه سایت برای کسب درامد عضو شدم ولی تا حالا که حسابم خالی بوده ... چند شب پیش عضو شدم البته .

...

کلا دوست دارم درامد داشته باشم از اینترنت ... بالاخره همش تفریح نباشه دیگه .مرسی

لینک به دیدگاه

خب اگه پیشنهاد قابل توجهی دارین بگین دوستان ... همه ما ممکنه نیاز داشته باشیم :sigh: ... الان چی شد ؟ منظورم به وطر عملی کسب درامد باشه نه فقط حرف زدن

لینک به دیدگاه
خب اگه پیشنهاد قابل توجهی دارین بگین دوستان ... همه ما ممکنه نیاز داشته باشیم :sigh: ... الان چی شد ؟ منظورم به وطر عملی کسب درامد باشه نه فقط حرف زدن

بستگی به خودتون داره.مسیرهای بدست اوردن پول تو اینترنت راحت نیست و نیاز تخصص و پشتکار زیادی داره. دوست عزیز بهتره اول علاقه خودتون رو به یک مبحث مشخص کنید بعد با تلاش و پشتکار به سمتش برین. درامد از راه تبلیغات در سایتهای اینترنتی خیلی قابل توجه نمیتونه باشه مگر اینکه دارای رنک بالایی باشید رسیدن به رنک بالا نیاز به پشتکار و نواوری داره اویلش هم بیشتر هزینه باید کرد که اونم معلوم نیست بازم بدون حمایت به نتیجه دلخواه برسه. اما از طریق توانایی های فنی خودتون بهتر میتونید به درامد برسید. مثلا محصولی رو وارد کنید که بکر باشه و به نظرتون بازار خوبی داشته باشه و از طریق همکاری با سایتهای معتبر محصولتون رو معرفی کنید. برنامه نویسی وب دوست دارین و میخواین سایت طراحی کنید چندتا سایت به همین شکل طراحی کنید بعنوان نمونه کارتون ارائه بدین بعد تو این زمینه فعالیت کنید. توانایی برنامه نویسی زبانهای خاص کامپیوتری دارین خودش یک نوع تخصص محسوب میشه و بعنوان پروژه میتونید خیلی کار بگیرین. توانایی مدیریت سرور و شبکه دارین تو این زمینه وارد بشین و.... سعی کنید روز به روز دامنه ارتباطات خودتون رو وسعت بدید.

لینک به دیدگاه
بستگی به خودتون داره.مسیرهای بدست اوردن پول تو اینترنت راحت نیست و نیاز تخصص و پشتکار زیادی داره. دوست عزیز بهتره اول علاقه خودتون رو به یک مبحث مشخص کنید بعد با تلاش و پشتکار به سمتش برین. درامد از راه تبلیغات در سایتهای اینترنتی خیلی قابل توجه نمیتونه باشه مگر اینکه دارای رنک بالایی باشید رسیدن به رنک بالا نیاز به پشتکار و نواوری داره اویلش هم بیشتر هزینه باید کرد که اونم معلوم نیست بازم بدون حمایت به نتیجه دلخواه برسه. اما از طریق توانایی های فنی خودتون بهتر میتونید به درامد برسید. مثلا محصولی رو وارد کنید که بکر باشه و به نظرتون بازار خوبی داشته باشه و از طریق همکاری با سایتهای معتبر محصولتون رو معرفی کنید. برنامه نویسی وب دوست دارین و میخواین سایت طراحی کنید چندتا سایت به همین شکل طراحی کنید بعنوان نمونه کارتون ارائه بدین بعد تو این زمینه فعالیت کنید. توانایی برنامه نویسی زبانهای خاص کامپیوتری دارین خودش یک نوع تخصص محسوب میشه و بعنوان پروژه میتونید خیلی کار بگیرین. توانایی مدیریت سرور و شبکه دارین تو این زمینه وارد بشین و.... سعی کنید روز به روز دامنه ارتباطات خودتون رو وسعت بدید.

ممنون راهنمایی بسیار خوبی بود ... برای شروع نمونه کار باید ارائه بدهم ؟

لینک به دیدگاه
خب الان استفاده از توانایی های خودم برای کدوم سایت ؟

اگر تخصص لازم رو داریم درخواستتون رو برای پلیس ارسال کنید

نیرو میگیره دیگه و تو بحث اینترنت میتونید فعالیت کنید

چند وقت پیش یکی از دوستان خودم رفت استخدام همین پلیس نمیدونم چی چیه تبادل چی چیک:ws28: اطلاعات شد

نمیدونم خودشون رندش میکنن میگن فتا

خودش هم از کارش راضیه

البته فعالیت های زیادی میشه در نظر گرفت که هر کدوم به نوعی تخصص خودشو میخواد

لینک به دیدگاه
اگر تخصص لازم رو داریم درخواستتون رو برای پلیس ارسال کنید

نیرو میگیره دیگه و تو بحث اینترنت میتونید فعالیت کنید

چند وقت پیش یکی از دوستان خودم رفت استخدام همین پلیس نمیدونم چی چیه تبادل چی چیک:ws28: اطلاعات شد

نمیدونم خودشون رندش میکنن میگن فتا

خودش هم از کارش راضیه

البته فعالیت های زیادی میشه در نظر گرفت که هر کدوم به نوعی تخصص خودشو میخواد

:w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...