رفتن به مطلب

bermy

عضو جدید
 • تعداد ارسال ها

  55
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی مطالب نوشته شده توسط bermy

 1. سلام. ممنون میشم: Economic model predictive control for inventory management in supply chains http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0098135414000052 Multi-objective modeling for determining location of undesirable facilities http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1361920903000865
 2. سلام جواب سؤالهات تا حدی بستگی به دلیل پرسیدنشون داره. ( پروژه درسی، اطلاعات عمومی، همینجوری الکی و ...) 1- کار شفت انتقال نیرو و گشتاور از موتور به چرخدنده ها (شفت ورودی) و سپس به سیستم انتقال قدرته (شفت اصلی) 2- نیروهای پیچشی ، خمشی و برشی 3- سؤال نامفهومه
 3. bermy

  سوتی

  یه شب با بچه ها تو جلفای اصفهان دنبال یه پیتزا فروشی می گشتیم که خیلی تعریفش رو شنیده بودم و اسمشم نمیگم که تبلیغ نشه. همینجوری که می رفتیم، من تابلوی مغازه ها و برچسب رو شیشه ها رو بلند میخوندم. رو شیشه یه مغازه یه برگه چسبونده بود که من فقط " پیتزا پیراشکی " رو خوندم. ولی داخلش رو که نیگا کردم دیدم همش کامپیوتره! دوباره که برگه رو خوندم فهمیدم اونجا کافی نت هستش و نوشتۀ روی برگه راجع به آزمون یا ثبت نام رشته های پیرا پزشکی بود.
 4. bermy

  اخرین فیلمی که دیدی چی بود؟

  Argo 2012 فیلم خیلی خوبیه به خصوص اگه ایرانی نباشی و بعضی سوتی هاش رو نفهمی.
 5. خاروندن جای کش جوراب رو ساق پا
 6. داری با 140 تا سرعت توی جاده رانندگی می کنی یه هو چشمت میفته به پلیس کنترل سرعت. :w768: ولی می بینی حواسش نیست چون داره یه نفر دیگه رو جریمه می کنه، و با خیال راحت از کنارش رد میشی. چه حالی میده...
 7. bermy

  اخرین فیلمی که دیدی چی بود؟

  Gone محصول 2012 فیلم ضعیفی بود.
 8. bermy

  *** واسه کدوم تالااااری؟ ***

  واسه مکانیکا کمیت مهم نیس. کیفیته که مهمه.
 9. bermy

  امروز یاد گرفتم که ...

  امروز یاد گرفتم که نباید کار امروز رو به فردا انداخت. چون ممکنه فرداش برق قطع بشه بیفته واسه پس فردا... :icon_pf (34):
 10. Rapture (شعف) مامک خادم (فوقالعادست!)
 11. bermy

  پرسش و پاسخ

  Energy storage must be considered in the light of a solar process system معنی لایت اینجا چیه؟
 12. bermy

  انرژی باد

  خب البته فعلاً فقط یک توربین بادی با ظرفیت 660 کیلو وات در ماهشهر نصب شده. ولی ظاهراً قصد توسعه این پروژه رو دارن.
 13. bermy

  انرژی باد

  اخیراً توی ماهشهر یه نیروگاه بادی راه اندازی شده که البته حاشیه خلیج فارس هستش.
 14. bermy

  سوتی

  اون دوستم که توی پست قبلی سوتیش رو تعریف کردم اعجوبه ایه واسه خودش. همین امروز با بچه ها توی سایت کامپیوتر دانشگاه نشسته بودیم داشتیم کار می کردیم که دیدیم دوان دوان داره میاد. مضطرب و رنگ پریده. گفتیم چی شده؟ همینجوری که نفس نفس می زد گفت: اسرائیل ایرانو زد... برو تو سایت bbc ... اسرائیل بوشهر رو زد...! ما هم که دیشب راجع به همین قضایا بحث می کردیم؛ هنوز توی جو بودیم و خلاصه ضربان قلبمون رفت رو 180. گفتیم از کجا می دونی؟ گفتش: ایناها... دوستم اس ام اس داده... گوشیش رو گرفتیم دیدیم این اس ام اس اومده واسش: ما: دوستم: :icon_pf (34): نتانیاهو: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح : بهش گفتیم تو اس ام اس رو کامل خوندی؟ گفت: نه دیگه. ترسیده بودم. سریع اومدم به شما بگم.
 15. bermy

  سوتی

  ترم قبل استادمون که از اون اساتید سرد و خشک هستش و به سختی میشه باهاش حرف زد، واسه درس ترمو یه کتاب کمیاب معرفی کرده بود که قرار بود خودش واسمون بیارتش و اسم نویسندشم hsieh بود . حالا هرکی هر جور دلش می خواس این اسمو تلفظ می کرد ولی خود استاده میگفت: "ایشی" !! دیگه واسه ما هم سوژه شده بود و هر جا به هم می رسیدیم می گفتیم: فلانی، کتاب ایشی زاکی رو گیر آوردی؟! (شخصیت کارتون فوتبالیستها). خلاصه یه روز من و دوستم پا شدیم رفتیم در دفتر استاده تا سراغ کتاب رو بگیریم. من عقب وایسادم و دوستم رفت جلو. بعد از سلام علیک و خسته نباشید و زورکی لفظ قلم صحبت کردن، گفتش: آقای دکتر، عذر می خوام، این کتاب ایشی زاکی رو نیاوردین ؟!! وضعیت ما تو اون لحظه: استاد: من: دوستم::icon_pf (34): سوباسا:
 16. فرصت طلایی پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشکده سما ....... حتی با دیپلم! هر رشته که مایلید: کامپیوتر/حسابداری/تاسیسات/صنایع شیمیایی/الکترونیک/ساختمان 25% تخفیف شهریه :icon_pf (34):
 17. تا اونجایی که من می دونم adsorption برای حالاتی که یه مایع یا گاز، جذب یه جامد میشه به کار میره. اما منظور از absorption به نوعی ترکیب مایع یا گاز با یه جاذب مایع هستش. مثلا توی چیلر های جذبی وقتی جاذب سیلیکاژل باشه که جامده، از adsorption استفاده می شه ولی برای جاذب آب یا محلول لیتیم برماید، absorption به کار میره.
 18. این کار ورزشکارا بیشتر به دلیل افزایش توانایی جذب اکسیژن توسط خون و دیرتر خسته شدن هستش. چون توی ارتفاع بالا اکسیژن کمتری هست و وقتی به ارتفاع کمتر میان بدنشون بهتر اکسیژن هوا رو می گیره.
 19. پنجمين كنفرانس نيروگاه هاي برق 24 و 25 بهمن 91 (اهواز) محورهاي كنفرانس : - مديريت برنامه ريزي و تعميرات نگهداري نيروگاه ها - مميزي انرژي و بهينه سازي مصرف داخلي انرژي در نيروگاه ها - افزايش راندمان در نيروگاه ها - بهره برداري و عوامل تاثير گذار در كاهش خروجي ها ي اظطراري و محدوديت توليد واحد ها - فن آوري اطلاعات در بهره برداري و تعميرات - خصوصي سازي و برون سپاري - انرژي هاي تجديد پذير و توليد پراكنده - استراتژي مديريت در بالابردن كارايي نيروگاه ها - محدوديت هاي توليد فصلي نيروگاه ها و عوامل تاثيرگذاري بر آنها - كنترل ،حفاظت و اتوماسيون - هوشمند سازي نيروگاه ها و جايگاه نيروگاه ها در شبكه هاي هوشمند - شيمي ، مواد و خوردگي - طراحي ، تجهيزات و ساخت داخل نيروگا ها - تكنولوژي هاي نو در نيروگاه ها
 20. صنعتی جندی شاپور (دزفول) لیسانس آزاد اهواز آزاد خمینی شهرم بودم (مهمان)
 21. bermy

  چگونه از خورشید سرما بگیریم؟

  گرماي جذب شده توسط کلکتور خورشیدی در ژنراتور به سيال مبرد داده می شود. دماي سیال بالا رفته و به عنوان سيال اوليه وارد اجکتور مي شود و باعث مي شود تا سيال فشار پايين را از اواپراتور مکش کند و به حرکت درآورد و در نتيجه فشار در اواپراتور پايين مي آيد و دماي تبخير کاهش مي يابد (سرمايش در دماي پايين تري صورت مي گيرد) که اين امر يکي از اهداف سيکل مي باشد. اجکتور، جريان خروجي از اواپراتور (سيال ثانويه) را تا فشار کندانسور متراکم مي کند و سيال مخلوط شده وارد کندانسور مي شود. به علت بالا بودن فشار، فرايند تقطير در کندانسور در دماي بالاتري انجام مي پذيرد. قسمتي از سيال مبرد توسط پمپ به سمت بويلر مي رود و باقيمانده به وسيله شير انبساط وارد اواپراتور مي شود و چرخه کامل می گردد.
 22. bermy

  چگونه از خورشید سرما بگیریم؟

  نحوه عملكرد اجكتور به اینصورت است كه سيال ابتدا وارد نازل ابتدایي شده و در عبور از آن سرعتش به شدت افزایش پيدا مي كند و آنتالپي سيال به انرژی جنبشي تبدیل مي شود و درنتيجه فشار سيال به شدت كم مي شود و فشار داخل اجكتور خيلي كمتر از بيرون آن مي شود این عمل باعث ایجاد خلأ شده و سيال از فرایند به محفظه اختلاط كشيده می شود و در محفظه اختلاط با سيال داخل اجكتور مخلوط شده وهمراه آن به بيرون تخليه مي شود.
 23. bermy

  چگونه از خورشید سرما بگیریم؟

  یکی از سیستم های سرمایشی که به دلیل نیاز به دمای نه چندان بالا می تونه از انرژی حرارتی خورشید استفاده کنه، سیکل تبرید اجکتوری هست. ازاونجا که سيکل تبريد با اجکتور داراي قسمت متحرک (به جز پمپ) نيست، درنتيجه نياز به روغنکاري نداره و داراي عمر طولاني و قابليت اعتماد زيادی هست و هزينه ­­ی نگهداري و تعمير پاييني داره.
 24. آخه اونجوری که من از ترمو فهمیده بودم سوپرهیت شدن به ضرر ماست و ترجیح می دیم تو حالت اشباع بمونه. البته من از بچگی از ترمودینامیک خوشم نمیومد. نمیدونم چرا هرجا می رم دنبالمه
 25. hybrid solar air conditioning گفته با سوپرهیت شدن مبرد، کندانس بهتر صورت می گیره و نتیجش دمای کمتر توی اواپراتوره
×
×
 • اضافه کردن...