رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از دیگر فواید سیگار:

سیگار کشیدن باعث میشه شما هرچه سریعتر از شر سلامتی و زندگی به امید خدا خلاص بشید و بتونید پا به عرصه های جدیدتری از جمله جهان آخرت بگذارید و تجربه های جدید کسب کنید.

اگه سیگاری بشین برای مواقع بیکاری، بیعاری، بیخوابی، بیداری، بیزاری، بیذاتی، بیماری، سیرابی، لیوانی، خیشاحی (منظور همون خوشحالیه)، نیراحی (ناراحتی) و سایر مواقع بهترین امکان رو در اختیار دارین

اگه سیگاری بشین دارای روابط اجتماعی درخشان میشین و میتونین دوستان جدید زیادی پیدا کنین

اگه سیگاری بشین، وقتی با اقوام و دوستان به پیک نیک میرین موقع روشن کردن آتیش میتونین روش روشن کردن کبریت در میان باد و بوران رو به اونا نشون بدین و خودتون رو به عنوان یک قهرمان ملی معرفی کنید.

وقتی مخفیانه سیگار میکشین با ادوکلن، عطر و دئودورانت های ارزون قیمت و همچنین انواع آدامسهای P.K ، خروس نشان، relax و غیره آشناتر میشین و به آدمی خوشبو با دندونای سفید مبدل بشین.

شماهم حتما مثل افشین آقا اینجوری میگی کسی سیگاری نشه، نه

لینک به دیدگاه
شماهم حتما مثل افشین آقا اینجوری میگی کسی سیگاری نشه، نه

نه اتفاقا... میخوام تشویق کنم سیگار بکشن.... بورس سیگار دارم.... هرچی تعداد سیگاریا بیشتر باشه فروش منم زیاد میشه:ws3:

دکتر شریعتی زیاد سیگار می کشید لابد عکس های او را دیده اید که یا سیگاری در دست دارد و یا در حال کام گرفتن از آن است.

البته دکتر، سیگار خارجی خوب می کشید سیگارهایی که کشورهای خارجی برای مصرف داخلی تولید می کنند نه سیگارهایی که برای صادرات به کشورهای جهان سوم می پیچند.

یک روز کسی از دکتر شریعتی پرسید: دکتر جان! چرا سیگار می کشی، مگر نمی دانی سیگار طول عمر را کم می کند؟

دکتر شریعتی پاسخ داد: من به طول عمر فکر نمی کنم بلکه به عرض زندگی فکر می کنم!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
نه اتفاقا... میخوام تشویق کنم سیگار بکشن.... بورس سیگار دارم.... هرچی تعداد سیگاریا بیشتر باشه فروش منم زیاد میشه:ws3:

دکتر شریعتی زیاد سیگار می کشید لابد عکس های او را دیده اید که یا سیگاری در دست دارد و یا در حال کام گرفتن از آن است.

البته دکتر، سیگار خارجی خوب می کشید سیگارهایی که کشورهای خارجی برای مصرف داخلی تولید می کنند نه سیگارهایی که برای صادرات به کشورهای جهان سوم می پیچند.

یک روز کسی از دکتر شریعتی پرسید: دکتر جان! چرا سیگار می کشی، مگر نمی دانی سیگار طول عمر را کم می کند؟

دکتر درسترسی به اون سیگارا داشت بیشتر مردم ایران ندارن اگه دکتر به عرض زندگی فکر میکرد با این اوصاف مردم ایران به عمق 2سانتی هم نمیرسن:w16:

لینک به دیدگاه
خوبه چقده همه میدونن این سیگار چقده ضرر داره

حالا که اینطور شد من هم یه متنی روبراتون اماده میکنم اندر فواید سیگار کشیدن :

1-چون همه میدونیم این عمل بسیار محیر العقول میشه اکثر مجبور میشیم بریم تو جاهای که تا حالا نرفتیم پس این یعنی آشنایی با انواع اقسام کوچه و پس کوچه و جاهایی که تا حالا نمیشناختیم

2-رفت آمد راحت تر در شهرهای تهران- اراک - مشهد - اهواز علی الخصوص ایالت آبادان و حومه

3-با انواع و اقسام چای آشنا میشین و به مرور در این ضمینه یکی از صاحب نظران میشین

4-باعث میشیه به آیه شریفه که خداوند تمام مخلوقات رو در اختیار انسان قرار داد بیشتر آشنا بشین و به همه بفهمونین که خدا این ریه لامصب رو داده که ازش کار بکشین نه اینکه بعد وفاتتون ایشالله بعد 120 سال صحیح و سالم تحویل بدین بهتون جایزه بدن

5-باعث میشه یاد بگیرن میتوین نوعی از سرفه های موجود در جهان رو تنهایی تجربه کنین

6-هیچ وقت سنگینی پول خورد رو تو جیبتون حس نمیکنین

7-سایر موارد

قدر شما رو باید بیشتر دانست فداکاری تا این حد؟:banel_smiley_4:

تحلیگر اقتصادی خوبی هم هستید.

لذتی که در مخالفت هست در تایید نیست:whistle:

به قول رفیقم پول می گیرم مخالفت کنم:w02:

نه جدا هدفم این بود دیگه:hanghead:

این که بر کسی پوشیده نیست :ws3:

آخه مخالفان و فراستی های سایت رفتند

افشین شده جانشین اونا :ws28:

IMAGE634902527237439368.jpg?ts=

:banel_smiley_4:

از دیگر فواید سیگار:

سیگار کشیدن باعث میشه شما هرچه سریعتر از شر سلامتی و زندگی به امید خدا خلاص بشید و بتونید پا به عرصه های جدیدتری از جمله جهان آخرت بگذارید و تجربه های جدید کسب کنید.

اگه سیگاری بشین برای مواقع بیکاری، بیعاری، بیخوابی، بیداری، بیزاری، بیذاتی، بیماری، سیرابی، لیوانی، خیشاحی (منظور همون خوشحالیه)، نیراحی (ناراحتی) و سایر مواقع بهترین امکان رو در اختیار دارین

اگه سیگاری بشین دارای روابط اجتماعی درخشان میشین و میتونین دوستان جدید زیادی پیدا کنین

اگه سیگاری بشین، وقتی با اقوام و دوستان به پیک نیک میرین موقع روشن کردن آتیش میتونین روش روشن کردن کبریت در میان باد و بوران رو به اونا نشون بدین و خودتون رو به عنوان یک قهرمان ملی معرفی کنید.

وقتی مخفیانه سیگار میکشین با ادوکلن، عطر و دئودورانت های ارزون قیمت و همچنین انواع آدامسهای P.K ، خروس نشان، relax و غیره آشناتر میشین و به آدمی خوشبو با دندونای سفید مبدل بشین.

سید شما دیگه چرا ؟:ws38:

گویا یه قولهایی داده بودیداااااااا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ای خدامن چکارکنم ازدست شماها:ws27:باباامدیم سیگاری راترک بدیم همه سیگاری شدن:icon_pf (34):خب چون دکترشریعتی بوداشتباه نمی کرد:icon_razz:

لینک به دیدگاه
ازدست شما:ws27::ws27::ws27::ws27::icon_pf (10)::icon_pf (10):

حال ندارم برم بیرون بکشم:w000:

سیگار آدم رو پر جنب جوش تر می کنه:whistle:

الان اگه معتاد بودم پا می شدم می رفتم بیرون:w02:

لینک به دیدگاه
مث اینکه باید یه کمپین ترک سیگار تو انجمن بزنیم :w58:

اینای که من میبینم کارشون ازانجمن ترک سیگارگذشته بایدانمنی درست بشه تابقیه سیگاری نشن

ماشاالله هرکس هم میادسیگاریه بهترین راه اینه ایناراببندیم به صندلی وهی قلقلک کنیم.خنده درمانی:hapydancsmil::ws28:

لینک به دیدگاه
قدر شما رو باید بیشتر دانست فداکاری تا این حد؟:banel_smiley_4:

تحلیگر اقتصادی خوبی هم هستید.

این که بر کسی پوشیده نیست :ws3:

:banel_smiley_4:

سید شما دیگه چرا ؟:ws38:

گویا یه قولهایی داده بودیداااااااا:banel_smiley_4:

سید سر قولش هست...از اون روز دست نزدم:w16:

ای خدامن چکارکنم ازدست شماها:ws27:باباامدیم سیگاری راترک بدیم همه سیگاری شدن:icon_pf (34):خب چون دکترشریعتی بوداشتباه نمی کرد:icon_razz:

:ws3:

لینک به دیدگاه
همین جمله ی تاریخی بود که ما رو متحول کرد :whistle:

من تجربه ندارم می توانی راهنماییم کنی ازکجاشروع کنم.استادابتداازبرند خاصی باید شروع کنم ؟

لینک به دیدگاه
من تجربه ندارم می توانی راهنماییم کنی ازکجاشروع کنم.استادابتداازبرند خاصی باید شروع کنم ؟

خب اونایی که خودشون شروع می کنن پیشنهاد میشه با وینستون قرمز شروع کنن دهنشون سرویس شه دیگه هوس سیگار نکنن:w02:

لینک به دیدگاه
خب اونایی که خودشون شروع می کنن پیشنهاد میشه با وینستون قرمز شروع کنن دهنشون سرویس شه دیگه هوس سیگار نکنن:w02:

مگرکسی هم برای کسی شروع می کنه:ws52:نکنه خودت وینستون قرمزاستفاده می کنی :ws28:

لینک به دیدگاه
مگرکسی هم برای کسی شروع می کنه:ws52:نکنه خودت وینستون قرمزاستفاده می کنی :ws28:

آره دیگه تعارف می کنن:whistle:

نه من همه چی می کشم ولی اکثرا وینستون آبی:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...