رفتن به مطلب

تبریک !!!

sigari

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عوض اینکه تشویقش کنی سیگارشو ترک کنه تو هم روشن میکنی؟:vahidrk:

دوست ناباب من سیكار

خوبه به سلامتیشون بریم مشروب بخوریم تو ماه رمضون بابا منطقی باشین

لینک به دیدگاه
عوض اینکه تشویقش کنی سیگارشو ترک کنه تو هم روشن میکنی؟:vahidrk:

خب سیگار یکی بکشه بقیه هم بدنشون می خواد:whistle:

دوست ناباب من سیكار

خوبه به سلامتیشون بریم مشروب بخوریم تو ماه رمضون بابا منطقی باشین

البته آبجو مشروب حساب نمی شه:whistle:

لینک به دیدگاه

آب جو با پسته شور و سیگار بعد ماه رمضون رفیق مهمون ادمین به سلامتی ظریف و بقیه همكاراش

لینک به دیدگاه

همینکه رسیدن که با دیپلماسی میشه مشکلات رو حل کرد دست اورد بزرگی هستش برا (گولاغی توهلیهای) کشورمون و کشورشون که همش میگن مرگ مرگ مرگ ....

بسه دیگه خ ر ی ت بیایین پایین بشینین مسائل رو رودرو و با احترام حل کنین میشه اگه پایین بیایین ....

الان فرصت خوبی هستش که اگه و اما ها در کشور حل بشه فرصتیه که 35 سال نداشتیم ببینیم و بشنویم که از شعار بسوی واقعیت حرکت میکنیم یا نه اینه باعث پیشرفت

باز دستشون درد نکنه که رسیدن به این تفکر بازم خیلیه

لینک به دیدگاه

ydd80rnsdrcm02i5aveh.jpg 0lgx54uz87dir3k06wbr.jpg

خبر! به افتخار توافق به دستور اوباما نام شهر منهتن به مش حسن تغییر نام پیدا کرد و به دستور حسن روحانی نام شهر اراک به باراک تغییر داده شد.

- بیست میلیون جمع کرده بودم پراید بخرم حالا با این توافق اخیر موندم پورشه بخرم یا مازراتی! :whistle:

- ۱۰۰۰ﺩﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﻧﻮﻧﻮﺍﯾﯽ ﻣﯿﮕﻢ ﯾﻪ ﺑﺮﺑﺮﯼ ﺑﺪﻩ. ﻣﯿﮕﻪ :ﺍﻭﻣﺪﯼ ﻧﻮﻧﻮﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﯼ ! ؟ مگه خبر نداری تحریم ها را برداشتند

بیایید به قانون جاذبه ایمان داشته باشیم :whistle:

- از فردا بنزین میشه لیتر 100 تومن تازه اونم عمرا ظریف بذاره حساب کنی!

- از فردا شیر آب رو باز کنیم ویسکی میاد!

- از فردا به جای فلافل مک دونالد میخوریم!

>>>>>

من به شخصه خوشحال شدم از توافق. ولی نگران هم هستم. امیدوارم واسه مردم خوب باشه... سیاست چیز کثیفیه و قربانیانش فقط مردمن....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

آب جو با پسته شور و سیگار بعد ماه رمضون رفیق مهمون ادمین به سلامتی ظریف و بقیه همكاراش

هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووویییییییییی تنها خوری نداریما منم هستم:ws3::ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووویییییییییی تنها خوری نداریما منم هستم:ws3::ws3::ws3::ws3:

داری می ای دنگ و دونگت رو بیار, ما که مهمون ادمین هستیم, اصلا جهنم و ضرر تو بیا مهمون من, ناپلئونی ر بیارم

لینک به دیدگاه

دوستان یکی میگفت که بعد از این توافق میشه بعضی بند ها رو به صورت زیر امیدوار کرد

برخی آثار رفع تحریم ها بر اقتصاد بدین ترتیب خواهد بود:

۱-افزایش سرمایه گذاری خارجی در بازار سرمایه که امکان تامین نقدیگی این بازار با بازار پولی قابلیت رقابت بهتری پیدا خواهد کرد .

۲- افزایش سرمایه گذاری مستقیم در تولید که افزایش تولید صادراتی خواهد داشت

(ایجاد شرکتهای ساختمانی انبوه سازی بزرگ ، صنایع تولیدی بزرگ ، تاسیس شعب بانکهای خارجی )

۳- ایجاد خط اعتباری خارجی توسط فروشندگان برای بازرگانان و تولید کنندگان بصورت یوزانس

۴- ایجاد خط اعتباری برای بانکها برای خرید خارجی بصورت ال سی

۵- افزایش واردات در مقابل سنوات قبل به خصوص در حوزه هایی که تحریم داشتیم .

۶- وصول وجوه ارزی مسدودی دولت و افزایش اعتبارات عمرانی دولت

۷- افزایش مناقصات و اجرای طرح های عمرانی دولت (مثل راه ،سد ،صنایع مادر و زیر ساختی)

۸- واردات مدیریت خارجی ایجاد جوینت ونچر ها و سرمایه گذاری های خارجی باعث افزایش سهم مدیریت سرمایه گذاران خارجی با حضور در هیات مدیره ها که بهترین آثار فرهنگی و علمی در حوزه مدیریت خواهد داشت

۹- بررسی لزوم و بالاخره تغییر قوانین واردات، صادرات ، حوزه کسب و کار ، حذف استانداردهای گزارشگری ملی و جایگزینی استانداردهای بین المللی

۱۰-آثار تبعی بند های ۱الی ۹ خروج از رکود و ایجاد رونق اقتصادی

۱۰- اثار تبعی بندهای ۱،۲،۳،۴،۶،۷ افزایش نقدینگی در کشور بعنوان آثار تورمی

لینک به دیدگاه
داری می ای دنگ و دونگت رو بیار, ما که مهمون ادمین هستیم, اصلا جهنم و ضرر تو بیا مهمون من, ناپلئونی ر بیارم

ناپلئونیو که میارم .دنگ و دونگ چیه من خودم خمره به دوشم رفیق خمرمم خوانوادست:ws3:20 لیتریه:ws3:

لینک به دیدگاه
ناپلئونیو که میارم .دنگ و دونگ چیه من خودم خمره به دوشم رفیق خمرمم خوانوادست:ws3:20 لیتریه:ws3:

بی خیالش رفیق

این رو میزنیم بعد افطار جمعه عصر به سلامتی ملت ایران

images?q=tbn:ANd9GcQ2aRTKiWS-SDytQCO2E3DLusx_9hRGd2ek2wAsmvx_dVWwhN6fZw

لینک به دیدگاه
فعلا بیانیه صادر شده و اتفاق خاصی نیوفتاده....

روحانی یه چیزی میگه...اوباما یه چیز دیگه... آدما میمونه حرف کدومو باور کنه

هر کسی قسمتی از بیانیه رو برای کشور خودش میگه و برجسته میکنه که مردمش فکر کنن امتیاز زیادی گرفتن

اما واقعیت چیزه دیگریه

اعتماد جامعه جهانی نسبت به ما سلب شده و زمان میخواد تا به این اعتماد برسن اما آقای روحانی و تیمشون باید یه چیزایی رو برجسته کنن که مصرف داخلی داشته باشه که دهن یه سری از گروهای دیگه رو ببندن تا بتونن واقعا ایران رو از این باتلاقی که گیرش افتاده بیرون بیارن.

6 ماه اول بحث اعتماد سازیه و اگر ایران بتونه اعتماد سازی کنن مرحله به مرحله تحریمهایی که علیه ایران و به خاطر انرژی هسته ای به ایران تحمیل شده برداشته میشه و با این پیش شرط که هر جا خطایی از ایران سر بزنه این تحریم ها بدون نیاز به تایید دوباره کشورهای عضو 5+1 و شورای امنیت قابل برگشته.

و این رو هم باید گفت طرف غربی هم تا حدودی به ایران امتیاز داده و این یک طرفه نبوده .

قانون معامله همین چیزی که روحانی خودش بهش اشاره کرد ایران الان تو تنگناس و باید یه سری چیز هارو قبول کنه تا بتونه ازاین تنگنا بیرون بیاد.

ابوما هم برای بستن این بیانیه کلی مشکل در کشورش برای خودش بوحود میاد و جمهوری خواه ها و اسراییل که بزگترین شریک امریکاس از این مسئله ناراضی هستن و امریکا هم باید یه سی چیزهارو پررنگ نشون بده یه جوری میشه گفت صحبت های هردو رییس جمهور با توجه از آگاهی از مفاد بیانیه صرفا مصرف داخلی برای کشور خودشون داره. اوباما باید تا 60 روز دیگه مجلس ثنا مجلس کشور رو برای تایید این بیانیه راضی کنه و حتی در آخر صحبت هاش بر خلاف قبلا نسبت به عدم تایید این بیانیه واکنش شدید نشون داد و عنوان کردد هر موردی بر علیه این بیانیه رو وتو میکنه چون براش زحمت کشید شده.

نانسی پلوسی هم رییس مجلس سنا از این بیانیه حمایت کرد و کمی راه رو برای آقای اوباما هموار تر کرد.

در کل میشه گفت این بیانیه به نوعی ایران رو از این مشکلات در میاره به شرطی که ایران هم حسن نیت نشون بده.

لینک به دیدگاه
برادر جان, مساله به این مهمی خنده داره ؟؟؟

سیگار من کووووووووووووووووووووو

بله خیلی خنده داره

مشکلم با جناب ظریف نیست اتفاقا دستش درد نکنه گل کاشت اما موضوع همین نیست

چرا عاقل کند کاری که بعد آرد پشیمانی یک عمره دارن چاه میکنن خودشون میفتن ته چاه بعد میگن چیکار کنیم چیکار نکنیم از اینجا بیایم بیرون ملتو میذارن زیر پاشون تا برسن به اون بالا وقتی رسیدن یه هل کوچیک لازمه تا استخونای ملتی که زیر بار فشار بالا رفتنشون له شده بود از هم بپاشه.....چی بگم که ناگفتنم بهتره:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من فقط یک تقاضا از آمریکا در این میانه دارم ..

آمریکای عزیزم سلام! :ws3: تنبانه مبارک رو درآوردی به اتفاق دوستان داخلیت در زندگی ما اجابت مزاج کردی و...بماند ..

بگو اگه یار غار جمهوری اسلامی نیستی چرا اون پول بلوکه شده رو الان به جای دادن دست دوستات! نمیریزی تو حساب هر ایرانی؟؟؟؟؟؟

بیا این بارم مثل دادن تاوان اون سانحه هوایی که گفتی دست اینا پول نمیدی این پولم که سهم ملت ایرانه به حسابشون واریز کن! بیا دیگه... :w16:من حساب کردم نفری چهار ملیون میشه...تو هر خانوار چهار نفره 16 ملیون پول میاد! چرا نمیدی؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

آمریکای عزیزم سلام! :ws3: تنبانه مبارک رو درآوردی به اتفاق دوستان داخلیت در زندگی ما اجابت مزاج کردی و...بماند ..

بگو اگه یار غار جمهوری اسلامی نیستی چرا اون پول بلوکه شده رو الان به جای دادن دست دوستات! نمیریزی تو حساب هر ایرانی؟؟؟؟؟؟

بیا این بارم مثل دادن تاوان اون سانحه هوایی که گفتی دست اینا پول نمیدی این پولم که سهم ملت ایرانه به حسابشون واریز کن! بیا دیگه... :w16:من حساب کردم نفری چهار ملیون میشه...تو هر خانوار چهار نفره 16 ملیون پول میاد! چرا نمیدی؟ :ws38:

جالب بود و درد دلی تامل بر انگیز.

اما اگه به لحاظ شدن هم میشد انجام همچین کاری اشتباه محضه دلایل خاص خودش رو داره.

وارد کردن این مقدار پول در بازار و به صورت نقدینگی اون هم دست مردم تورم سر به فلک میکشه اون وقت همین 4 میلیونی که به شما میدن عملا ارزش نصف بهای خودش رو هم نداره.

همچیز به شدت گرون میشه و در آینده فشاری که روی مردم میاره بیشتر از اون پولیه که گرفتن.

این پول ها باید وارد چرخه صنعت و اقتضاد کشور بشه نه اینکه به صورت نقدینگی دست مردم داده بشه.

حالا کاری به اینکه حکومت ما پول خوره و دزد و کلاش هستن ندارم اما کلا وارد کردن پول نقد به بازار اشتباه دقیقا کاری که یارانه نقدی کرد و حالا حجم پول رو با حجم یارانه نقدی مقایسه کنید و میزان تورم و مشکلاتش رو هم به همین اندازه بزرگتر و ویرانگر تر ببینید.

ببینید این 4میلیونی که حساب کردید دولت باید صرف ایجاد شغل و آسایش برای شما بکنه اینکه رفاه بیشتری داشته باشید.

ولی خب با توجه به وجود مردانی مختلص که کارشون فقط اختلاص های میلیارد دلاری هستش امیدی به هیچ روند به جلوی برای پیشرفت کشور به لحاظ صنعتی و اقتصادی نمیشه متصور شد:hanghead:

لینک به دیدگاه

چه قد قلم طنز اجتماعی تو خوبه یکم روش کار کن :ws28::ws28::ws28::ws28:

توجه کردی مرگ بر از امریکا از شعار نماز جمعه حذف شد؟:ws28:

لینک به دیدگاه
بله خیلی خنده داره

مشکلم با جناب ظریف نیست اتفاقا دستش درد نکنه گل کاشت اما موضوع همین نیست

چرا عاقل کند کاری که بعد آرد پشیمانی یک عمره دارن چاه میکنن خودشون میفتن ته چاه بعد میگن چیکار کنیم چیکار نکنیم از اینجا بیایم بیرون ملتو میذارن زیر پاشون تا برسن به اون بالا وقتی رسیدن یه هل کوچیک لازمه تا استخونای ملتی که زیر بار فشار بالا رفتنشون له شده بود از هم بپاشه.....چی بگم که ناگفتنم بهتره:icon_gol:

میدونی اگه من و تو بریم نماینده مجلس بشیم چی میشه؟؟؟؟؟

روز اول بهمون خوش آمد میگن

روز دوم چپ چپ نگاهمون میکنم

روز سوم ازمون شکایت میکنن

روز چهارم محاکمه میشیم بدون وکیل مدافع و غیر علنی

روز پنجم به زندان انتقال داده میشیم

روز 6 یه اخوندی میاد بهمون توضیح بده که توبه کنید و این حرفا

روز 7 اعدام میشیم:ws3:

لامصب تو این مملکت برای کشتن دشمن خونیتم باید یه هفته کاغذ بازیو کار اداری انجام بدی:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

اگه بریزن به حساب ملت ما اون وقت کی شکم بشار اسد و ... رو پر کنه ؟

کی سلاح های جنگ یمن و سوریه و فلسطین رو بپردازه ؟؟؟

توجه کردید جلوی ارزون شدن خودروی ایرانی از قبیل پراید و ... رو گرفتن ؟ چرا ؟ چون اقازاده های مالک ورشکست نشن ....

المان واسه قرارداد خودرو اومدن جلو با قیمت مناسب یه ماشین توووووپ .... ینی قبول میکنن ؟

یا بازم بجای قرارداد با ماشینای ژاپن با پژو فرانسه قرارداد میبندن ؟

یا بازم ماشین چینی وارد میکنن ؟؟؟؟؟

مبادا خودروهای ایرانی خرید نره ... صاحبان ما کمتر پول بخورن ...

:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...