رفتن به مطلب

خندوانه یا ماه عسل؟

کدوم برنامه رو بیشتر می پسندین؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم برنامه رو بیشتر می پسندین؟

• 13
    • 9

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز نواندیش

خندوانه و ماه عسل دوتا از برنامه های نسبتاً پربیننده تلویزیون هستن که از نظر من شاید با دو سبک مخالف

تو یکی با اشاره به جنبه های مثبت زندگی و شوخی سعی در خندوندن و مثبت کردن دید مردم داره که حرکات خیرخواهانه اش هم تو همون راستا سعی میکنه انجام بده و یکی با نشون دادن یه سری واقعیت های تلخ جامعه سعی داره تلنگرهایی رو درباره ارزش زندگی به مردم بزنه و به این شکل سعی در ایجاد حرکات خیرخواهانه بین مردم داره.

حالا هرکدوم جنبه های مثبت و منفی خودشون رو دارن.

اما این تفاوتی که گفتم باعث شد این تاپیک رو بزنم تا نظرات شما رو درباره این دو برنامه و این دو نوع رویکرد بپرسم.

شاید یکی طرفدار هردو باشه و یا یکی از هر دو بدش بیاد. اینکه کدوم خوبتر هستش یا کدوم بدتر هستش. :w16:

دلیلتون هم بگین حتما.

لینک به دیدگاه

انسان هم به تلنگر احتیاج داره هم به امید اما اینکه میزان کدوم یک از اینها باید تو زندگی زیاد باشه بحثش مفصله...سوالی که مطرح میشه اینه که تو ایران کدوم یک از اینها مدام داره تو گوش مردم تکرار میشه و سوال بعدی اینکه مردم حالت افسرده دارن یا نه کاملا ملت ریلکس و خوب و باحالی داریم بنا به وضع جامعه باید برنامه ها ایجاد بشن

در حال حاضر مشکل تو زندگی بیشتر یا بهتر بگم به نوعی همه ی مردم وجود داره و اکثر شبکه های تلوزیون از فیلم گرفته تا برنامه اینارو دارن نشون میدن بُعد خیلی کمی از نگرش صدا و سیما به امید وار کردن هست به نظر من وقتی یکی داره غرق میشه نباید عکس کسی رو نشون بدی که از غرق شدن نجات پیدا کرده بهتره اول نجاتش بدی بعد دوباره انگیزه ایجاد کنی....من مخالف یا موافق برنامه ی خاصی نیستم اما اصل هر چیزی جامعه هستش

جامعه ی ما نیاز به امید داره

لینک به دیدگاه

ماه عسل....تجربه انسان ها برام مهمه....

مهمه که کسی که یه اشتباهی رو مرتکب شده و اومده ماه عسل و از تجربه و اشتباهش تعریف میکنه من اون اشتباه مرتکب نشم...عبرت بگیرم...

برنامه خوب و مفید...♥♥♥

لینک به دیدگاه

آخ آخ....میام براتاااااااااااااااااااااااا داش محمد:ws3:

هرکدوم جای خودش...واسه همین رای ندادم...اما اگه هردو ساعت هفت شب شروع میشدن..ترجیح میدم زنده ماه عسلو ببینم تکرار خندوانه..

اما الان هردو رو میبینم:ws3:

لینک به دیدگاه

منم به هردوشون علاقه دارم و هر دوشونو نگاه میکنم ولی چون یکی از طرفدارای قدیمی ماه عسل هستم اگه بخوام یکیشو انتخاب کنم ماه عسلو انتخاب میکنم

لینک به دیدگاه

هر کدوم طرفدارای خاص خودش رو داره و مسلما هر دوتاش هم دوکونه!!!:w02:

اما خب شخصا خندوانه رو ترجیح میدم:ws37:

لینک به دیدگاه

ماه عسل

نمیدونم چرا اصلا از مجریگری رامبد جوان خوشم نمیاد. حس میکنم خودش نیس داره ادا در میاره. طنازی بلد نیس. بعضیا ذاتا طنازن مثه عطاران یا صالحی یا صادقی و ...

گریه کردن برا برنامه های ماه عسل به نظرم ناراحت کننده نیستن به قول دوستمون یه تلنگره که یه خورده دید ما رو نسبت به زندگی عوض میکنه

هر دو نوع برنامه لازمه به نظرم. ولی برنامه های مفرح تر و بهتر از خندوانه

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز نواندیش

خندوانه و ماه عسل دوتا از برنامه های نسبتاً پربیننده تلویزیون هستن که از نظر من شاید با دو سبک مخالف

تو یکی با اشاره به جنبه های مثبت زندگی و شوخی سعی در خندوندن و مثبت کردن دید مردم داره که حرکات خیرخواهانه اش هم تو همون راستا سعی میکنه انجام بده و یکی با نشون دادن یه سری واقعیت های تلخ جامعه سعی داره تلنگرهایی رو درباره ارزش زندگی به مردم بزنه و به این شکل سعی در ایجاد حرکات خیرخواهانه بین مردم داره.

حالا هرکدوم جنبه های مثبت و منفی خودشون رو دارن.

اما این تفاوتی که گفتم باعث شد این تاپیک رو بزنم تا نظرات شما رو درباره این دو برنامه و این دو نوع رویکرد بپرسم.

شاید یکی طرفدار هردو باشه و یا یکی از هر دو بدش بیاد. اینکه کدوم خوبتر هستش یا کدوم بدتر هستش. :w16:

دلیلتون هم بگین حتما.

ی هیچ کدام هم اضاف می کردی :ws3:

تی وی نبینی. حیف وقت :ws3:

ولی اگر هم روزی روزی گاری خواستین ببینین چیزی ببینین ک شاد بشین.

در پناه حق:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شما دارید یه آرتیست مثل رامبد جوان رو با علیخانی مقایسه میکنید؟؟؟؟؟

ماه عسل رو با جشن رمضان مقایسه کنید بهتره ....

لینک به دیدگاه

به نظرم هر دو برنامه جالب و تاثیر گذار هستش و جذابیت لازم برای جذب مخاطب رو داره

در کل به این دو برنامه از دو دیدگاه مختلف میشه نگاه کرد اول ماه عسل از دیدگاه بررسی مشکلات اجتماعی که در جامعه وجود داره و در مقابل خندانه با هدف و رویکرد ایجاد شادی و خنده

من به شخصه هردو برنامه رو دوست دارم, ولی فکر میکنم الان جامعه به شادی و نشاط و برنامه هایی از قبیل خندوانه بیشتر نیاز داره

لینک به دیدگاه

خب خب خب دوباره سلیقه!دوباره اوج مخالفته نظرات (تنش):gnugghender:

اول اینوبگم ازتمام کسانی که توساخت این برنامها بودندبه نوبه خودم ازشونتشکرنمی کنم چون هردوشون برنامهای خیلی مزخرفی هستند.چرا؟برای اینکه توی این خندوانه کاری نمی کنه که مردم بزاریدبجای مردم بگم من بخندم ،خندهای مصنوعی دارند آدم می فهمه اینهاروهمش نوشتن بهشون دادندویکی هست اون پشت که موقع بی مزه بازیهامیگه که بخندیداصلا این خنده خجالت داره بااینکاراشون کیُ دارن مسخره می کنندمنو.وایساببینم کی منومسخره می کنه :icon_razz:

دوستمون مرغ باغ ملکوت راست میگه .ببخشیدمن عقیدم رامیگم ازفرم دهان وصورت وحرکات رامبدجوان احساس می کنم داردفیلم بازی می کندمی خواهدبگه خیلی من می فهمم درست انگارادایکیودارددرمیاآورد.

نوبتی هم باشه نوبت برنامه بدبدبدماه کوفت است بااون مجریه مسخرش وفقط قیافه ...حالاهم که خودشودوباره انداخته سرزبونهاکه آی این اعتراض کرده اون اعتراض کرده .حقوقشوتوبرنامه می گهوو...اینم داره ادادرمی آورد.بااون دکورواون مهمانهاواون لحن صحبت کردن ادم یادگرفتاریهاش می افتد.

دستمون afshin18 درست می گه .

هرچندکه به نظرمن هردوشون واقعا چرتندوحیف پول ولی درکل اگه مابگیریم اصلابرنامه نداریم وفقط این دوبرنامه اندخندوانه بهتره اونم بایدرامبدراکم کنیم:icon_razz:

لینک به دیدگاه

هم تلنگر برای انسان لازمه هم خنده و امیدواری.

ولی حس میکنم تو هر دوی این برنامه ها اینا بیش از حد شدن.

من شخصا رفتارهای آقای علیخانی رو دوس ندارم حس میکنم گاهی از صمیمیت بیش از حد به مخاطب و مهمانش توهین های ریزی میکنه.

برون ریزی بیش از حد آقای جوان رو هم دوس ندارم حس میکنم گاهی خودشونو به در و دیوار میکوبن برای خنده ی ما.جای تقدیر داره اما من خوشم نمیاد.

شاید اگه تو برنامه ی ماه عسل سعی میشد فضا یکم امیدوارانه تر باشه مناسب تر بود.یکم روند برنامشون کهنه شده مثل سالهای قبل منتظریم یه عده آدم بیان که بگن وای ما چقدر بدبخت بودیم یا هستیم و داریم با توکل به خدا زندگی میکنیم,حرفشون خوبه اما یکم بیش از حده.(امسالو دنبال نکردم به خاطر همین روندشون)

و اینکه کلا آقای علیخانی دنبال حاشیه و مطرح شدن هستن به نظر من.

(صحبتهام جنبه ی توهین نداره فقط نظر شخصیم بوده و هر کدوم از این مجریها طرفدارهای خودشونو دارن و برای کارشون زحمت میکشن تا سبک خودشونو داشته باشن)

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه.

ولی بخوام برای دیدن انتخاب کنم خندوانه رو انتخاب میکنم تا یه سری از قسمتهای برنامشو ببینم.:w16:

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان که نظراتتون رو میدین. حالا در مورد این رویکردایی که دو برنامه دنبالش هستن، به نظرتون چقدر موفق بودن؟ یعنی چقدر تونستن تأثیرگذار باشن؟

تأثیرشون واسه همون زمان پخش برنامه و یکی دوساعت بعدشه یا نه واقعاً تأثیر عمیق تری داشتن؟ کدومشون تو زمینه رسیدن به هدفی که دنبالش هستن موفق تر بودن به نظرتون؟

خب خب خب دوباره سلیقه!دوباره اوج مخالفته نظرات (تنش):gnugghender:

اول اینوبگم ازتمام کسانی که توساخت این برنامها بودندبه نوبه خودم ازشونتشکرنمی کنم چون هردوشون برنامهای خیلی مزخرفی هستند.چرا؟برای اینکه توی این خندوانه کاری نمی کنه که مردم بزاریدبجای مردم بگم من بخندم ،خندهای مصنوعی دارند آدم می فهمه اینهاروهمش نوشتن بهشون دادندویکی هست اون پشت که موقع بی مزه بازیهامیگه که بخندیداصلا این خنده خجالت داره بااینکاراشون کیُ دارن مسخره می کنندمنو.وایساببینم کی منومسخره می کنه :icon_razz:

دوستمون مرغ باغ ملکوت راست میگه .ببخشیدمن عقیدم رامیگم ازفرم دهان وصورت وحرکات رامبدجوان احساس می کنم داردفیلم بازی می کندمی خواهدبگه خیلی من می فهمم درست انگارادایکیودارددرمیاآورد.

نوبتی هم باشه نوبت برنامه بدبدبدماه کوفت است بااون مجریه مسخرش وفقط قیافه ...حالاهم که خودشودوباره انداخته سرزبونهاکه آی این اعتراض کرده اون اعتراض کرده .حقوقشوتوبرنامه می گهوو...اینم داره ادادرمی آورد.بااون دکورواون مهمانهاواون لحن صحبت کردن ادم یادگرفتاریهاش می افتد.

دستمون afshin18 درست می گه .

هرچندکه به نظرمن هردوشون واقعا چرتندوحیف پول ولی درکل اگه مابگیریم اصلابرنامه نداریم وفقط این دوبرنامه اندخندوانه بهتره اونم بایدرامبدراکم کنیم:icon_razz:

اتفاقات و کارای یه برنامه و نوع رفتار رو میشه با نظر شخصی نقد کرد، اما به هیچ وقت نمی تونیم توهین مستقیم به کسی بکنیم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام آقای عارف،پول وامتیاززور وده تابگم خوبند:spiteful:

همیشه سعی کردم تادرصحبتهام ادب واحترام رارعایت کنم درعین حالی که نمی خواهم به خودم یابه دیگران دروغ بگم ،احساسات وبرداشتهای خودم رانوشتم سعی می کنم کلاس الکی نذارم ومشکلات رایاسلیقه رابدون تعارف الکی بگویم.

حالاهم اگرتوهینی کردم یادوست عزیزی ازاین نوشته من ناراحت شدابتدامن ازشماوتمام دوستان معذرت می خواهم وشمااجازه داریدکه اگرخواستین متن راپاک کنید.

یک موضوعی رامی خواهم بگم :چندشب پیش باکسی صحبت شدقبلامن موافق دولت ورهبرو...بودم ولی الان نه بگذریم شروع کردبه تعریف ای آقااینجوریو اونجوری منم الان اسم منم آتیشی شدم ...برگشت گفت یه جای بودم عکس آقاراانداخته بودتوروزنامه یکی امدروزنامه رابرداشت یه چیزی هم باعکس گفت یکی دیگه گفت این اشنای شماست گفتم نه گفت اگرمی خواستم میبردمش یه کاریش می کردم که اسم خودشم یادش بره می گفت تو 88 بعضی هابودندگلفتی بازوشون به بزرگی تنه دخت ولی گریه می کردندو....

منو میگی بجای ساکت شدن بدترشدم انگارش بنزین ریختی روآتش ولش کن .

می خواهم بگم ولش کن بهتره نظراتم برای خودم باشه.

شایدعقیده ای مخالف عقیده م باشد(ازنوع شدید)یاانتظارهمچون مطلبی رانداشته باشیم دراینحالت دنبال نقطه ضعف یاسوتی های طرف درمتن میگردیم تااورامحکوم کنیم.

درضمن شمابنظرم بایدیه گزینه دیگرهم میگذاشتین خندوانه،ماه عسل،هیچکدام .

خیلی حرف زدم . نهههههههههههههههه!:w16:

لینک به دیدگاه

من حس میکنم فعلا خندوانه پیشتازه چون تازه شروع به کار کرده و سبکش جدید و نو هست مردم دلشون میخواد یکی بهشون انرژی مثبت بده یا بهتره بگم اون زمانی که پای تلویزیون هستن خوش باشن و صمیمی بودن آقای جوان با مهمانهاشونو ظاهرا بیشتر از رفتار آقای علیخانی میپسندن.در حالیکه سبک آقای علیخانی واقعا داره قدیمی میشه هرچند امسال سعی کردن یکم تنوع تو انتخاب مهمانها و موضوع برنامه داشته باشن که خودش باعث حاشیه شد.

با مطالبیم که این روزا تو شبکه های اجتماعی میبینیم ظاهرا یا مردم به صورت خودجوش از برنامه ی ماه عسل و بودجه ای که برای دکورهای خاص و عجیب و گرونش صرف میکنه و اون حس غمی که تو برنامشه ناراضین یا یکی این وسط میخواد توجه مردمو به این مسائل جلب کنه و بیشتر برنامه ی آقای جوان رو مطرح کنه و بهتر نشون بده.

این برداشت شخصی من از مطالبیه که اخیرا تو شبکه های اجتماعی خوندم.

لینک به دیدگاه

هردوش خوبند ولی من بجای وقت گذاشتن در هردو برنامه ترجیح میدم (اگه وقت پیدا کنم چون خونه خلوته و همه میبینند برنامه هارو با خیال راحت کتاب میخونم :ws3:

اما چون نظر خواهی داشت خندوانه رو زدم چون با خنده موافق ترم

لینک به دیدگاه

انتخاب خود من هم خنداونه هستش به خاطر هدفی که داره. مشکل شدید کمبود خنده مردم و جا انداختن فرهنگ خنده به لب داشتنه، و اینکه سعی کرده تنوع هایی رو تو برنامه هاش داشته باشه و یه روند ثابت و روتین رو تو این یه سال پیش نرفته، خودش به نظرم یه مزیته. ولی از نظر تأثیرگذاری به نظرم اون تأثیری که باید بذاره رو نذاشته. نمیدونم شاید چنین چیزی تأثیرش زمانبر باشه. ولی تا حالا اینطور نبوده.

سلام آقای عارف،پول وامتیاززور وده تابگم خوبند:spiteful:

همیشه سعی کردم تادرصحبتهام ادب واحترام رارعایت کنم درعین حالی که نمی خواهم به خودم یابه دیگران دروغ بگم ،احساسات وبرداشتهای خودم رانوشتم سعی می کنم کلاس الکی نذارم ومشکلات رایاسلیقه رابدون تعارف الکی بگویم.

حالاهم اگرتوهینی کردم یادوست عزیزی ازاین نوشته من ناراحت شدابتدامن ازشماوتمام دوستان معذرت می خواهم وشمااجازه داریدکه اگرخواستین متن راپاک کنید.

یک موضوعی رامی خواهم بگم :چندشب پیش باکسی صحبت شدقبلامن موافق دولت ورهبرو...بودم ولی الان نه بگذریم شروع کردبه تعریف ای آقااینجوریو اونجوری منم الان اسم منم آتیشی شدم ...برگشت گفت یه جای بودم عکس آقاراانداخته بودتوروزنامه یکی امدروزنامه رابرداشت یه چیزی هم باعکس گفت یکی دیگه گفت این اشنای شماست گفتم نه گفت اگرمی خواستم میبردمش یه کاریش می کردم که اسم خودشم یادش بره می گفت تو 88 بعضی هابودندگلفتی بازوشون به بزرگی تنه دخت ولی گریه می کردندو....

منو میگی بجای ساکت شدن بدترشدم انگارش بنزین ریختی روآتش ولش کن .

می خواهم بگم ولش کن بهتره نظراتم برای خودم باشه.

شایدعقیده ای مخالف عقیده م باشد(ازنوع شدید)یاانتظارهمچون مطلبی رانداشته باشیم دراینحالت دنبال نقطه ضعف یاسوتی های طرف درمتن میگردیم تااورامحکوم کنیم.

درضمن شمابنظرم بایدیه گزینه دیگرهم میگذاشتین خندوانه،ماه عسل،هیچکدام .

خیلی حرف زدم . نهههههههههههههههه!:w16:

کسی نگفت ازشون تعریف کن :ws3: بچه های دیگه هم نقد کردن. ولی توهین به شخصیت طرف نکردن. :icon_pf (34):

یعنی چی با اون مجری مسخرش و اینا :banel_smiley_4: قرار نیست به کسی بر بخوره. فردیه که شخصیت حقیقی خودش رو داره و اخلاق حکم میکنه که توهینی نباشه. این قضیه هم با رک بودن و اینا خیلی فرق داره.

در مورد هیچ کدام هم تو پست اول گفتم که که گزینه هیچ کدوم یا هر دو مورد رو نذاشتم که مقایسه این دو باشه. یعنی میتونه انتخاب بین بد و بدتر باشه یا خوب و خوبتر :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...