رفتن به مطلب

بفرمایید کوفت !

ارسال های توصیه شده

من کاری با بقیه ندارم اما زمانی وارد یک بحث منتقدانه میشم که خودم رو در اون زمینه خاص اصلاح کردم حالا یا توسط تربیت خانوادگی یا توسط مطالعه یا یه تبلیغ یا حرف مثبت و درست و نظر درست یک فرد تو یک بحث تونستم خودمو اصلاح کنم حالا میخوام بدونم نظر دیگران چیه ... به نظر اونا که یک قشر تحصیلکرده ام هستن چرا این معضلات وجود داره... چاره چیه ؟ ما هم دنبال راه حلیم ... بحث بی سود فایده نداره منم خودم مخالف بحث های بی نتیجه ام ... میخوام بدونم مشکل مردم ما چیه در اون زمینه ها چرا به اینجا رسیدیم چرا همیشه اجازه نظر دادن به خودمون میدیم در حالی که هنوز سراپا ایرادیم ... در واقع دلیل زدن این تاپیک همیناست میخوام بدونم... وگرنه کسی با نظر دادنه خالی بی برداشت بی نتیجه اونم تو گفت و گوی ازاد یه انجمن نتونسته انقلاب کنه که!

متاسفانه در مورد اون اقلیت جامعه باهات مخالفم...

اگر مشکل اقلیت بود کسی فقط در تاکسی بحث نمیکرد الان در این سطح بسر نمیبردیم ...

ایول دقیقاً منظورم همینه :w16: کاش زودتر این پستو میدیدم، نمی نوشتم پست قبلی رو دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...