رفتن به مطلب

پمپاژ غصه دَم افطار!

ارسال های توصیه شده

کسی که اینطور نیست به خودش نمی گیره !شما اومدین گفتین هر کس نگاه نمی کنه نمی فهمه عشق چیه بعد من که نگاه نمی کنم واکنشم چی باشه بگم این با من نیست؟:w58: خداوکیلی یکی فحش بهت بده میگی من چون این نیستم که طرف تو فحش گفته پس به من ربطی نداره؟:w58:

اگر توجه کنی وقتی پرسیدن چرا من نوشتم بیشتر دبیرستانی ها و گفتم مورد علاقه ی دبیرستانی ها ولی نگفتم هر کس علاقه داره دختر دبیرستانی هست

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کسی که اینطور نیست به خودش نمی گیره !شما اومدین گفتین هر کس نگاه نمی کنه نمی فهمه عشق چیه بعد من که نگاه نمی کنم واکنشم چی باشه بگم این با من نیست؟:w58: خداوکیلی یکی فحش بهت بده میگی من چون این نیستم که طرف تو فحش گفته پس به من ربطی نداره؟:w58:

اگر توجه کنی وقتی پرسیدن چرا من نوشتم بیشتر دبیرستانی ها و گفتم مورد علاقه ی دبیرستانی ها ولی نگفتم هر کس علاقه داره دختر دبیرستانی هست

من گفتم هر کسی نگاه نمیکنه نمیفهمه عشق چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

واقعا چه ربطی به هم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
من گفتم هر کسی نگاه نمیکنه نمیفهمه عشق چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

واقعا چه ربطی به هم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای شرمنده من مثلا رو ندیدم تو پست اصلی خیلی خیلی ببخشید وقتتون رو تلف کردم:|

لینک به دیدگاه
جان هر کی دوس دارین دعوا نکنین اصن تقصیر منه :icon_pf (34):یه کم به اعتقادات هم و به هم احترام بذارید لطفا

خدانکنه یکوقت باعث ناراحتی دوستی بشم یاخداینکرده دعواکنیم تقصیر هچکس نیست فقط عقیدهافرق داره چون انسانهاباهم فرق دارند .وبایدباهم بحث کنیم شایدمن اشتباه بگم شایددیگران .بهرحال من کوچیکه همه هستم .ببخشیدکه باعث ناراحتی شما وکسانی دیگرشدم .

لینک به دیدگاه
وای شرمنده من مثلا رو ندیدم تو پست اصلی خیلی خیلی ببخشید وقتتون رو تلف کردم:|

افشین افشین افشیییییییییییییییییین پوکیدم از خنده روانی:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

گارد بی خود گرفتن احمقانس

زرنگ اونه که جمله و حرف درست رو بگیره و استفاده کنه و روح خودش رو تربیت کنه....

همه فک میکردن بهلول دیوانس اما حرفاش درجه یک بود!!!

این همه وقت میذاریم دری وری نیگا میکنیم این یعنی از اونا کمتره؟؟؟؟ یعنی یه جمله خوب و به درد بخور هم توش نداره؟؟؟

من تا حالا تو این چن سال یادم نمیاد یه قسمت کامل از این مجموعه رو دیده باشم چون اصن حوصله اشو ندارم اما بارها شده تک و توک کلی جمله خوب و به درد بخور شنیدم تو این برنامه

گیرم مجریش اصن به درد بخور (خودمم زیاد ازش خوشم نمیاد کلن کپسوله اعتماد به نفسه!!!) اما واقعا مهمون های برنامه هم به درد نخورن و ارزش دیدن نداره؟؟به نظرم مهموناشون واقعا انسان های بزرگی هستن و می تونن کلی به آدم انگیزه و امید بدن که تو شرایط بدتر از ما هم کسایی هستن که زندگی می کنن و واقعا شاد هستن...:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...