رفتن به مطلب

پمپاژ غصه دَم افطار!

ارسال های توصیه شده

پس اینطور که مشخصه همه برنامه های تی وی باید طنز باشه تا شماها خوشتون بیاد

این برنامه خوبه چون تا حد زیادی آموزنده هست نه به خاطر مجریش و ...(جای تاسف داره که فکر میکنید بینندگان یه برنامه بخاطر قیافه مجری یا بازیگراشه)

بعد هم منظورم از اینکه چشم ها را باید شست گریه کردن نبود دوست من.منظورم تغییر دیدت به دنیا بود...

مثلا

اگه از هر کدوم از شماها بپرسن عشق چیه جواب همه تون اینه که عشق برای توی قصه هاست.البته حق هم دارید ...چون عشق ورزیدن رو یاد نگرفتید (ماشالا همیشه مسخره کردن و بیهوده فکر کردن رو به تامل کردن ترجیح دادید)

اما سال گذشته همین ماه عسل یه برنامه ای داشت که خود عشق بود.

پسری که چندسال بود با یه دختر معلول داشت زندگی میکرد....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بدم میاد از برنامش چرنده:icon_razz:گرچه من فقط هر وقت بتونم فقط فوتبال میبینم کلا با تلوزیون قهرم.ترجیح وقت خالیمو منچ بازی کنم ولی تلوزیونه ایرانو نبینم

گفتی منچ یاداون موقعهاافتادم :sigh:.بدجور هوس منچ کردم برم یکی بخرم آخه می دونی رومم نمی شه برم بخرم :icon_razz:منچ، بالاببلندی ،دوز،زووووووووووووووووووووو،هفت سنگ ،و...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
بیشتر دختر دبیرستانی ها:ws3:

خیلی مجریش رو دوست دارن:whistle:

ولیییییی ولش کن.ولییییییییییییییی اینم ولش کن خب حتماتوشخصیت مردا یه چیزی هست که دخترااینقدحسودی ببخشیدعلاقه ازخودشون نشون می دن .:w02:

این نشون می ده دخترافقط ظاهربین هستند:ws28:

لینک به دیدگاه

این برنامه خوبه چون تا حد زیادی آموزنده هست نه به خاطر مجریش و ...(جای تاسف داره که فکر میکنید بینندگان یه برنامه بخاطر قیافه مجری یا بازیگراشه)

بعد هم منظورم از اینکه چشم ها را باید شست گریه کردن نبود دوست من.منظورم تغییر دیدت به دنیا بود...

مثلا

اگه از هر کدوم از شماها بپرسن عشق چیه جواب همه تون اینه که عشق برای توی قصه هاست.البته حق هم دارید ...چون عشق ورزیدن رو یاد نگرفتید (ماشالا همیشه مسخره کردن و بیهوده فکر کردن رو به تامل کردن ترجیح دادید)

من کی گفتم عشق تو قصه هاست:w58:من گفتم برنامش چرنده مردم به اندازه کافی غم و غصه دارن.اگرم از بعد انسانیش بخوای نگاه کنی که اونی که حیونه اصن به نظرت نگاه میکنه که بخواد درس بگیره :ws38::ws52:

در مورد عشق هم بگم :

دیر سالیست که در روح و روانم جاریست ... عاشقی نقلی استمراریست

:ws3:

لینک به دیدگاه
ولیییییی ولش کن.ولییییییییییییییی اینم ولش کن خب حتماتوشخصیت مردا یه چیزی هست که دخترااینقدحسودی ببخشیدعلاقه ازخودشون نشون می دن .:w02:

این نشون می ده دخترافقط ظاهربین هستند:ws28:

:banel_smiley_4:........جالبه

لینک به دیدگاه

مثلا

پس اینطور که مشخصه همه برنامه های تی وی باید طنز باشه تا شماها خوشتون بیاد فارسی رادرفارسی نوشتن پاس بدارین جعبه جادو

این برنامه خوبه چون تا حد زیادی آموزنده هست نه به خاطر مجریش و ...(جای تاسف داره که فکر میکنید بینندگان یه برنامه بخاطر قیافه مجری یا بازیگراش نمی توانه آموزنده باشه چون نمی شه باهاش ارتباط برقرارکرد .پس یک برنامه به چیست ؟شمادرنگاه اول یاچنددقیقه اول چه چیزرامی بینید.قیافه وقتی خوب نباشه من یکی که نمی توانم ارتباط برقرارکنم. ولی توبعضی هامیرم برتریهای دیگشونو می بینم ولی تواین برنامه وامثال ان نمی توانم چون همش ظاهراست منهم ...........نیستم .

بعد هم منظورم از اینکه چشم ها را باید شست گریه کردن نبود دوست من.منظورم تغییر دیدت به دنیا بود...دوست من دقیقا باکی بودین بلخره بایدشست دیگه حالایابااشک یاباوایتکس یا...تغییردرسته ولی کدام طرف هرطرف که نگاه می کنی یک رنگه .600000000 پول داروه!

گه از هر کدوم از شماها بپرسن عشق چیه جواب همه تون اینه که عشق برای توی قصه هاست.البته حق هم دارید ...چون عشق ورزیدن رو یاد نگرفتید (ماشالا همیشه مسخره کردن و بیهوده فکر کردن رو به تامل کردن ترجیح دادید) نه من نمیگم خیلیهاهم نمی گن چون به اعتقادمن عش باعث زندگی می شه.

پسری که چندسال بود با یه دختر معلول داشت زندگی میکرد...

لینک به دیدگاه
خودت می پرسی و جواب می دی دمت گرم می خوای دارمون هم بزن :|

من مشکل اصلیم شخصیت مزخزف و دو روی مجریش هست بعد از اون مشکل جزئی تر کلیشه ای شدنش هست سال های اول نگاه می کردم ولی دیگه بقیه اش تکرار همون حرفا که اینقدر کلیشه ای شده آدم حس می کنه اینا رو یادشون دادن

شنیدم که میگن..عشق کیلو چند؟؟

شما باهاش مشکل داری نگاه نکن من مشکلی ندارم نگاه میکنم.

شخصیتشون هم تو واقعیت ندیدم که ببینم الان یه روی دیگه شون رو دارن نشون میدن

لینک به دیدگاه
من کی گفتم عشق تو قصه هاست:w58:من گفتم برنامش چرنده مردم به اندازه کافی غم و غصه دارن.اگرم از بعد انسانیش بخوای نگاه کنی که اونی که حیونه اصن به نظرت نگاه میکنه که بخواد درس بگیره :ws38::ws52:

در مورد عشق هم بگم :

دیر سالیست که در روح و روانم جاریست ... عاشقی نقلی استمراریست

:ws3:

به من غم و غصه القا نشده تا بحال:a030:

ا

لینک به دیدگاه
پس اینطور که مشخصه همه برنامه های تی وی باید طنز باشه تا شماها خوشتون بیاد فارسی رادرفارسی نوشتن پاس بدارین جعبه جادو

این برنامه خوبه چون تا حد زیادی آموزنده هست نه به خاطر مجریش و ...(جای تاسف داره که فکر میکنید بینندگان یه برنامه بخاطر قیافه مجری یا بازیگراش نمی توانه آموزنده باشه چون نمی شه باهاش ارتباط برقرارکرد .پس یک برنامه به چیست ؟شمادرنگاه اول یاچنددقیقه اول چه چیزرامی بینید.قیافه وقتی خوب نباشه من یکی که نمی توانم ارتباط برقرارکنم. ولی توبعضی هامیرم برتریهای دیگشونو می بینم ولی تواین برنامه وامثال ان نمی توانم چون همش ظاهراست منهم ...........نیستم .

بعد هم منظورم از اینکه چشم ها را باید شست گریه کردن نبود دوست من.منظورم تغییر دیدت به دنیا بود...دوست من دقیقا باکی بودین بلخره بایدشست دیگه حالایابااشک یاباوایتکس یا...تغییردرسته ولی کدام طرف هرطرف که نگاه می کنی یک رنگه .600000000 پول داروه!

گه از هر کدوم از شماها بپرسن عشق چیه جواب همه تون اینه که عشق برای توی قصه هاست.البته حق هم دارید ...چون عشق ورزیدن رو یاد نگرفتید (ماشالا همیشه مسخره کردن و بیهوده فکر کردن رو به تامل کردن ترجیح دادید) نه من نمیگم خیلیهاهم نمی گن چون به اعتقادمن عش باعث زندگی می شه.

ترجیح میدم جواب شما رو ندم

لینک به دیدگاه

بچه ها چرا دلخوری ایجاد میکنید برا همدیگه چیزی نشده که یه برنامه اس خیلیا میبینن بعضیا نمبینن نه اونایی که میبینن میتون بگن چرا شماها نمیبینید نه اونایی که نمیبینن میتونن بگن چرا میبینید سلیقه ی افراد متفاوته و این دلیل برتر بودن یکی بر دیگری نیست :w16:

لینک به دیدگاه
شنیدم که میگن..عشق کیلو چند؟؟

شما باهاش مشکل داری نگاه نکن من مشکلی ندارم نگاه میکنم.

شخصیتشون هم تو واقعیت ندیدم که ببینم الان یه روی دیگه شون رو دارن نشون میدن

خودت می پرسی و جواب می دی دمت گرم می خوای دارمون هم بزن :|

من مشکل اصلیم شخصیت مزخزف و دو روی مجریش هست بعد از اون مشکل جزئی تر کلیشه ای شدنش هست سال های اول نگاه می کردم ولی دیگه بقیه اش تکرار همون حرفا که اینقدر کلیشه ای شده آدم حس می کنه اینا رو یادشون دادن

به من غم و غصه القا نشده تا بحال:a030:

ا

جان هر کی دوس دارین دعوا نکنین اصن تقصیر منه :icon_pf (34):یه کم به اعتقادات هم و به هم احترام بذارید لطفا

لینک به دیدگاه
خب تو اگر شنیدی تقصیر ما چی هست که چون ماه عسل دوست نداریم در نتیجه آدم بده هستیم و بدون اینکه خودمون بدونیم گفتیم عشق برا تو فیلماست

خب من نگاه نمی کنم اصلا بحث نگاه کردن و نکردن من ندارم هر که هر چه می خواد نگاه کنه اصلا من کی هستم که بخوام بگم نگاه نکن نگاه بکن من اول بحث متهم کردن ما برام عجیبه دوم هم نشستم و نظرم رو در مورد برنامه گفتم

من نقل قول از شما گرفته بودم که به خودت گرفتی؟؟

لینک به دیدگاه
وقتی نقل قول از کسی نمی گیری یعنی نظر کلی در مورد قضیه

پس نظرم کلیه.شخص خاصی نیست.کلی صحبت کردم.که در بین کل همیشه اثتثنا هم وجود داره.

لینک به دیدگاه
حرفت بی معنا هست مثلا من بگم تمام مسلمانان ... هستن بعد این مسلمانان اعتراض نخواهند کرد؟ بعد به نظرت جواب جالبی هست هر کدوم اعتراض کرد بگم منظورم تو نبودی و تو استثنا هستی؟

من الان نگفتم شما اثتثنا هستی .گفتم کسی که اینطور نیست به خودش نمیگیره

در ضمن شما که گفتی این برنامه برای دختر دبیرستانی هاس خیلی حرفت با معنا بود؟؟

البته من این حرف شما ذره ای واسم اهمیت نداشت چون شخصیتمو اینجور و در حد یه دختر دبیرستانی که بخواد به خاطر قیافه این اقا بشینه پای برنامه نمیبینم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...