رفتن به مطلب

چجور غرفه ای رو میپسندین؟

soil eng

ارسال های توصیه شده

عکاسی هم خوبه الهه جان

توی ایام عید من و دوستم غرفه عکاسی داشتیم البته توی یک قلعه بود داخل پارک نه:hanghead:ولی خب پارک هم میشه

عکاسی با لباس محلی

اگه کار دست هم انجام میدی میتونی از کارای خودت هم سفارش بگیری و انجام بدی:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فکر کنم خیلی دیر کردم نه؟ :ws3:

من خودم به شخصه نمایشگاه عکس رو هرچند خیلی روتین هستش ولی واقعاً خوشم میاد :ws3: یا کاریکاتور

از این غرفه های بومی هم که میان سوغات و صنایع دستی و غذاهای محلی یه جا رو نشون میدن یا همونجا درست میکنن هم خوشم میاد. مخصوصاً اون قسمت تغذیه هاش :ws3:

ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه که چه عرض کنم،ولی در کل تازه س دیگه.بحثم نداریم:ws37:

ممنون بابت پیشنهاداتت.اونقد سرم گرم کارای خودم شده ک اصلا این چن هفته فرصت نکردم بینم کار این غرفه ها کجا کشیده:icon_pf (34):

عکاسی هم خوبه الهه جان

توی ایام عید من و دوستم غرفه عکاسی داشتیم البته توی یک قلعه بود داخل پارک نه:hanghead:ولی خب پارک هم میشه

عکاسی با لباس محلی

اگه کار دست هم انجام میدی میتونی از کارای خودت هم سفارش بگیری و انجام بدی:w16:

از کار دست خوشم میاد ولی اصلا اعصابم نمیکشه.خیلی دوس دارم یکی دو مورد جهت تفریح هم ک شده یاد بگیرم.

مرسی:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...