رفتن به مطلب

چجور غرفه ای رو میپسندین؟

soil eng

ارسال های توصیه شده

مطمئنن هر کسی از هر کاری حتی جزیی دنبال کسب سود هستش.

نه وقت خالی با تلف کردن دارم نه حوصله سرو که زدن اضافی با مردم:whistle:

ولی کار بعضیا صرفا چاپ پول.به محتوای کار اهمیت نمیدن.

اینم دقیقا اون چیزیه که من باهاش مخالفم.

محصول و خدمتی که به مردم عرضه میکنیم باید واقعا ارزش اون هزینه ای که براش میکنن رو داشته باشه.

اداره اینجور اماکن و دادن هدیه ها و چاپ بروشور ها و اینا همش نیاز به پول داره. کار مهم اینه که هر طرحی بتونه هزینه های اصلی و جانبی خودشم دربیاره و یه چیزی هم اضافه بمونه. این یه منطق اقتصادی و عقلانی است که هر پروژه ای باید بتونه از پس هزینه هاش بربیاد. بنابراین همون خشت اول که میخواین رو این طرح کار کنین باید بفکر تامین مالیش هم باشید تا طرح بتونه رو پا بمونه. اینو از این نظر عرض کردم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اداره اینجور اماکن و دادن هدیه ها و چاپ بروشور ها و اینا همش نیاز به پول داره. کار مهم اینه که هر طرحی بتونه هزینه های اصلی و جانبی خودشم دربیاره و یه چیزی هم اضافه بمونه. این یه منطق اقتصادی و عقلانی است که هر پروژه ای باید بتونه از پس هزینه هاش بربیاد. بنابراین همون خشت اول که میخواین رو این طرح کار کنین باید بفکر تامین مالیش هم باشید تا طرح بتونه رو پا بمونه. اینو از این نظر عرض کردم.

درسته.در حدی که نقطه سر به سر رو رد کنه و بشه بهش گفت فعالیت موفق.

کلا طرح هایی که تو این تاپیک داده شد رو اگه کنار هم جمع کنیم میشه از توش دو سه تا مورد خوب رو بیرون شید که هم رضایت مردم رو به دنبال داره هم سوی برای کارکنانش.

:ws37:

لینک به دیدگاه

غرفه کتاب به نظرم خوبه، در کنارش فروش صنایع دستی و به قول دوستان ایستگاه شکم:ws3:

هر هفته هم میتونید مثلا کتاب خاصی رو معرفی کنید و بگید کسایی که ابن کتابو میخرن به فلان سوال که از داخل کتاب مطرح شده ج بدن تو قرعه کشی شرکت داده میشن

دوستی گفتن تحلیل کتاب نداریم. منم موافقم خیلی از نقد و بررسی جمعی فیلم و کتاب خوشم میاد حداقل تو انجمن یکی استارتشو بزنه واقعا عالی میشه :hanghead:

لینک به دیدگاه
غرفه کتاب به نظرم خوبه، در کنارش فروش صنایع دستی و به قول دوستان ایستگاه شکم:ws3:

هر هفته هم میتونید مثلا کتاب خاصی رو معرفی کنید و بگید کسایی که ابن کتابو میخرن به فلان سوال که از داخل کتاب مطرح شده ج بدن تو قرعه کشی شرکت داده میشن

دوستی گفتن تحلیل کتاب نداریم. منم موافقم خیلی از نقد و بررسی جمعی فیلم و کتاب خوشم میاد حداقل تو انجمن یکی استارتشو بزنه واقعا عالی میشه :hanghead:

خارج از فضای مجازیم ک با چن نفری در میون گذاشتم خیلیشون رو این موضوع تاکید داشتن.

برام جالبه اینقد خواهان داره و کسی کاری نکرده در این باره.

خودم باید جلو بیوفتم انگار:ws3:

ممنون بابت حضور:a030:

لینک به دیدگاه
یکم بیشتر توضیح بدبد.

خب بسته به نوع غرفه

روزی که غرفه در حال اجراست ... (اگر مناسبتی باشه یا نباشه)

تا حدودی سلیقه فرهنگیه مردم

میتونه موسیقی از محل غرفه پخش بشه ...

صدا از دور جذب میکنه!

پیشنهاد بعدی نمایش (تئاتر)

برای اجرای نمایش باز بسته به نوع غرفه میشه از یک عروسک گردان کمک گرفت ... عروسک گردان کار بلد؛ هم بزرگسال جذب میکنه و هم خردسال

در راستای اجرای نمایش خیلی خیلی میشه تنوع داد ...

مثلا اجرای برنامه رادیویی هم یک نوع نمایشه ...

لینک به دیدگاه
سلام. نمیدونم کسی به موسیقی اشاره کرده یا نه!

اما

فقط : موسیقی!

خب بسته به نوع غرفه

روزی که غرفه در حال اجراست ... (اگر مناسبتی باشه یا نباشه)

تا حدودی سلیقه فرهنگیه مردم

میتونه موسیقی از محل غرفه پخش بشه ...

صدا از دور جذب میکنه!

پیشنهاد بعدی نمایش (تئاتر)

برای اجرای نمایش باز بسته به نوع غرفه میشه از یک عروسک گردان کمک گرفت ... عروسک گردان کار بلد؛ هم بزرگسال جذب میکنه و هم خردسال

در راستای اجرای نمایش خیلی خیلی میشه تنوع داد ...

مثلا اجرای برنامه رادیویی هم یک نوع نمایشه ...

غرفه ای ک برا این کار در نظر گرفته شده خیلی کوچیک/بیشتر کانکس تا غرفه:banel_smiley_4:

ولی از فضا هم تا جایی ک در توان باشه میشه استفاده کرد

مثل همین نمایش عروسکی:ws38:

ممنون بابت حضور.

لینک به دیدگاه

urmia.bmp

یادش بلخیر جوونی ازین قسمت اون زیر دقیقا پایین پایین خاطره دارم

سرپوشیده باشه بزن نعل تخته و شطرنج و بازی و کنارش زمستون پخله و تابستون یخ در بهشت .....

لینک به دیدگاه

یادش بلخیر جوونی ازین قسمت اون زیر دقیقا پایین پایین خاطره دارم

سرپوشیده باشه بزن نعل تخته و شطرنج و بازی و کنارش زمستون پخله و تابستون یخ در بهشت .....

چه خوبم.کلا تو کار خیر و تجدید خاطره ام:ws3:

اهوم.خیلی ممنون:a030:

لینک به دیدگاه
غرفه ای ک برا این کار در نظر گرفته شده خیلی کوچیک/بیشتر کانکس تا غرفه:banel_smiley_4:

ولی از فضا هم تا جایی ک در توان باشه میشه استفاده کرد

مثل همین نمایش عروسکی:ws38:

ممنون بابت حضور.

عروسک گردان اگر اینکاره باشه یک فضا به اندازه یک صندلی کفایتش میکنه ...

از فضای بیرون هم میشه استفاده کرد.

لینک به دیدگاه
عروسک گردان اگر اینکاره باشه یک فضا به اندازه یک صندلی کفایتش میکنه ...

از فضای بیرون هم میشه استفاده کرد.

درسته.ممنون :a030:

شلام..من اومدم

سلام.خوش اومدی خانمی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من فکر کنم خیلی دیر کردم نه؟ :ws3:

من خودم به شخصه نمایشگاه عکس رو هرچند خیلی روتین هستش ولی واقعاً خوشم میاد :ws3: یا کاریکاتور

از این غرفه های بومی هم که میان سوغات و صنایع دستی و غذاهای محلی یه جا رو نشون میدن یا همونجا درست میکنن هم خوشم میاد. مخصوصاً اون قسمت تغذیه هاش :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...