رفتن به مطلب

این یکی رو طفره نرو ببینیم چیکار باید بکنیم.

fakur1

ارسال های توصیه شده

نه چرا ضربه بزنه من که جواب نمیدم فقط طفره میرم اون اگه برا خودش برفرض ارزش قائل نیست شخصیتم منو ملزم میکنه که کاری نکنم بشکنه اگه دیگه از حدش گذشت اون موقع مراعاتشو نمیکنم...از اون گذشته از اونجایی که ادمیزاد کنجکاوه ممکنه یه سری سوالی بپرسه که بهش ربطی نداره تو این مواقع انصاف نیست بکوبیمش فقط با آرامش و غیر مستقیم میگم مگه فوضولی:whistle:

عالی بود . مرسی

روش شما مخصوصا اون خط آخرتون از عالی هم عالی تره. :icon_pf (19):

لینک به دیدگاه
متوجهم ولی میخوام بگم : اگه طرف براش اهمیتی نداره که مواظب خورد شدن شخصیتش باشه اونوقت ما چرا باید جور اونو بکشیم؟ این نوع تحمل کردن ها به خودمون ضربه نمیزنه؟

خوب معمولا این افراد آشنا و دوست و فامیل هستن و اغلب عزیز هستن برامون یا بخاطر کس دیگه ای (فرد سوم) باید احترامشون رو حفظ کنیم تا فرد سوم ناراحت نشه

لینک به دیدگاه
خوب معمولا این افراد آشنا و دوست و فامیل هستن و اغلب عزیز هستن برامون یا بخاطر کس دیگه ای (فرد سوم) باید احترامشون رو حفظ کنیم تا فرد سوم ناراحت نشه

همین آدما بخاطر همین ارزشها که برامون دارن مدام با ما هستند. ایا بهتر نیست بقول یا به روش دوستمون yanāl یه جورائی بهشون بفهمونیم که سوهان روحمون نباشن؟

من به همه شون فهموندم و الان خیلی راحت زندگی میکنم و دغدغه هام هم تموم شدن.

لینک به دیدگاه

طفره رفتن چیست؟آیاهمان پیچاندن است؟

دیدین مواقعی هست که نمی خواهی دروغ بگی طرف هم ول نمی کنه درهمچین مواقعی من باشم جوابشونمیدم یااگه زیاداصرارکنه می گیم نمی خواهم بهت بگم .:whistles:

برای مثال جدیدا یه وسیله ای من گرفتم حالایاخوب یابد(من بایددرخریدشرایط خودم رابسنجم نه کسی دیگر) ازوقتی که گرفتم همه کارشناس شدن یکی میگه گران،یکی میکه دیوانه ای،یکی میگه حالابماند چی میگه!

الان موقع نوشتن هم یکی امدگفت چنده چی جوریه حرف وعوض کردم وبایکی دیگه حرف زدم خسته شدم آخرش بایدملاحضه کسی رانکنم ومثل قبل باشم بگم نمی خواهم بهت بگم.

وجداناچندروزسرم درد می کنه ازبس این مردم --------راپیچاندم آخریه چیزی میگم بهشون.

آخه مردم ماچرااینقدر-----------هستندکه مجبوربه طفره رفتن باشی یاپیچوندن یا..باشی .:97:

لینک به دیدگاه
طفره رفتن چیست؟آیاهمان پیچاندن است؟

دیدین مواقعی هست که نمی خواهی دروغ بگی طرف هم ول نمی کنه درهمچین مواقعی من باشم جوابشونمیدم یااگه زیاداصرارکنه می گیم نمی خواهم بهت بگم .:whistles:

برای مثال جدیدا یه وسیله ای من گرفتم حالایاخوب یابد(من بایددرخریدشرایط خودم رابسنجم نه کسی دیگر) ازوقتی که گرفتم همه کارشناس شدن یکی میگه گران،یکی میکه دیوانه ای،یکی میگه حالابماند چی میگه!

الان موقع نوشتن هم یکی امدگفت چنده چی جوریه حرف وعوض کردم وبایکی دیگه حرف زدم خسته شدم آخرش بایدملاحضه کسی رانکنم ومثل قبل باشم بگم نمی خواهم بهت بگم.

وجداناچندروزسرم درد می کنه ازبس این مردم --------راپیچاندم آخریه چیزی میگم بهشون.

آخه مردم ماچرااینقدر-----------هستندکه مجبوربه طفره رفتن باشی یاپیچوندن یا..باشی .:97:

من هیچوقت بیشتر از حد اعتدال کسی رو ملاحظه نمیکنم. این عادت تو ذهن جا بیفته دیگه میشه یکم راحت زندگی کرد.

لینک به دیدگاه

توهین،

شماقبول دارین بعضی مواقع است که طرفی که دارین باهاش صحبت می کنین شماراواداربه گفتن جملاتی می کنه که ذاتا اون جملات رادوست ندارید(این جملاتی که میگم فحش نیست)

لینک به دیدگاه
توهین،

شماقبول دارین بعضی مواقع است که طرفی که دارین باهاش صحبت می کنین شماراواداربه گفتن جملاتی می کنه که ذاتا اون جملات رادوست ندارید(این جملاتی که میگم فحش نیست)

توهین به چی میگن یا میگید؟

اگه فحش نیست پس چیه؟ :a030:

لینک به دیدگاه
توهین به چی میگن یا میگید؟

اگه فحش نیست پس چیه؟ :a030:

برای مثال دونفرباهم بحث می کنندطرف مقابل بعدازمدتی یاکم آورده یا...حالا شروع می کنه به هتاکی وفحش دادن مثلا-------

بعضی هاهم به (تو )می گن توهین اینکه فحش نمی شه،می شود؟

اینهاهمش درجه بندی دارد.به نوعی درجه آخرتوهین فحش دادن می شود.فحش به نظرم بکاربردن الفاظ رکیک می شودولی توهین می توانداینجوری نباشد

یاشایدهم من اشتباه می گم.

لینک به دیدگاه

من هم گاهي شده كه طفره برم..

بيشتر در شرايط و مبحث عشق..

يا درمواقعي كه ازم كسي بخواد كه چيزي نگم ودرمورد اون سوال ديگران ازم سوال كنن وطفره برم كه نكنه دروغ بگم...

طفره رفتن در بعضي موارد خوبه.. دربعضي موارد خجالته ..ودر بعضي موارد اجتناب از دروغ گفتنه...:a030:

تاپيك خوب بود/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...