رفتن به مطلب

این یکی رو طفره نرو ببینیم چیکار باید بکنیم.

fakur1

ارسال های توصیه شده

راستی شما تو طفره رفتن با خودتون و با دیگران چند چند میشین؟

تو بیان احساساتتون تا چه حد طفره میرین؟

کلا تو چه شرایطی طفره میرین؟

سلام . تا اینجاش که اومدی , حداقل این یه بار رو از دادن نظر مبارکت طفره نرو:100:

لینک به دیدگاه

هر موقع کسی بخواد نظر منو راجع به سیاست بدونه من طفره میرم.

تو بیان احساساتم اصلا طفره نمیرم.

ولی راستش شما که غریبه نیستید , تنها جائی که همیشه طفره میرم تو مبحث عشق و عشقبازی و این جور برنامه هاست که کلا طفره میرم.

لینک به دیدگاه

راستش خیلی به ادمایی که بدون طفره و حاشیه رفتن مطلبشون را بیان میکنند خوشم میاد

این جور ادما خیلی موفق تر میتونند باشن

ولی به شخصه خودم کمی توی این قضیه ضعیف عمل میکنم هر چند اصلا هم دوست ندارم

معمولا وقتی میخواهم اشتباهات دیگران را بهشون بگم و نارضایتی خودم را اعلام کنم بیشتر نمود داره

اگر چه خیلی هم تمرین کردم که رودروایستی را کنار بگذارم که دیگه نخام طفره برم

لینک به دیدگاه
راستش خیلی به ادمایی که بدون طفره و حاشیه رفتن مطلبشون را بیان میکنند خوشم میاد

این جور ادما خیلی موفق تر میتونند باشن

ولی به شخصه خودم کمی توی این قضیه ضعیف عمل میکنم هر چند اصلا هم دوست ندارم

معمولا وقتی میخواهم اشتباهات دیگران را بهشون بگم و نارضایتی خودم را اعلام کنم بیشتر نمود داره

اگر چه خیلی هم تمرین کردم که رودروایستی را کنار بگذارم که دیگه نخام طفره برم

من یه جاهایی طفره میرم که مطمئن باشم طرف چیزی بارش نیست و رفتار منم به هر شکل تاثیری براش نخواهد داشت . تو این مواقع طرف رو به حال خودش میذارم.

لینک به دیدگاه

تو همین بحث های این تالار خیلی ها رو میشناسم که از دادن جواب صریح طفره میرن بعد منتظر میشن که یکی دیگه اینکارو بکنه بعد اینا میان ازش تشکر میکنن :ws47:

لینک به دیدگاه
من یه جاهایی طفره میرم که مطمئن باشم طرف چیزی بارش نیست و رفتار منم به هر شکل تاثیری براش نخواهد داشت . تو این مواقع طرف رو به حال خودش میذارم.

بعضی جاها هم شاید درست همینه که اگر مستقیم به نفر روبرو بگیم شاید باعث جر و بحث و ناراحتی بشه پس بهتره از جواب دادن طفره رفت تا خود ادم راحت باشه

لینک به دیدگاه
راستی شما تو طفره رفتن با خودتون و با دیگران چند چند میشین؟

تو بیان احساساتتون تا چه حد طفره میرین؟

کلا تو چه شرایطی طفره میرین؟

سلام . تا اینجاش که اومدی , حداقل این یه بار رو از دادن نظر مبارکت طفره نرو:100:

هر وقت نیاز به نظرات کارشناسانه, استادانه, بزرگوارانه, برادرانه, حکیمانه و تمام اسنها نیاز داشتین من در خدمتم! من متعلق به همه هستم...

در ضمن خود شخص بنده تا حالا نشده هیچ وقت به جز به یه دوست صمیمی خیلی قدیمیم حرفام رو بزنم, ولی یه زبون بلدم که همیشه جواب میده اونم زبان شیوای طنزززززززززززززززززززززززززز

امتحان کنین اصلا ضرر نداره, اما تو بیان احساساتون هیچ وقت زبان طنز رو به کار نبرین که به ... میرین.

خود دانین

لینک به دیدگاه
هر وقت نیاز به نظرات کارشناسانه, استادانه, بزرگوارانه, برادرانه, حکیمانه و تمام اسنها نیاز داشتین من در خدمتم! من متعلق به همه هستم...

در ضمن خود شخص بنده تا حالا نشده هیچ وقت به جز به یه دوست صمیمی خیلی قدیمیم حرفام رو بزنم, ولی یه زبون بلدم که همیشه جواب میده اونم زبان شیوای طنزززززززززززززززززززززززززز

امتحان کنین اصلا ضرر نداره, اما تو بیان احساساتون هیچ وقت زبان طنز رو به کار نبرین که به ... میرین.

خود دانین

خود دانین؟ من اگه میدونستم اینجا چیکار میکردم. خود دانی و بس:ws47:

لینک به دیدگاه
من اهل طفره رفتنم

عادت خوبی نیس ولی دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم

گاهی هم جو میگیره بدون طفره حرفمو میزنم

بنظرم طفره رفتن باید مدیریت بشه. یه جور زرنگی میخواد که انسان بدونه کی باید طفره بره و کجا باید طفره نره.

اگه قرار باشه مواظب باشیم که کسی ناراحت نشه که تو سری خور میشیم. کسی رو که دیگران رو بی دلیل ناراحت میکنه و یا تو زندگیش و اراده ش فضولی میکنه باید از سر راه برداشت.:ws50:

لینک به دیدگاه

مونده به موقعیتی که پیش میادنخواهم جواب بدم یا با کسی حرف بزنم طفره میرم

اگه پاش بیفته خیلی رک حرفمو میزنم اما اگه نخوام طفره میرم فکر نمیکنم طفره رفتن بد باشه

لینک به دیدگاه
مونده به موقعیتی که پیش میادنخواهم جواب بدم یا با کسی حرف بزنم طفره میرم

اگه پاش بیفته خیلی رک حرفمو میزنم اما اگه نخوام طفره میرم فکر نمیکنم طفره رفتن بد باشه

هیچ چیزی بذات خود خوب و بد نیست. ماهیتشم البته مهم هست. طفره رفتن اگه بخواد تو سرنوشت یه نفر نقش منفی بازی کنه خیلی هم بده. بستگی داره که ما قدرت پیش خوانی حوادث ناشی از طفره رقتن رو هم ازش مطلع باشیم.

طفره رفتنی که بتدریج انسان رو بی انگیزه یا اجتماع گریز بکنه خیلی بده و عواقب بدتری هم داره.

لینک به دیدگاه
هیچ چیزی بذات خود خوب و بد نیست. ماهیتشم البته مهم هست. طفره رفتن اگه بخواد تو سرنوشت یه نفر نقش منفی بازی کنه خیلی هم بده. بستگی داره که ما قدرت پیش خوانی حوادث ناشی از طفره رقتن رو هم ازش مطلع باشیم.

طفره رفتنی که بتدریج انسان رو بی انگیزه یا اجتماع گریز بکنه خیلی بده و عواقب بدتری هم داره.

کسی ازم سوال بی ربط بپرسه نخوام ضایعش کنم طفره میرم

هر چی در حد نرمالش خوبه و باید ازش استفاده بشه کنترل خصوصیات کار سختی نیست تمرین میخواد من میتونم کنترلش کنم تا حدی که به ضرر کسی تموم نشه و نرمال باشه

لینک به دیدگاه
کسی ازم سوال بی ربط بپرسه نخوام ضایعش کنم طفره میرم

هر چی در حد نرمالش خوبه و باید ازش استفاده بشه کنترل خصوصیات کار سختی نیست تمرین میخواد من میتونم کنترلش کنم تا حدی که به ضرر کسی تموم نشه و نرمال باشه

تعجب میکنم که همه مون نگران هستیم که مبادا به کسی ضرری خورده بشه و دست طرف رو باز میذاریم و سهم ما هم طفره رفتن میشه. :w73:

لینک به دیدگاه
تعجب میکنم که همه مون نگران هستیم که مبادا به کسی ضرری خورده بشه و دست طرف رو باز میذاریم و سهم ما هم طفره رفتن میشه. :w73:

موضوعی که تو ذهن منه با چیزی که تو ذهن یکی دیگه اس فرق داره طفره رفتن ابعاد زیادی داره من گفتم تو پست اول معمولا اگر کسی سوالی بپرسه یا بخواد از زیر زبونم چیزی بکشه یا بخواد از احساس درونم باخبر بشه وقتی که نمیخوام بیانش کنم طفره میرم و جواب نمیدم اگر مستقیم رک بهش بگم جواب نمیدم مطمئنن شخصیتش خورد میشه پس مراعات حال اونم میکنم خودمم راحت ج نمیدم:w16:

لینک به دیدگاه
موضوعی که تو ذهن منه با چیزی که تو ذهن یکی دیگه اس فرق داره طفره رفتن ابعاد زیادی داره من گفتم تو پست اول معمولا اگر کسی سوالی بپرسه یا بخواد از زیر زبونم چیزی بکشه یا بخواد از احساس درونم باخبر بشه وقتی که نمیخوام بیانش کنم طفره میرم و جواب نمیدم اگر مستقیم رک بهش بگم جواب نمیدم مطمئنن شخصیتش خورد میشه پس مراعات حال اونم میکنم خودمم راحت ج نمیدم:w16:

متوجهم ولی میخوام بگم : اگه طرف براش اهمیتی نداره که مواظب خورد شدن شخصیتش باشه اونوقت ما چرا باید جور اونو بکشیم؟ این نوع تحمل کردن ها به خودمون ضربه نمیزنه؟

لینک به دیدگاه
متوجهم ولی میخوام بگم : اگه طرف براش اهمیتی نداره که مواظب خورد شدن شخصیتش باشه اونوقت ما چرا باید جور اونو بکشیم؟ این نوع تحمل کردن ها به خودمون ضربه نمیزنه؟

نه چرا ضربه بزنه من که جواب نمیدم فقط طفره میرم اون اگه برا خودش برفرض ارزش قائل نیست شخصیتم منو ملزم میکنه که کاری نکنم بشکنه اگه دیگه از حدش گذشت اون موقع مراعاتشو نمیکنم...از اون گذشته از اونجایی که ادمیزاد کنجکاوه ممکنه یه سری سوالی بپرسه که بهش ربطی نداره تو این مواقع انصاف نیست بکوبیمش فقط با آرامش و غیر مستقیم میگم مگه فوضولی:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...