رفتن به مطلب

رابطه همجنسگرایی با موش ها چیست ؟؟

danielo

ارسال های توصیه شده

وقتی جور نشون داده بشه که طرف فکر کنه این اصلا بیماری نیست و خیلی عادی هست چرا به فکر درمان باشه؟زمانی انسان به درمان فکر میکنه که ببینه مشکل داره

من که گفتم یارو خودش می فهمه تمایلش چی هست! همونطور که همجنس گراهایی که تمایل به جنس مخالف نداشتن و فهمیدن تمایل اصلیشون چی هست چرا سعی می کنید حتما طرف رو نفهم فرض کنید؟

البته باز تکرار می کنیم

تجربه ثابت کرده در جوامع بسته تر همجنسبازی بیشتر رواج داره ! این یعنی همجنسبازی زاییده ی جو بسته است نه جو آزاد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جالب بود هر چند هیچ بار مثبتی نداشت.

برای 999999999999 بار به این نکته اشاره داشت که نوع دید ما نحوه ی درک مارو مشخص میکنه.

ولی به اون قسمت موس کامپیوتر و جری بیچاره و گیم اف ترونش کلی خندیدم:ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

الان فکر میکنم موضوع نفوذ ابر رسانه رو با یکسری مسائل عقیده ای قاطی کردید...

اینکه ابر رسانه مثل خیلی عقاید و احزاب و فرقه ها و کیش های مختلف تونسته مغز انسان رو تحت کنترل بگیره شکی نیست... (متاسفانه 99% آدمای روی کره ی خاکی قدرت اراده مغزیشون کمه)

ولی اون بحث موشه کثیف و همجنسباز کثیف!!! فکر میکنم خودش نشات گرفته از یک ذهن شست و شو داده شدست

چندید سال پیش روانشناسا همجنس گرایی رو در رده اختلالات روحی روانی دسته بندی میکردن اما الان باید بگم این افراد حتی مریض هم تلقی نمیشن چرا چون تحقیقات نشون داده علائمی از اختلالات روانی در اونا دیده نمیشه این فقط یک اختلاف سلیقست ... هرگز نمیشه کسی رو که به جنس موافق تمایل داره به اجبار وارد زندگی با یک جنس مخالف بکنی ... ضربه روحی و شکست در زندگی و طلاق و هزار مسئله دیگه خیلی بدتر از کنار اومدن با افرادیه که اونارو موشه کثیف! خطاب میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...