رفتن به مطلب

جزوات پارسه | جزوات خانه شهرسازان

ارسال های توصیه شده

L6336351706910.jpg

سلام دوستان عزيز

اين تاپيك واسه كسايي كه يا كنكور ارشد دادن يا مي خوان بدهند يا الان دارند ارشد مي خونند.

دوستاي عزيزي كه جزوات پارسه يا خانه شهرسازان رو ئارند كه نياز ندارند يا فعلا نمي خوان به صورت امانت يا قرضي يه جوري بدست من برسوونن تا خيلي سريع اسكن كنم و تو سايت قرار بدهم تا همه بتونن استفاده كنند.

باتشكر از همه

سريع اقدام كنيد

ممنون

لینک به دیدگاه

من جزوات پارسه رو قبلاً گرفتم اصلاً خوب نیست.

یه خورده از تاریخش رو خوندم و بیخیال شدم. مباحث دیگه اش هم از دوستم پرسیدم گفت اونام بدرد نمیخوره دیگه سراغش نرفتم. مثل اینکه فقط تو کلاساشون یه چیزایی میگن.

اما در مورد خانه شهرسازان من شنیدم که بهتره. هم جزوه هاش هم کلاساش. ولی خودم ندیدم.

پارسه رو چون دیدم توصیه میکنم سمتش نرین که وقت تلف کردنه.

لینک به دیدگاه
من جزوات پارسه رو قبلاً گرفتم اصلاً خوب نیست.

یه خورده از تاریخش رو خوندم و بیخیال شدم. مباحث دیگه اش هم از دوستم پرسیدم گفت اونام بدرد نمیخوره دیگه سراغش نرفتم. مثل اینکه فقط تو کلاساشون یه چیزایی میگن.

اما در مورد خانه شهرسازان من شنیدم که بهتره. هم جزوه هاش هم کلاساش. ولی خودم ندیدم.

پارسه رو چون دیدم توصیه میکنم سمتش نرین که وقت تلف کردنه.

دوستان گل ، مرسي از نظرات

اما شما كه جزوه پارسه رو خونديد و خوشتون نيومد ميشه يه جوري به دست من برسونيدش ؟؟

هم نياز دازم هم اسكن كنم

امكانش هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه
دوستان یه سوال!؟جزوات و کلاسهای پارسه بهتره یا خانه شهرسازان!؟؟

جزوه های خانه شهرسازان خوبن ولی اول کتابها رو مطالعه کنید بعد جزوه

جزوه های پارسه فقط آمار و مباحثش خوبه بقیه اش افتضاحه

کلاس های خانه شهرسازان هم که فقط تهران برگذار میشه اگر تهرانی هستید حتما ثبت نام کنید.

راجع به آزمون ها هم بگم :

آزمون های خانه شهرسازان بد نیست ولی تعداد شرکت کننده ها خیلی کمن ! مثلا پارسال اوایل 40 نفر دو آزمون آخر 75 نفر ! بهتره آزمون های پارسه رو شرکت کنید تقریبا 500-550 نفر شرکت میکنن و جامعه آماریه خوبیه که بتونید خودتون رو بسنجید

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

من جزوات پارسه رو نخوندم اما سطحی که نگاه کردم بدرد بخور نبود،فقط آمارش مثل اینکه خوبه

خانه شهرسازان هم چیزه فوق العاده ای نیست ،تاریخش بدک نیست

من همه جزوه هاش رو خوندم

به نظرم کتابهای منبع رو خوندن خیلی مفیدتره

اما آزمونهای پارسه بهتره بخاطر اینکه تعداد بیشتری شرکت میکنن و خیلی از دوستهای من که پارسه خوب رتبه میاوردن کنکور هم رتبه هاشون خوب شد اما خانه شهرسازانی ها نه

لینک به دیدگاه
ببخشید این خانه شهرسازان رو که میگید همونه که تو سید خندانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

جزوه های پارسه درس مبانی برنامه ریزی نوشته محسن اسماعیلی خوبه +آمار احتمال طورانی

من به شخصه بعد از خوندن کتب منبع قصد مطالعه این 2جلد رو از جزوات پارسه دارم.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

کتاب جنگجو خوبه و خلاصه مباحث خوبیه.

فقط به شرطی که قبلش منابع اصلی رو خونده باشی و اون خلاصه مباحث رو واسه مرور بخونی.

ولی در کل تو این کتابای خلاصه مباحثی که هست به نظر من کتاب جنگجو از بقیه کامل تره.

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

وای خیلی متعجب شدم از این نظرها؛امیدوارم دوستان صادقانه نظر داده باشن و نخواسته باشن دیگران و از دور خارج کنند:icon_pf (34):جزوه های خانه شهرسازان خیلی قدیمی و محدود به چند تا کتاب قدیمیه ولی حداقل کتابای پارسه بروزه.امروز از دوستای سال بالاییم کتابای ارشد موسسه کیمیا فکر و گرفتم از همشون کامل ترو بهتر بود ولی دوستم گفت با کلاساشان کامل می شه.امید وارم همگی به هم کمک کنیم و اطلاعات درست بدیم و اگه از چیزی اطلاعی نداریم حداقل حرفی نزنیم.

لینک به دیدگاه
وای خیلی متعجب شدم از این نظرها؛امیدوارم دوستان صادقانه نظر داده باشن و نخواسته باشن دیگران و از دور خارج کنند:icon_pf (34):جزوه های خانه شهرسازان خیلی قدیمی و محدود به چند تا کتاب قدیمیه ولی حداقل کتابای پارسه بروزه.امروز از دوستای سال بالاییم کتابای ارشد موسسه کیمیا فکر و گرفتم از همشون کامل ترو بهتر بود ولی دوستم گفت با کلاساشان کامل می شه.امید وارم همگی به هم کمک کنیم و اطلاعات درست بدیم و اگه از چیزی اطلاعی نداریم حداقل حرفی نزنیم.

ای بابا................

تو رو خدا دیگه بیشتر از این گیجمون نکنید.....یکی میگه پارسه یکی میگه خانه شهرسازان،یکی میگه کیمیا فکر.....:ws27:بالاخره چی شد؟icon_pf%20(72).gif

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
ای بابا................

تو رو خدا دیگه بیشتر از این گیجمون نکنید.....یکی میگه پارسه یکی میگه خانه شهرسازان،یکی میگه کیمیا فکر.....:ws27:بالاخره چی شد؟icon_pf%20%2872%29.gif

هیچ کدوم.....اینها فقط سردرگم میکنن آدم رو.....کتاب های اصلی رو بخون

و خودت خلاصه برداری کن.....از همه ی این جزوات مفیدتر خواهد بود....بهت قول میدم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام،این چیزایی که گفتید کاملا گیج شدم.یه راهنمایی کنید برای ما که تهران نیستیم که خانه شهرسازان بریم و پارسه هم فقط برای برنامه ریزی شهری داره!!!!من طراحی شهری می خوام،منابع بخونم خوبه؟

کتابای خلاصه مباحث جنگجو هم گرفتم،کسی خونده نظرشو بده؟ممنون

لینک به دیدگاه

الان که بخوای شروع کنی، چون وقت به اندازه کافی هست، منابع اصلی رو بخون. خلاصه مباحث و کلاسای کنکور فایده نداره به نظرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...