رفتن به مطلب

جزوات پارسه | جزوات خانه شهرسازان

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...
سلام،این چیزایی که گفتید کاملا گیج شدم.یه راهنمایی کنید برای ما که تهران نیستیم که خانه شهرسازان بریم و پارسه هم فقط برای برنامه ریزی شهری داره!!!!من طراحی شهری می خوام،منابع بخونم خوبه؟

کتابای خلاصه مباحث جنگجو هم گرفتم،کسی خونده نظرشو بده؟ممنون

ببینید دوستان من تا اخرین روزی که خانه شهرسازان بودم اطلاع داشتم که تو خیلی از شهرا شعبه دارند بخصوص برای ازموناشون کافیه با اموزشگاه تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو بهتون بدن این اموزشگاه مشاوره رایگان هم میده برای برنامه ریزی خانو نورانی مشاورشونه که دوست خودمم هست و خیلی از دانشجو ها از مشاوره هاشون راضی بودن و البته کسایی که رتبه های بالا اوردند کساییی بودند که با مشاورشون همکاری کرده بودند اسم مشاوره طراحی شهری رو یادم نمیاد ولی اونم خیلی خانوم خوبی بود

راجع به کتابهاشون هم که اصلا کار خودم همین بود داشتند کتابهاشون رو به روز میکردند و خلاصه برداریهای جدیدی رو می نوشتند

این اطلاعاتی بود که من میتونستم بدم اگر چیز دیگه ای خواستید بگید بگم

ولی به نظر من حتما یه تماس رو با اونجا بگیرید مخصوصا برای مشاوره های تلفنی که رایگان هم هست

لینک به دیدگاه
ببینید دوستان من تا اخرین روزی که خانه شهرسازان بودم اطلاع داشتم که تو خیلی از شهرا شعبه دارند بخصوص برای ازموناشون کافیه با اموزشگاه تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو بهتون بدن این اموزشگاه مشاوره رایگان هم میده برای برنامه ریزی خانو نورانی مشاورشونه که دوست خودمم هست و خیلی از دانشجو ها از مشاوره هاشون راضی بودن و البته کسایی که رتبه های بالا اوردند کساییی بودند که با مشاورشون همکاری کرده بودند اسم مشاوره طراحی شهری رو یادم نمیاد ولی اونم خیلی خانوم خوبی بود

راجع به کتابهاشون هم که اصلا کار خودم همین بود داشتند کتابهاشون رو به روز میکردند و خلاصه برداریهای جدیدی رو می نوشتند

این اطلاعاتی بود که من میتونستم بدم اگر چیز دیگه ای خواستید بگید بگم

ولی به نظر من حتما یه تماس رو با اونجا بگیرید مخصوصا برای مشاوره های تلفنی که رایگان هم هست

ممنون دوست جونم:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
من الان ترم 5 هستم میخوام ارشد به صورت ازمایشی بدم به نظرتون کار خوبیه؟

به نظرم زوده و ضرورتی نداره. بیشتر فکرت مشغول درسا و پروژه ها باشه فعلاً.

خوب یاد گرفتن درسا کمک زیادی میکنه واسه قبولی تو ارشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...