رفتن به مطلب

راسته حسيني نمره املات چند بوده؟

masi eng

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...
  • پاسخ 86
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

املاء نخندیها ۸.۷.9 یبارمعلمه ردم کردمجبورشدم تابستون برم امتحان بدم اونم دیکته فکرشوبکن :w58: همتی کرداین مغزقبول شدم ولی معلمه (نامردالبته نازن حق موخوردتوگلوش گیرکنه)گفت تقلب کرده آخه من همش نمرات \ایین میگرفتم باورنمی کردهیچی آخرش ماروانداخت دیگه مجبورشدم ۲سال بخوانم حالابماندچه مقطعی بود.ببین ایرانی اگه بخوادمی تواند‌"مامی توانیم"

البته ریاضی هم اینجوری بودها اکثرازیر10 بود.حالاففکرشوبکن رشتم الکترونیکه:w58:

یه بارانشاءداشتیم من نوشتم جالبم بودخانم معلمم رفته بودتو کف که یهوگفتم ادامه انشاءدرجلسه بعد نازن بهم 0 دادگفت ادامش درجلسه بعد.

لینک به دیدگاه

هر چی رشته بودن پنبه شد الان همه کلمات رو یجور دیگه مینویسن چند سال دیگه همه با عرض معذرت به جای کثافت کصافط خواهند نوشت حالا ببینید کی گفتم

املا از اول برا من درس محسوب نمیشد الکی بود برام اما نمره هام خوب میشدن بالا 18 بودن تو همه درسا

لینک به دیدگاه
هر چی رشته بودن پنبه شد الان همه کلمات رو یجور دیگه مینویسن چند سال دیگه همه با عرض معذرت به جای کثافت کصافط خواهند نوشت حالا ببینید کی گفتم

املا از اول برا من درس محسوب نمیشد الکی بود برام اما نمره هام خوب میشدن بالا 18 بودن تو همه درسا

راست میگی :ws52:یه بارم -0-ازاینانشدی خجالت نکش به کسی نمیگم:ws3:

لینک به دیدگاه
راست میگی :ws52:یه بارم -0-ازاینانشدی خجالت نکش به کسی نمیگم:ws3:

نه بابا 0 نشدم درسته تو خونه زیاد درس نمیخوندم بعضا کلا نمیخوندم:icon_pf (34):شب امتحانی یه مرور کلی میکردم اما نمره هام بد نمیشدن فقط یه بار تو ابتدایی هماهنگ کردیم درس نخونیم :whistle:معلم اومد خانوم بود صدا زد از اونجایی که جلسه ی پیشم غایب بودم کلا نمیدونستم چی به چیه یه نمره ی بد انداخت تو دفتر:whistle:بعدش صدام زد گفت پاکش میکنم نگران نباش منم نگران نبودما:whistle: اما بنده خدا آدم خوبی بود هوامونو داشت:whistle:

لینک به دیدگاه
نه بابا 0 نشدم درسته تو خونه زیاد درس نمیخوندم بعضا کلا نمیخوندم:icon_pf (34):شب امتحانی یه مرور کلی میکردم اما نمره هام بد نمیشدن فقط یه بار تو ابتدایی هماهنگ کردیم درس نخونیم :whistle:معلم اومد خانوم بود صدا زد از اونجایی که جلسه ی پیشم غایب بودم کلا نمیدونستم چی به چیه یه نمره ی بد انداخت تو دفتر:whistle:بعدش صدام زد گفت پاکش میکنم نگران نباش منم نگران نبودما:whistle: اما بنده خدا آدم خوبی بود هوامونو داشت:whistle:

اهان حالاشد یکم دیگه فکرکن یه 2-5-10یایه چیزدیگه ی هم بود.

آدم اینقدردرسخون:icon_razz:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...