رفتن به مطلب

پانصد میلیون تومان پاداش برای کشتن شاهین نجفی

Lean

ارسال های توصیه شده

اباالشهدا به نیابت از طرف گروهی از شیعیان، به باطل‌کننده شناسنامه نجس کفتار هتاک پانصد میلیون تومان پاداش می‌پردازد.

نظر به فتاوای مراجع عظام مبنی بر ساب‌النبی بودن مطرب رقاص شاهین نجفی و اثبات خباثت‌های این زنازاده، گروهی از فعالان شیعه در نظر دارند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به مجری حکم قصاص نامبرده بپردازند. اباالشهدا به عنوان نماینده این گروه اعلام می‌دارد که این مبلغ نقدا به عنوان پاداش به عامل سرور قلب حضرت صاحب‌الزمان پرداخت خواهد شد. همچنین در صورتی که عامل اجرای حکم در این مسیر به فیض عظیم شهادت نائل آید، نیمی از این مبلغ به عنوان دیه شرعی و پاداش وی به خانواده ایشان تقدیم خواهد شد. لازم به ذکر است که این مبلغ در صورت اعلام آمادگی مومنین، افزایش خواهد یافت. اباالشهدا همچنین اعلام می‌دارد که در صورت اعلام آمادگی از سوی علاقمندان به اجرای این حکم، به عاملین داوطلب آموزش‌های لازمه را ارائه و نیز پشتیبانی از ایشان را در کشور اجرای حکم با تهیه مدارک لازمه و تسلیحات مورد نیاز بر عهده می‌گیرد.

Kaftaar.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

[h=1]انفجار محل کنسرت کفتار؛ پاسخی نهایی به توهین‌هاست[/h]

معتقدیم؛ کسانی که با شرکت در کنسرت‌های این جرثومه فساد وی را در ادامه هتاکی‌هایش یاری می‌کنند، در اعمال کثیف او سهیم هستند.

شاهین نجفی، مطرب محبوب سگ‌های هار سعودی که به دلیل اعمال شنیع جنسی خود از ایران گریخت، هم اکنون به برکت اهمال مدعیان تشیع؛ در هتاکی به اهل بیت علیهم‌السلام جولان می‌دهد. نخستین بار، دو سال قبل بود که یک مطرب مفعول همجنس‌باز برای مطرح کردن خود به برکت دلارهای نفتی طاغوت سعودی توانست با توهین به حضرت امام هادی علیه‌السلام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد. در همان زمان نیز تعدادی از سایت‌های خبری با قرار دادن مبالغی به عنوان جایزه توانستند “تعداد بازدیدهای سایت” خود را بالاتر ببرند. اما نتیجه؟ در زمان حیات حضرت امام خمینی رحمهالله علیه، سلمان رشدی با انتشار آیات شیطانی موجب شد تا بنیانگذار فقید و کبیر انقلاب وی را مرتد و واجب‌القتل بخواند. اما آیا این حکم به رشدی منحصر شد؟ خیر! حضرت امام ناشرین و عاملین نشر آن موهومات شیطانی را نیز مشمول حکم اعدام دانستند و برای جان ناقابلشان جایزه مشخص فرمودند. دو سال با سکوت رسانه‌‌های رسم کشور در قبال هتک حرمت به حضرت امام هادی علیه‌السلام گذشت. بی آنکه کسی به خاطر بیاورد که حکمی برای اعدام این کفتار از سوی مراجع صادر شده است. بهانه‌ها هم کم نیستند؛ بهانه تخریب چهره ایران با عنوان تروریست، مطرح‌تر شدن این مفعول مفلوک، محکوم شدن مسلمانان به نقض آزادی بیان و … ما غافلیم! ما از خدا غافلیم! از حرمت نان و نمک اهل بیت علیهم‌السلام غافلیم! ما در این دو سال نشان دادیم که سینه‌زنان و گریه‌کنان خوبی هستیم؛ اما در تشیعمان، ادعاهایمان تنها به تجمع و “شعار” و “محکوم می‌کنیم” محدود می‌شود. دو سال گذشت! دو سال از هتک حرمت به ساحت مقدس امام معصوممان گذشت و امروز توهین به باب‌الحوائج حضرت عباس بن علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام می‌شود. یک هفته هم نگذشته که توهینی دیگر می‌شود به ساحت مقدش حضرت بقیهالله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشرف. اینبار این کفتار مفعول خود را برتر از حضرت امام زمان علیه‌السلام خوانده است. این‌بار بهانه‌مان چیست؟ تروریسم؟ نقض آزادی بیان؟ احمق دانستن این کفتار؟ ترس از وهن دین و یا مطرح شدن وی؟ کمی برای بهانه‌تراشیدن رویمان زیاد نیست؟! حضرت امام کاظم علیه‌السلام می‌فرمایند:

اگر شیعیانم را زیر و رو کنم جز ادعا چیزی دیگری ندارند! اگر آنان را آزمایش کنم سر از ارتداد در آورند! واگر ایشان را تصفیه نمایم از هزار نفر جز یک نفر خالص و بی‌غش نباشد! واگر غربال‌شان کنم با من جز خواص و نزدیکانم نمانند! فراوانند افرادی که بر پشتی‌ها تکیه می‌زنند و می‌گویند ما شیعه علی علیه‌السلام هستیم! شیعه علی علیه‌السلام کسی است که کردارش گواه رفتارش باشد!

کدام‌یک از ما شیعه هستیم؟ کسی که برای تاخیر در اجرای حکم خدا اشکال می‌تراشد و وقت را هدر می‌دهد یا کسی که برای اجرای حکم قصاص یک مرتد از همه چیز خود می‌گذرد و فروگذاری نمی‌کند؟ اما این‌بار بهانه‌ای را نمی‌توان پذیرفت و از هیچ ولدالزنایی نمی‌توان گذشت! چه از یک کفتار مفعول و چه از یک فروشنده بلیط کنسرت. چه از یک مدیر سایت ساده ناشر و چه از از یک شرکت‌کننده کنسرت و هوادار اینترنتی. این‌بار دیگر می‌توان به صراحت گفت: آخرین سلاح شیعه دعا نیست؛ استشهاد است!

لینک به دیدگاه

::w58::w58::w58:

کامنتا:w58::w58:

همچنین در صورتی که عامل اجرای حکم در این مسیر به فیض عظیم شهادت نائل آید، نیمی از این مبلغ به عنوان دیه شرعی و پاداش وی به خانواده ایشان تقدیم خواهد شد. لازم به ذکر است که این مبلغ در صورت اعلام آمادگی مومنین، افزایش خواهد یافت.

:ws52:

لینک به دیدگاه
::w58::w58::w58:

کامنتا:w58::w58:

همچنین در صورتی که عامل اجرای حکم در این مسیر به فیض عظیم شهادت نائل آید، نیمی از این مبلغ به عنوان دیه شرعی و پاداش وی به خانواده ایشان تقدیم خواهد شد. لازم به ذکر است که این مبلغ در صورت اعلام آمادگی مومنین، افزایش خواهد یافت.

:ws52:

یکی ازین کامنتا

سلام. من حاظرم این کار رو انجام بدم. ۱۶ سال سابقه نظامی دارم و پاسپورت کشور المان مشکلی بابت تسلیحات هم نیست خودم دارم فقط مبلغ چطور میرسونید دست من و چه تضمینی هست.

:ws28:

لینک به دیدگاه

یکی بمن بگه معنی قتل چیست؟

من همیشه برایم سوال بوده وهست انسانی اینجوری هست ومی گیم بایدبمیره چون بافلان کس یادین هتاکی کرده پس خداچرااینارانمی کشد(امیدوارم خب گفته باشم)

ماچه حقی داریم برای زنده بودن یامرده بودن کسی تصمیم بگیریم؟

اگراینجوری باشه دموکراسی نیست یک حکومتیست دیکتاتورمانند.

به نظرشمااین رفتامناسب است.آیااین رفتاباعث بروزعکس العمل های بدترنسبت ازسوی این فردنخواهدشد.

من همیشه می خواستم شرایطی باشدتابااین افرادبتوانم صحبت کنم ببینم...

لینک به دیدگاه

• سلام،خواستم در امر خیر باطل کردن شناسنامه{کرکس نجفی}سهمی داشته باشم،لذا بنده هم حاضرم مبلغ۲۰۰۰۰تومان بابت این کار خیر پرداخت کنم.

• 65a59db87393d20abc9cd67728e1ec8e?s=50&r=g
    wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱:۴۸تقبل الله اخوی

• 1d2b7d6d1df5b23679be5d277241721b?s=50&r=g
    آزاد wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۰۶من حاضرم در این راه چه مالی و چه جانی خدمت کنم …..

• 8911dd4b24c3f1a36414d735d3603b9e?s=50&r=g
    سید مهدی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۲هستم … میدونم چیکار باید کرد … طرح کامل … منتظر تماس هستم… یا علی

• 8911dd4b24c3f1a36414d735d3603b9e?s=50&r=g
    سید مهدی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۲۷هستم …. طرح دارم کامل … فقط تماس بگیرید.

• 5365cf2457df6351d5f4e46b5cb75d89?s=50&r=g
    مهدی بیاتعلی wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۷بسم رب الشهدا و الصدیقین
    سلام من هم حاضرم هم مالی هم جانی در این راه پر صواب شرکت کنم ، لطفا راهنمایی کنید.

• 42a01ea80c74b45d1951d4e5c4ffde6c?s=50&r=g
    عباس wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۳من آماده ام.
    پول هم نمیخوام.
    فقط اسلحه و پاسپورت
    منتظرم

• 3372606ea1259e08cc0531c1ceeb165b?s=50&r=g
    رضا wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۲۷سلام
    من حاضرم
    سرم برا کشتن دشمنای شیعه درد میکنه

• 3372606ea1259e08cc0531c1ceeb165b?s=50&r=g
    رضا wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲:۳۱چیکار باید بکنیم؟

• f8b3369137676e5ed30b199bc362bdd2?s=50&r=g
    wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۳:۳۲سلام وممنون از همه تون ان شا الله به زودی با همه تون به صورت خصوصی تماس گرفته میشه
    درود بر همه شیعیان با غیرت

• 10d5398b51adc508b4e36bc7fe469693?s=50&r=g
    mostafa wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۵:۳۹سلام
    منم حاظرم جانم ومالم رو بدم تا این سگ نجس به درک واصل شه

• 139740d91207a5782c5081db68b8655c?s=50&r=g
    مجتبی wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۸سلام من حاضرم هر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم،هرکاری

• 4180f93ce1ae709592b4b8bc44a9cd9f?s=50&r=g
    ابطال کننده ی شناسنامه سگ وهابیت و اسراییل خبیس wrote on ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۹:۵۸شعار الکی نمیدم فقط هرچه زودتر منتظر تماستونم…

• ca2451e24aa91eeb5bafbd8fb2b3feac?s=50&r=g
    علی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۵من با تمام وجود حاضرم منتظر تماس هستم

• f583ada03b50c4bcbe049250e039ac0d?s=50&r=g
    wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۷سلام من هم پایه هستم.اماده حمله استشهادی هستم.منتظرم

• 7fd9e1ba61810c141c14bc357f3c1c83?s=50&r=g
    mohamad wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۰:۴۲با سلام.اگر این دفعه عزم جدی برای این امر واجب بوجود آمده باشد آماده همکاری می باشم!
    برای هرگونه فعالیتی حاضر می باشم!
    شماره تماس : ***

• e993feb00b2f32e54da7fbd411c14072?s=50&r=g
    حسین wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۵:۳۰سلام من حاضرم برم جونمم فدا کنم ارزش داره این کثافتو بفرستم پیش اجدادش…۰۹۱۲*****منتظرتماسم

• 42924aae50348639e65048bafdaba7db?s=50&r=g
    mohamad wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ye kari mikonim madaresh azasho migire o pashimon az inke in karkaso zaiede
    ye kelash faghat lazeme ya ali

• 288637ea2c3b18df6f8764a4c53f5803?s=50&r=g
    علی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۴سلام. من حاظرم این کار رو انجام بدم. ۱۶ سال سابقه نظامی دارم و پاسپورت کشور المان مشکلی بابت تسلیحات هم نیست خودم دارم فقط مبلغ چطور میرسونید دست من و چه تضمینی هست.

• 3921e56ec1c468504ad44116ec4786ab?s=50&r=g
    پوریا wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۶با این حرفا، فقط اسم این فرد رو مطرح میکنین. یادمان نمیرود چه اتفاقی برای آهنگ نقی افتاد.
    صرفا این خواننده معروف تر شد و بر صدر سایت ها و اخبار جای گرفت ، اتفاقی نیز برایش نیفتاد…

• 65a59db87393d20abc9cd67728e1ec8e?s=50&r=g
    wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۴سلام.
    چه تضمینی هست که شما برای پول اینکارو نمی‌کنید و برای دغدغه انجام می‌دید؟
    چه تضمینی هست برای اعتماد ما به یه عدد آی پی ناشناس؟ اونم برای ورود به سایتب که مسدود نیست؟
    این ۲۰۴٫۹۳٫۵۸٫۵۹ یعنی چی دقیقا؟
    اگر بنا بود بابت آدمکشی پولی بدیم، چه فرقی بود بین ما و امثال اون کفتار؟ این مبلغ یک هدیه هستش برای کسی که انجام وظیفه و ادای دین می‌کنه. موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...