رفتن به مطلب

**** نظر سنجی تاریخ میتینگ نمایشگاه کتاب 1394 ****

تعیین روز میتینگ دسته جمعی نمایشگاه کتاب 1394  

57 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تعیین روز میتینگ دسته جمعی نمایشگاه کتاب 1394

• 10
    • 18
    • 17
    • 12

ارسال های توصیه شده

اقا من یبار با این گروه رفتم مانتوم پنبه ای شد به فنا رفت بعدش من جمعه کلاس زبان دارم خو چی کنم ..اونم میانترمه نمیشه نرفته که ایششششششششششششششش

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من هیچوقت تو هیچ میتینگی که از طریق دنیای مجازی تشکیل بشه شرکت نمیکنم. من خودم با روح مجازی ام تو این سایت ها فعالیت میکنم. هیچوقت هم نخواستم باور کنم اونایی رو که تو این موقعیت ها میشناسمشون , تو عالم واقعی هم وجود دارن. این حس برام واقعی هست. همه ما که تو این دنیای مجازی حضور داریم ارواح مجازی هستیم که از واقعیت های دنیای اصلیمون گفتگو میکنیم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
من هیچوقت تو هیچ میتینگی که از طریق دنیای مجازی تشکیل بشه شرکت نمیکنم. من خودم با روح مجازی ام تو این سایت ها فعالیت میکنم. هیچوقت هم نخواستم باور کنم اونایی رو که تو این موقعیت ها میشناسمشون , تو عالم واقعی هم وجود دارن. این حس برام واقعی هست. همه ما که تو این دنیای مجازی حضور داریم ارواح مجازی هستیم که از واقعیت های دنیای اصلیمون گفتگو میکنیم.

:w58::w58::w58::w58::w58:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مدیر من اخر هفته ها بیکارم.فقط هر زمانی تائید شد لطفا خواهشا التماسا برای من پیام خصوصی بذارید که بفهمم من گیجم یه کم ممنونم ازتون:icon_redface::icon_redface::hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اقا من یبار با این گروه رفتم مانتوم پنبه ای شد به فنا رفت بعدش من جمعه کلاس زبان دارم خو چی کنم ..اونم میانترمه نمیشه نرفته که ایششششششششششششششش

منم با این بچه موافقم جمعه نباشه بهتره انقد حرسمون ندید:ws3:

لینک به دیدگاه

:ws3:نظرتون محترمه

• Like 4
لینک به دیدگاه

اخی چ زود گذشتا یادش به خیر پارسال دیدار خوبی بود:ws37:

من میام برای نمایشگاه حتما اما این که چه تاریخی باشه دقیق نمیدونم به احتمال زیاد 24ام یا 25 ام با این حال فعلا نظر نمیدم اگه تا شنبه برنامه ام قطعی شد میام نظر هم میذم:ws3:

به امید دیدار دوستان:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

مث اینکه قسمت نیس من هیچ میتینگی برم:ws3:

هفته دوم امتحان دالم..دونا داشته بوتم:sigh:

با ی نفر اختلاف بی مهلفتیه آما....

اصن خدافظ:sigh:

• Like 3
لینک به دیدگاه

:4564: :4564: :4564: :4564:

• Like 1
لینک به دیدگاه
جمعه ها که کلا نمیتونم بیام چون کلاس دارم

جفت 5 شنبه ها هم من فرداش تحویل پروژه دارم اگه برسم قبلش انجام بدم شاید بیام:ws37:

بیشتر هم نظرم رو 24 ام هست:icon_gol:

جرات داری نیا :whistles:

شاید بتونم 24 ام بیام :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام حالا قهر نکن الان یه کاریش میکنم:ws52:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...