رفتن به مطلب

مد جدید در تالار

fakur1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بازخوردایی که میشه

مخالف بودن منظورم نیستا

مخالفت و بحث خوبه

ولی گاهی رفتارا جوریه که طرف پشیمون میشه از نظر دادن

شاید من زیادی به همه چی حساسم

همین بازخورد ها آموزنده اند. اینهمه سال اینجا جر و بحث کردیم. غیر اینه که خیلی چیزا از همدیگه یاد گرفتیم؟

لینک به دیدگاه
شاید چندتا دلیل داشته باشه

1.اطلاعاتی نداشته باشن و فقط مطالب و میخونن مثل من که وقتی از چیزی اطلاعاتی ندارم وارد اون بحث نمیشم

2.فکر کنن نظر بدن شاید بقیه به اطلاعات کمش بخندن

3.خسیس باشن نمیخوان وارد بحث بشن و چیزایی که میدونن به بقیه بگن:ws3:

4.از اون خجالتی ها باشن

5.خسته هستند میفهمی خسته :ws28:

و..........................

میفهمم. با شما موافقم .

لینک به دیدگاه
منم دنبال همین چرا میگردم که موضوع رو مطرح کردم.

من گفتم:

دومی به نظرمن اینه که می ترسندازجواب نه،مخالفت،که این مشکل خیلی بزرگیه !

شماگفتید:

نظراولتون رو قبول دارم. در مورد نکته آخرتون نظر موافق ندارم. اینا بلدند نه بگن .

خب چراموافق نیستیدکه بعضی هامی ترسند؟

لینک به دیدگاه
من گفتم:

دومی به نظرمن اینه که می ترسندازجواب نه،مخالفت،که این مشکل خیلی بزرگیه !

شماگفتید:

نظراولتون رو قبول دارم. در مورد نکته آخرتون نظر موافق ندارم. اینا بلدند نه بگن .

خب چراموافق نیستیدکه بعضی هامی ترسند؟

بنظر من موضوع برمیگرده به نحوه نگرش انسانها به وقایع

من همیشه تاپیکهایی میزنم که موضوعاتش مربوط به آینده مون میشه. یعنی اگه در ادامه راه زندگیمون برای اون اتفاقات و موضوعات از همین حالا برنامه ریزی ذهنی نداشته باشیم کارمون سخت خواهد شد. معمولا خیلی ها به این چیزا اهمیتی نمیدن. ولی اگه همین حالا یه تاپیک در مورد شکست عشقی فلان هنرپیشه یا مثلا صیغه کردن دختران توسط مرد های متاهل بزنم , یکدفعه صد ها نظر براش نوشته میشه. :ws28:مسئله اینه که خیلی از ما ها باید ها و نباید های مهم زندگیمونو بهش اهمیت کمتری میدیم.

اگه الان یه تاپیک در مورد مثلا کاراکتر امسال جنیفرلوپز بزنم, همه شرکت میکنن.

یا مثلا یه تاپیک احساسی بزنم ( تجاوز به فلان نوجوان در مثلا فلان کلوپ ) غوغایی بپا میشه و تا شب بالای ده صفحه پیشروی میکنه.

مشکل از نگرش ما به دنیای اطرافمون نشات میگیره.icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

من همیشه تاپیکهایی میزنم که موضوعاتش مربوط به آینده مون میشه. یعنی اگه در ادامه راه زندگیمون برای اون اتفاقات و موضوعات از همین حالا برنامه ریزی ذهنی نداشته باشیم کارمون سخت خواهد شد. معمولا خیلی ها به این چیزا اهمیتی نمیدن. ولی اگه همین حالا یه تاپیک در مورد شکست عشقی فلان هنرپیشه یا مثلا صیغه کردن دختران توسط مرد های متاهل بزنم , یکدفعه صد ها نظر براش نوشته میشه. :ws28:مسئله اینه که خیلی از ما ها باید ها و نباید های مهم زندگیمونو بهش اهمیت کمتری میدیم.

یا مثلا یه تاپیک احساسی بزنم ( تجاوز به فلان نوجوان در مثلا فلان کلوپ ) غوغایی بپا میشه و تا شب بالای ده صفحه پیشروی میکنه.

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

منم موافقم ازنوع کاملش ولی راه حلش چیست ؟

حداقل من خودم همیشه دررنج بودم که چرابعضی هابجای بحث درباره مطالب علمی دنبال اینجورچیزهاهستند.منهم قبول دارم نگرش مابایدعوض شودشایدقسمتی ازاون برگرده به مسولان جامعه مثلامن دایرة المعارف ارنولدرامی خواندم چرابایدکتاب راسانسورکردچراحقیقت رانمی بینیم یعنی نمزارند چراموقع بحث آناتومی که می شه خودبخودبعضی قسمتاش سانسورمی شودیاخیلی ازبحثهارابچه خجالت می کشن بگن و...شایدیکی ازدلایلش همین کمبودهاوواقیتهارانگفتدیااینکه هروقت کسی می پرسه می گن بی ادب!ساکت.

که بعضی هااین بحثهارادوست دارند؟

لینک به دیدگاه
منم موافقم ازنوع کاملش ولی راه حلش چیست ؟

حداقل من خودم همیشه دررنج بودم که چرابعضی هابجای بحث درباره مطالب علمی دنبال اینجورچیزهاهستند.منهم قبول دارم نگرش مابایدعوض شودشایدقسمتی ازاون برگرده به مسولان جامعه مثلامن دایرة المعارف ارنولدرامی خواندم چرابایدکتاب راسانسورکردچراحقیقت رانمی بینیم یعنی نمزارند چراموقع بحث آناتومی که می شه خودبخودبعضی قسمتاش سانسورمی شودیاخیلی ازبحثهارابچه خجالت می کشن بگن و...شایدیکی ازدلایلش همین کمبودهاوواقیتهارانگفتدیااینکه هروقت کسی می پرسه می گن بی ادب!ساکت.

که بعضی هااین بحثهارادوست دارند؟

انسان اگه بخواد علم آموزی کنه , میره سراغ منبع صحیح . دائره المعارف آرنولد چی هست؟ من ندیدمش.

آناتومی هم باید بری به استاد بگی راهنمائیت میکنه. اینترنت باید مرز هایی داشته باشه که افراد کم سن و سال منحرف نشن. هر علمی منبع خودشو داره . شما آدرس رو صحیح بری موفق میشی.

لینک به دیدگاه
انسان اگه بخواد علم آموزی کنه , میره سراغ منبع صحیح . دائره المعارف آرنولد چی هست؟ من ندیدمش.

آناتومی هم باید بری به استاد بگی راهنمائیت میکنه. اینترنت باید مرز هایی داشته باشه که افراد کم سن و سال منحرف نشن. هر علمی منبع خودشو داره . شما آدرس رو صحیح بری موفق میشی.

خب رفتم سراغ منبع جامع وصحیح.ببخشیدکامل نگفتم دائره المعارف بدنسازی آرنولد(

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
)البته این چاپ جدیشه مال من قدیمه کلاخیلی کتاب جامعی است.

دومی هم من منظورم همون کتاب درسی.برای چی بایدمنحرف بشه؟

لینک به دیدگاه
خب رفتم سراغ منبع جامع وصحیح.ببخشیدکامل نگفتم دائره المعارف بدنسازی آرنولد(
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
)البته این چاپ جدیشه مال من قدیمه کلاخیلی کتاب جامعی است.

دومی هم من منظورم همون کتاب درسی.برای چی بایدمنحرف بشه؟

خودمونیم بیکاری میری از این کتابا میخونی؟

کتاب درسی ضوابطی داره که درسته. شما جواب این چرا هاتونو چند سال بعد بهش خواهید رسید.

لینک به دیدگاه
خودمونیم بیکاری میری از این کتابا میخونی؟

کتاب درسی ضوابطی داره که درسته. شما جواب این چرا هاتونو چند سال بعد بهش خواهید رسید.

چرامگرچشه؟

من گفتم برای مثال آناتومی بدن ،شماگفتین استاد،ویه بحثی کردی به نام اینترنت بایدیه مرزی داشته باشه تاافرادکم سن وسال منحرف نشن.

خب حالافرض کنیم نه ،من خودم استادندارم که ازاوسوالی دراین موردبپرسم یابازهم خانواده خودم رامثال میزنم اینقدرمذهبی هستندکه این بحثهایک نوع بی ادبی وپرروی است.

درسته استاداینارومی گه حالاییکی کجکاواست اصلارشتش هم پزشکی نیست حق نداردبداند.خیل این مواردهست.

یابجای توضیح علمی یکسری خرافات تحویل بچه هامی دن.ببخشیدولی بایدبگم شایدهم بگیدچه ربطی داره ولی ربط دارد،مثلا مایک معلم دینی داشتیم ازاین ریشوها می گفت هرکس آلت تناسلی کسی راببیند کورمی شود:ws28:(نخندبچه بودیم دیگه)تامدتی بچهها می ترسیدند یکدفعه نشستم باخودم فکرکردم اگه اینجوری بوددکترهاهمه کوربودند!

یایه مثال دیگه که اون خنده داره نمی گم.

تواون زمان ماکامپیوترنداشتیم اصلانمی دونستیم اینترنت چیه بعدش شمامی گیدخب نواندیشان که بود:ws3:

چرابایدچندسال دیگرانسان مواردامروزی رایادبگیرداین مطلب ازدوست عزیزمان saba mn رانگاه کنید.اگرآموزش ندیده بود فیلم نگاه نکرده بودمی توانست؟

خودمونیم چه بحثی شدها!بلخره 1 نفراضافه شد.یعنی بایدچقدرادامه بدیم تاکسان دیگرهم بیایند.

لینک به دیدگاه
همچین مد جدید هم نیست خیلی وقته مده

گاهی بعضی نوشته ها فقط خوندن داره ارزش تشکر هم داره اما نظری نداری بنویسی به همین سادگی:icon_redface:

یکسری هاکه جای بحث داره ولی بجای بحث ترجیح می دن تشکرکنندچی؟اونایی که بحث رانیمه کاره رهامی کنندچی ؟

لینک به دیدگاه
یکسری هاکه جای بحث داره ولی بجای بحث ترجیح می دن تشکرکنندچی؟اونایی که بحث رانیمه کاره رهامی کنندچی ؟

من ب شخصه نظر خودمو میگم: هر مساله ای ارزش بحث کردنو نداره.. دیده شده ک تو تاپیکای مفید، بحث ب بیراهه کشیده شده و عملا از ارزش عنوان اصلی تاپیک کم میشه

لینک به دیدگاه
من ب شخصه نظر خودمو میگم: هر مساله ای ارزش بحث کردنو نداره.. دیده شده ک تو تاپیکای مفید، بحث ب بیراهه کشیده شده و عملا از ارزش عنوان اصلی تاپیک کم میشه

کاملادرست میگید،اینجاست که یک نفربه عنوان رهبر/مدیربایدبحث راکنترل کنه.

ولی الان بحث اینه چرابعضی ازموضوعات دیکه ادامه پیدانمی کنه یابایدشخصابری ودعوت کنی ازاساتیدکه اونم شایدبعدازچندمدت دیگه کسی نیایدمشکل موضوعاته یافردشروع کننده؟

لینک به دیدگاه
کاملادرست میگید،اینجاست که یک نفربه عنوان رهبر/مدیربایدبحث راکنترل کنه.

ولی الان بحث اینه چرابعضی ازموضوعات دیکه ادامه پیدانمی کنه یابایدشخصابری ودعوت کنی ازاساتیدکه اونم شایدبعدازچندمدت دیگه کسی نیایدمشکل موضوعاته یافردشروع کننده؟

معمولا کسی ک تاپیک میزنه خودش هم مدیریتش میکنه

بنظرم بعضی از تاپیکا بدیهی هستن.. یعنی نیازی ب مباحثه زیاد نیست. بعضی مواقع هم افرادی ک میتونن بحث رو جلو ببرن نیستن(الان هم نسبت ب چند ماه پیش این مساله بیشتر دیده میشه) .. بنظرم ادامه پیدا کردن تمامی تاپیکا مهم نیست مهم کیفیت حرفای گفته شده تو هر تاپیکه

لینک به دیدگاه

اعصاب نداری ها .دقیقا جملمو یه مدل دیگه گفتی.خب هر کسی مختاره تا حدی که دوست داره تو بحثها شرکت کنه.حالا یا وقت نداره یا حوصله کل کل نداره

لینک به دیدگاه
چرامگرچشه؟

من گفتم برای مثال آناتومی بدن ،شماگفتین استاد،ویه بحثی کردی به نام اینترنت بایدیه مرزی داشته باشه تاافرادکم سن وسال منحرف نشن.

خب حالافرض کنیم نه ،من خودم استادندارم که ازاوسوالی دراین موردبپرسم یابازهم خانواده خودم رامثال میزنم اینقدرمذهبی هستندکه این بحثهایک نوع بی ادبی وپرروی است.

درسته استاداینارومی گه حالاییکی کجکاواست اصلارشتش هم پزشکی نیست حق نداردبداند.خیل این مواردهست.

یابجای توضیح علمی یکسری خرافات تحویل بچه هامی دن.ببخشیدولی بایدبگم شایدهم بگیدچه ربطی داره ولی ربط دارد،مثلا مایک معلم دینی داشتیم ازاین ریشوها می گفت هرکس آلت تناسلی کسی راببیند کورمی شود:ws28:(نخندبچه بودیم دیگه)تامدتی بچهها می ترسیدند یکدفعه نشستم باخودم فکرکردم اگه اینجوری بوددکترهاهمه کوربودند!

یایه مثال دیگه که اون خنده داره نمی گم.

تواون زمان ماکامپیوترنداشتیم اصلانمی دونستیم اینترنت چیه بعدش شمامی گیدخب نواندیشان که بود:ws3:

چرابایدچندسال دیگرانسان مواردامروزی رایادبگیرداین مطلب ازدوست عزیزمان saba mn رانگاه کنید.اگرآموزش ندیده بود فیلم نگاه نکرده بودمی توانست؟

خودمونیم چه بحثی شدها!بلخره 1 نفراضافه شد.یعنی بایدچقدرادامه بدیم تاکسان دیگرهم بیایند.

سخت نگیر دوست عزیز. این چرا ها تا آخر عمرمون ادامه خواهد داشت.

لینک به دیدگاه
اعصاب نداری ها .دقیقا جملمو یه مدل دیگه گفتی.خب هر کسی مختاره تا حدی که دوست داره تو بحثها شرکت کنه.حالا یا وقت نداره یا حوصله کل کل نداره

وقت نداره که تعارفه

بعدشم کی گفته باهم کل کل کنیم ؟ بحث های قشنگی رو میشه راه انداخت که برا خیلی ها هم میتونه مفید باشه. افسردگی اومده سراغ خیلیا. اینو بگی من راحت قبول میکنم.:w16:

اینو نیگا :

[h=5]کاربران در حال مشاهده این انجمن[/h]در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (1 عضو & 32 مهمان)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...