رفتن به مطلب

مد جدید در تالار

fakur1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره . خیلی خوب میشه. تشکر کردن بدون نظر دادن منو دلسرد میکنه. مطالب رو باید شکافت و از نظرات همدیگه آموخت.

با فونت درشت و bold مینویسم

مچ گیری هم هست

مشکلی نیست؟:ws3:

لینک به دیدگاه
آره . خیلی خوب میشه. تشکر کردن بدون نظر دادن منو دلسرد میکنه. مطالب رو باید شکافت و از نظرات همدیگه آموخت.

اینوموافقم شدیدحالاماکه زیادمطلبی ارسال نمی کنیم ولی همین چندتاهم انتظاردارم بحثهاراتحلیل کنیم برای مثال چندبحثی که شروع کردیم کسی دیگه ادامه نداد.

(خیلیهاباعث دلسریشون می شود)

من همیشه برام سوال بودبعضی مواقع 200یا400عضودرانجمنندایناکجاهستند؟

بعضی هاتشکررااینجوری تفسیرمی کنندکه شخص تشکرکننده یکجورداره ترحم می کنه!

لینک به دیدگاه
اینوموافقم شدیدحالاماکه زیادمطلبی ارسال نمی کنیم ولی همین چندتاهم انتظاردارم بحثهاراتحلیل کنیم برای مثال چندبحثی که شروع کردیم کسی دیگه ادامه نداد.

(خیلیهاباعث دلسریشون می شود)

من همیشه برام سوال بودبعضی مواقع 200یا400عضودرانجمنندایناکجاهستند؟

بعضی هاتشکررااینجوری تفسیرمی کنندکه شخص تشکرکننده یکجورداره ترحم می کنه!

اعتماد به نفس پائین خیلی کارا دست انسان میده. یکیشم چراغ خاموش اومدنه. همشون قائم میشن . یعنی یه جورائی تو خودشونن. کلا این نسل جدید خودش دار خودشو می سوزونه واز بین میبره. اینا تو جوونی دستی دستی دارن خودشونو پیر میکنن.

لینک به دیدگاه
اعتماد به نفس پائین خیلی کارا دست انسان میده. یکیشم چراغ خاموش اومدنه. همشون قائم میشن . یعنی یه جورائی تو خودشونن. کلا این نسل جدید خودش دار خودشو می سوزونه واز بین میبره. اینا تو جوونی دستی دستی دارن خودشونو پیر میکنن.

اعتمادبنفس پایین،کاملادرسته متعصفانه خیلی هامون ازاین مشکل رنج می بریم بعضی هاازکودکی وبعضی هابخاطربعضی شرایط که یکیش اقتصادی اعتمادبه نفس راازدست دادند!

دومی به نظرمن اینه که می ترسندازجواب نه،مخالفت،که این مشکل خیلی بزرگیه !

لینک به دیدگاه
اعتمادبنفس پایین،کاملادرسته متعصفانه خیلی هامون ازاین مشکل رنج می بریم بعضی هاازکودکی وبعضی هابخاطربعضی شرایط که یکیش اقتصادی اعتمادبه نفس راازدست دادند!

دومی به نظرمن اینه که می ترسندازجواب نه،مخالفت،که این مشکل خیلی بزرگیه !

نظراولتون رو قبول دارم. در مورد نکته آخرتون نظر موافق ندارم. اینا بلدند نه بگن .

لینک به دیدگاه
من یه بار اینو گفتم قبلا فایده نداشته :icon_razz:

آره دیده بودم. حالا فک کن تو تالار شما که خبر ها منتشر میشه , ممکنه یکی بیاد بخونه و خیلی هم براش مفید باشه. مشکل اینه که اینا تو تالاری که مختص گفتگو و بحث و بگو مگو هست هم همین رویه رو ادامه میدن.

لینک به دیدگاه
آره دیده بودم. حالا فک کن تو تالار شما که خبر ها منتشر میشه , ممکنه یکی بیاد بخونه و خیلی هم براش مفید باشه. مشکل اینه که اینا تو تالاری که مختص گفتگو و بحث و بگو مگو هست هم همین رویه رو ادامه میدن.

شاید چندتا دلیل داشته باشه

1.اطلاعاتی نداشته باشن و فقط مطالب و میخونن مثل من که وقتی از چیزی اطلاعاتی ندارم وارد اون بحث نمیشم

2.فکر کنن نظر بدن شاید بقیه به اطلاعات کمش بخندن

3.خسیس باشن نمیخوان وارد بحث بشن و چیزایی که میدونن به بقیه بگن:ws3:

4.از اون خجالتی ها باشن

5.خسته هستند میفهمی خسته :ws28:

و..........................

لینک به دیدگاه
دلیل واضحی داره اغلب

بازخوردایی که میشه

مخالف بودن منظورم نیستا

مخالفت و بحث خوبه

ولی گاهی رفتارا جوریه که طرف پشیمون میشه از نظر دادن

شاید من زیادی به همه چی حساسم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...