رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 118 **Mina Yousefi **

ارسال های توصیه شده

مرسی مینا جون وقت گذاشتی از طریق تلگرام دعوتم کردی، این یعنی من واست مهمم، ممنونم عزیز دلم. دختری با درک، شعور و پشتکار بالا، مهربون و دلسوز، آروم و سنگین، خلاصه میکنم، یه دونه ای عزیزم، خیلی خیلی دوستت دارم، میبوسم گلم.

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 134
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام مینا جون .

شناختی که من پیدا کردم از تو :

با قاطعیت میتونم بگم . بسیار محکم .بسیار صبور. بسیار مودب. خوش قلب

و البته من یکی هیچ وقت محبتتو و اینکه وقت گذاشتی برام و باهات مشورت کردم و به کلی نتیجه خوب رسیدم فراموش نمیکنم .یکی از بهترین دوستام از 2009 تو انجمن تا الان .

اینکه میدونی کی هستی و چی میخوای خوبه .

اینکه ببینم گاهی اوقات احساس کنی گم شدی خوب نیست

ولی نمیدونم چرا تو کتم نمیره تو معمار باشی . شخصیتت با چیزی که از معمارا سراغ دارم خیلی فرق میکنه . بیشتر بهت میومد شهرساز باشی اونم برنامه ریز شهری نه طراح شهری .

خب اینم نظریه واسه خودش

مواظب خوبی هات باش

همیشه دعا گوتم . دعا گوی آرزوام باش

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلااام.

با اینکه قلباً مهربونه ولی علاقه ای نداره خودشو مهربون نشون بده :ws3:

با معرفت

اعتماد به نفس نسبتاً کمicon_pf%20%2834%29.gif خودشو دست کم میگیره و مسائل و مشکلات رو دست زیاد :ws3:

حریمای ارتباطی رو خوب رعایت میکنه که جز ویژگی های خوب و لازم واسه یه مدیر روابط عمومی هم هست :ws3:

رک و رو راسته و اهل ریاکاری و اینجور چیزا نیست. حرفی باشه میزنه.

صبرش کم نیست و اتفاقاً صبر خوبی رو داره ولی واسه روابط عمومی صبر بیشتر از حد خودش لازمه باشه :ws3:

به نظرم کسیه که خوب به حرف دل بقیه گوش میده ولی خودش چندان علاقه ای به این مسئله نداره :ws3:

ضمن تأیید موارد قبلی اضافه کنم که به نظرم یه پارادوکسی داری :ws3: در عین درونگرایی، شیطنت های خودت هم داری.

آدم پرتلاش و پایه :ws3: پایه گردش، سرکار گذاشتن، کل کل کردن و ....

تو مواقع جدی بودن اهل پر حرفی نیستی. آها راستی اینم بگم که به نظرم نسبت به گذشته صبرت هم بیشتر شده :a030:

ادم با معرفتی که معرفتت رو جاهایی که لازم باشه خرج میکنی. یعنی مرام و معرفت الکی نمیذاری :ws3:

غرور خاص نسبتاً زیادی رو داری که از دید من بعضی جاها خوبه، بعضی جاها نه.

• Like 8
لینک به دیدگاه

خب خب تحلیل شخصیت مینا خانوم گل گلاااااب:hapydancsmil::hapydancsmil:

با مینا جون برخورد حضوری نداشتم تا چند وقت پیشااااا...

تا اینکه هفته پیش زیارتشون کردم:ws3:

ولی تو همین رابطه ی مجازی هم بسیاااار خانوم و دوست داشتنی بود و میشد این موضوع رو حدس زد:w02:

وقتی دیدمش که بیشتر تر دووووسش داشتم:1cwpe6q6upfmgganbmp:boos:

خونگرم... خانووووم... با ادب... مهربوووون... دیگه از چیش بگم:ws3:

خلاصه که لاو منی مینااااا :w000::(87):

ایشالا همیشه تنت سلامت باشه و هرجا هستی پیروز باشی گلممممم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

درود:w02:

بر اربابان خرد و اصحاب حکمت پوشیده نیست ک تن ب تحلیل کس نداده ام، جز ب دو شرط:

نخست آنکه انچه گویم، انچه شنود، بداند و آگاه باشد ک از که آمده و ب چ نیت بوده!

در که، غرض نبوده و در نیت ظلمت جای نداشته.:icon_gol:

دویم سخن آنکه نگویم، جر ب خفا و در پ خ:ws3:؛ ک ب اسباب رویارویی با آنچه ما فروخود می نمامیم سخت سهگین بوده و هست.

هر لحظه خطر غلبه دیو سفید بر این رستم برخاسته ب دنبال حق وجود دارد.

پس اگر دو شرط استجابت کنی، گویم آنکه نخواهی شنید و سخت ازین شنیدن تو را تلخی آید اما اگر طاقت آری؛ شهد شیرین آن بر تو نور زیبایی می تابند. اگر او بخواهد، ان شالله :w02:

اما سخنی با دگر خوانندگان:

قضاوت در قاموس ما، ننگ است اگر قاضی ب فرهنگ آمیخته نباشد و در وی سیاهی بیش باشد از نور وجود. از آنجا ک ما، بیشتر ب تاریکی هستیم؛ این عمل بر ما (عامه) نیاید!

لیک سخن نقد، باب دیگری است. نقد آن است ک در وی غرض نیست و نظر بر نیکی و بدی عمل فرد نقد شونده مطرح نیاید. آنچه گوید همه "ویژگی" وار گوید و بی هیچ کم و کاست:icon_gol:

باشد ک آنچه نشاید از ما دور باشد :icon_gol::icon_gol:

در پناه حق:icon_gol:

======

پی نویشت: خدایی این می دادی مکتب خونه برات می نوشتن، کلمه 5 چوب میگرفتن ازتا :w02: ب سراغ من اگ میای، بیا. اما با پول بیا :ws3: والا. زندگی خرج داره :icon_razz:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام برتوای یابنده :))))

خب خب برهمه آشکار است که مهربون و خوبی

پایه شوخی و خنده والبته کمک دهنده :دی کشف کننده :دی جرقه زن هدایت کننده

باحال :))))))

خب الان اینارو که گفتم فقط خودمون میدونیم چیست :دی

اهل کارو تلاشو اینا هم که تابلوست فراوون

باسپاس از دعوتتت خواهرجان :):icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

مینا یکی از دوستان خوب این انجمن بوده :ws38:

البته مینا دو مرحله رفتاری داره در این بین بنا بر اتفاقاتی شاید غیر ارادی شایدم هم ارادی(یا نقش) دچار تحول های شده:ws38:

که این تحول در جهاتی مثبت و در جهاتی منفی بوده ولی بر اساس شرایط موجود بر جامعه تحول مفیدی بوده

• Like 5
لینک به دیدگاه
مادریم تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت

وقتي روشني چشمهايت

در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود

با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت

از تنهايي معصومانه دستهايت

آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت

و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت

حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟

مادریم

اكنون آمده ام تا دستهايت را

به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري

در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي

و اينك مادریم شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو

مادریم تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت :sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مینا عالیه:w16:

دو تا برخورد داشتم با مینا جونم:a030:

برادر ام همش ازش تعریف می کنه :ws3:

به نظرم همه چی تمام . فعال مهربون شوخ شیطونی های به جا به موقع دوست واقعا عالی:hapydancsmil:

دختر مقاوم و صبور

خوش خنده:heartshape2::heartshape2::w71:

خلاصه هرچی بگم کم گفتم

داداش من 15 سالشه هرکی و هم می بینه ازش خوش اش نمیاد شاید اقتضا سن اشه:ws28:

اما شدیدا از مینا خوش اش اومده بود هر روز ازش تعریف می کنه:4uboxsmiley:

• Like 3
لینک به دیدگاه

به نظرم همه چی تمام . فعال مهربون شوخ شیطونی های به جا به موقع دوست واقعا عالی:hapydancsmil:

دختر مقاوم و صبور

خلاصه هرچی بگم کم گفتم

• Like 4
لینک به دیدگاه

مینا خانوم یوسفی..:acigar:

صحه می زارین به اینکه کم هم صحبت شدیم با هم...(87).gif

کم صحبتی تو این عالم مجازی یعنی اینکه فرصت اینکه حتی از یک گفتگوی نوشتاری هم با چَم و خَم شخصیت مجازی طرف مقابل آشنا بشی محروم می شی...

البته همش بر می گرده به من و روابط عمومی ضعیفم...چندین بار جاهای مختلف هم اعتراف کردم به این..w821.gif

.

.

.

دو دو تاتون چهار تاست مینا خانوم...wht.gif

ولی نشون دادین اگه بخواین می تونین از همون معادله، 5 تا هم در بیارین...یعنی ارزش افزوده....یعنی چلوندنش تا اینکه بار مثبت بیشتری ازش در بیاد....:ws37:

تا حالا ازشما رفتار خارج از عُرف ندیدم...یعنی می تونین خودتون رو کنترل کنین...:w16:

حس می کنم از نوشته هاتون...می تونین بالانس کنین هر جا که بخواهین لحنت رو رسمی یا خودمونی کنین...:ws37:

(کاری مه من بلدش نیستم! چند مدته که کلا از دستم در رفته)

حتی می تونین با لحنتون با کمترین واژه ها به طرف مقابل بفهمونین که :خودتی! یا اینکه خوتی!:w02:

شما هم مثه همه ی ماها تو انجمن احوال پاییزی داشتین:bar☻☻n: و بهاری:flower4:....دَرهَم بوده...سوا کردنی نبوده....:ws37:

تا اونجا که "خستگی" اِپیدیمی(چرا نمی گم همگانی؟! مشکل دارم دیگه! توجه نکنین این میون من خود درگیری داشتم:elivg5ddfqdy8k5mocf) نشده بود تو تنِ همه ی اعضا...با قوت و قدرت می رفتین جلو...ولی خستگی دیگه،یهو میاد دیگه نمی ره...sigh.gif

قدیمی های انجمن می دوننن که تو تالار معماری زحمت کشیدین...:w16:

شما هم از همون دسته از نخبه های تالار معماری بودین که ارشد ها چنگ زدن شما رو از دست ما در آوردن..w821.gif

بعد خسته تون کردن....دیگه خسته تون هم به تالار معماری سر نمی زنه...این رو می گن عدم استفاده درست از یک پتانسیل بالقوه.:w02:

من از مینا خانوم یوسفی بدی تا حالا ندیدم...حس کردم می تونه رفیق خوبی برای هر فردی باشه...دوست نَه..:bunnyear:.رفیق!...:budhug:این دوتا با هم فرق میکنن.

رو حرفش می تونین حساب کنین..وقتی تو یک پویش همگانی نام کاربری رو به اسم و فامیلشون تغییر دادن...که پشت اون یک حرکت خوب و نیت درست بود...رو حرفشون موندن...و به پویشی که علیرضا عزیز فک کنم از نفرات اصلیشون بودن پایبند موندن.(شاید اشتباه می کنم...ولی این چیزی بود که تو ذهن من بود...اگر اشتباهه مینا خانوم بیان یک تو دهنی بزرگ به دهان استکبار جهانیِ سام بزنین:3384s:)..

باور کنین الان نمی دونم اون نام کاربری قبلی شون چی بود...اگر اون رو می دونستم شاید بیشتر می تونستم در موردشون بگم....شاید.:icon_redface:

موخره ی نَمَکین: یعنی محض احتیاط نمی شد تو تاپیک مذکور همون اول اسم ما رو نمی گفتین! یکم خود داری هم خوب چیزیه والا!:laugh2:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام.

ممنون مینا جان از دعوتت. خدا رو شکر دیر نیومدم.

مینا که تحلیل نداره...آدم های دوست داشتنی رو که نباید تحلیل کرد، فقط باید دوستشون داشت.

مینا بارها رفاقت و دوستی خودش رو بهم ثابت کرده. هر موقع گفتم مینا میخوام ببینمت...تحت هر شرایطی خودش رو رسونده.:ws3:

مهربان، دوست داشتنی، خوش سلیقه، پر تلاش، دست پختش...وای وای:w02: (دخترمون رو به هر کسی نمیدیم ها:whistle:)

هر چه خوبان دارند، تو همه یک جا داری عزیزم...

شاد مانی و با امید بخدا به همه آرزوهای خوبت برسی:icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
qlk jhddn l,hvn fhgh il

صمن تایید مواردی که قبلا گفتم

مواردی رو هم اضافه میکنم.

علاوه به خوش سلیقه بودن و خوش برخورد بودن موردی دیگری که ایشون دارن مشاور خوبی هستن در تمامی زمینه ها.

البته اصلا مشاور پذیر نیست:ws28:

مثلا ساعت آپل میخواد بخره میپرسه قیمتش چنده و چطوریاست و ...؟

بعد که براش توضیح میدی و از نقاط ضعفش میگی سر آخر میگه خب پس بخرم دیگه؟:ws28:

یعنی فقط سوال میپرسه که پرسیده باشه یه چیزی وگرنه چه جوابی بدی زیاد مهم نیست آخر سر کار و نظر خودشو پیاده میکنه:ws28::ws28:

علاوه بر این بسیار یکدنده س هیچ وقت دنده دو نداره:ws3: کاری رو بخواد انجام بده انجام میده حتی اگه بدونه اشتباس و همه دنیا مخالفا ( این خودش جز محسناتش محسوب میشه تاثیر پذیری ش خیلی کمه)

انتقاد پذیره شما انتقاد کن میبینی که میخنده میگه دستت در نکنه ولی بازم کار خودشو میکنه:ws28:

خیلی بامعرفته هر کمیکی از دستش بیاد دریغ نمیکنه و تاجایی که بتونه سعی میکنه آدم های اطرافش رو شاد نگه داره.

یکی از حسن هاش تاثیر گذاشتن روی رفتار بقیه س . اگر تو یه جمع باشه مطمئنا سکان هدایت جمع رو دست میگیره

آدم شوخ و خوش صحتیه. پایه ی هرگونه شیطنت و اذیت هستش:ws28:

اگر از کسی چیزی بخواد طوری صحبت میکنه که مجبور به انجامش باشی ابهت داره:whistle::ws28:

:ws28:دستت درد نکنه ( اشاره به بالا ):ws3::w02:

---

مرسی ناصر البته ناگفته نماند در این حد هم مشاور پذیر نیستم مورد داشتیم که خیلی خوب گوش دادم:ws3::w02::whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
واما مینا خانوم ....

فقط میتونم بگم توخلاصه نویسی استاده ...

البته باتوجه به بیشتر پاسخهاشون تو تاپیکها وپروفهامیگماااا:w16::ws3:

مثلا اینطوری :w16::

• :icon_gol:
  • :ws3:
  • :w16:

البته ببخشین من تاحالا ازچهره جدی ایشون این :ws3:روندیدم .....:w16::ws3:

اما جدای همه اینها شخصیت جدی وخوبی دارین .:w16:

درود جناب زفسنجانی منت گذاشتید تشریف آوردید :icon_gol:

اووووم بله تا حدودی جدی هم میتونم باشم :)

(:ws3:) گذاشتم که ببنید :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مرسی مینا جون وقت گذاشتی از طریق تلگرام دعوتم کردی، این یعنی من واست مهمم، ممنونم عزیز دلم. دختری با درک، شعور و پشتکار بالا، مهربون و دلسوز، آروم و سنگین، خلاصه میکنم، یه دونه ای عزیزم، خیلی خیلی دوستت دارم، میبوسم گلم.

فاطمه جان لطف داری بمن وگرنه من کجا و ... :icon_redface:( جا داره که اینجا از شکل مورد علاقه سام استفاده کنم اونم به کرات):icon_redface:

سلام مینا جون .

شناختی که من پیدا کردم از تو :

با قاطعیت میتونم بگم . بسیار محکم .بسیار صبور. بسیار مودب. خوش قلب

و البته من یکی هیچ وقت محبتتو و اینکه وقت گذاشتی برام و باهات مشورت کردم و به کلی نتیجه خوب رسیدم فراموش نمیکنم .یکی از بهترین دوستام از 2009 تو انجمن تا الان .

اینکه میدونی کی هستی و چی میخوای خوبه .

اینکه ببینم گاهی اوقات احساس کنی گم شدی خوب نیست

ولی نمیدونم چرا تو کتم نمیره تو معمار باشی . شخصیتت با چیزی که از معمارا سراغ دارم خیلی فرق میکنه . بیشتر بهت میومد شهرساز باشی اونم برنامه ریز شهری نه طراح شهری .

خب اینم نظریه واسه خودش

مواظب خوبی هات باش

همیشه دعا گوتم . دعا گوی آرزوام باش

سلام آقا وحید عزیز

مرسی که قبول زحمت کردی و اومدی :icon_gol:

لطف داری بمن دارم روش کار میکنم که همیشه پیدا باشم ( اشاره گم شدن)

:ws3:معمارا مگه چطوریا هستن که من شبیه اشون نیستم؟

اتفاقا یه نیمچه شهرساز هم هستم اونم از نوع طراحی اش:w02:

وحید جان امیدوارم به آرزوهات برسی به هر چی که تو سرت دو دو میزنه :)

میدونم که سخت نگیری میرسی :icon_gol:

سلام

به به تحلیل شخصیت میناجان:icon_gol:

انسان منعطف و منطقی , دوست داشتنی و محترم , مسلط به کار

:w16:

به ببین کی اینجاس

سلام به روی ماهت

مرسی عزیزم سلام گرم منُ به خاله جان برسون:ws3::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ضمن تأیید موارد قبلی اضافه کنم که به نظرم یه پارادوکسی داری :ws3: در عین درونگرایی، شیطنت های خودت هم داری.

آدم پرتلاش و پایه :ws3: پایه گردش، سرکار گذاشتن، کل کل کردن و ....

تو مواقع جدی بودن اهل پر حرفی نیستی. آها راستی اینم بگم که به نظرم نسبت به گذشته صبرت هم بیشتر شده :a030:

ادم با معرفتی که معرفتت رو جاهایی که لازم باشه خرج میکنی. یعنی مرام و معرفت الکی نمیذاری :ws3:

غرور خاص نسبتاً زیادی رو داری که از دید من بعضی جاها خوبه، بعضی جاها نه.

ببین رفت و آمد به چه شناخت هایی که منجر نمیشه:whistle::ws3:

مرسی محمد وقت گذاشتی و اومدی :icon_gol::w16:

خب خب تحلیل شخصیت مینا خانوم گل گلاااااب:hapydancsmil::hapydancsmil:

با مینا جون برخورد حضوری نداشتم تا چند وقت پیشااااا...

تا اینکه هفته پیش زیارتشون کردم:ws3:

ولی تو همین رابطه ی مجازی هم بسیاااار خانوم و دوست داشتنی بود و میشد این موضوع رو حدس زد:w02:

وقتی دیدمش که بیشتر تر دووووسش داشتم:1cwpe6q6upfmgganbmp:boos:

خونگرم... خانووووم... با ادب... مهربوووون... دیگه از چیش بگم:ws3:

خلاصه که لاو منی مینااااا :w000::(87):

ایشالا همیشه تنت سلامت باشه و هرجا هستی پیروز باشی گلممممم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به به سحرناز بانو خودم

ای بابا همه اینا خودتی اصن آینه آینه %2887%29.gif قربونت گلم مرسی اومدی به همه ارزوهات برسیboos.gif:icon_gol:

درود:w02:

بر اربابان خرد و اصحاب حکمت پوشیده نیست ک تن ب تحلیل کس نداده ام، جز ب دو شرط:

نخست آنکه انچه گویم، انچه شنود، بداند و آگاه باشد ک از که آمده و ب چ نیت بوده!

در که، غرض نبوده و در نیت ظلمت جای نداشته.:icon_gol:

دویم سخن آنکه نگویم، جر ب خفا و در پ خ:ws3:؛ ک ب اسباب رویارویی با آنچه ما فروخود می نمامیم سخت سهگین بوده و هست.

هر لحظه خطر غلبه دیو سفید بر این رستم برخاسته ب دنبال حق وجود دارد.

پس اگر دو شرط استجابت کنی، گویم آنکه نخواهی شنید و سخت ازین شنیدن تو را تلخی آید اما اگر طاقت آری؛ شهد شیرین آن بر تو نور زیبایی می تابند. اگر او بخواهد، ان شالله :w02:

اما سخنی با دگر خوانندگان:

قضاوت در قاموس ما، ننگ است اگر قاضی ب فرهنگ آمیخته نباشد و در وی سیاهی بیش باشد از نور وجود. از آنجا ک ما، بیشتر ب تاریکی هستیم؛ این عمل بر ما (عامه) نیاید!

لیک سخن نقد، باب دیگری است. نقد آن است ک در وی غرض نیست و نظر بر نیکی و بدی عمل فرد نقد شونده مطرح نیاید. آنچه گوید همه "ویژگی" وار گوید و بی هیچ کم و کاست:icon_gol:

باشد ک آنچه نشاید از ما دور باشد :icon_gol::icon_gol:

در پناه حق:icon_gol:

======

پی نویشت: خدایی این می دادی مکتب خونه برات می نوشتن، کلمه 5 چوب میگرفتن ازتا :w02: ب سراغ من اگ میای، بیا. اما با پول بیا :ws3: والا. زندگی خرج داره :icon_razz:

درود مقدس بر شما

دو شرط را استجابت نموده وی نیز میتوانی تحلیل بنمایی در خفا و پ.خ گوش دل میسپاریم به تحلیل شما :w02:

-----

خدایی کلمه ای 5 چوب میدم :ws3:به فارسی سلیس برش گردون هر چی گفتی والا:icon_razz:

سلام برتوای یابنده :))))

خب خب برهمه آشکار است که مهربون و خوبی

پایه شوخی و خنده والبته کمک دهنده :دی کشف کننده :دی جرقه زن هدایت کننده

باحال :))))))

خب الان اینارو که گفتم فقط خودمون میدونیم چیست :دی

اهل کارو تلاشو اینا هم که تابلوست فراوون

باسپاس از دعوتتت خواهرجان :):icon_gol:

:ws28:

سلام به روی ماهت عزیزم

باشد که مورد عنایت حق قرار بگیرم :ws28:

خیلی خوب بود بطور شفاف اشاره کردی:ws28:

فدای تو مرسی روحم شاد شد :)) :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مینا یکی از دوستان خوب این انجمن بوده :ws38:

البته مینا دو مرحله رفتاری داره در این بین بنا بر اتفاقاتی شاید غیر ارادی شایدم هم ارادی(یا نقش) دچار تحول های شده:ws38:

که این تحول در جهاتی مثبت و در جهاتی منفی بوده ولی بر اساس شرایط موجود بر جامعه تحول مفیدی بوده

بوده ؟! دیگه نیست یعنی :)

اوه چه پیچیده :sad0:

مرسی افشین تونستی بیشتر توضیح بده ببینم چه بلایی سرم اومده :|

مادریم تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت :sigh:

پسریم تکرار غریبانه روزهای مادریت بسی غریبانه گذشت :sigh:

دختر مقاوم و صبور

خلاصه هرچی بگم کم گفتم

ای جانم مرسی آزاده جان

خیلی لطف کردی اومدی بسی مسرور گشتم 1cwpe6q6upfmgganbmpu.gif

به علیرضا هم سلام برسون بگو هر جا برم بیادت هستم :whistle::ws3:

و اینکه حیف از حوصله ام خارجه وگرنه دوس داشتم یه داداش به سن و سالش داشته باشم هی آزارش بدم:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مینا خانوم یوسفی..:acigar:

صحه می زارین به اینکه کم هم صحبت شدیم با هم...(87).gif

کم صحبتی تو این عالم مجازی یعنی اینکه فرصت اینکه حتی از یک گفتگوی نوشتاری هم با چَم و خَم شخصیت مجازی طرف مقابل آشنا بشی محروم می شی...

البته همش بر می گرده به من و روابط عمومی ضعیفم...چندین بار جاهای مختلف هم اعتراف کردم به این..w821.gif

.

.

.

دو دو تاتون چهار تاست مینا خانوم...wht.gif

ولی نشون دادین اگه بخواین می تونین از همون معادله، 5 تا هم در بیارین...یعنی ارزش افزوده....یعنی چلوندنش تا اینکه بار مثبت بیشتری ازش در بیاد....:ws37:

تا حالا ازشما رفتار خارج از عُرف ندیدم...یعنی می تونین خودتون رو کنترل کنین...:w16:

حس می کنم از نوشته هاتون...می تونین بالانس کنین هر جا که بخواهین لحنت رو رسمی یا خودمونی کنین...:ws37:

(کاری مه من بلدش نیستم! چند مدته که کلا از دستم در رفته)

حتی می تونین با لحنتون با کمترین واژه ها به طرف مقابل بفهمونین که :خودتی! یا اینکه خوتی!:w02:

شما هم مثه همه ی ماها تو انجمن احوال پاییزی داشتین:bar☻☻n: و بهاری:flower4:....دَرهَم بوده...سوا کردنی نبوده....:ws37:

تا اونجا که "خستگی" اِپیدیمی(چرا نمی گم همگانی؟! مشکل دارم دیگه! توجه نکنین این میون من خود درگیری داشتم:elivg5ddfqdy8k5mocf) نشده بود تو تنِ همه ی اعضا...با قوت و قدرت می رفتین جلو...ولی خستگی دیگه،یهو میاد دیگه نمی ره...sigh.gif

قدیمی های انجمن می دوننن که تو تالار معماری زحمت کشیدین...:w16:

شما هم از همون دسته از نخبه های تالار معماری بودین که ارشد ها چنگ زدن شما رو از دست ما در آوردن..w821.gif

بعد خسته تون کردن....دیگه خسته تون هم به تالار معماری سر نمی زنه...این رو می گن عدم استفاده درست از یک پتانسیل بالقوه.:w02:

من از مینا خانوم یوسفی بدی تا حالا ندیدم...حس کردم می تونه رفیق خوبی برای هر فردی باشه...دوست نَه..:bunnyear:.رفیق!...:budhug:این دوتا با هم فرق میکنن.

رو حرفش می تونین حساب کنین..وقتی تو یک پویش همگانی نام کاربری رو به اسم و فامیلشون تغییر دادن...که پشت اون یک حرکت خوب و نیت درست بود...رو حرفشون موندن...و به پویشی که علیرضا عزیز فک کنم از نفرات اصلیشون بودن پایبند موندن.(شاید اشتباه می کنم...ولی این چیزی بود که تو ذهن من بود...اگر اشتباهه مینا خانوم بیان یک تو دهنی بزرگ به دهان استکبار جهانیِ سام بزنین:3384s:)..

باور کنین الان نمی دونم اون نام کاربری قبلی شون چی بود...اگر اون رو می دونستم شاید بیشتر می تونستم در موردشون بگم....شاید.:icon_redface:

موخره ی نَمَکین: یعنی محض احتیاط نمی شد تو تاپیک مذکور همون اول اسم ما رو نمی گفتین! یکم خود داری هم خوب چیزیه والا!:laugh2:

شاید باورت نشه وقتی داشتم میخوندم احساس کردم نشستم جلو یه آقا که داره فنجون فالمُ میخونه ( شکلک دست رو چشم ):icon_pf (34)::whistle:

مرسی آقا سام لطف کردی اومدی، وقت گذاشتی، نوشتی، رنگی کردی، شکلک گذاشتی و ... بسی مشعوف گشتم :w16:

و اما یه نکته یه دورانی در مورد درس و مشق زیاد حرف میزدیم :banel_smiley_4: بنابراین صحه نمیزارم به خط دوم از بالا %2887%29.gif

آشنا به فنون طب فیزیکی :d

: ))

تحلیل بود الان ؟!

سلام.

ممنون مینا جان از دعوتت. خدا رو شکر دیر نیومدم.

مینا که تحلیل نداره...آدم های دوست داشتنی رو که نباید تحلیل کرد، فقط باید دوستشون داشت.

مینا بارها رفاقت و دوستی خودش رو بهم ثابت کرده. هر موقع گفتم مینا میخوام ببینمت...تحت هر شرایطی خودش رو رسونده.:ws3:

مهربان، دوست داشتنی، خوش سلیقه، پر تلاش، دست پختش...وای وای:w02: (دخترمون رو به هر کسی نمیدیم ها:whistle:)

هر چه خوبان دارند، تو همه یک جا داری عزیزم...

شاد مانی و با امید بخدا به همه آرزوهای خوبت برسی:icon_gol::icon_gol:

واااااوووو ببین کی اینجاس :heartshape2:

خودت میدونی که دو طرفه اس دوست داشتن میدی دوست داشتن تحویل میگیری:ws3:

من با تو قهوه قجری هم سر می کشم رسوندن که جای خود داره :)

دست پختم یادته هنوز :ws3::icon_redface: ( مگه تو بگی وای ای ) ( به نکته خوبی اشاره کردی به هر کسی نده :whistle:)

---

قربونت بشم مریم جان جز معدود بهترین های منی از همین جا اعلام میکنم خیلی میخوااامت :(87)::pinkglasses::heartsmile:

بهترین ها رو برات میخوام مرسی که اومدی خوشحالم کردی:budhug::1cwpe6q6upfmgganbmp

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...