رفتن به مطلب

نحوه بکارگیری winrar

ارسال های توصیه شده

فک کنم همه با winrar آشنا باشن ، سوال اینجاست چرا برخی که فایل ها که با این نرم افزار فشرده شدن و تو نت موجود هستند به طرز عجیبی حجمش کم شده ولی وقتی خودم استفاده میکنم تغییر زیادی نمیکنه چه تنظیم خاصی نیاز داره؟

لینک به دیدگاه

بله تنظیمات داره و میتونی تنظیماتش رو درست کنی.

البته بعضی از فایلها رو با نرم افزار های دیگه فشرده میکنن ولی وین رار مثل نرم افزار های مولتی مدیا که همه نوع کد های تصویری رو پوشش میدن این فایل هارو پوشش میده و میتونید فایل رو ببینید یا از حالت زیپ خارج کنید

لینک به دیدگاه
فک کنم همه با winrar آشنا باشن ، سوال اینجاست چرا برخی که فایل ها که با این نرم افزار فشرده شدن و تو نت موجود هستند به طرز عجیبی حجمش کم شده ولی وقتی خودم استفاده میکنم تغییر زیادی نمیکنه چه تنظیم خاصی نیاز داره؟

سلام

به نوع فایلی که می خواد فشرده بشه هم بستگی داره، بعضی فایل ها خودشون فشرده شده هستن، خیلی بیشتر از اون نمی تونه فشرده شون کنه. مثل عکس های jpeg، البته jpeg هم انواع مختلفی داره، حالت بدون اتلاف (Lossless) هم داره، توی این حالت هیچ افت کیفیتی عکس پیدا نمی کنه، فقط حجمش کم میشه.

لینک به دیدگاه
بله تنظیمات داره و میتونی تنظیماتش رو درست کنی.

البته بعضی از فایلها رو با نرم افزار های دیگه فشرده میکنن ولی وین رار مثل نرم افزار های مولتی مدیا که همه نوع کد های تصویری رو پوشش میدن این فایل هارو پوشش میده و میتونید فایل رو ببینید یا از حالت زیپ خارج کنید

با تنظیماتش خیلی ور رفتم ولی تغییری نمیکنه یه قلق خاصی باید داشته باشه:ws38:

لینک به دیدگاه
با تنظیماتش خیلی ور رفتم ولی تغییری نمیکنه یه قلق خاصی باید داشته باشه:ws38:

ببین بهترین حالتش همون دیفالت خودشه بقیه ی موارد کمتر فشرده میکنه.

به نظرم اگه خیلی نیاز به فشرده سازی بیشتر داری از نرم افزار های دیگه استفاده کن:ws3:

لینک به دیدگاه
ببین بهترین حالتش همون دیفالت خودشه بقیه ی موارد کمتر فشرده میکنه.

به نظرم اگه خیلی نیاز به فشرده سازی بیشتر داری از نرم افزار های دیگه استفاده کن:ws3:

مثلا چه نرم افزاری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...