رفتن به مطلب

کنکور ارشد 95

ارسال های توصیه شده

نصیر....بله اساتیدی ک توی لیست معرفی میکنند....همون ها کلاسهارو برگزار میکنند.....مثلا برای الک پروفسور جبه دار تدریس میکنن....و سایر اساتید هم بسیار باتجربه ان و نامی

پارسه شاید ب علت تبلیغاتی ک انجام داده تو ذهنتون تاثیر مثبت گذاشته....یک دو سه پارسه....:whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 86
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مدرسان مزيت اصليش شركت كنندگان زيادش هست. همين كه تقريبا در هر استان چندين نمايندگي داره باعث شده شركت كنندگانش زياد باشن.

اما هزينه ي آزموناش حدوداً 600 هزار تومن هست. كه البته فكر كنم هميشه يه تخفيفي هم ميدن و اين كمتر ميشه (فكر كنم تا 400 اينا ميرسه با تخفيفاش)

نصير هم كلا تعريف ميشه. مخصوصاً همونطور كه گفتيد بخاطر طراحاي سوالش كه اگر همونهايي باشند كه عنوان مي كنند، اساتيد برجسته اي هستند.

هزينه ي آزمون ها امسال 400 هزار تومن هست انگار.

پارسه رو من شنيدم ميگن ديگه مثل سابق نيست و به علاوه شركت كننده هاي آزمون هاش هم زياد نيست. (ولي كلاً من حس خوبي نسبت بهش دارم :| :دي)

اين هم زمان بندي آزمون‌هاي اين سه موسسه است كه براي "ارديبهشت" تنظيم شده.

[TABLE=class: cms_table_listDoctora, width: 605]

[TR]

[TD=colspan: 3, align: center]زمان برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد 95 (سراسری) - مدرسان شريف

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]شماره آزمون[/TD]

[TD=align: center]تاریخ آزمون[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله اول (25 درصد اول)[/TD]

[TD=align: center]94/9/6[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله دوم (25 درصد دوم)[/TD]

[TD=align: center]94/9/27[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله سوم (50 درصد اول)[/TD]

[TD=align: center]94/10/18[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله چهارم (25 درصد سوم)[/TD]

[TD=align: center]94/11/9[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله پنجم (25 درصد چهارم)[/TD]

[TD=align: center]94/11/23[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]* آزمون مرحله ششم (50 درصد دوم)[/TD]

[TD=align: center]94/12/7[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله هفتم (جامع اول، شبیه سازی آزمون اصلی)[/TD]

[TD=align: center]94/12/21[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله هشتم (جامع دوم، شبیه سازی آزمون اصلی)[/TD]

[TD=align: center]95/1/27[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]* آزمون مرحله نهم (جامع سوم، شبیه سازی آزمون اصلی)[/TD]

[TD=align: center]95/2/3[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]آزمون مرحله دهم (جامع چهارم، شبیه سازی آزمون اصلی)[/TD]

[TD=align: center]95/2/10[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=class: cms_table, width: 568]

[TR]

[TD=colspan: 2]

تاریخ آزمون ها - نصير

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

آزمون

[/TD]

[TD]

تاریخ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

تعیین سطح(غیر حضوری)

[/TD]

[TD]

94/8/15

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

جامع غیر حضوری اول

[/TD]

[TD]

95/1/6

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

جامع غیرحضوری دوم

[/TD]

[TD]

95/1/11

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

25درصد اول

[/TD]

[TD]

94/8/29

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

25درصد دوم

[/TD]

[TD]

94/9/20

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

50درصد اول

[/TD]

[TD]

94/10/11

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

25درصد سوم

[/TD]

[TD]

94/11/02

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

25درصد چهارم

[/TD]

[TD]

94/11/23

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

50درصد دوم

[/TD]

[TD]

94/12/21

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

جامع اول

[/TD]

[TD]

95/1/20

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

جامع دوم

[/TD]

[TD]

95/2/03

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

شبیه ساز کنکور

[/TD]

[TD]

95/02/10

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

برنامه آزمون های آزمایشی سال 94 کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی آزاد پارسه

[TABLE=class: cms_table_parseh-table, width: 865, align: center]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #D51F27, align: center]ردیف[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #D51F27, align: center]محتوای آزمون[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #D51F27, align: center]تاریخ برگزاری[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]1[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]25% اول[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/08/08[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]2[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]25% دوم[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/08/29[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]3[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]50% اول[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/09/27[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]4[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]25% سوم[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/10/18[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]5[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]25% چهارم[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/11/09[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]6[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]50% دوم[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/11/30[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]7[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]100% اول[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]94/12/21[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]8[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]100% دوم[/TD]

[TD=class: cms_table_rtecenter, bgcolor: #BCC6CB, align: center]95/01/27[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

من روسایت مدرسان رفتم تقریبآهمینطوره که دوستمون فرمودن بنظرمن خیلی خوب ومناسبه مخصوصآبرامدرسان بخاطراین میگم مدرسان چون بااینکه تقریبآهزینه هاش بابقیه موسسات تقریبا یکیه ولی سطحش واقعآبالاست هم آزموناش هم اساتیدوکلآموسسه اش تواین چندساله سابقه کارش به همه ثابت شده بنظرمن حتی اگه اختلاف قیمت آزموناشم بابقیه زیادباشه که نیست ارزششوداره وقتی آدم بدونه نتیجه میگیره

لینک به دیدگاه
نصیر....بله اساتیدی ک توی لیست معرفی میکنند....همون ها کلاسهارو برگزار میکنند.....مثلا برای الک پروفسور جبه دار تدریس میکنن....و سایر اساتید هم بسیار باتجربه ان و نامی

پارسه شاید ب علت تبلیغاتی ک انجام داده تو ذهنتون تاثیر مثبت گذاشته....یک دو سه پارسه....:whistle:

كلاس ها رو بله، من بيشتر نظرم روي آزمون هاست.

پارسه هم واقعاً طراحي سايتش از همه قشنگتره و در واقع اينه كه خيلي دوستش دارم :ws28:

من روسایت مدرسان رفتم تقریبآهمینطوره که دوستمون فرمودن بنظرمن خیلی خوب ومناسبه مخصوصآبرامدرسان بخاطراین میگم مدرسان چون بااینکه تقریبآهزینه هاش بابقیه موسسات یکیه ولی سطحش واقعآبالاست هم آزموناش هم اساتیدوکلآموسسه اش تواین چندساله سابقه کارش به همه ثابت شده بنظرمن حتی اگه اختلاف قیمت آزموناشم بابقیه زیادباشه ارزششوداره وقتی آدم بدونه نتیجه میگیره

البته در رابطه با مدرسان فقط يك نكته وجود داره، اونم اين كه درسته مدرسان نمايندگي هاي زيادي داره، و خيلي هم زياد شنيديمش، اما نبايد فراموش كرد كه اولا : مقاطعي كه مدرسان كار ميكنه بيشتره ( مثلا پارسه فقط تحصيلات تكميلي كار مي كنه، در حالي كه مدرسان مثلا كارداني به كارشناسي هم كار ميكنه) و ثانيا: رشته هاي مختلف زيادي رو در بر ميگيره.

دوستي در اين تاپيك گفتند كه مدرسان در برق و مديريت قوي هست، در حالي كه يكي ديگه از دوستان معتقد بود مدرسان در برق مثل ماهان هست و قوي نيست.

با اين همه نبايد زياد هم سخت گرفت. چون همه ي اينها موسسات خوبي هستند و هر كدوم رو كه ثبت نام كنيم، به هدف اصليمون كه برنامه ريزي هاي كوتاه مدت و هدف بندي هاي ملموس و كوچك هست ميرسيم :w16: پس بياييد زودتر تصميم ها رو بگيريم :ws3:

لینک به دیدگاه
كلاس ها رو بله، من بيشتر نظرم روي آزمون هاست.

پارسه هم واقعاً طراحي سايتش از همه قشنگتره و در واقع اينه كه خيلي دوستش دارم :ws28:

البته در رابطه با مدرسان فقط يك نكته وجود داره، اونم اين كه درسته مدرسان نمايندگي هاي زيادي داره، و خيلي هم زياد شنيديمش، اما نبايد فراموش كرد كه اولا : مقاطعي كه مدرسان كار ميكنه بيشتره ( مثلا پارسه فقط تحصيلات تكميلي كار مي كنه، در حالي كه مدرسان مثلا كارداني به كارشناسي هم كار ميكنه) و ثانيا: رشته هاي مختلف زيادي رو در بر ميگيره.

دوستي در اين تاپيك گفتند كه مدرسان در برق و مديريت قوي هست، در حالي كه يكي ديگه از دوستان معتقد بود مدرسان در برق مثل ماهان هست و قوي نيست.

با اين همه نبايد زياد هم سخت گرفت. چون همه ي اينها موسسات خوبي هستند و هر كدوم رو كه ثبت نام كنيم، به هدف اصليمون كه برنامه ريزي هاي كوتاه مدت و هدف بندي هاي ملموس و كوچك هست ميرسيم :w16: پس بياييد زودتر تصميم ها رو بگيريم :ws3:

سلام دوست عزیزحالت چطوره؟چه خبراااااا!درساخوب پیش میره؟

راستی من پرس وجوکردم به این نتیجه رسیدم تواین مدت باقیمانده یه سری کلاس برم پیگیرشدم قراره برم مدرسان شریف ثبت نام کنم صحبت های شماودوستان رودیدم اینجاتصمیمم جدی ترشدنظرشماچیه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیزحالت چطوره؟چه خبراااااا!درساخوب پیش میره؟

راستی من پرس وجوکردم به این نتیجه رسیدم تواین مدت باقیمانده یه سری کلاس برم پیگیرشدم قراره برم مدرسان شریف ثبت نام کنم صحبت های شماودوستان رودیدم اینجاتصمیمم جدی ترشدنظرشماچیه؟؟؟؟؟؟

سلام خيلي مخلصيم. آقا درسا كه خوبن، انشاالله از فردا با شروع پاييز و شروع برنامه ي ما بهتر هم ميشن.

ببين، براي كلاس حساسيت به اندازه ي آزمون نيست. يعني براي كلاس "استاد" درس مشخصه. استاد هم سابقه اش معلومه.

مثلا شما وقتي كلاس مدار با دكتر جبه دار يا دكتر زرگر برداري ديگه معلومه خوبه، حالا ميخواد كلاس توي موسسه مدرسان باشه يا نصير يا حتي كنار خيابون:ws3:

پس درنتيجه براي كلاس دنبال اساتيد خوب باش. سابقه ي كار اساتيد رو هم كه با يه سرچ ميشه بدست آورد.

همونطور كه دوستمون هم اشاره كرد، الان اكثر اساتيد اسمي جذب نصير شدند، حالا خودتم يه سرچ بزني ميبيني.

حواستم باشه : هيچ موسسه اي نميگه استاد ما خوب نيست ! حتي اگر كلا يك استاد مجهول الهويه باشه. پس گول بازار گرمي مشاوران موسسات رو هم نخور!

لینک به دیدگاه
سلام خيلي مخلصيم. آقا درسا كه خوبن، انشاالله از فردا با شروع پاييز و شروع برنامه ي ما بهتر هم ميشن.

ببين، براي كلاس حساسيت به اندازه ي آزمون نيست. يعني براي كلاس "استاد" درس مشخصه. استاد هم سابقه اش معلومه.

مثلا شما وقتي كلاس مدار با دكتر جبه دار يا دكتر زرگر برداري ديگه معلومه خوبه، حالا ميخواد كلاس توي موسسه مدرسان باشه يا نصير يا حتي كنار خيابون:ws3:

پس درنتيجه براي كلاس دنبال اساتيد خوب باش. سابقه ي كار اساتيد رو هم كه با يه سرچ ميشه بدست آورد.

همونطور كه دوستمون هم اشاره كرد، الان اكثر اساتيد اسمي جذب نصير شدند، حالا خودتم يه سرچ بزني ميبيني.

حواستم باشه : هيچ موسسه اي نميگه استاد ما خوب نيست ! حتي اگر كلا يك استاد مجهول الهويه باشه. پس گول بازار گرمي مشاوران موسسات رو هم نخور!

سلام آقا!

آقاخیلی تشکرازراهنمایی های خوبتون بازم مثل همیشه عالی بودولی واقعیتش من ازهرکسی حتی بچه هایی که درحال حاضرازکلاسای مدرسان ونصیرهمزمان استفاده میکنن پرسیدم همه اساتیدمدرسان روپیشنهادمیکنن اخه یکی ازبچه های خودنصیربهم میگفت اساتیدنصیرهمه دانشگاه ازاد خوندن خیلی بارعلمی ندارن البته من همینجابه اساتیدمحترم خسته نباشیدمیگم وفقط صحبت بچه هارونقل قول میگیرم امیدوارم عذرمنوبپذیرن!

لینک به دیدگاه
سلام آقا!

آقاخیلی تشکرازراهنمایی های خوبتون بازم مثل همیشه عالی بودولی واقعیتش من ازهرکسی حتی بچه هایی که درحال حاضرازکلاسای مدرسان ونصیرهمزمان استفاده میکنن پرسیدم همه اساتیدمدرسان روپیشنهادمیکنن اخه یکی ازبچه های خودنصیربهم میگفت اساتیدنصیرهمه دانشگاه ازاد خوندن خیلی بارعلمی ندارن البته من همینجابه اساتیدمحترم خسته نباشیدمیگم وفقط صحبت بچه هارونقل قول میگیرم امیدوارم عذرمنوبپذیرن!

آقا مخلصيم

والا من خودم چون قصد شركت در كلاس ها رو نداشتم خيلي شايد در جريان نباشم. اما خداوكيلي اساتيدي مثل زرگر و كريمي و حلم زاده و اشرفيان و تقدسي براي برق خيلي كله گنده اند :w58: حالا شايد به قول شما مدرسان اساتيد بهتر تري رو داره استفاده مي‌كنه كه اگر اينطوره حتما خوبه:ws3:

راستي منم امروز رفتم نصير براي آزمون ها ثبت نام كنم. اما متاسفانه چون از وقت اداري گذشته بود نتونستم برم بانك پولش رو بريزم :icon_pf (34):

الان با تخفيف معدل (5%) و معرفي يك نفر (5%) هزينه ي 9 مرحله آزمون برام 360 هزار تومن درمياد.

هم عيد و هم اول مهرتون مبارك رفقا :ws3::icon_gol:

سال ديگه اين موقع، پلي‌تكنيك پيش هم باشيم صلوات :ws28:

لینک به دیدگاه

من یه چیزی دراین موردبگم اخه مدرسان بااون همه اسم ورسمی که توبازارواینورواونورداره بااین همه جامعه ی آماری و.....بنظرشمااساتیدسطح پایین انتخاب میکنه خب معلومه که نه!

وقتی میبینیم اکثرکسانی که مدرسانی هستن نتیجه میگیرن خب مطمعنآاین نشان ازاین موضوع داره که همه جوره سطحش ازبقیه بالاتره چه ازلحاظ اساتیدخوب وچه ازهرلحاظ دیگه من به هیچ عنوان به کسی یاموسسه خاصی توهینی نکردم وفقط یه سری ازواقعیت هاروبازگوکردم جهت رفع ابهامات!

اساتیدی هم ک اینجاازشون نام برده شدبرای ماقابل احترام هستند.

لینک به دیدگاه

سلام بچه هاپس کجایید!

راستی من رفتم کلاسای مدرسان روثبت نام کردم ازاین هفته قراره استارتشوبزنم...:ws3:

بچه هاتوروخدابرامن خیلی دعاکنید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سلام بچه هاپس کجایید!

راستی من رفتم کلاسای مدرسان روثبت نام کردم ازاین هفته قراره استارتشوبزنم...:ws3:

بچه هاتوروخدابرامن خیلی دعاکنید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام، آقا تبریک برای کلاسا :4chsmu1:انشاالله خیلی مفید و انگیزه دهنده باشه برات.

راستی در ادامه برامون از این کلاسها بگو تا ببینیم چطوره و نظرت چی بوده و چی هست دربارش :ws3:

منم از امروز خودم رو متعهد به یک برنامه ی جدی کردم . خداوند ما را از شر شیطان رجیم دور دارد:icon_pf (34)::ws28:

سلام :w16::w16:

به نظر خلوت نیست اینجا

سلام؛ خوش اومدید.

با به تعویق افتادن زمان کنکور، بچه های زیادی به خواب زمستونی رفتن :icon_pf (34):

اما به زودی سر و کله‌شون پیدا میشه :ws3: به هرحال ما تا زمان اعلام نتایج اینجا هستیم و هی بیشتر و بهتر میشیم :w16:

فقط رفرنس بخونید

پول نریزید تو جیب این دلال های علم ( موسسات)

شأن علم بیشتر از این دلالی هاست

قطعاً حرف شما درسته و حرف همه ی ماست.

اما متاسفانه چه میشه کرد برای گذر از این مرحله و ورود به محیطی که می‌پسندیم مجبوریم در این مسابقه شرکت کنیم و طبیعتاً با شرایط حاکم بهش وفق پیدا کنیم.

اما قطعاً در زمان دانشجویی تمام هم و غم باید اصل علم باشه. و خوب ما هم به نوبه ی خودمون در اون دوره تلاش کردیم که اینطور باشیم.

من شخصاً با کلاس موافق نیستم. اما آزمون بنظرم میتونه مفید و خوب باشه.

علت هم اینه که وقتی در آزمون شرکت می‌کنی اولاً ملزم به اجرای یک برنامه ی زمان بندی شده ی دقیق هستی. و ثانیا با تقسیم کردن هدف بزرگ، به اهداف کوچک، خیلی راحت تر میشه رفت و به مقصد رسید. ضمن اینکه دائماً با هر آزمون به ارزیابی شیوه های مطالعاتی خودت و اینکه آیا برای شرکت در این رقابت آماده هستی یا نه می پردازی. در کل بنظرم آزمون یک خدمت خوب از موسسات هست. هرچند که طبیعتاً اکثر این شرکت ها دنبال منافع خودشون هستند.

بله من هم با رفرنس موافقم.....:w16:.....البته چند درس رو هم در کلاس های اساتید مجرب برای کنکور گذروند....میتونه مفید باشِ

درسته:a030:

البته از این جهت که با شرکت در این کلاس ها میشه سریع تر به آمادگی رسید.

وگرنه الان با این همه امکانات موجود، از جمله کتاب و جزوه و اینترنت که در دسترس عموم داوطلب ها قرار داره، واقعاً میشه تمام مطالبی که استاد کلاس کنکور میخواد بگه، و تمام تکنیک ها و لم ها رو پیدا کرد و یاد گرفت. اما مساله همون زمان هست. اینکه فرد باید به کتاب های مختلفی مراجعه کنه و زمان زیادی بگذاره تا تمام اون نکات رو پیدا کنه. اما کلاس خوب میتونه در عرض زمان کمتری همه ی این نکات رو در اختیارت بگذاره.

بنابراین شرکت در کلاس بیشتر بستگی به سطح آمادگی و زمان موجود داره. (البته قبل از همه ی اینها وضع جیب هست :ws3:)

لینک به دیدگاه

بچه هاواقعیتش من هیچ دفاعی دراین زمینه نمیکنم که بخوادبحثی پیش بیاد

درسته شایداکثرموسسات باهزینه های بالاوگرفتن پول اضافی یه سری ازدانشجویان روازخودشون دورکنن ولی کسی مثل من حتی اگربیش از3برابراین مبلغ وهزینه هاروهم قرارباشه تقبل میکنم،چرا؟به دلیل اینکه شخص من نه برنامه ریزی بلدم واینکه من هیچوقت نتونستم بابرنامه ریزی که خودم انجام میدم پیش برم درضمن آدم فوق العاده استرسی هستم شرکت تواین کلاساوآزمونهابه افرادی مثل من خدایی کمک فراوانی میکنه پس کسی باشرایط من میتونه ازیه سری هزینه هاچشم پوشی کنه بخاطررسیدن به هدفش هرچنداونقدریم که دوستان میگن هزینه هابالانیست ماهاخیلی جاهابرای خرج کردن حساب نشده رفتارمیکنیم اینکه دیگه بخاطررسیدن به یکی ازاهداف مهم زندگی هستش!:ws3:

لینک به دیدگاه
بچه هاراستی بجز این سایت،سایت دیگه ای هم سراغ دارین که برابچه های برق باشه!

لطفاراهنمایی کنیدممنون میشم!

بهترینش همین جاست.....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ممنونم ازشمامهنازخانم ولی میتونم اسم چندتاسایت روازتون بپرسم؟

با یک سرچ میتونید خودتون پیدا کنید.....و با رفتن ب اون انجمن ها میتونید ب راحتی مقایسه کنید.....:a030:.....ک بی جهت این انجمن برترین انجمن علمی نشده

لینک به دیدگاه
با یک سرچ میتونید خودتون پیدا کنید.....و با رفتن ب اون انجمن ها میتونید ب راحتی مقایسه کنید.....:a030:.....ک بی جهت این انجمن برترین انجمن علمی نشده

صدالبته که همینطوره!ولی میشه یکی دوتاسایت که بنظرشمابازبهتره روبه من معرفی کنیدمن باسرچم نتونستم پیداکنم

لینک به دیدگاه
صدالبته که همینطوره!ولی میشه یکی دوتاسایت که بنظرشمابازبهتره روبه من معرفی کنیدمن باسرچم نتونستم پیداکنم

من هم انجمنِ خوب نمیشناسم ک معرفی کنم....:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...