رفتن به مطلب

*** نواندیشان برترین وب سایت علمی کشـــور از نگاه مردمی در جشنواره وب سال 1393 ***

ارسال های توصیه شده

یه چیزی رو باید اضافه کنم دلیل همدلی بچه ها تو این اتفاق از نظر خودم ، چند روز پیش دنبال فایلی بودم متاسفانه تو انجمنی بود که مدت هاست بهش سر نمیزنم ناچار رفتم و فایل رو برداشتم گفتم یه سری هم بزنم ببینم جوش عوض شده یا نه ، رفتم تو تاپیک انتقادات و پیشنهاداتش یکی دو نفر انتقاداتی کرده بودند و مدیرارشدش جواب داده بود که دیدم این بنده خدا هنوز تو توهم مدیر بودنه، حالا عینا جواب به اصطلاح مدیر ارشد میذارم تا مقایسه ای صورت بگیره

این به شما مربوط نمیشه که مدیر چطور و چگونه اخطار رو رد میک نه، قوانین وضع شدن و کاربران ملزم به رعایتش هستن در غیر اینصورت برخورد می شود.

توی این..... نیازمند فعالیت همراه با منت نیستیم و نخواهیم بود. تخلفی از سوی شما صورت گرفته و اخطار دریافت کردید. خودم تا به حال بارها و بارها از ادمین سایت اخطار دریافت کردم پس باید بگم پست هام رو حذف و عزل شوم!!!

در صورت ادامه بحث با کاربران برخورد می گردد.

حالا غرض اینه، تو دنیای واقعی و این دنیای مجازی که کاملا تجربه اثبات کرده همدلی اعضای یک سیستم ارتباط مستقیمی با نحوه برخورد و مدیریت مدیرانش داره ، اگه منو کسی بشناسه میدونه که چاپلوسی و تملق تو وجودم نیست و خیلی رکم ولی باید بگم یکی از عوامل مهمه این همدلی طرز برخور و رفتار و منش برادران عارف بوده.

• Like 13
لینک به دیدگاه

به همه دوستانم تبریک میگم.

این چند وقته خیلی سرم شلوغه ، متاسفانه زیاد از برنامه های انجمن خبر ندارم، اما دورادور گاهی سر میزنم.

چیزی که همیشه میگم: به امید موفقیت های بعدی.:icon_gol::icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

تبریکات مرا پذیرا باشید پله های ترقی یکی بعد دیگری انشالله

جا داره از تمام مدیران و مسئولین و کاربران تشکر ویزه بشه تک به تک دستتون مرسی

.....

:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

به به به تبریک میگممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم تا باشه از این موفقیت ها :hapydancsmil:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:Laie_28::connie_24::connie_24::flowerysmile::dancegirl2::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w14::w31::rose::w330::heartshape2::ha5t4lmd53df3cpu2lq:druze3cfjhkv7q65cc0:mbj6ivxkw3ccem7bie7:6snuiio5gm0n52hzey4:2eaoapgxehimkak1y7e:1cwpe6q6upfmgganbmp:80x7izu87acutttcy9t:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y:qfu28wh4kkweeki7jfi:wubpink::ws17::w63:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سیلااااااااام

به به مبارکه....

چه میکنه این نواندیشان همینجوری افتخار که کسب میکنه اصلا فوق العادایم ما ...

این و به همه دنیا میگم تا که بدونه ... نواندیشان مثل همیشه ، میترکونه :w02:

پیش بسوی موفقیت های بیشتر:ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

مبارکه

ولی نظر داوران خیلی مسخره بوده واسه اون سایتی که انتخاب کرده بودن!!! :/ وبسایت رضا عطاران هم که به عنوان بهترین سایت شخصی انتخاب شده، اکانتش تموم شده تمدیدش نکردن :/ این جشنواره چه داورای مسخره ای داشته!

• Like 6
لینک به دیدگاه
مبارکه

ولی نظر داوران خیلی مسخره بوده واسه اون سایتی که انتخاب کرده بودن!!! :/ وبسایت رضا عطاران هم که به عنوان بهترین سایت شخصی انتخاب شده، اکانتش تموم شده تمدیدش نکردن :/ این جشنواره چه داورای مسخره ای داشته!

اشتباهشون این بود که خواستن بخش انتخاب داوری رو به خود شرکت کننده ها بسپارن. مثلاً کسی که 3،4 تا دامین یا حتی 10،20 تا وبلاگ رایگان هم داشته باشه، میتونه اونا رو ثبت کنه و بعدش تو داوری با سایتا و وبلاگای مختلفش به خودش رای عالی بده. :ws3: همین باعث اشتباهای زیاد و بعضاً فاحش تو بخش انتخاب داوری شده :icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه
اشتباهشون این بود که خواستن بخش انتخاب داوری رو به خود شرکت کننده ها بسپارن. مثلاً کسی که 3،4 تا دامین یا حتی 10،20 تا وبلاگ رایگان هم داشته باشه، میتونه اونا رو ثبت کنه و بعدش تو داوری با سایتا و وبلاگای مختلفش به خودش رای عالی بده. :ws3: همین باعث اشتباهای زیاد و بعضاً فاحش تو بخش انتخاب داوری شده :icon_pf (34):

قراره سال دیگه 9999 وبلاگ ثبت کنم ممد:ws28:

آمار سایت های شرکت کننده یهو میشه 99999999 تا کلی ذوق میکنن:ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام

تقریبا بعد از غیبت طولانی که توی انجمن داشتم این بهترین خبری بود که میتونستم بشنوم..:a030::hapydancsmil:

تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

فک کنم بد نباشه اون گوشه موشه های بالای انجمن این مورد رو بنویسید ، یعنی از یک قوطی رب کمتریم که مینویسن واحد نمونه سال فلان؟:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

تبریک به همه ی عزیزان

امیدوارم ارتباط گرم وصمیمی دوستان همچنان ادامه داشته باشه وباعث کمک به پیشرفت خودمون و انجمن بشیم.:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

چقد دیر این تاپیک رو دیدم:icon_pf (34):

ولی مهم اینه خوشحال شدم.

دست همگی درد نکنه.

ایشالا روز ب روز شاهد پیشرفت انجمن به کمک خودمون باشیم:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...