رفتن به مطلب

فیسبوک در آستانه ******** به خاطر توهین به پیامبر اسلام (ص)

saba mn

ارسال های توصیه شده

ترکیه تهدید کرد :

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

بر این اساس دادگاه ترکیه اعلام کرده در صورتی که فیسبوک مطالب توهین آمیز نشریه فرانسوی را از صفحه این نشریه حذف نکند ، ******** فیسبوک را اجرایی می‌کند.

2916921_271.jpgبه گزارش

، این روزها مسلمانان دنیا یک صدا شدند تا تنفر خود را نسب به نشریه فرانسوی توهین کننده به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) اعلام کنند.

در همین راستا ترکیه اعلام کرده که دادگاه این کشور ******** شبکه اجتماعی فیسبوک را در دستور کار خود قرار داده است.بر این اساس دادگاه ترکیه اعلام کرده در صورتی که فیسبوک مطالب توهین آمیز نشریه فرانسوی را از صفحه این نشریه حذف نکند ، قانون ******** فیسبوک را اجرایی می‌کند.

پیش از این نیز ترکیه شبکه‌های اجتماعی توییتر و یوتیوب را برای مدتی در این کشور مسدود کرده بود.

انتهای پیام/

• Like 7
لینک به دیدگاه

ترکیه تهدید کرد :

بر این اساس دادگاه ترکیه اعلام کرده در صورتی که فیسبوک مطالب توهین آمیز نشریه فرانسوی را از صفحه این نشریه حذف نکند ، ******** فیسبوک را اجرایی می‌کند.

2916921_271.jpgبه گزارش

، این روزها مسلمانان دنیا یک صدا شدند تا تنفر خود را نسب به نشریه فرانسوی توهین کننده به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) اعلام کنند.

در همین راستا ترکیه اعلام کرده که دادگاه این کشور ******** شبکه اجتماعی فیسبوک را در دستور کار خود قرار داده است.بر این اساس دادگاه ترکیه اعلام کرده در صورتی که فیسبوک مطالب توهین آمیز نشریه فرانسوی را از صفحه این نشریه حذف نکند ، قانون ******** فیسبوک را اجرایی می‌کند.

پیش از این نیز ترکیه شبکه‌های اجتماعی توییتر و یوتیوب را برای مدتی در این کشور مسدود کرده بود.

انتهای پیام/

:banel_smiley_4:

نمی دونم قضیه این توهین چی بوده. کسی هست بدونه؟

اگر توهین بوده باشه، کلا بده. ب هر ادمی. ما ( نسل بشر) انقدر سست هستیم ک هیچ وقت خدا نمیشیم.

ب نظرم تهدید ترکیه زیاد جالب نیست. بعید می دونم برا مالکین سایت فیس بوک هم مهم باشه ک فیلتر بشن.

ب هر صورت عده ای در دنیا هستن ک باید اخط مش داشته باشن. ب کرات ب انواع مختلف بشر برخورد کردم ک گاها حس می کنم، اگر این زنجیر ایدئولوژی رو نداشتن چقدررررررررر وضع دنیا بدتر می شد. ب چشم و ب تجربه دیدم این رو.

امیدوارم روزی باشه ک یوتوپویا یا ب قول مسلمونا مدینه فاضله یا ب قول فلاسفه شهر نیکویی بوجود بیاد. هر چند تا بشر هست چنین چیزی محاله. باید از این زندان جسم فرار کرد؛ شاید بشه اون موقع. شاید

• Like 2
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

نمی دونم قضیه این توهین چی بوده. کسی هست بدونه؟

اگر توهین بوده باشه، کلا بده. ب هر ادمی. ما ( نسل بشر) انقدر سست هستیم ک هیچ وقت خدا نمیشیم.

ب نظرم تهدید ترکیه زیاد جالب نیست. بعید می دونم برا مالکین سایت فیس بوک هم مهم باشه ک فیلتر بشن.

ب هر صورت عده ای در دنیا هستن ک باید اخط مش داشته باشن. ب کرات ب انواع مختلف بشر برخورد کردم ک گاها حس می کنم، اگر این زنجیر ایدئولوژی رو نداشتن چقدررررررررر وضع دنیا بدتر می شد. ب چشم و ب تجربه دیدم این رو.

امیدوارم روزی باشه ک یوتوپویا یا ب قول مسلمونا مدینه فاضله یا ب قول فلاسفه شهر نیکویی بوجود بیاد. هر چند تا بشر هست چنین چیزی محاله. باید از این زندان جسم فرار کرد؛ شاید بشه اون موقع. شاید

یعنی با بسته شدن به این زنجیرها وضع دنیا بهتر میشه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
یعنی با بسته شدن به این زنجیرها وضع دنیا بهتر میشه؟

وضع دنیا رو قدرت می چرخه. قدرتی ک باید مشروعیت داشته باشه. و شرع همیشه مذهب نیست. اصولا ادبیات و زبان خیلی پیچیده است. سان تزو در کتاب هنر جنگ ک 500 سال قبل مسیح نوشته، صراحتا موردی تحت عنوان "تائو" داره. ک توصیفی جالبی از مشروعیت رهبر جامعه داره. ی مدت ب سرم زده بود کتاب بعدی رو رو مدیریت راهبردی کار کنم ک خوب. ب قول ال احمد: اگر غم نان بگذارد... بگذریم.

چاره ای نیست دوست من. در جوامع بشری، خواه ناخواه باید زنجیرهایی باشه. البته من همیشه محکوم ب زیادی دموکرات بودن میشدم، اما با گذشت زمان ب این نتیجه رسیدم.

تنها میمونه ک این زنجیر رو باید کی ب دست بگیره و چ کسی اون رو ساخته باشه.

خیلی ها زنجیرهایی ساختن، خیلیییییییییی ها. از امثال کورش و هیتلر و ابراهیم و بگیر تا فلاسفه و ایجاد کننده های انواع نوع نگرش ها، کمونیسم ها، دموکرات ها و غیره. هدفشون قطعا این بوده ک بشریت رو نجات بدن.

شاید هم مث من فکر می کردن ب اندازه کافی عاقل هستن. بگذریم ک حرف درازه و حوصله من ریزه.

امیدوارم ب کسی توهین نشده باشه. وقتی ب یک درخت میگیم "بدون حرکت" یا "محدود" توهین نیست. توصیف ه.

در پناه حق:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...