رفتن به مطلب

اخراج کریس رونالدو به دلیل کتک زدن حریف!

saba mn

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]اخراج کریس رونالدو به دلیل کتک زدن حریف![/h]

[h=2] کريس رونالدو، ستاره پرتغالي رئال، به دليل حمله فيزيکي به بازيگن حريف در ديدار با کوردوبا از بازي اخراج شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]01001988.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، رونالدو که هفته گذشته برای سومین بار توپ طلای بهترین بازیکن دنیا را از آن خود کرد، در حالی که تیمش برای رسیدن به گل برتری مقابل کوردوبا تلاش می کرد، با تحریک بازیکن حریف و ممانعت از زدن ضربه، ناگهان کنترلش را از دست داد و ضرباتی را به بازیکن کوردوبا زد که به دریافت کارت قرمز مستقیم مواجه شد.

به نظر می رسد مشکلاتی که او در زندگی شخصی اش در هفته گذشته داشته و از نامزدش جدا شده بود، در عصبی بودن او در دیدار امروز بی تاثیر نبود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]

کوردوبا 1-2 رئال مادريد

[h=1]فرار رئال از جهنم کوردوبا با پنالتی گرت بیل[/h]

[h=2] رئال مادريد در يک ديدار نفسگير و دشوار و با اقبالي بلند، در زمين کوردوبا به برتري 2-1 دست يافت؛ در حاليکه تا دقيقه 88 بازي با تساوي 1-1 دنبال مي شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]01001987.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]گزارش کامل تا دقایقی دیگر

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

بنده خدا حقم داره

با جی افی مث ایرینا شیک کات کردن، معلومه اعصاب و روان براش نمیمونه

:ws3:

پ.ن: همچین نوشته حمله فیزیکی فک کردم زد کلا بازیکن حریفو کتلت کرد :icon_razz:

لینک به دیدگاه
بنده خدا حقم داره

با جی افی مث ایرینا شیک کات کردن، معلومه اعصاب و روان براش نمیمونه

:ws3:

پ.ن: همچین نوشته حمله فیزیکی فک کردم زد کلا بازیکن حریفو کتلت کرد :icon_razz:

لازمه تکرار کنم کاته از طرف ایرینا بوده:whistle:

لینک به دیدگاه
لازمه تکرار کنم کاته از طرف ایرینا بوده:whistle:

دیگه اظهر من الشمسه، :w02:

شاعر میگه آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است

پ.ن: اون علی کاووسی مدیر برنامه هاشه، کلا خیلی صمیمین با هم ولی این قضیه ریلیشنشون فک کنم شایعه باشه

لینک به دیدگاه
دیگه اظهر من الشمسه، :w02:

شاعر میگه آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است

پ.ن: اون علی کاووسی مدیر برنامه هاشه، کلا خیلی صمیمین با هم ولی این قضیه ریلیشنشون فک کنم شایعه باشه

از کریس خوشم نمی آد برا همین تاکید می کنم :ws3:

ولی اگر درست باشه ایشون از دید ما پسر ها قهرمان ملی هست:whistle:

لینک به دیدگاه
از کریس خوشم نمی آد برا همین تاکید می کنم :ws3:

ولی اگر درست باشه ایشون از دید ما پسر ها قهرمان ملی هست:whistle:

من برعکس شما ازش خوشم میاد، بر خلاف شایعات و ظاهرش آدم مغروری نیس، بچه خوبیه و صد البته با اراده ای فولادین

:w02:

لینک به دیدگاه
من برعکس شما ازش خوشم میاد، بر خلاف شایعات و ظاهرش آدم مغروری نیس، بچه خوبیه و صد البته با اراده ای فولادین

:w02:

ادا هایی که درمیاره غرور کودکانه اش رو نشون می ده مثلا داد زدنش موقعی توپ طلا گرفت (در جهت عکسش غرور مردانه وجود داره که نمونه اش زلاتان هست)

بعد دلیل اینکه دوسش ندارم اینه که از لیگ اسپانیا بدم می آد

لینک به دیدگاه
ادا هایی که درمیاره غرور کودکانه اش رو نشون می ده مثلا داد زدنش موقعی توپ طلا گرفت (در جهت عکسش غرور مردانه وجود داره که نمونه اش زلاتان هست)

بعد دلیل اینکه دوسش ندارم اینه که از لیگ اسپانیا بدم می آد

خوب چرا توپ طلای پارسالش رو نمیگید :ws3:

با پسرش رفت بالا جایزه رو گرفت و اشک شوق ریخت

لینک به دیدگاه
خوب چرا توپ طلای پارسالش رو نمیگید :ws3:

با پسرش رفت بالا جایزه رو گرفت و اشک شوق ریخت

پارسال داستانش فرق داشت 4 سال پشت سر هم مسی توپ طلا رو گرفته و رونالدو تو وضع بدی قرار داشت برای همین نتونست خودش رو کنترل کنه البته اشک شوق ربطی به غرور کودکانه نداره:ws38:

بعد رفتار پارسالش که در واقع کولی بازی بود(یعنی با کولی بازی سعی در بردن توپ طلا کرد) هم جالب بود وقتی دید توپ طلا به احتمال زیاد به ریبری می رسه شروع کرد به بازی رسانه ای و قهر کردن که من تو مراسم شرکت نمی کنم این که اینا می خوان حقم رو بخورن و توپ طلا برام ارزشی نداره و اتهام نفوذ شخصی مقامات بالا در سال های قبل و هزار بازی رسانه ای دیگه برای همین مسئولان احمق برا از بین بردن اتهام وقتی دیدن رونالدو تو 2 ماه آخر خوب بازی می کرد رای گیری رو بر خلاف رسمی که بود تمدید کردند تا نظر ها به سمت رونالدو بره و با اختلاف ناچیز اول شه

لینک به دیدگاه
پارسال داستانش فرق داشت 4 سال پشت سر هم مسی توپ طلا رو گرفته و رونالدو تو وضع بدی قرار داشت برای همین نتونست خودش رو کنترل کنه البته اشک شوق ربطی به غرور کودکانه نداره:ws38:

بعد رفتار پارسالش که در واقع کولی بازی بود(یعنی با کولی بازی سعی در بردن توپ طلا کرد) هم جالب بود وقتی دید توپ طلا به احتمال زیاد به ریبری می رسه شروع کرد به بازی رسانه ای و قهر کردن که من تو مراسم شرکت نمی کنم این که اینا می خوان حقم رو بخورن و توپ طلا برام ارزشی نداره و اتهام نفوذ شخصی مقامات بالا در سال های قبل و هزار بازی رسانه ای دیگه برای همین مسئولان احمق برا از بین بردن اتهام وقتی دیدن رونالدو تو 2 ماه آخر خوب بازی می کرد رای گیری رو بر خلاف رسمی که بود تمدید کردند تا نظر ها به سمت رونالدو بره و با اختلاف ناچیز اول شه

پس بنظر شما حقش هم نبود پارسال دیگه!:ws3:

فقط 2 ماه آخر؟

لینک به دیدگاه
پس بنظر شما حقش هم نبود پارسال دیگه!:ws3:

فقط 2 ماه آخر؟

به نظرم پارسال اصلا حقش نبود ولی امسال حقش بود(البته همون مسی هم 4 سال پشت سر هم حقش نبود کلا توپ طلا بیشتر به محبوبیت برمی گرده امسال مسی نباید جزو 3 تا بود)

شما فوتبال رو دنبال می کنید؟:whistle:یا داری سر کارمون می ذاری؟:whistle:

آره قبلش خیلی با اون دو ماه فرق می داشت

لینک به دیدگاه
به نظرم پارسال اصلا حقش نبود ولی امسال حقش بود(البته همون مسی هم 4 سال پشت سر هم حقش نبود کلا توپ طلا بیشتر به محبوبیت برمی گرده امسال مسی نباید جزو 3 تا بود)

شما فوتبال رو دنبال می کنید؟:whistle:یا داری سر کارمون می ذاری؟:whistle:

آره قبلش خیلی با اون دو ماه فرق می داشت

نه آقا سر کار چیه!!

فوتبال خارجی رو فقط، کما بیش

:a030:

لینک به دیدگاه
آخه این شکلک :ws3: اونجا یه جوری بود:ws52:

طرفدار رئالی احتمالا؟:whistle:

نه قبلنا بارسایی بودم ولی الان دیگه طرفداری و این بحثا رو گذاشتم کنار

فرقی نمیکنه برام

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...