رفتن به مطلب

طاسی مردان در این سن زنگ خطر سرطان

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

طاسی می‌تواند زنگ خطر تغییرات شیمایی مرگبار در بدن مردان باشد.

2838144_268.jpgبه گزارش

پژوهشگران دریافته‌اند طاسی در سن 40 سالگی می‌تواند زنگ خطر بروز احتمال سرطان در مردان باشد.

گفتنی است؛ براساس جدیدترین پژوهش‌ها مردانی که در 40 سالگی دچار طاسی می‌شوند با احتمال 40 درصد در سنین سالمندی به نوع خاصی از سرطان مبتلا می‌شوند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، پژوهشگران این نتایج را با تحقیق و پژوهش بر روی 39 هزار و 70 نفر به دست آورده‌اند.

این افراد در رده سنی 55 الی 75 سال قرار داشته‌اند.

کارشناسان اعتقاد دارند بروز سرطان در مردان و رابطه آن با طاسی به دلیل گیرنده‌های آندروژن است.

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...
در در 6 دی 1393 در 07:33، saba mn گفته است :

[h=1]

[/h]

طاسی می‌تواند زنگ خطر تغییرات شیمایی مرگبار در بدن مردان باشد.

2838144_268.jpgبه گزارش

پژوهشگران دریافته‌اند طاسی در سن 40 سالگی می‌تواند زنگ خطر بروز احتمال سرطان در مردان باشد.

گفتنی است؛ براساس جدیدترین پژوهش‌ها مردانی که در 40 سالگی دچار طاسی می‌شوند با احتمال 40 درصد در سنین سالمندی به نوع خاصی از سرطان مبتلا می‌شوند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، پژوهشگران این نتایج را با تحقیق و پژوهش بر روی 39 هزار و 70 نفر به دست آورده‌اند.

این افراد در رده سنی 55 الی 75 سال قرار داشته‌اند.

کارشناسان اعتقاد دارند بروز سرطان در مردان و رابطه آن با طاسی به دلیل گیرنده‌های آندروژن است.

انتهای پیام/

چیه آخه این حرفهای الکی ، ماشاالله تو اینترنت تا دلت بخواد مزخرف پیدا میشه ....

میگه کارشناسان اعتقاد دارند بروز سرطان در مردان و رابطه آن با طاسی به دلیل گیرنده های آندروژن است !

طاسی مرد فقط دلیلش دی هیدروتستوسترونه و گیرنده ای این وسط وجود نداره ، این دی اچ تی روی همه آدمها هم این تاثیر رو نمیذاره ، یک آنزیم روکتاز داریم که خود تستوسترون رو به دی اچ تی یا همون دی هیدروتستوسترون تبدیل میکنه که ذات این دی اچ تی هم بروز صفات ثانویه مردانه هستش و اگر بی از حد باشه و بازم تکرار میکنم ژنتیک فرد استعداد داشته باشه طرف ذات دی اچ تی رو میبینه که بدنش پشمالو میشه ، صداش عین لوله بخاری میشه ، پروستاتش میشه اندازه کله اش و موهای سرش میریزه و.......... اما تو بعضی از موارد دی اچ تی به شدت پارا و اورتو میشه و طرف نه کچل میشه و نه هیچی ولی یهو اسلحه رو برمیداره میره یک مدرسه رو میبنده به رگبار ...کارشناسان اگر میگفتن پروستات بیشتر تو خطر میوفته بهتر بود ولی بازم هیچ آندروژنی سرطان ایجاد نمیکنه !!! آندروژنها مسئول رفتار های شخصیتی میشن و نهایت عارضه ای که ایجاد میکنن تو بخش دی اچ تی اینه که طرف عین گوریل پشمالو میشه و ریشش متو کلفت و طاس میشه ....خودشون سرطان ایجاد نمیکنن و اگر پروستات هم بزرگ بشه باز میرن جراحی میکنن ، مثل جینکوماستی که اونجا تستوسترون به جای دی اچ تی به استروژن زنانه تبدیل میشه و پستان زنانه شکل میگیره در مردان که طرف سرطان سینه نمیگیره فقط سینشو میره جراحی میکنه و توده چربی رو خارج میکنه ..... اما اگر یک فرد خودش به دلیل دیگه دچار سرطان مثلا پروستات باشه بله دی اچ تی میتونه کمک به پیشرفتش کنه اما خود دی اچ تی سرطان زا نیست ....بازم میگن این تو همه آدمها نیست و آدمهایی هم هستند که شدید ترین حالت دی اچ تی در بدنشون وجود داره و یا ایجاد میکنن اما حتی پشمالو هم نمیشن و یک تار موهاشونم نمیریزه .....این یک بحث ژنتیک شناسیه که تو این تالار ها و تایپ نمیگنجه .... این یک سبک هستش که با دیدن طرف میشه ژنتیک و همه چیزش رو مثل یک تصویر اکسن شده در آورد ، تمام قسمت های بدن و رفتارشون و.......... بماند ..... آنکولوژ ها هم زده به سرشون ، البته این مقالات رو یک آنکولوژ حرفه ای نمیزنه تو اینترنت یک سایت الکی میذاره

طرف تو هر سنی میتونه تغییرات هورمونی رو تجربه کنه که اتفاقا در مورد دیابت میخواستم یک تاپیک بزنم مثل همین تغییرات که بی خیال شدم ، حالا تو اون تغییرات آندروژنی یکی طاس میشه که دلیل نمیشه طرف رو به سرطان بره ..... به جرات میتونم بگم سلولهای سرطانی کلا خوابند و فقط با فاکتورهای رشد تحریک و بیدار میشن ، اسمشم روشه فاکتور رشد و مدام همه چیو تکثیر میکنه ، و اگر فعال بشن هوشمند تر از سلولهای معمولی هستند .... آندروژنها بازیگر اصلی رفتار بدن و نظم رفتار آدمیه ولی من با هر پزشکی صحبت کردم مثل چی از اینا میترسه و فقط یاد دوپینگ میوفته :| اصلا دخلی به دوپینگ نداره تو خود بدن هست و اینا میتونن هورمونهای پلی پپتایدی و همه هورمونهای دیگه مثل تیروئید و آدرنالین و دوپامین و هر هورمونی که اسمشو ببریم که یک لیست میشه رو کنترل میکنن.... انسولینم پروتئینیه دیگه ولی میگم وظیفه انسولین اصلا این نیست که قند یا کربوهیدرات خون و انتقال قند و پروتئین ها رو هدایت کنه میخندن ، این ده درصد وظایف انسولینه و اون آندروژنها حتی انسولین هم کنترل میکنن و خودشونم قادرن قند خونو پایین بیارن  و دقیقا پل ارتباطی بین انسولین و سایر هورمونها هستند و به نوعی حکم میکنن چی کی واکنش بده و و از این حرفها ........ سر این حرفها با صد تا پزشک اینقدر بحث کردم که خسته شدم ، با یک متخصص غدد و یک آنکولوژ در این مورد اینقدر بحث کردیم که نزدیک بود فکشونو بیارم پایین و چون طرف میگفت من بیست ساله پزشکم بعد تو اومدی میگی فلان ؟ البته آخرش رفیق شدیم و خودشم تازه دوزاری شریفش افتاد ..... اینقدر بحث کردیم که آخر کاری از اونور بوم افتادن و حالا یکی میخواد اینارو برگردونه شدن هورمون باز ...کلا حد وسط ندارنا ... اصلا به من چه بابا ? طرف دیابتی نبود ولی صرفا چون یهو شروع کرد به وزن از دست دادنو چرت زدنو و.........ازش یک آزمایش به قول خودشون ناشتا گرفتن و دیدن بله..........ای وان سی بالا قند خون هم سی صد و سریع دست به نسخه شد لنتوز ، متفورمین و یک مشت شرو ور دیگه ، میگم بابا این تو دغییرات هورمونیه این چه آزمایشیه آخه ؟ کل سیستم غدد اینو آمار بگیر نمیفهمه قاطی میکنه ، منم قاطی کردم براش و دوستمونو نذاشتم از داروهای نسخه طرف استفاده کنه ...البته دوست مشترکمونه ، هم با من رفیقه هم با پزشکه ولی اینقدر روش کار کردم دو ماه فرصت بده اگر نشد برو هر کاری دوست داری بکن و همینم شد و با آزمایشهایی که کردیم یک دلیل پیدا کردیم و طرف چیدمان هورمونیش برقرار شد و این کار رو با یک آندروژن خفیف به اسم اکساندرولون کردیم و بعد از دو ماه دارو قطع و کلومیفن تجویز کردیم فیدبک منفی و احتمالی برطرف بشه و بعد از اینکار رفت آزمایش داد ، قند ناشتاش 86 بود .... اون وزنی هم که از دست داده بود برگشته بود خب آندروژنها آنابولیکن ....اونجا که پزشک داشت جواب آزمایشو میخوند دوست داشتم اون کتابی که رو میز دکتره بود رو بردارم تو سرش بزنم  ولی رفیق بودیم دیگه ..... این دیابت نداشت ولی اگر میرفت تو مصرف داروهای دیابت دیابتی میشد و اونو دیگه نمیشد کاری کرد متاسفانه..... این ریفرم هورمونی برای همه تو هر سنی ممکنه اتفاق بیوفته و برای هر کسی هم یک چیزو تحت تاثیر قرار میده ..... شبیه به یک مرکز کل فرماندهی میمونه و یکسری رادار که با هم کوپل شدن حالا یک رادار قطع بشه و یا ریپ بزنه ، کل نظم میریزه به هم  ..... حالا یارو دچار بی نظمی شده و یا دیوونش میکنن یا دیابتی و الانم که سرطانی و ............ عجیبه ها

لینک به دیدگاه
در 9 ساعت قبل، levrone گفته است :

چیه آخه این حرفهای الکی ، ماشاالله تو اینترنت تا دلت بخواد مزخرف پیدا میشه ....

میگه کارشناسان اعتقاد دارند بروز سرطان در مردان و رابطه آن با طاسی به دلیل گیرنده های آندروژن است !

طاسی مرد فقط دلیلش دی هیدروتستوسترونه و گیرنده ای این وسط وجود نداره ، این دی اچ تی روی همه آدمها هم این تاثیر رو نمیذاره ، یک آنزیم روکتاز داریم که خود تستوسترون رو به دی اچ تی یا همون دی هیدروتستوسترون تبدیل میکنه که ذات این دی اچ تی هم بروز صفات ثانویه مردانه هستش و اگر بی از حد باشه و بازم تکرار میکنم ژنتیک فرد استعداد داشته باشه طرف ذات دی اچ تی رو میبینه که بدنش پشمالو میشه ، صداش عین لوله بخاری میشه ، پروستاتش میشه اندازه کله اش و موهای سرش میریزه و.......... اما تو بعضی از موارد دی اچ تی به شدت پارا و اورتو میشه و طرف نه کچل میشه و نه هیچی ولی یهو اسلحه رو برمیداره میره یک مدرسه رو میبنده به رگبار ...کارشناسان اگر میگفتن پروستات بیشتر تو خطر میوفته بهتر بود ولی بازم هیچ آندروژنی سرطان ایجاد نمیکنه !!! آندروژنها مسئول رفتار های شخصیتی میشن و نهایت عارضه ای که ایجاد میکنن تو بخش دی اچ تی اینه که طرف عین گوریل پشمالو میشه و ریشش متو کلفت و طاس میشه ....خودشون سرطان ایجاد نمیکنن و اگر پروستات هم بزرگ بشه باز میرن جراحی میکنن ، مثل جینکوماستی که اونجا تستوسترون به جای دی اچ تی به استروژن زنانه تبدیل میشه و پستان زنانه شکل میگیره در مردان که طرف سرطان سینه نمیگیره فقط سینشو میره جراحی میکنه و توده چربی رو خارج میکنه ..... اما اگر یک فرد خودش به دلیل دیگه دچار سرطان مثلا پروستات باشه بله دی اچ تی میتونه کمک به پیشرفتش کنه اما خود دی اچ تی سرطان زا نیست ....بازم میگن این تو همه آدمها نیست و آدمهایی هم هستند که شدید ترین حالت دی اچ تی در بدنشون وجود داره و یا ایجاد میکنن اما حتی پشمالو هم نمیشن و یک تار موهاشونم نمیریزه .....این یک بحث ژنتیک شناسیه که تو این تالار ها و تایپ نمیگنجه .... این یک سبک هستش که با دیدن طرف میشه ژنتیک و همه چیزش رو مثل یک تصویر اکسن شده در آورد ، تمام قسمت های بدن و رفتارشون و.......... بماند ..... آنکولوژ ها هم زده به سرشون ، البته این مقالات رو یک آنکولوژ حرفه ای نمیزنه تو اینترنت یک سایت الکی میذاره

طرف تو هر سنی میتونه تغییرات هورمونی رو تجربه کنه که اتفاقا در مورد دیابت میخواستم یک تاپیک بزنم مثل همین تغییرات که بی خیال شدم ، حالا تو اون تغییرات آندروژنی یکی طاس میشه که دلیل نمیشه طرف رو به سرطان بره ..... به جرات میتونم بگم سلولهای سرطانی کلا خوابند و فقط با فاکتورهای رشد تحریک و بیدار میشن ، اسمشم روشه فاکتور رشد و مدام همه چیو تکثیر میکنه ، و اگر فعال بشن هوشمند تر از سلولهای معمولی هستند .... آندروژنها بازیگر اصلی رفتار بدن و نظم رفتار آدمیه ولی من با هر پزشکی صحبت کردم مثل چی از اینا میترسه و فقط یاد دوپینگ میوفته ? اصلا دخلی به دوپینگ نداره تو خود بدن هست و اینا میتونن هورمونهای پلی پپتایدی و همه هورمونهای دیگه مثل تیروئید و آدرنالین و دوپامین و هر هورمونی که اسمشو ببریم که یک لیست میشه رو کنترل میکنن.... انسولینم پروتئینیه دیگه ولی میگم وظیفه انسولین اصلا این نیست که قند یا کربوهیدرات خون و انتقال قند و پروتئین ها رو هدایت کنه میخندن ، این ده درصد وظایف انسولینه و اون آندروژنها حتی انسولین هم کنترل میکنن و خودشونم قادرن قند خونو پایین بیارن  و دقیقا پل ارتباطی بین انسولین و سایر هورمونها هستند و به نوعی حکم میکنن چی کی واکنش بده و و از این حرفها ........ سر این حرفها با صد تا پزشک اینقدر بحث کردم که خسته شدم ، با یک متخصص غدد و یک آنکولوژ در این مورد اینقدر بحث کردیم که نزدیک بود فکشونو بیارم پایین و چون طرف میگفت من بیست ساله پزشکم بعد تو اومدی میگی فلان ؟ البته آخرش رفیق شدیم و خودشم تازه دوزاری شریفش افتاد ..... اینقدر بحث کردیم که آخر کاری از اونور بوم افتادن و حالا یکی میخواد اینارو برگردونه شدن هورمون باز ...کلا حد وسط ندارنا ... اصلا به من چه بابا ? طرف دیابتی نبود ولی صرفا چون یهو شروع کرد به وزن از دست دادنو چرت زدنو و.........ازش یک آزمایش به قول خودشون ناشتا گرفتن و دیدن بله..........ای وان سی بالا قند خون هم سی صد و سریع دست به نسخه شد لنتوز ، متفورمین و یک مشت شرو ور دیگه ، میگم بابا این تو دغییرات هورمونیه این چه آزمایشیه آخه ؟ کل سیستم غدد اینو آمار بگیر نمیفهمه قاطی میکنه ، منم قاطی کردم براش و دوستمونو نذاشتم از داروهای نسخه طرف استفاده کنه ...البته دوست مشترکمونه ، هم با من رفیقه هم با پزشکه ولی اینقدر روش کار کردم دو ماه فرصت بده اگر نشد برو هر کاری دوست داری بکن و همینم شد و با آزمایشهایی که کردیم یک دلیل پیدا کردیم و طرف چیدمان هورمونیش برقرار شد و این کار رو با یک آندروژن خفیف به اسم اکساندرولون کردیم و بعد از دو ماه دارو قطع و کلومیفن تجویز کردیم فیدبک منفی و احتمالی برطرف بشه و بعد از اینکار رفت آزمایش داد ، قند ناشتاش 86 بود .... اون وزنی هم که از دست داده بود برگشته بود خب آندروژنها آنابولیکن ....اونجا که پزشک داشت جواب آزمایشو میخوند دوست داشتم اون کتابی که رو میز دکتره بود رو بردارم تو سرش بزنم  ولی رفیق بودیم دیگه ..... این دیابت نداشت ولی اگر میرفت تو مصرف داروهای دیابت دیابتی میشد و اونو دیگه نمیشد کاری کرد متاسفانه..... این ریفرم هورمونی برای همه تو هر سنی ممکنه اتفاق بیوفته و برای هر کسی هم یک چیزو تحت تاثیر قرار میده ..... شبیه به یک مرکز کل فرماندهی میمونه و یکسری رادار که با هم کوپل شدن حالا یک رادار قطع بشه و یا ریپ بزنه ، کل نظم میریزه به هم  ..... حالا یارو دچار بی نظمی شده و یا دیوونش میکنن یا دیابتی و الانم که سرطانی و ............ عجیبه ها

اول ماشالله به این همه اطلاعات 

دوم چقدر سریع تایپ کردی هنگیدم 

سوم اینجور که تاریخ زده مال سال ۹۳ بوده این پست حتما نظرشون اون موقع اینجور بوده خخخ 

چهارم خودتو ناراحت نکن ?

پنجم اینو از کجا پیدا کردی ؟؟؟؟?

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، saba mn گفته است :

اول ماشالله به این همه اطلاعات 

دوم چقدر سریع تایپ کردی هنگیدم 

سوم اینجور که تاریخ زده مال سال ۹۳ بوده این پست حتما نظرشون اون موقع اینجور بوده خخخ 

چهارم خودتو ناراحت نکن ?

پنجم اینو از کجا پیدا کردی ؟؟؟؟?

اول سلام

دوم اطلاعات خاصی نبود

سوم چرا میزنی میدونم تاریخش مال کی هستش و منم همینجوری داشتم میخوندم و میخواستم تو همه تاپیکها نظر بدم رندوم اینو زدم بقیه رو رها کردم ، بعدشم دختر گل سال 93 بوده دهه بیست میلادی که نبوده و منم نقل قول رو از منبعی که اینها رو نوشته گذاشتم نه تو که آخه ....بالاخره تو گوگل میشه پیداش کرد ، هر چند حرفهای من به نظر مزخرف میاد و اتفاقا این مقاله ای که گذاشتی مبنا قرار میگیره ....من فقط وظیفمه بگم بقیش با خودشون

چهارم ، نه ناراحت نیستم فقط روزانه به دفعات زیاد میبینم ولی فقط شاهدم و کاری از دستم بر نمیاد ، یک پاتوق دارم تو یکی از بیمارستانها که اسم نمیبرم و متاسفانه شاهد این موارد زیاد هستم ...من فقط میرم چاییمو میخورم و گپ میزنم میام دیگه دخالتی نمیکنم

بعدشم من تایپ نمیکنم کیبورد مجازی دارم که هم میشه با موس تایپ کرد هم با میکروفن گفت و خودش تایپ میکنه ، فقط گاهی اشتباه تایپی داره و یا تشخیص چپکی میده که ویرایش میکنم و چند نقطه میذارم بینشون.....

مانا باشی صبای عزیز?

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

ماشاااله چه تسلطی دارید شما چند سال سن دارید ؟ من قبل از ثبت نام مطالب جنابعالی رو مطالعه می کردم و واقعا حیرت زده شدم ! نمیدونم متوجه هستید که چه اطلاعات نابی به اشتراک میذارید یا خیر ؟  من بارها تمام مطالب شما رو مطالعه کردم و باید بگم نتیجه گیری هاتون در مورد امراض و ارتباط آنها با چرخه هورمونی فوق العاده و بی نظیره ! من این مطالب رو بارها و بارها مرور کردم تا متوجه بار موضوع شدم .

تنها موضوعی که آزار دهنده است نگارش متنه که دقیقا بخش های مهم ویرایش شده و این عنوان درج شده ویرایش شده در تیر 98 توسط levrone

سوال بزرگیه که یک مهندس شیمی چطور این سطح از اطلاعات در پزشکی دارد که گاها پزشکان درجه یک در اختیار ندارد ؟ شما همزمان چند گرایش رو با هم ترکیب و به چالش کشیدید مخصوصا در بحث خواب و سوخت و ساز و این یعنی تسلط بالایی در چند گرایش پزشکی به صورت همزمان دارید ولی در پروفایل خودتون زدید مهندس شیمی که اصلا قابل درک نیست .

من به شدت علامند هستم تا با شما دیدار و صحبت کنم ! اگر امکان داره شماره تماستون رو در اختیار من بذارید .

ممنونم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...