رفتن به مطلب

خسته نباشید ...

ارسال های توصیه شده

درود به تمام دوستان عزیز نواندیشانی :icon_gol:

امروز 4تا از مدیرای خوب انجمن بازنشسته شدند ...

elahe.elahe2 مدیر تالار کشاورزی

الهه عزیز بابت تمام زحماتی که کشیدید سپاسگزاریم خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق باشید.flowerysmile.gif

Farnoosh Khademi مدیر تالار مهندسی شیمی

فرنوش جان بابت تمام زحماتی که کشیدی سپاسگزاریم ، برات بهترین ها رو خواستارم خسته نباشی.flowerysmile.gif

Ghasem Zare مدیر تالار منابع طبیعی

دوست عزیز بابت تمام زحماتی که کشیدید سپاسگزاریم خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق باشید.flowerysmile.gif

afa مدیر تالار خانه و خانواده

دوست عزیز بابت تمام زحماتی که کشیدید سپاسگزاریم خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق باشید.flowerysmile.gif

• Like 24
لینک به دیدگاه
درود به تمام دوستان عزیز نواندیشانی :icon_gol:

امروز 4تا از مدیرای خوب انجمن بازنشسته شدند ...

elahe.elahe2 مدیر تالار کشاورزی

الهه عزیز بابت تمام زحماتی که کشیدید سپاسگزاریم خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق باشید.flowerysmile.gif

Farnoosh Khademi مدیر تالار شیمی

فرنوش جان بابت تمام زحماتی که کشیدی سپاسگزاریم ، برات بهترین ها رو خواستارم خسته نباشی.flowerysmile.gif

Ghasem Zare مدیر تالار منابع طبیعی

afa مدیر تالار خانه و خانواده

سلاااااااااام.

مرسی مینای مهربون.:icon_gol::icon_gol:فقط من مدیر تالار مهندسی شیمی بودماااااااا:ws3:

به همه ی دوستای گلم خسته نباشید میگم و براشون ارزوی موفقیت میکنم.

جا داره تو همین تاپیک از همه ی دوستانی که زحمت کشیدن چه به صورت خصوصی و چه تو پروفم خسته نباشید گفتن ، تشکر کنم.

تو این مدتی که مدیر بودم سعی کردم که تا حدی حضورم برای انجمن مفید باشه و بتونم ادامه دهنده ی راه مدیران گذشته تالار باشم.

نمیدونم تا چه حدی موفق بودم حتی نمیدونم که موفق بودم یا نه.:hanghead:

ولی الان با توجه به شرایط و درگیری هایی که دارم نمیتونم مثل گذشته درکنار شما عزیران باشم.

امیدوارم همه ی دوستان نواندیشانی ، خصوصا بچه های مهندسی شیمی کم کاری های که تو این مدت داشتم رو به بزرگی خودشون ببخشن.

نواندیشان انجمن خیلی بزرگ و صمیمی ه.که با تلاش خیلی از دوستانی که الان متاسفانه خیلیاشون نیستند، به اینجا رسیده.امیدوارم قدر این انجمنو بدونیم و به پیشرفتش کمک کنیم.:icon_gol::icon_gol:

فرنوش خادمی

6 دی 1393

لینک به دیدگاه
سلاااااااااام.

مرسی مینای مهربون.:icon_gol::icon_gol:فقط من مدیر تالار مهندسی شیمی بودماااااااا:ws3:

ای جانم عذرخواهی منُ پذیرا باش از همین تریبون:ws3:

اصلاح میشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خسته نباشین

فرنوش و الهه و افا و قاسم جان هرجا باشید هرجا برید بازم برای همیشه تو دلمون جای دارید یه فکری به حال دلمون بکنید زود زود سر بزنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود ...

خسته نباشید به همه دوستان علی الخصوص فرنوش خوبم ،امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق ، شاد باشید و همیشه بهترین ها در دسترستون باشه ....:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان عزیز

ممنونم و بابت غیبتم از همه عذر میخوام:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام.

شرمنده من این تاپیک رو الان دارم میبینم.

مرسی مینا جان

امیدوارم بتونم زودتر برگرمو مث سابق بیشتر تو انجمن و در کنار دوستای گلی مثل شما باشم

لینک به دیدگاه

ببخشید من این تاپیک رو الان دیدم

من هم به همه دوستان خسته نباشید میگم امیدوارم که همیشه موفق باشن

راستی دوباره بیاین خوشحال میشیم ببینیمتون

لینک به دیدگاه
سلام.

شرمنده من این تاپیک رو الان دارم میبینم.

مرسی مینا جان

امیدوارم بتونم زودتر برگرمو مث سابق بیشتر تو انجمن و در کنار دوستای گلی مثل شما باشم

:|||||

لینک به دیدگاه

ببخشید من دیر رسیدم به این تاپیک :icon_pf (34):

دست هر 4 نفر درد نکنه حسابی و ایشالا بتونیم بازم از کمکاشون استفاده کنیم.

عافا که جز اولین مدیرای ماقبل نواندیشان بوده :ws3: و جز خوش اخلاق ترین بچه های انجمن که هروقت تونسته تو بخش های مختلف همیشه به انجمن کمک کرده و ایشالا بازم شرایطش جوری بشه که بتونیم از تجربه و کمک های خوبش استفاده کنیم :w16:

الهه هم از اولین کاربرای انجمن و تالار کشاورزی بود و جز مدیرای خیلی خوب و خوش اخلاق. تو تالار کشاورزی سعی کرده با همه ارتباط داشته باشه و هرجوری که تونسته واسه پیشرفت تالار و انجمن کمک کرده. ایشالا که بازم بتونیم از کمکای خوبش استفاده کنیم :w16:

فرنوشم جز اولین کاربرای انجمن بوده که البته حضور فعالش کمی دیرتر بود و کمکای زیادی واسه پیشرفت تالار مهندسی شیمی کرد که ایشالا با کم شدن مشغلش بتونیم بازم از حضور خوبش و کمکاش تو این تالار استفاده کنیم :a030:

قاسم هم که به نوعی تالار مهندسی منابع طبیعی رو راه انداخت ولی مشغله هایی که داشت باعث شد نتونه پر و بال بیشتری به تالار بده. ولی مطالب نابی که تو این تالار گذاشت کمک زیادی رو به پیشرفت تالار کرد. ایشالا بازم بتونیم از حضور فعالش بهره مند بشیم :w16:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ، منم به همه شما خسته نباشید میگم الخصوص به خواهری عافا .....:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

انشالله همیشه و همه جا موفق و پیروز باشین .....:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...