رفتن به مطلب

گفتگوهای دوستانه گرافیک و انیمیشن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 754
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws28::ws28:

یعنی منم راه بدین فک کنم:ws28:

در که بازه فک کنم.. من میومدم تو یه آجر گذاشتم لای در .... راه دادنی نیس .. هر کی بیاد قدمش رو جفت چشمای شهدخته..اصن یه وعضی

لینک به دیدگاه
هر کس اینو ترجمه کنه یه جایزه داره پیش من :ws3::ws3::ws3::ws3:

چی شده سودک؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من فخط اومتم به دخملک بالان سلام تونم و بلم

بعد دیدم خیلی ها هستم

سلام به همه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

عامو شماها جوونین و حال و حوصله یادگیری دارید من نزدیک دوساله میخوام ویندوزمو عوض کنم هی از راههای دیگه استفاده میکنم و میپیچونمش:whistle:

دیگه چه برسه به یادگیری چیزی.......

فقط یه یزی یاد گرفتم CPR هرکی خواست ندا بده اینو فقط یاد گرفتم و دنبال یادگرفتن باقیه امورات امداد و نجات هستم .:ws37:

لینک به دیدگاه
در که بازه فک کنم.. من میومدم تو یه آجر گذاشتم لای در .... راه دادنی نیس .. هر کی بیاد قدمش رو جفت چشمای شهدخته..اصن یه وعضی

چقده تو مهمون نوازی:ws28:

من فخط اومتم به دخملک بالان سلام تونم و بلم

بعد دیدم خیلی ها هستم

سلام به همه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام به روی ماهت خوشگلی خانم:aghosh:

خوب شد اومدی.داریم واسه تالار گرافیک کاربر جمع میکنیم فعالیت کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه
عامو شماها جوونین و حال و حوصله یادگیری دارید من نزدیک دوساله میخوام ویندوزمو عوض کنم هی از راههای دیگه استفاده میکنم و میپیچونمش:whistle:

دیگه چه برسه به یادگیری چیزی.......

فقط یه یزی یاد گرفتم CPR هرکی خواست ندا بده اینو فقط یاد گرفتم و دنبال یادگرفتن باقیه امورات امداد و نجات هستم .:ws37:

من بهت حق میدم... بوی بهارنارنج و ژن تنبلی مگه میذاره آدم زندگی کنه :ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
من چلا شمالو نمیشناسم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نمیومدین؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من کاربر مخترج شده بودم .. اختراج کرده بودنم ...ینی همون اخراج:ws3::ws3::ws3::ws3: یه زمانی اینجا ملک پدریم بود:ws3::ws3::ws3: الان تقسیم کردن بین بچه ها، به هر کی یه سهم رسیده همه خوشحالن :ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
من کاربر مخترج شده بودم .. اختراج کرده بودنم ...ینی همون اخراج:ws3::ws3::ws3::ws3: یه زمانی اینجا ملک پدریم بود:ws3::ws3::ws3: الان تقسیم کردن بین بچه ها، به هر کی یه سهم رسیده همه خوشحالن :ws3::ws3:

واخعااااااااااااا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

چرا اخراج؟؟

عموی بدی بوتی؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
چقده تو مهمون نوازی:ws28:

سلام به روی ماهت خوشگلی خانم:aghosh:

خوب شد اومدی.داریم واسه تالار گرافیک کاربر جمع میکنیم فعالیت کنیم:ws3:

دخملک باران من...

سودک بلا ملا عاشقانه شما میباشد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

چرا اخراج؟؟

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ...خیلی .. :ws3::ws3::ws3::ws3: تازه گازم میگرفتم..الان رفتم دکتر قرص داده خوب شدم :ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ...خیلی .. :ws3::ws3::ws3::ws3: تازه گازم میگرفتم..الان رفتم دکتر قرص داده خوب شدم :ws3::ws3::ws3:

به حق همین شب جمعه ای خدا همه بیمارا رو شفا دهد آمین:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

شهدخت و سودک و حمید خان من برم فردا کلی کار دارم:icon_pf (34):

فردا شب میام:w16:

پس حمید خان گردگیری یادت نره.فردا ک اومدم تالار وزین گرافیک برق بزنه ها.حالا نزنی همه تاپیکا رو نابود کنیا:ws3:والاااا.گردگیری پسرا دیدنیه

شبتون خوش دوستانم

1/مرداد/94-سحربانو:ws37:

لینک به دیدگاه
من بهت حق میدم... بوی بهارنارنج و ژن تنبلی مگه میذاره آدم زندگی کنه :ws3::ws3::ws3:

:w58::w58: بهار نارنج ؟ الان وسط چله تابستون تو کدوم شهری درختها بهار دارند؟ که تو جهنم شیراز بهار نارنج داشته باشه؟

ژن تنبلی هم تو وجود خودته .... فقط دیگه حس زندگی نیست این به تنبلی فرق داره کچل خان:vahidrk::icon_razz:

چرا اخراج؟؟

ها خیلی بده این عمویی

گردگیری هم اصلا بلد نیست :w02:

لینک به دیدگاه
شهدخت و سودک و حمید خان من برم فردا کلی کار دارم:icon_pf (34):

فردا شب میام:w16:

پس حمید خان گردگیری یادت نره.فردا ک اومدم تالار وزین گرافیک برق بزنه ها.حالا نزنی همه تاپیکا رو نابود کنیا:ws3:والاااا.گردگیری پسرا دیدنیه

شبتون خوش دوستانم

1/مرداد/94-سحربانو:ws37:

اوهو.. چه رسمی!! یک مرداده 94 ..بیخیال:ws3::ws3::ws3:

من که دارم بیهوش میشم .. باشه فردا .. خودتم باید باشی سر میز و صندلیارو بگیری جابجا کنیم .. تاپیک ببندی،باز کنی ... پاک کنی .. و غیره

یکم مرداد یکهزار و سیصد و نود و چهار شمسی .. حمیدالسلطنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...