رفتن به مطلب

روحیه خوب: ذاتی یا اکتسابی؟

Fakur

ارسال های توصیه شده

به نظر شما داشتن روحیه خوب و با نشاط ذاتی هست یا اکتسابی؟

به نظر من هر دوش اما فکر کنم بخش اکتسابیش بچربه چون میشه با یاد گرفتن مهارتهای زندگی اون رو هم بدست آورد

لینک به دیدگاه

اصولا" این آدما هستند که سرنوشت خودشون رو می سازند.

روحیه خوب نشات گرفته از درک مطالب زندگی هستش و درک این مطلب که توی این دنیا مجالی برای از دست دادن لحظات خوب زندگی که الان توش هستین نیست.

برای دیدن مواردی که من بهشون اعتقاد دارم می تونید به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سری بزنید.

می دونم که مفید واقع میشه.:ws3:

شاد باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نمیدونم.

امیدوارم نظرم مفیدواقع شده باشه!

سلام ترمه جان عزیز. شمام اینجایی؟ خیلی خوشحال شدم. این نمیدونم شما خیلی حرفا توش بود. مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
90% ؟

چی ؟

کی ؟

کجا؟

با کی ؟

چرا؟

:banel_smiley_4:

:ws3:

90 درصد روحیه شادی ما اکتسابیه .....من اگه بخوام شاد میشوم اگه نخوام شاد نمیشم ....ولی واقعا گاهی بعضی شرایط پیش میاد که دیگه کنترلش دست خود آدم نیست .......باید غمگین باشی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:ws3:

90 درصد روحیه شادی ما اکتسابیه .....من اگه بخوام شاد میشوم اگه نخوام شاد نمیشم ....ولی واقعا گاهی بعضی شرایط پیش میاد که دیگه کنترلش دست خود آدم نیست .......باید غمگین باشی:icon_pf (34):

منم عاشق همان لحظاتتم که برات قرمزش کردم. وقتی عصبی میشی خیلی باحال تری. من برای اون لحظاتت همیشه ثانیه شماری میکنم. حرفایی که اون موقع میزنی را باید با طلا نوشت.:icon_gol:مخصوصآ که چند کلمه ترکی ها قاطیش بکنی , دیگه محشر میشه. شبیه اون پیامهایی که با spow داشتی . راجع به دانلود بود چی بود؟ تبدیل فایل ها یا پسوندشون بودا ؟ اونو میگم.

لینک به دیدگاه
منم عاشق همان لحظاتتم که برات قرمزش کردم. وقتی عصبی میشی خیلی باحال تری. من برای اون لحظاتت همیشه ثانیه شماری میکنم. حرفایی که اون موقع میزنی را باید با طلا نوشت.:icon_gol:مخصوصآ که چند کلمه ترکی ها قاطیش بکنی , دیگه محشر میشه. شبیه اون پیامهایی که با spow داشتی . راجع به دانلود بود چی بود؟ تبدیل فایل ها یا پسوندشون بودا ؟ اونو میگم.

:ws28::ws28:

:w00:

لینک به دیدگاه

شرایط محیطی تاثیر خیلی زیادی روی روحیه ورفتاراشخاص داره

ولی مهمتر از اون اگاهی وشناخته که تاثیر میزاره

به نظر من نمیشه تاثیر هیچکدوم رو نادیده گرفت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...