رفتن به مطلب

پورت های usb رايانه تان را ايمن كنید + دانلود نرم افزار

ارسال های توصیه شده

برای ویندوز؛

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

برای این که رایانه شما از نفوذ ویروس ها و هکرها از طریق پورت های یو اس بی در امان باشد، می توانید از این نرم افزار USB Block قدرتمند بهره ببرید.

به گزارش

؛ راه های مختلفی برای نفوذ فایل های مخرب و هکر ها به رایانه وجود دارد که یکی از رایج ترین روش های نفوذ ویروس ها و هکرها به رایانه استفاده از پورت های usb است، بهترین روش برای مقابله با نفوذ ویروس و هکرها استفاده از یک نرم افزار قدرتمند برای مدیریت و ساماندهی دقیق پورت های یو اس بی است. این نرم افزار

USB Block

به شما کمک می کند پورت های یو اس بی را به سلیقه ی خود شخصی سازی کنید، برای مثال می توانید برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که از کپی شدن فایل ها جلوگیری کند یا دسترسی آن را به بعضی از پوشه ها محدود کند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: مانیتورینگ قدرتمند در زمینه هک، امنیت بالا در برابر نفوذ هکرها، الگوریتم قدرتمند در شخصی سازی و ... اشاره کرد.

2692405_837.jpg

• دانلود و مشخصات فایل

• رمز عبور:

• حجم: 7.6 مگابایت

• نسخه: 1.6.2

• اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8

• امتیاز: 2183097_146.png2183097_146.png2183097_146.png2183097_146.png

/fa/news/5021232/پورت-های-usb-رايانه-تان-را-ايمن-كنید-دانلود-نرم-افزار

لینک به دیدگاه

آقا این چه برنامه ایه! ویروسیه؟

من نصبش کردم رو سیستمم هی بشت هم ری استارت میشه ، هر سری هم کلی طول میکشه تا بیاد بالا سیستمم!

برنامشم طوریه که حتما باید خود برنامه رو باز کنم تا uninstall شه، که باز نمیکته اصلا فقط ری استارت میکنه. از کنترل بنل نمیشه حذفیدش

:hanghead:

چیکا کنم من

لینک به دیدگاه
آقا این چه برنامه ایه! ویروسیه؟

من نصبش کردم رو سیستمم هی بشت هم ری استارت میشه ، هر سری هم کلی طول میکشه تا بیاد بالا سیستمم!

برنامشم طوریه که حتما باید خود برنامه رو باز کنم تا uninstall شه، که باز نمیکته اصلا فقط ری استارت میکنه. از کنترل بنل نمیشه حذفیدش

:hanghead:

چیکا کنم من

سلام

داخل کنترل پنل یعنی نمیاد؟

اگه نیستش، با نرم افزارهایی که واسه حذف هستن احتمالا بشه حذفش کرد. خودم چند وقت پیش چند تا نرم افزار رو نمی تونستم حذف کنم از این نرم افزار Max Uninstaller استفاده کردم، مشکل حل شد:

لینک به دیدگاه
سلام

اگه نیستش، با نرم افزارهایی که واسه حذف هستن احتمالا بشه حذفش کرد. خودم چند وقت پیش چند تا نرم افزار رو نمی تونستم حذف کنم از این نرم افزار Max Uninstaller استفاده کردم، مشکل حل شد:

سلام

نه تو کنترل پنل نیومد از همون لوکیشنش تو درایو c کلا حدفش کردم اوکی شد

ولی مرسی بابت این نرم افزاره

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

پسورد اینو میزنم من بازش نمیکنه اصلا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
پسورد اینو میزنم من بازش نمیکنه اصلا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پسورد رو که روی سایتش نوشته، من امتحان کردم مشکل نداشت، دقیقا چی میشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...