رفتن به مطلب

فواید گاو بودن ؟!؟!؟!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

همه این اتفاقات بخاطر این تو وجود گاو نیست چون که گاو احساس نداره یعنی مهم ترین خصلتی که انسان باهاش زنده هست و نفس میکشه احساسه من دیدگاهشو رد میکنم و میگم متأسفم برات و یه صفر کله گنده میزارم تو دفترش نا کیف کنه….

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد.

لینک به دیدگاه

به انشاش 20 میدم و اگر خدا بودم به خلقت گاو افتخار میکردم و از خلقت انسان شرمنده می بودم و از شیطان عذرخواهی می کردم البته اگر خدایی باشه

لینک به دیدگاه
به انشاش 20 میدم و اگر خدا بودم به خلقت گاو افتخار میکردم و از خلقت انسان شرمنده می بودم و از شیطان عذرخواهی می کردم البته اگر خدایی باشه

:banel_smiley_4:

منم 20 میدم

ولی بقیه حرفتو قبول ندارم . هیچ کجاشو

هیشَم بَرَم مهم نی ناراحت شی:whistle:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

منم 20 میدم

ولی بقیه حرفتو قبول ندارم . هیچ کجاشو

هیشَم بَرَم مهم نی ناراحت شی:whistle:

نظر شخصی منه لازم نیس همه قبول داشته باشن ناراحتم نمیشم:ws3:

لینک به دیدگاه
نظر شخصی منه لازم نیس همه قبول داشته باشن ناراحتم نمیشم:ws3:

سلام دوست گرامی،از صحبتاتون متوجه شدم دل خییییلی پری از آدما داری اگه یه نگاه به امضای من بندازی نشون میده منم از آدما دلتنگم ولی با همه اینها به وجود خدای بزرگ ایمان حقیقی دارم شماهم بهتره در دیدگاهتون تجدید نظر کنید اگه دلتون از آدما پره دلیل نمیشه به وجود خدا شک کنید و خدا رو ناراحت کنید دوست عزیزم…

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد.

لینک به دیدگاه
سلام دوست گرامی،از صحبتاتون متوجه شدم دل خییییلی پری از آدما داری اگه یه نگاه به امضای من بندازی نشون میده منم از آدما دلتنگم ولی با همه اینها به وجود خدای بزرگ ایمان حقیقی دارم شماهم بهتره در دیدگاهتون تجدید نظر کنید اگه دلتون از آدما پره دلیل نمیشه به وجود خدا شک کنید و خدا رو ناراحت کنید دوست عزیزم…

بهش فکر میکنم:w16:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

شبکه های اجتماعی می گویند این متن انشای یک پسربچه ده ساله اهل آذربایجان غربی است که وقتی معلم از بچه های کلاس خواسته درباره فواید گاو بودن بنویسند، او این گونه نگاشته و دست آخر نیز جایزه کشوری بهترین انشا را دریافت کرده است .

متن یک جور طنز تلخ دارد و پیداست نویسنده خواسته طعنه ای به آدم ها بزند و گاوها را خوشبخت تر و بی دغدغه تر از آدم های گرفتار امروزی نشان دهد. اما این قلم، قلم یک پسربچه ده ساله است، کودکی که در این نوشته دغدغه ناموس و مزاحمت نوامیس و کرایه خانه و هزار جور دردسر آدم بزرگ ها را دارد؟

پاسخ منفی است، این را وزارت آموزش و پرورش با قاطعیت به ما اعلام کرد و گفت نه تنها چنین واقعه ای کذب است که اگر دانش آموزی ده ساله بتواند چنین متنی با اینچنین تحلیل هایی بنویسد مستحق دریافت جایزه نوبل است!

این پست را که در فضای مجازی بسرعت میان کاربران جابه جا می شود، اگر با دقت بخوانیم در آن به اعطای جایزه کشوری انشا به این دانش آموز نیز اشاره دارد که دروغی دیگر است؛ چون چنین جایزه ای به هیچ وجه وجود خارجی ندارد و تا به حال به احدی اعطا نشده است. نکته بعدی نیز موضوع انشاست که فواید گاو بودن است؛ موضوعی عجیب و غریب که تقریبا محال است معلم یک مدرسه ابتدایی انتخابش کند .

اینها را که کنارهم بچینیم، خواهیم دید خیلی از ما دوباره گول اطلاعات غلط فضای مجازی را خورده ایم تا آنجا که در کامنت هایمان به به و چه چه کرده ایم، به مغز فعال این کودک آفرین گفته ایم و برای تشویق او، این پست را با دوستان و آشنایانمان به اشتراک گذاشته ایم.

اما حتما خودمان ندانسته ایم که این بار نیز بازی خورده ایم و مغلوب جریانی شایعه ساز شده ایم. برخی می گویند باید به ذهن خلاق خالق این پست به واسطه قلم روان و ذهن پویایش احسنت گفتند، ولی عده ای نیز بر این باورندباید افسوس خورد از زودباوری خودمان و سواد اندک رسانه ای مان.

شبکه های مجازی اقیانوسی از اطلاعات در خود دارند که کاربران اگر قدرت تمییز دادن درست و غلط را نداشته باشند، در این اقیانوس حل شده و عامل انتشار اخبار غیرواقعی می شوند. مشکل ما از این ناحیه است؛ این که زود باور می کنیم، سریع دل می بازیم و ندانسته و تحقیق نکرده اعتماد می کنیم .

مریم خباز - جامعه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

نقطه اوجش اینجا بود: لباس ما از گاو است، غذایمان از گاو، شیر و پنیر و کره و خامه ... همه از گاو

ولی با همه منافع يادشده هیچ گاوی نگفت : من ... بلکه گفت: مـــــــــااااااا

20 حلالش باد:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...