رفتن به مطلب

مقایسه توان نظامی ایران و آمریکا (مهم )و (100% واقعی)

ارسال های توصیه شده

فقط امیدوارم ایران قربانی افکارماکیاولیستی نشه وبتونه خودش این ترازوی منفعت وهزینه رو به توازن بکشونه

بقول یکی کاریست درحدتیم ملی

موفق باشید

استفاده بردیم از نظرات همه دوستان:icon_gol:

من هم واقعا لذت بردم . هم شما و هم دوست عزیزمون Waffen

بحث های دفاعی یکی از بهترین تفریحات منه :ws2:

دوست عزیز به اون نمی گند کور کردن ماهواره. کور کردن ماهواره یعنی شما با استفاده از رادارهای قوی زمینی و یا بیکن های خارج جوی فرکانس ماهواره های دشمن رو که وارد مدار خاصی مشند رو کور میکنید تا توان عکس برداری از بخش های خاصی رو نداشته باشند. همون کاری که چین کرد و باعث نگرانی آمریکا شد و بلاخره رسما اعلام کرد که چین ماهواره های مارو کور می کنه و تکنولوژی اون رو داره.

اون کاری رو که شما میگید در زمان صلح که نمیشه انجام داد. و در زمان جنگ هم دوست عزیز من دیگه نیازی به دید ماهواره ای نیست. آسمان کشور در اختیار دشمن خواهد بود... و در ضمن سیلوهای موشکی و سایت های راداری رو که نمیشه همه با هم تغییر داد... وقتی مکان اونها شناسایی شد کارشون تمومه...

و چیزی که مسلمه اینه که ایران توان مقابله با نیروی هوایی و موشکی آمریکا رو نداره. نه پدافند زمینی قدرتمندی داره و نه توان هوایی کافی که بتونه عملیات دفاعی انجام بده. موشک ضد موشک هم که نداره.

بله... بوده... درسته. همین الان هم همین کار رو میکنند ولی آمریکا الان داره مناطق حساس رو کور میکنه تا دیده نشند. برای مثال میتونید برید و naval base های آمریکا رو ببینید... همه بسته هستند.

با همه این تفاسیر خود آمریکا هم خوب میدونه ایران همه توانش رو ، رو نکرده ...

خوشبختانه دو کشور در اون حد عاقل هستند که در این وضعیت به صورت نظامی درگیر نشوند . در بدترین حالت همون دکترین جنگ سرد رو اجرا میکنند : " تا پای درگیری نظامی برو اما درگیر نشو "

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 109
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام

دوستان عزیز من هدفم فقط اطلاع رسانی بود نه اینکه باعث بشم همه بپرید به هم

من خودم اصلا دوست ندارم جنگی بین ما و هیچ کشوری پیش بیاد

ولی عاقلانه فکر کنید با حساب دو دو تا میشه متوجه شد که تفاوتها چقدر فاحش هستش

فقط همینو فکر کنید که اونا چرا جهان اول هستن و ما جهان سوم؟

موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام

فقط همینو فکر کنید که اونا چرا جهان اول هستن و ما جهان شوم؟

موفق باشید

دوست عزیز اتفاقا خوب کاری کردید...

فعلا که خوشبختانه بیشتر بچه های اینجا منطقی هستند و همه از خوبان...

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام

فقط همینو فکر کنید که اونا چرا جهان اول هستن و ما جهان شوم؟

موفق باشید

ما که بچه های خوبی بودیم ! :4chsmu1:

دوست عزیز اتفاقا خوب کاری کردید...

فعلا که خوشبختانه بیشتر بچه های اینجا منطقی هستند و همه از خوبان...

تایید میشود :wubpink:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اختلاف عقیده بین همه مردم وجود داره

ولی بقول یه انسان آزاد اندیش و بزرگ که سال گذشته همین موقع ها فرمود

من ایرانی ام :a030:

پس همه با هم یک صدا میگیم:

ما ایرانی هستیم و برای دفاع از شرف و ناموس وطنمون و کشوری که پادشاه کوروش بنا نهاد آماده ایم

ولی توجه کنیم که واقعا نمیشه با دم شیر هم بازی کرد:ws46:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چطور شد ، مردم مسلمان ايران با دست خالي ، رژيم شاهنشاهي ايران را كه تا بن دندان مسلح بود وبا هزاران مستشار امريكايي وغربي وبا سازمان اطلاعاتي ساواك مخوف جهنمي ...........حفظ وسپورت مي شد ...........

چطور شد اين ملت مظلوم بر عليه اين رژيم پيروز شود

امام خميني چنين فرمود :

خون بر شمشير پيروز است

همیشه فکر می کردم شروین اعتماد بنفسش در زمینه ی قدرت ایران بالاست اما مثل اینکه این نه تنها اعتماد بنفسش بالاست قدرت توهمش هم بالاست:banel_smiley_4:

می گم بیتاب خدای تو اسمش چیه ؟ الله یا خمینی؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
چطور شد ، مردم مسلمان ايران با دست خالي ، رژيم شاهنشاهي ايران را كه تا بن دندان مسلح بود وبا هزاران مستشار امريكايي وغربي وبا سازمان اطلاعاتي ساواك مخوف جهنمي ...........حفظ وسپورت مي شد ...........

چطور شد اين ملت مظلوم بر عليه اين رژيم پيروز شود

امام خميني چنين فرمود :

خون بر شمشير پيروز است

به شرطی که ملتی باشن!! نه اینکه چند دسته شده باشن و تو خودشون همدیگه رو بخورن!!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
با سلام

فقط همینو فکر کنید که اونا چرا جهان اول هستن و ما جهان سوم؟

موفق باشید

آيا ميدانيد كه مردم امريكا چه كساني بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

، همان دزدان دريايي وكاوشگران طلا ومردم منحرف وغارتگران اورپا يي كه دنبال طلا وزمين واستعمارگري سرزمينهاي ديگر دنيا بودند ....

وبعد از اينكه قاره امريكا را كشف شد ، وارد اين سرزمين شدند ومردم بومي آن يعني سرخپوشان را قتل عام كردند ........

ولي ما ايرانيان با اصالت وسابقه پاك وبا دين استوار ، بر تمام مردم غرب وامريكا و.و.و شرف داريم

• Like 1
لینک به دیدگاه
آيا ميدانيد كه مردم امريكا چه كساني بودند ، همان دزدان دريايي وكاوشگران طلا ومردم منحرف وغارتگران اورپا يي كه دنبيال طلا وزمين واستعمارگري سرزمينهخاي ديگر دنيا بودند ....وبعد از اينكه قاره ارميكا را كشف شد ، وارد اين سرزمين شدند ومردم بومي آن يعني سرخپوشان را قتل عام كردند ........

ولي ما ايرانيان با اصالت وسابقه پاك وبا دين استوار ، بر تمام مردم غرب وامريكا و.و.و شرف داريم

دوست عزیزم جوش نیار

الان به اصالت و پاکی و دینداری بها نمیدن

اصل اینه که اونها تو همه چی دارن پیشرفت میکنن و ما داریم هر روز عقب میریم

من با آمریکا کار ندارم ولی نگاه کن ببین کشوری مثل سوئیس اصلا کاری به کار کسی نداره و مردمش دارن با صلح و صفا دارن زندگی میکنن اینقدر هم به پروپای کشورهای دیگر نمیپیچن و مردمشون رو توی فشار نمیزارن

من نمیخوام وارد بحث سیاسی بشم چون فایده ای نداره و برام ممنوعیت داره ولی بهتره این بحث رو همینجا تمام کنیم و مقداری تعقل کنیم

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوست عزیزم جوش نیار

الان به اصالت و پاکی و دینداری بها نمیدن

اصل اینه که اونها تو همه چی دارن پیشرفت میکنن و ما داریم هر روز عقب میریم

من با آمریکا کار ندارم ولی نگاه کن ببین کشوری مثل سوئیس اصلا کاری به کار کسی نداره و مردمش دارن با صلح و صفا دارن زندگی میکنن اینقدر هم به پروپای کشورهای دیگر نمیپیچن و مردمشون رو توی فشار نمیزارن

من نمیخوام وارد بحث سیاسی بشم چون فایده ای نداره و برام ممنوعیت داره ولی بهتره این بحث رو همینجا تمام کنیم و مقداری تعقل کنیم

در زماني كه بني صدر رئيس جمهور بود ، و شهيدرجايي ، نخست وزيرش بود ، اين بني صدر شهيد رجايي را اذيت ومسخره ميكرد كه رجايي تخصص ندارد ..........

امام خميني در مقابل چرنديات بني صدر ودر دفاع از شهيد رجايي چنين مي گفت:

رجايي عقلش بيشتر از علمش است

وما ايرانيان با اصالت عقلمان بيشتر از علم غربي ها مي باشد

وشما كاربر نويسنده ..........، در مقابل غرب وبيگانگان ونظام قدرت انقدر ضعيف وناتوان نباش

غرب اگر به جاي رسيد از راه چپاول ودزدي وغارت ونيرنگ واحتكار وقتل وجنايت ........رسيد

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم دوست عزیز ...

فقط من فکر میکنم شما هیچ اشاره ای به تعداد نیروهای بسیجی ما و آمریکا ایها نداشتی!

یه مقایسه کن

قطعا ما پیروز میدانیم!

• Like 2
لینک به دیدگاه
تشکر میکنم دوست عزیز ...

فقط من فکر میکنم شما هیچ اشاره ای به تعداد نیروهای بسیجی ما و آمریکا ایها نداشتی!

یه مقایسه کن

قطعا ما پیروز میدانیم!

داری جک میگی دیگه... درسته ؟ :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

اینا همش روی کاغذه. توی عمل ما با تکیه بر دعای رهبرمون بر آمریکای جهانخوار پیروز میشیم و سربلند بیرون میایم. همونطور که تا الان توی تحریم های اقتصادی دووم آوردیم. :ws37:

یه وقت فکر نکنی نفتمون رو به باد داریم میدیم که دووم بیاریما!!! نه نه نه ماشین لباسشویی رو خودت نباید روشن کنی!

• Like 2
لینک به دیدگاه

ایران خیلی پیشرفتس رو نمیکنه.از موشک قاره پیما و هواپیماهای رادار گریز گرفته تا زیر زمینهای موشک انداز در کل کشور که چند وقت پیش bbc نشون داد

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دوست عزیز

اولا شما شغلتون چیه که اطلاعات دقیق نظامی دوکشور مهم رو دقیق و بدون نقص دارید در ضمن اگر این اطلاعاتتون درست بود اطلاعات امریکا و ایران دره سایت رو گل می گرفتن .

دوما گیریم اطلاعات شما درست و دقیق و خود اقای اوباما و احمدی نژاد دیشب به شما داده باشن مگه ما تو 8 سال دفاع مقدس وضع بد تر ازاین رو نگزرونده بودیم ؟ تازه اون موقع 1000 برابر وضع ایران بدتر از این بود و اکثر کشورها از جمله انگلیس و فرانسه و روسیه و... و خود امریکا با صدام بودند و ما از 11 کشور به طور مستقیم اسیر گرفته بودیم .

سوما سربازای امریکا برای پول تو ارتشن من نمی گم سربازای ایران این طوری نیستن چرا شاید بع ضی موقع ها سو استفاده هم بکنن اما پاش بیفته همون 12 میلون بسیجی و برخی جوان های فشن و لات به اندازه 10 تا سرباز امریکا می جنگه

چهارما امریکا به ایران حمله نمیکنه به 1001 دلیل اولیش اینه که امریکا کوچکترین کاری کنه ایران تلاویب رو نابود می کنه از اونجا که همه منافع اسرائیلی ها تو امریکا هست واگر اسرائیل نباشه امریکا نیست به همین دلیل حمله نمیکنه

دوما اگر امریکا حمله کنه ایران از mpt خارج میشه و امریکا رو با خاک یکسان می کنه

سوما وقتی امریکا حمله کنه کمترین کا ایران بستن تنگه هرمزه که اقتصاد کشور های عربی و مخصوصا خود امریکا فلج میشه (تنگه هرمز تنها راه ارتباطی عربستان با دنیا هست )

چهارما نیروی نظامی امریکا متفرق ودر شر ق و غرب و شمال ایران و.. هستش و ایران روی مراکز امریکا موشک هاش رو زوم کرده و همچنین امریکا از تلفات نظامی شدید می ترسه چون وقتی یه سربازش کشته بشه باید به خانوادش حقوق بده که اخیرا چون این حقوق رو نداده تظاهرات هایی هم شده و کلی دلیل دیگه که وقت نوشتنش رو ندارم

ولی دوستای خوبم هر حرفی رو به همین سادگی قبول نکنید اینا حیله دشمن که جوان های ما رو از چیزهایی که نمی گم نیست ولی به این وضعیت نیست بترسونه مطمون باشد ایران تو این سی سال اونقدر قوی شده که کشور های دنیا بهش چپ نگاه نکنن در ضمن اگر امریکا 1 میلیونیوم درصد هم احتمال میداد که تو جنگ با ایران پیروز میشه منتظر اجازه من و شما وای نمیستاد امام خمینی 30 سال پیش گفت امریکا غلطی نمی تونه بکنه واین هم امروز حقیقت داره هم 100 و 1000 سال دیگه البته اگر امریکایی وجود داشته باشه که بخاد غلطی کنهtexc5lhcbtrocnmvtp8.giftexc5lhcbtrocnmvtp8.gif

زنده باد جمهوری اسلامی ایران

ومردمان غیور وطن

• Like 2
لینک به دیدگاه

ای بابا رفیق دل خوش داری ها...

آمریکا هر موقع تورمش دوباره بالا زد که بخواد توی یه جنگ دیگه شرکت کنه که پولشو بسوزونه، سه سوت حمله میکنه به ایران.

تلاویو هم بیکار نشسته ، ایران بزنتش.

در هر صورت خیلی وقت بود آدمی ندیده بودم که توان دفاعی ایران رو در برابر آمریکا اینقدر بالا ببره، حتی نظامی های گردن کلفتش.

آمریکا همین الان اراده کنه یه نرم افزار نیاد ایران، اون موقع چیکار میخوای بکنی؟

همین کامپیوتری که پشتش نشستی و داری اینا رو مینویسی تکنولوژیش مال امریکاست.

ماهواره های جاسوسی با دفت 1 متر داره.

همین الان اراده کنه میتونه بفهمه تو کجایی.

در هر صورت منافعش طوریه که بهتره یکیو داشته باشه تو خاورمیانه که باهاش کل کل کنه...

زیاد به این حکومت هم دل نبند.

این حکومت اگر حکومت درست حسابی ای بود، ...

ولش کن ...

متاسفانه بحث سیاسی ممنوعه تو انجمن...

فعلا دور دوره، کساییه که قدرتشون رو به ما تحمیل کردن.

توجه: طبق قوانین انجمن هرگونه بحث، خبر و تصویر سیاسی در انجمن ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

ما فعلا محتاج نیازهای کف هرم مازلو مثل خورد و خوراکمون هستیم.

ایشالا ی روزی ب نوک هرم و آزادی بیان و خودشکوفایی هم میرسیم.

امیدوارم اون روز رو ببینم. هرچند فکر نکنم به سنم قد بده.

فعلا رفیق...

• Like 4
لینک به دیدگاه

خودتان مقایسه کنید:whistle::

در جريان جنگ دوم ايران و روس ، هنگامي كه قواي روسيه وارد تبريز شدند و فرماندهان قشون روس تصميم گرفتند به سوي ميانه پيشروي و تمام منطقه آذربايجان را به تصرف خود در آورند .

در اين وضعيت كه روس ها منزل به منزل پيشروي مي كردند دولت ايران مجبور شد شرايط صلحي را كه دولت روسيه تحميل ميكرد كاملا بپذيرد .

فتحعلي شاه قاجار ، براي خاتمه جنگ و انعقاد پيمان صلح ، روز معيني رامشخص و به بزرگان و اكابر و اعاظم قوم و درباريان و اشراف و نمايندگان اقشار مختلف مردم بارعام داد .

براي اينكه مراسم « روز سلام » به خير و خوشي برگزار گردد قبلا تعهداتي انديشيدند و دستوراتي صادر گرديد راجع به اينكه در مقابل هر جمله از فرمايشات شاه چه پاسخي بايد داده شود !

در وقت مقرر و ساعت معهود ، شاه آمد و بر تخت سلطنتي جلوس كرد و گفت : « اگر ما امر كنيم كه ايالات جنوب و ايالات شمال همراهي كنند و يك مرتبه به روس منحوس بتازند و دمار از روزگار اين اقوام بي ايمان در بياورند ، چه پيش خواهد آمد ؟ مخاطبان تعظيم سجده مانندي كرده و گفتند : بدا به حال روس ! بد به حال روس !

شاه مجددا گفت : اگر فرمان قضا ،شرف صدور يابد كه قشون خراسان با قشون آذربايجان يكي شود و توامان به اين گروه بي دين و ملحد حمله كنند چه خواهد شد ؟ جملگي عرض كردند : بدا به حال روس ! بدا به حال روس !

فتحعلي شاه مجددا پرسيد اگر توپچي هاي خمسه را به كمك توپچي هاي مراغه بفرستيم تا با توپ خود تمام دار و ندار اين كفار را با خاك يكسان كنند چه خواهد شد ؟ باز جواب آمد كه : بدا به حال روس ! بدا به حال روس !

خلاصه چندين فقره از اين قماش ، اگرهاي ديگر ردو بدل شد و جواب آمد: بدا به حال روس ! بدا به حال روس !

شاه كه تا اين لحظه بر روي تخت نشسته و پشت به دو عدد متكاي مرواريد دوزي شده الماس نشان داده بود از اظهارات چاپلوسانه مشتي درباري ونزديكان مافنگي خود به هيجان آمده، ناگهان روي دوزانو بلند شد ، شمشير خود را به كمر بسته بود به قدر يك وجب از غلاف بيرون كشيد و اين شعر را با صداي بلند خواند :

كشم شمشير مينايي كه شير از بيشه بگريزد

زنم بر فرق «پاسكويچ» كه دود از «پطر» برخيزد !

دو نفر از درباريان متملق كه در سمت چپ و راست شاه ايستاده بودن خود را به روي پاي قبل عالم انداخته گفتند

: قربان ! مكش ! مكش ! كه عالم زير و زبر خواهد شد ! شاه قاجار پس از لحظه اي سكوت ، گفت : حالا كه اين طور صلاح مي دانيد ما هم دستوري مي دهيم بااين قوم بي ايمان كار را به مسالمت ختم كنند و مجددا شمشير را غلاف كر د !

باز اين حضرات به خاك افتادند و تشكرات خود را از طرف بني نوع انسان كه اعليحضرت بر آنها رحم آورده و تيغ خود را از نيام بيرون نكشيدند ، تقديم خاكپاي قبله عالم كردند

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...